Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Voxa писав:
ZGAMES писав:я перепрошую! яка різниця "хто"? організовують, і добре! (молодці) чи не так?!
Ні не добре!!!! В разі якоїсь неприємної події наша хата з Краю. На змаганнях можуть бути як діти так і пенсіонери... Так понятно....
там вказані контактні номери телефонів, я думаю, якщо цікавить, можна з людьми зв"язатися! а взагалі, якщо діти, то мають бути з батьками, або з кимось із дорослих! на рахунок пенсіонерів нічого не скажу, бо не розумію для чого йому взагалі організатор?!
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення Voxa »

16 років це тоже діти!!! Я до того що, раптом щось трапиться, то за це хтось має відповідати... А якщо ти такий умний то передивись всі положення які викладалися, будь коли....
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Voxa писав:Я до того що, раптом щось трапиться....
:-) :-) :-) Ти щось знаєш :-) :-) :-) ?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення Voxa »

Анрюха а ти молодчик!!!! Одним махом всю мою писанину стер... Я задав абсолютно адекватне питання... Організатори мають бути прописані в положенні..
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Voxa писав:Анрюха а ти молодчик!!!! Одним махом всю мою писанину стер... Я задав абсолютно адекватне питання... Організатори мають бути прописані в положенні..
Повністю підтримую модератора і в темі "Весняний поплавок 2016″ більше флудити не буду,більше того закликаю всіх любителів поплавка прийняти участь в даному заході.Любий такий захід будь то фестиваль чи змагання несуть в собі тільки позитив в першу чергу для учасників. Своїми пару постами по уточненню організаторів семінару я відверто лукавив,мол не знаю,що організовує цей фест наш форумчанин Кобизєв Володимир -він же CHINTA. Просто хочу,щоб Володя переконався,як це виглядає з сторони,коли щось організовуєш,переживаєш за це,а хтось в твоїй темі лєвий до поплавка починає демагогію на пару сторінок про ніщо, по буквах розбираючи регламент і шукаючи сенсацію там де її не має.CHINTA-точно так же воно виглядало в темі про фест по мормишці:

Организация хочет провести фестиваль , информация о ней отсутствует . Номер телефона для вопросов в положении также не указан . Была попытка ввести в заблуждение участников форума . Вся вышеуказанная информация факт и не является умозаключением . Кроме того анонимность и и отсутствие контактов является первыми признаками http://antikor.com.ua/articles/34966-ja ... volonteriv .
Хочется верить ,что с " РРК " все в порядке , но осторожность в наше время не помешает . Для выяснения всех недоразумений ( я надеюсь ) предлагаю администрации клуба " РРК ":
1. Создать ( рассекретить ) новую тему под названием " РРК " , где разместить информацию о клубе и раздел обсуждения возникших вопросов .
2. Указать контакты с организацией .
3. Спокойно провести фестиваль по мормыхе .
P.S. Попрошу без агрессии воспринимать мою писанину , все должно быть прозрачно и публично , иначе хаос или диктатура .

Трохи взаємоповаги ще нікому не помішало!!! Також хочу вірити що з тобою все в порядку ібо- все должно быть прозрачно и публично , иначе хаос или диктатура .
Всім учасникам НХНЧ! З повагою Тарас!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення JonyJ »

з нетерпінням чекаю в даній темі новий звіт....а так останні пости даної теми схожі на http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 1&start=75 в розділі загальне
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Городище, Березнівський район

Непрочитане повідомлення Chels »

Тема створена для того, щоб люди писали звіти з рибалки, а не обговорювали умови, ціну, кількість риби та ін. Створіть окрему тему і там обговорюйте...
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Orbit писав:Напишу коротенький звіт.
Шановний Orbit. Я б теж хотів подякувати за звіт, але в зв"язку зтим, що ваша з батьком риболовля відбувалася з грубим порушенням правил любительського лову вимушений зробити зауваження. До Вашого відому з 1.04.2016 діє заборона на вилов риби, крім любительського "одна вудка-один гачок-з берега" http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-08 ... 13-43.html. Тому, якщо Ви вже самі порушуєте, то непотрібно це пропагувати. Хоча ще краще не порушувати ні так, ні так!
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Рома »

zerik75 писав:.... що ваша з батьком риболовля відбувалася з грубим порушенням правил любительського лову вимушений зробити зауваження.....
Зауваження, звичайно, слушне і актуальне. Але чомусь мені здається, що після таких "зауважень", у форумчанина Orbit щось писати на даному форумі бажання відпаде (моя власна думка).....
ПС. Вибачаюсь за флуд
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Orbit »

offtop
Дякую за критику та зауваження, наступного разу напишу звіт більш коректно (якщо взагалі схочеться його писати :wat: ). На рахунок заборони я знаю ,так як і знають ті рибалки, які того дня там рибачили, і скажу вам от, що мабуть у мене і в батька було по дві удочки, а в решти все старує від 4-6 шут, і на одній удочці 3 крючка. Головне, що норму в 3 кг на 1 риболова я не перевищив.
І ще дещо напишу, як не відомі в ночі на лодці ставили сіткі, а вдень їздили провіряли, і надпис на їхній лодці був рибохорона (в бінокль було все добре видно), і як це називати. :facepalm:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення serseruy »

Orbit писав:offtop
Все просто називається звичайні будні в рибохороні :facepalm:
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Bobi »

І як завжди на цьому форумі після кожного хорошого звіту знайдеться якесь ...... і все іспаганить, звітів вже і так зовсім не осталось
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Bobi писав:І як завжди на цьому форумі після кожного хорошого звіту знайдеться якесь ...... і все іспаганить, звітів вже і так зовсім не осталось
неШановний. Якщо вИ вважаєте, що я неправий- аргументуйте!, тільки аргументи типу ...всі так роблять.. пройдуть хіба для таких "рибаків" , як вИ!
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Orbit писав:offtop
Дякую за критику та зауваження, наступного разу напишу звіт більш коректно (якщо взагалі схочеться його писати :wat: ). На рахунок заборони я знаю ,так як і знають ті рибалки, які того дня там рибачили, і скажу вам от, що мабуть у мене і в батька було по дві удочки, а в решти все старує від 4-6 шут, і на одній удочці 3 крючка. Головне, що норму в 3 кг на 1 риболова я не перевищив.
І ще дещо напишу, як не відомі в ночі на лодці ставили сіткі, а вдень їздили провіряли, і надпис на їхній лодці був рибохорона (в бінокль було все добре видно), і як це називати. :facepalm:
Аж нецікаво. Так і знав, що головним виправданням буде ... в мене тільки..., а от в інших.... Непотрібно кивати на когось, потрібно починати з себе. А з приводу писати звіти чи ні- це якісь дитячі образи - звичайно писати, в тебе вони дуже добре виходять і я завжди з задоволенням їх читаю чи дивлюся.
Рівненський Рибальський Клуб
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Bobi »

Аргументую це тим шо не лізьте в чужі звіти, й вонять не буде :-)
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей