Басів Кут

Звіти про нахлистову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Басів Кут

Непрочитане повідомлення oles »

Вчора вирішив ціленаправлено половити на стрімера ва нашому озері. Заклеїв вейдера (виявилось аж 5 місць для проклейки) спакував плотик і 8:00 я на місці. Враховуючи проведення змагань, вибрав місце щоб нікому не заважати. Підбором кольору та форми стрімерків виявив першого фаворита - мадлер натурального кольору на №8. Та й не дивно - вода мутновата, а мадлер трохи шумить при проводці. Доречі, проводка - рівномірний стріп 5-8 см. І перший судачок на нахлист (був сразу ж утоплений). Окунь довго не давав про себе знати. Білі та оливкові марабушні не спрацювали. Спрацював під самим берегом чорний ліч з червоним півнем та оранжевим дабінгом (на фото знизу). Два окунці (один заліковий - біля 150 г). В 12:00 вийшов на берег і все - перший експеримент в нахлисті на стрімер закінчився.
Вибачайте за якість фото стрімерів - зробив на скору руку телефоном. Наступні фото мух буду робити нормальною камерою.
ПС. 6-у дірку я поміти вже пізно - коли зняв вейдерси (трохи намок)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Муха має літати!!!
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення oles »

Так як вода в Горині ще висока і мутновата та остання рибалка в середу принесла повний нуль (бо ловив тільки на великі приманки в надії на щось солідніше), вирішив в неділю відкрити сезон з плотом на Басовому Куту. Взяв з собою 3-ку та тенкару з надією половити краснопірку. На воді був о 8-й. Краснопірка стояла в зарослях латаття і на урізі не брала ні суху ні мокру. Провести нормально німфу нахлисом не вдавалось- багато зачепів за водорослі. Чотири години експериментів з мухами та проводкою принесли кілька уклійок. Жара, риба мало активна, зрозуміло, що треба дуже маленькі німфи і проводку в темпі слимака. Отже необхідно все кардинально міняти - знайшов перспективне місце з невеликими ділянками чистої води, переобладнав тенкару - 3 м тонкої плетінки, повідок з відводом і на кінці дробинка на 1 г - такий собі дроп-шот. Закид виходив дуже безтолковим, зовсім не нахлистовий, бо загрузка вудилища була не шнуром, а дробиною і бланк "провалювався", але коли вдавлось закинути результат вражав - легеньке покачування вудилищем - коротка потяжка і знов покачування - і злі удари в руку від покльовок - ось чого мені не вистачало - в результаті за 30 хв - підлящик на долоню (перший на муху) і кілька таких же окунів. Правда багато сходів, бо моя тенкара дуже м"яка і втоячій воді ще рука не поставлена на підсічку нею. Спрацювали німфочки на №16 - оливковий мініліч та імітація мотиля. Спека ставала нестерпною і час було закінчувати рибалку, але хоч на позитивній ноті.
Муха має літати!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення SPIN »

"Наступні фото мух буду робити нормальною камерою."
мене особисто влаштовують фото ,будьякі, бо в нахлисті я не розбираюсь, тому цікаво хоч як виглядають приманки, "пліт" і взагалі все
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення oles »

По плоту детальныше: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=67&t=2536. По тенкарі, коротко: телескоп довжиною 3.6 м, з високомодульного карбона, з пробковою ручкою, дуже легкий - 80 г і "лапшистий", придатний для делікатної ловлі на нахлистові мухи без котушки, найбільша товщина поводка- 0,14 мм (бо можна заломати). Це по моїй модельці, а є й довші і потужніші (але поки що не у мене). А фото німф викладу завтра.
Приємна ваша цікавість - питайте - з радістю відповім
Муха має літати!!!
Аватар користувача
oles
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 30 вересня 2012, 10:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення oles »

Ось німфочки, що спрацювали на озері ("клітиннка" - 3,5х3,5 мм)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Муха має літати!!!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Басів Кут

Непрочитане повідомлення tohin »

Вчора відкрив сезон на Басіку, повідок 0,10мм німфа "Заяче вухо" на 18-му гачку.
ЗображенняЗображення
Був аншлаг
ЗображенняЗображення
І гарні пейзажі
ЗображенняЗображення
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість