Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення Chels »

ЗображенняЗображення
Команда "Mad Bream" переможець 1 - го етапу чемпіонату РРК!
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Детальніший звіт буде? Чи то все ,що осталося після першого "мокрого протоколу?)))"

Сердечно вітаю переможців 1-го Чемпіонату РРК з спортивної ловлі фідером!!! :co_ol:

Зустрінемось на Кубку РРК)) :men:
Зображення
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Мля,що за мода пішла в організаторів не виставляти протоколи після змагань :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення SAFIK »

ttearjerker писав:Мля,що за мода пішла в організаторів не виставляти протоколи після змагань :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo:

мабудь,ще додому не доїхали!!)

А Вас ще раз вітаю з успішним виступом на суперМарафоні!!!Так тримати!!
Зображення
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення ventel »

ttearjerker писав:Мля,що за мода пішла в організаторів не виставляти протоколи після змагань :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo: :voodoo:
Вітаю переможців та призерів I-го етапу!!! :co_ol: :co_ol: :co_ol: Учасникам подяка за конкуренцію та чесну боротьбу.
Макс Наумчук! Тобі окремо, респект :men:

Протокол II туру. (мокрий, але не такий як за I тур)

ЗображенняЗображення

Думаю що організатори не забаряться з подачою підсумкових протоколів.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення Chels »

Особисто я захоплююсь спортивною ловлею фідером близько двох років, можу сказати одне – це були одні з самих цікавих змагань для мене протягом останнього часу, так як інтрига зберігалася до останнього... Вважаю організатори прийняли правильне рішення, що перенесли 1-й етап чемпіонату на р. Горинь, так як риба ловилася добре: клювала плотва, попадався окунь, лящ, густера. Навіть щука, яка клюнула в Віталіка Марчука могла бути в улові, але йому не вдалося завести її в підсак, так як та перегризла повідок біля самого берега і коштувала Віталіку призового місця…(Щука в районі 1.5 кг).
В таку жахливу погоду, яка була особливо протягом 1-го туру, зібралося 10 команд – це 20 учасників, за що всім РЕСПЕКТ – це справжні фанати фідерного спорту!
Для тих, хто писав на рахунок протоколів - наберіться терпіння, організатори обов’язкого все виставлять!
Востаннє редагувалось 16 травня 2016, 15:03 користувачем Chels, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Neptun
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Телефон: 0971557316
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення Neptun »

Дякую чесній компанії за прекрасну спортивну боротьбу. Як не крути, а злапати рибу намагаєшся за будь-яких погодніх умов. Риба, як на мене клювала досить активно, а от злапати монтажем інлайн мені складало безліч проблемних ситуацій. :du_ma_et: Та вік живи, вік навчайся буду наполегливо вивчати чудо-монтаж. А в цілому гарним виявився чемпіонат незважаючи на дрібний, грибний дощик. Дякую всім учасникам за спортивну боротьбу, призерам в особистому заліку та в командному заліку "Вітання"
P.S. Зустрінемось на водоймах України :smilefish:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення serseruy »

Дякую всім за чудові змагання які порадували досить гарними уловами. Вітання всім призерам та переможцям молодці ось пару фото,наш постійний спонсор( за що їм також велика подяка) компанія FlagmanЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ" 1-ий етап

Непрочитане повідомлення Webmak »

Даааа, змагання видались досить цікаві і трудові. Як згадаю підготовку до першого туру, це щось. Злива фігачить просто жах, опариші і пінка рятуються від доща, вилазять з усіх коробок пакетів, деякі вже в сумці плавають, коли ставив платформу на схилі який весь в грязюці, було два варіанти, я її або поставлю на схилі, або поїду з нею вниз в воду, і там по течії запливу в зону Б :) Це звичайно зараз згадується з посмішкою, а тоді реально було важко і блін мокро :) Риба, а що риба, риба клювала, і клювала досить не погано, але багато спортсменів скаржились на реалізацію, і я в тому числі, мені так і не вдалось за 2 тури навчитись "сікти" чи то дуже дрібну густеру, чи то дуже дрібну верхоплавку. Порадували підлящики, які ловились досить вправно, хоча як то буває, не завжди і не в усіх. Здивували звичайно результати лідерів першого етапу, а тобто команди MadBream, МУЖИЧАРИ, натрощили рибьохи те шо треба, 5 балів на двох за два тури - це дуже пристойно. Дуже серйозна заявка на перемогу в чемпіонаті , навіть інтриги якось замало залишили, ну нічого, ще є срібло і бронза :) З нетерпінням очікую на другий етап, заруба намічається ще та :)
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Google [Bot] і 1 гість