с. Мятин Дубенського р-ну

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
medium
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2016, 21:46
Контактна інформація:

с. Мятин Дубенського р-ну

Непрочитане повідомлення medium »

На вихідних, а саме 07.05.2016 року з тестем їздили на риболовлю в с.Мятин Дубенського р-н.
На данний ставок їздим рибалити вже близько 3-4 років, тому добре знаючи власника(попередньо зателефонувавши), розмір та поведінки здешньої риби вирішено було їхати саме сюди. Але обставини вихідного дня внесли свої корективи, тому теща з дружиною відпустили нас лише по обіді.
Приїхавши на місце, я здивувався що в цей час там сидів один рибалка, тому ми швидко розклалися і пачали рибалити.
Я замішав прикорку що складалася з Fishdraеm xеснок карась + додав туди трошки вареної пшениці, кукурудзи і замішав!Риба клювала дуже в"яло!
У мене в арсеналі була:донка, фідер та одна поплавчанка. У тестя аналогічний набір тільки небуло донки.
Зображення
В основному клювали карпики вагою від 300 г до 1 кг, а все тому що власник навесні запустив туди близько 1 тонни карпа і якусь кількість амура та толстолоба.
Мужик що рибалив на протилежному боці ставка, зачепив на свої карпові щось нормальне, але ніяк не міг завести його в підсак, тому взявши свій підсак я побіг йому на поміч.Врішті він всетаки дістав рибку, яка заважила кілограмів на 6-це карп. Взяв він його на горох, а кормив кашею з кукурудзою забивавши все це у пружину.
Посидівши до 18 години ми почали збиратися додому, а рибацюги тільки почали зїжатися на ставок.
Отже, результатом нашої риболовлі стали у мене:3 карасі грам 300-500, 2 карпика до 1кг і пару штук краснопікри, у тестя краснопірка і карпики!Мала риба вся була відпущено у ставок підростати.
По наживці працювали: кукурудза+опари, сама кукурудза, та горох який мені дав рибак, що був згаданий раніше.
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. Мятин Дубенського р-ну

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Яка вартість рибалки і які умови?
medium
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2016, 21:46
Контактна інформація:

Re: с. Мятин Дубенського р-ну

Непрочитане повідомлення medium »

Якщо я не помиляюся то цілий суткі-150 грн, а день-100!Але якщо потрібно я уточню!
Умови:є вже зроблені місця на ставку, але нічим не обладнанні, просто викошено!
олег291295
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2016, 15:12
Телефон: 068-846-82-66
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Мятин Дубенського р-ну

Непрочитане повідомлення олег291295 »

Уточніть будь ласка всю інформацію! І підкажіть скільки це кілометрів від Рівного! Дякую
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Мятин Дубенського р-ну

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт. Напишу декілька слів про дану водойму, так як рибалив там років 7 тому.
Отже:
1. Доїзд. По трасі Київ-Чоп все ок, але як тільки звертаємо на Мятин, починається "добра" брусчатка, яка тягнеться на 4 км. До самого ставка потрібно спускатися також з двох горбів і дорога там грунтова, такщо як тільки піде дощ, то прийдеться чекати погоди.
2. Сам став дуже малий здається всього 2 га, має Т-образну форму. Від берега до берега метрів 30, а мож і того не має.
3. Місця для лову тільки по одному березі, бо з іншої стіна камиша.
4. Риба. Все що тоді клювало це амурчики 300-500 грм. Хоча рибаки які були тут не один раз розказували, що клював не погано карась.
Ну це все було 7 років тому, що зараз не знаю, але думаю особливо нічого не помінялося.
medium
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 11 травня 2016, 21:46
Контактна інформація:

Re: с. Мятин Дубенського р-ну

Непрочитане повідомлення medium »

На вихідних буду в Дубно, про все дізнаюс і тут відпишусь!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей