оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

От коли зароблю грошей і найму оператора щоб ходив за мною по кущах і знімав в HD якості тоді й будуть живіші, а так рибалка - це добича риби і не більше:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення platon »

kamennieshipy100 писав: а так рибалка - це добича риби і не більше:)
а це вже дуже спорне питання :-(
і з цим багато хто погодиться
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Бачте, в кожного своє розуміння рибалки, для когось це випливти на човні і поставити пару-тройку сіток, для когось рибалка синонім слова пянка. Рибалка це відпочинок на природі, це живе спілкування, це можливість відчути єдність із природою, зрозуміти її, відірватись від бетонних джунглів, посидіти біля рибальського вогнища, скуштувати смачної юшки, відбиватись від комарів (куди ж без цього) і таке ін.. Але Ви забуваєте найголовніше: якщо із цього списку забрати сам процес ловлі риби, то вона (рибалка) перетворюється або в пікнік, або в запой... Якщо ж забрати всі інші складові, то суть поняття риболовля не зміниться. Рибалка в архетипному розумінні це ловля риби і не більше. Розумійте навколишній світ правильно, а не так як Вам це навязують, майте власну думку і ловіть рибу.
П.С. Падаю від сміху з крісла коли чатию на форумі щось типу: "Їздив на рибалку у Володимирець (припустимо) нічого не зловив але рибалкою такий "довольний" шо аж пищу"
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення пітон »

Я згідний з даною відповіддю, мене більш інтересують результати рибалки і її нюанси, а худжоня підтримка вже потім. Все ж таки це риболовний форум, а не майстерня художнього фото і вміння гарного словоблуддя на фоні фото єдино впійманої шикарної верховодки з описом даного процесу на рядків 30 ! Хоча при можливості гарна підтримка фото це приємно.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Прошу вибачення за тривалу відсутність на форумі, останнім часом частенько рибалю в Новому Дворі в районі понтона. Риба плотва, окунець - рідше і дрібний, йорш, прагну знайти стоянку лина, але покищо не вдається, у тих місцях де минулого року ловив і бачив його ледь не щодня - цьогоріч чомусь навіть признаків не бачу... Зате бачу браконьєрів щодня, у них там беззупинне виробництво, чи то з моста чи то з понтона, чи просто з бережка кругом і цілодобово понатикано екранів скрізь де є вільне від кропивки місце. Одному навіть дав в дюньдель, він пригрозив розплатою, тепер самому ходити стрьомно, ех куди котиться цей світ... Але ж це сайт про рибалку, тому емоції вбік, ось кілька фото моїх пригод:
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення

Зображення
Ну і результат сьогоднішньої риболовлі. Снасті все ті ж чорна мурашка, мікропор, жилка 0.10, покльвки 60% на опусканні з плавним покачуванням і 40% класично на підйом.
Усім НХНЧ.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сьогодні з 9:00 до 11:30 В Новому Дворі ЛМ давала фору спінінгу:
Зображення
Зображення
Погода - б-р-р-р; виходила тільки одна з чотирьох провдок, інші збивав вітер, мав НУ ДУЖЕ хороший сход чогось типу ляща... отаке....
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Після решуцького екстріма захотілось чогось близького і рідного,і вибір пав на добре знайомий Новий Двір. Скажу наперед кльову не було зовсім!!!Такої пасивної риби я там ще не бачив. В результаті вирішив зайнятись пошуком крупняка, тим більше бачив декого ну дуже схожого на лина. В рукзаку завалялась банка з червяками які місяць сиділи на голодному пайку майже без землі і доступу повітря і дуже схудли:) Беру одного цього каторжника на гачок мормишки і опускаю у те місце де на мою думку є линок. Пара рухів і покльовка... Ну думаю, щас.... Но не тут то було монстром виявився окунець на палець. Пізніше було зловлено ще з десяток таких. Після чергової покльовки вудлище раптом зігнулось вдвоє і почало гасити потужні ривки риби. Крупний окунь подумав я. Яке ж було моє здивування коли я побачив на поверхні такого довгожданного лина. Далі без коментарів...
Зображення
П.с. Рибчик чуть більше кіло вагою клюнув на грані сильної течії і спокійної води. Міф про те що лин любить затони - зруйновано...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

І звичайно улюблений басік, як без нього?:) Був у четвер - гуляв, нагуляв:
Зображення
Було й таке:
Зображення
був у п'ятницю - ОП - раз в 10 менше і гірше
Був у суботу краще ніж в п'ятницю але гірше ніж у четвер. З наживок, у четвер брало на всьо. В інші дні тільки мотиль+пенопласт. В улові краснопера, рідко плотва та окунь. Удачі!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

Виходив в суботу на БК зловив линочка грам на 400, чуть менший зійшов, окунь грам на 200 й все як не старався, шо цікаво після дощу повно замулів було, а клювати нівкакую
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні вперше в житті цілеспрямовано ловив на ЛМ. Враження просто незабутні, а ще й рибку зловив...
Вирішив нестандартно провести риболовлю і погляд впав саме на цей вид ... всі необхідні для цього аксесуари були в наявності...
Вудилище 4 м. , дуже жорстке , бо останнє коліно було зломане, тому було замінене цільним кінчиком, який майже не згинається, знайшов стару катушечку маленьку, вольфрамовий "муравей" і кивок, але він мені не дуже сподобався, але на те і практика потрібна, щоб йти до кращого.
Ловлю надумав з човна, тому вибір впав на Басівкутське озеро...
Зображення
Хоч довго не ловив ( 13.00 - 16.30), проте все ж таки клювань побачив багато. Так, проводка і результативність бажають бути кращими, але свою рибку я дістав, хоч розмір невеликий...
Товстенькі окушки брали, проте я їх не витягнув...
З самого початку ловив з одинарною підсадкою мотиля, проте коли почав цепляти по два мотилька, клювання стали більш впевнені.
Перший окуньок на ЛМ
Зображення
Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення forest »

Вчора трішки походив по березі з ЛМ.
Рибка час від часу радувала клюваннями, проте телефонний дзвінок і ідилія перервана.
Клювали окунчик, плотва, червонопірка, ротань, два карасика та вдалось обманути линочка.
Вся рибка відпущена, що стало логічним завершенням риболовлі...

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей