Косареве

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Косареве

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибалка коштує 200 грн
більше нічого не відомо, окрім того, що зі слів власників водойму добре зариблено.

Буду вдячним за будь яку інформацію, для того, щоб переписати відповідну статтю про цю місцину: http://rivnefish.com/lakes/kosareve/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Косареве

Непрочитане повідомлення Vetal »

Від себе додам гарно також ловився крупніший карась на перловку, а також на спутнік. Весною гарно працював на фідері бутер опариш + мотиль. Да 200 грн це дуже ЖОСТКО....Хоча за даною водоймою особисто я дуже сумую як і за Верхівським ставком...
Бобрик
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 23 червня 2014, 18:02
Контактна інформація:

Re: Косареве

Непрочитане повідомлення Бобрик »

Був в Косарево 31.05.2014 та 01.06.2014, скажу одне гарний ставок, але як на мене 200 грн це багато, зловили приблизно 10кг карася, клював на все що було на гачках, ловив убійцами карася вже як сутеніло почав даже клювати на горох. Карпа кльову даже видно не було, закидав на фідера, спінінга скрісь клював карась, причини не знаю але в кінці ловив тільки на убійцу карася і все, на жаль змоги пофотографувати не було.
tempo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 09 березня 2016, 17:56
Контактна інформація:

Re: Косареве

Непрочитане повідомлення tempo »

Телефонував сьогодні, 19.04.2016р. до охорони.
Рибалити дозволяють тільки власникам абонемента. Абонемент коштує 6тис. грн., продають охоронці. Термін дії до зими. Зробили так щоб не забирали малого коропа. Якщо побачать, що забирають малого коропа (сказав до 1кг, але так невпевнено), то абонемент скасовують. Востаннє був там декілька раз восени 2015р, то у всіх рибаків ловився тільки карась та коропчики біля 800 грам. Літом 2015р. там були гарні коропи (в червні), але постійно стояли сітки, що псувало настрій. Гарантія, що купивши абонемент за 6тис. я побачу рибу більше від "кілошних" коропів тільки слова охоронника. Можливо хтось має більше інформації?
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Косареве

Непрочитане повідомлення proteus »

Знаю, що в цьому році ловили 3 та 4 кілограмових коропів.
Інформація про закриття можливості за окрему одноразову плату ловити - правдива.
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей