Бабин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Vetal »

А це вже даремно. Всьо там зараз буду "аншлаг" хапуг з підхватами(((( :wall:
СашаCD
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення СашаCD »

Добрий день. Хтось щось знає чи клює(ловиться) щось
Semenchyk
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 04 липня 2011, 15:36
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Semenchyk »

Заїзджав у неділю, було 3 компанії, питав - у всіх по нулях.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Був в понеділок, насмикав карасиків :)
Кльов був посереднім, але задоволення ми отримали.
Більш детально тут: http://rivnefish.com/blog/2016/05/12/babyn/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Silva »

Карась весь чистый или попадался с болячками ?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Silva писав:Карась весь чистый или попадался с болячками ?
на диво у нас був чистий майже весь
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Виходим на новий рівень :men:

на конкурс звітів!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Прогноз погоди не віщував нічого хорошого: вітер змінних напрямків і дощик. Та хіба можуть зупинити такі дрібні неприємності спражніх рибацюг від відкриття сезону?)
Над вибором майбутнього місця дислокації довго думати не треба було: оскомозбиваючий і сезон відкриваючий Бабин!
Оскільки день будній і погода не льотна, то ми не стали заморочуватись з дуже ранніми виїздом. На водоймі були о сьомій ранку і хороших вільних місць майже не було. Де ті люди мають стільки вільного часу — для мене загадка. Так сяк влаштувались під тими тисячолітніми вербами і приступили до ловлі.
Зображення
В мого товариша на вудку відразу клюнуло три карасика впродовж перших 20-ти хвилин. А потім почався дощик і все як відрізало. Не те, щоб той дощ був сильним, але доволі противним. Поки він йшов я викидав годівничками всю свою сенсасівську прикормку, що лишилась в морозилці ще з минулого літа. І клювалки не забарились. Заодно й дощик перестав йти. Далі я заправляв вже прикормку власного виготовлення.
Зображення
Карасик клював справно і доволі впевнено. Шкода, що через те, що руки вже від того всього відвикли я мав кілька прикрих сходів, в основному вже біля берегу.
Загалом за кілька годин перед роботою отримав масу позитивних емоцій від перебування на природі. Чого і всім бажаю!
Зображення

Всі фото тут: Бабинські карасики перед роботою
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Pank »

На конкурс звітів!
Доброго дня друзі рибаки! Приїхавши сьогодні з нічної зміни і трохи відпочивши вирішив порибалити у своєму рідному селі Бабин. Рибалив з 14 до 18 години. Підійшовши до ставу зрозумів що місця щоб закинутись майже нема :-( але порозмовлявши з рибаками вдалося примоститися :) Побистрому замішав прикормку Флагман карась + мої всякі штуки і в бій. Перші закидання на опариш не принесли результату. Змінив опариш на мотиль, кілька хвилин і перший карасик на березі :). Карасик сьогодні був дуже пасивний. Рибалки по сусідству впіймали всього по декілька штук від самого ранку. Клювання були рідкими але всетаки були. Пробував ловити знову на опариш але рибка їсти його не хотіла зовсім. За час ловлі мною було впіймано 16 карасиків. Вся риба була впіймана на мотиль :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення igoroks »

Був на риболовлі вчора. Розпочну з позитиву - місця валом. Проїхав весь берег, нікого, аж розгубився, довго вибирав місце. Сів під вербами, ближче до дамби, хотів побачити, що ж там ловиться, що там завжди зайнято. Замішав прикормку, закинув фідер (дистанція орієнтовно 60 м.), насадка мотиль + пінка. Перша покльовка за 30 хв. і карасик на березі, за 30 хв. друга - промах. Далі веселіше - клювання 10-5 хв., але після 5-ти спійманих рибин, протягом 2-х годин, одні сходи і не реалізовані клювання :du_ma_et: Спочатку грішив на маленький гачок (овнер 16), поставив 12-ку, проблема та сама (поводки 40 і 50 см.). Але все ж таки думаю, що це пов'язане з тим, що риба обережна, з усіх спійманих карасиків тільки один взяв надійно, всі інші за край губи. Також внесли корективи погодні умови, сильний боковий вітер не завжди давав змогу докинути до місця лову, а на ближній дистанції клювання були рідшими. Ближче до обіду розпочалась "погодна постановка 4 сезони", почав збиратись додому. За час рибалки спіймано 11 карасиків від 100 до 180 гр. Рибалкою задоволений, хоч і змерз як цуцик.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення igoroks »

Був на риболовлі в неділю. Приїхваши, довго шукали місце, на водоймі аншлаг: з вогнищами, палатками, і т.д. Обравши місце побачили, що карась нереститься як скажений. Ну, думаю, нарибалились, але не вертатись же додому. Замішую прикормку, розкладаю фідер і до бою. Товариш чіпляє на фідер смерть карася. На моє здивування клювання не забарились. І вже за хвилин 10-ть витягую першого карасика. Через певний час тендітні такі клювання, підсічка, і на тому кінці приємний супротив - карась більше 300 грам (таких тут ще не ловив). Потім ще клювання. Поступово переконую товариша замінити смерть карася на фідерну оснастку (має 2 фідери і ні разу не використовував їх за призначенням, тільки смерть карася). Після чергового карасика він погоджується, адже результат бачить, у всіх тиша а я з клюваннями. Через певний час і у нього клювання, і перший карась на березі. Взагалі клювання були хвилями: 2-3 карасика і перерва, потім по-новому. Доставляло, коли сусіди, що мали по декілька вудок з пружинами, питали тебе, сидівшого з одним фідером - на що ловите? Ловили на бутерброд: мотиль-опариш. Із позитиву: товариш признав фідер, побачивши, що при правильному підході, навіть за несприятливих умов можна вдало ловити рибу. Впіймано біля 30-ти штук на двох. Цікаво було наблюдати, коли тягнеш карася за ним ескорт 3-4 штуки сородичів до самого берега. Негатив: незважаючи на нерест деякі особини ловили карася підсаками біля берега, пропускаючи, час від часу, і так не часті покльовки на свої вудки.
Загалом отримав велике задоволення від рибалки.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення igoroks »

Коротко про вчорашню риболовлю. Карась продовжує нереститись, причому, як мені здалось, нерестяться більші екземпляри, але в меншій кількості і подалі від берега (понад берегом метрів 5-7 заросло зіллям), тому нормальний екземпляр протягнути проблематично, але вони і не клювали. Клював дрібний карась 40-80 грам в основному, я спочатку подумав, що то якесь недорозуміння (3 тижні назад самий менший був 120 грам). Причому якщо зранку, ще більш-менш покльовував, то з 11-ї години, в основному боровся зі сном. Потрібно, мабуть, ще тижні 2-3, щоб карась відійшов від нереста. Але, щось у мене така підозра, що дочекатись кльову нормальних екземплярів буде проблематично, клюватиме "Бабинський стандарт" на пів долоні.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення igoroks »

Рибалив вчора. Із снастей - 2 фідери і поплавчанка, кормив траперовським карп, лин, карась. Зловлено більше 2-х десятків карасиків розміром з долоню, декілька було більших і штук 5-6 півдолоні (таких топив). Зранку більш-менш покльовував і ловився, ближче до обіду невеликі потяжки, декілька потяжок і на гачку ні опариша ні черв'яка нема. Деколи вдавалось виловити невеликого карасика. На поплавчанку спіймав 2 карасики та рака, що дещо прояснило ситуацію, чому я її тільки перенаживляв, хоча я в неї і не впирався, час від часу поглядував, бо сидів боком з прицілом на фідери і ховався від вітру.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення xxOZ »

12.04.2018
05.30-15.30
мотыль.
ловили у шлюза(выход с пруда).

Приехали. Посмотрели границы нерестилища. Покатались в пару мест, выбрали самое перспективное и с меньшим количеством ветра.
Закормился.
ЗображенняЗображення

Клавать начали примерно с 7.30 утра.

ЗображенняЗображення

Небольшой дождь.
с 10 утра солнце начало греть.

ЗображенняЗображення

Результат - 3 схода карасей, 4карася с ладонь и 1 побольше, 5 плотвичек размером со шпротину.
Плотву утопил, карасей забрал с собой.

ЗображенняЗображення

Был на рыбалке с друзьями(семья)
у мужа - 1 карась+1плотва (фидер + мотыль/опарыш)
у жены - 0 (поплавок + опарыш)

п.с. зато шашлык маринованный в натуральном вине был вкусный =)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей