Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КУБОК "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Модери перенесіть це в http://rivnefish.com/forum/viewforum.php?f=103
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КУБОК "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

ttearjerker писав:
ZGAMES писав:в таких умовах, при таких навиках, Рівненська область ніколи не буде виступати на офіційних Українськіх змаганнях! так і будемо їздити за сусідні області!
p.s. можливо риба підійде, але, як показує практика її там мало!
Тільки, що спілкувався з Віталіком Марчуком і Пашою "Полосатіком". Вони повернулись з Кубка України 2016 де на пару з 2 козаками з Хмельниччини вибороли 6 командне з 17 найсильніших команд України.На поїздки за сусідні області є причини,але квота від Рівненщини на цей рік була вільна,тому "ZGAMES" -що помішало поїхати?
Тому що я не маю певного досвіду та неоснащений відповідно!!!! Якщо люди які туди їдуть, відповідно на їх думку вони як мінімум оснащені.....
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КУБОК "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

ZGAMES писав:
ttearjerker писав:
ZGAMES писав:в таких умовах, при таких навиках, Рівненська область ніколи не буде виступати на офіційних Українськіх змаганнях! так і будемо їздити за сусідні області!
p.s. можливо риба підійде, але, як показує практика її там мало!
Тільки, що спілкувався з Віталіком Марчуком і Пашою "Полосатіком". Вони повернулись з Кубка України 2016 де на пару з 2 козаками з Хмельниччини вибороли 6 командне з 17 найсильніших команд України.На поїздки за сусідні області є причини,але квота від Рівненщини на цей рік була вільна,тому "ZGAMES" -що помішало поїхати?
Тому що я не маю певного досвіду та неоснащений відповідно!!!! Якщо люди які туди їдуть, відповідно на їх думку вони як мінімум оснащені.....
Надзвичайно повчальне інтерВ"ю одного з метрів Українського карпфішінга.Трохи не той вид ловлі,але надзвичайно сподобались останні слова починаючи з 28 хвилини 50 секунди

Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КУБОК "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

ttearjerker писав:
ZGAMES писав:
ttearjerker писав:
ZGAMES писав:в таких умовах, при таких навиках, Рівненська область ніколи не буде виступати на офіційних Українськіх змаганнях! так і будемо їздити за сусідні області!
p.s. можливо риба підійде, але, як показує практика її там мало!
Тільки, що спілкувався з Віталіком Марчуком і Пашою "Полосатіком". Вони повернулись з Кубка України 2016 де на пару з 2 козаками з Хмельниччини вибороли 6 командне з 17 найсильніших команд України.На поїздки за сусідні області є причини,але квота від Рівненщини на цей рік була вільна,тому "ZGAMES" -що помішало поїхати?
Тому що я не маю певного досвіду та неоснащений відповідно!!!! Якщо люди які туди їдуть, відповідно на їх думку вони як мінімум оснащені.....
Надзвичайно повчальне інтерВ"ю одного з метрів Українського карпфішінга.Трохи не той вид ловлі,але надзвичайно сподобались останні слова починаючи з 28 хвилини 50 секунди https://www.youtube.com/watch?v=D-s64vfRiQw
в кожно свої думки! скільки людей, стільки думок!
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: КУБОК "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

Непрочитане повідомлення zerik75 »

ZGAMES писав:
serseruy писав:
ZGAMES писав:в таких умовах, при таких навиках, Рівненська область ніколи не буде виступати на офіційних Українськіх змаганнях! так і будемо їздити за сусідні області!
p.s. можливо риба підійде, але, як показує практика її там мало!
Причому тут офіційні Українські змагання?Люди самі вибирають за яку федерацію їм виступати, простий приклад О.Страшний який виступає за Запорізьку федерацію.....p.s ці розмови як на мене просто побалакати,раз пишите пропонуйте альтернативне рішення проблем.
як на мене, форуми існують, щоб "побалакати", як ви написали!
а від Рівненськ.обл. ніхто!! я написав все, що думаю....тупимось далі
Читав-читав- терпів- терпів.... Якщо слабо володіти інформацією, то мені здається краще промовчати ніж писати різний "брєд", бо люди, які "в темі" просто бачать, що тупиш ти- це з приводу хто за кого має виступати( вступай в РОФРС і вперед за орденами). Тепер з приводу водойми- хороша чи погана- іншої поки немаємо. Якщо є конкретні пропозиції- пропонуй- розглянемо, ні- тоді до чого увесь цей "стогін і плач". Риба в озері є і її багато, а буде вона ловитись в даний час в даному місці- цього не зпрогнозує ніхто. І ще одне- я щось незрозумів про "..в таких умовах, при таких навиках.."- при лові в акваріумах,де на 1м/кв 10кг риби особливих навиків непотрібно :facepalm:
P.S. Як один з організаторів сприйму будь-яку конструктивну!!! критику і розгляну всі конкретні!!! пропозиції.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: КУБОК "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фідер

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

бо люди, які "в темі"
:facepalm:
більше нічого писати!
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення Voxa »

Іллюха ти б спочатку подивився хто, як і з якими навиками ловив в Брусилові а потім розказував!!!!
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення Voxa »

І той хто хоче здобути навикі, не їздить тільки на Басік, а й в сусідні ОБЛ.
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення Voxa »

І ще, хочу добавити, спитай у Сойка в якому секторі він сидів в другому турі на К.У. (я нарахунок зілля і як там можна ловити)
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Voxa писав:І ще, хочу добавити, спитай у Сойка в якому секторі він сидів в другому турі на К.У. (я нарахунок зілля і як там можна ловити)
ох і народ!!! я висловив свою думку! пишу, що можливо риба підійде і все!
успіхів
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Voxa писав:І ще, хочу добавити, спитай у Сойка в якому секторі він сидів в другому турі на К.У. (я нарахунок зілля і як там можна ловити)
чому ж тоді Мочулки перенесли в Хотин? Там зілля теж можна було почистити!!!! чи можливо тут якась друга причина?!
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення Webmak »

Стосовно Басівкута, місця проведення і т.д. Реально на колії кльов паршивенький був на цих вихідних. Наприклад я не полінувався і ловив на 3-х дистанціях, двома різними прикормками, для ляща та плотви, і нічого з цього не вийшло. Можливо погода, можливо ще якісь фактори, але реалії не дуже обнадійливі, хоча звичайно до самих змагань цілком реально все зміниться. А от стосовно проблем які реально будуть не залежно від погоди і т.д, так це трава. Весь периметр змагань на колії заріс травою, і якщо її не вичистити за кілька днів до змагань, це створить шалений дискомфорт в ловлі будь якої риби, що не є гуд. Так що стосовно трави, варто взяти на замітку організаторам змагання.
Ну а стосовно місця проведення, як на мене Хотин веселіше получається, хоча ще 2 роки тому назад я не думав, що я таке можу десь сказати чи написати :) Хоча звичайно від Басіка і не відмахуюсь :)
Щодо федерацій. Приблизно ситуацію розумію яка у нас в РОФРС, але треба також розуміти, що у нас є наша область, Рівненська область, і її честь потрібно якось відстоювати, і плювати на конфлікт довкола РОФРС і фідерного напрямку. Ми працюємо на різних роботах, і маємо не завжди гарних начальників, але це ж не означає що робота лайно і на ній не потрібно працювати, чи не так? Ну є звичайно смельчакі, але я зараз за народну статистику. Так що давайте влаштовувати відбір в фідерну "команду 2017" вже в цьому році. І в 2017 рулити на всі ЧУ та КУ від РОФРС, не дивлячись на різнопланові перепалки РОФРС і фідерного напрямку, бо так ми зайдемо в глухий кут.

p.s І я Вас прошу не пишіть "Вступай в РОФРС і шуруй змагаться", я хочу щоб туди вступила надія області а не всі хто має бажання, якщо я звичайно пройду відбір ( якщо такий все ж таки орагнізується), я з радістю вступлю в РОФРС не для популяризації даної федерації чи її збагачення, а для того щоб змагатись за нашу область з кращими з нашої області.
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Питання! На Чемпіонат пояснили чому по 150грн. внески! А на кубок по 150???
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

ZGAMES писав:Питання! На Чемпіонат пояснили чому по 150грн. внески! А на кубок по 150???
В мене на ці числа запланований інший турнір,тому я в організацію не лізу,але хлопці не шукайте сенсацію де її нема. Фідер -минулі роки був взагалі в області мертвий,на обласні змагання заявлялись по 4 команди,тобто в медалі було легше влізти ніж проє..ти.Минулого року почалось з цих фестивалів,і на це рік маємо турніри де бодаються всередньому по 10 команд.Це і є розвиток,який з часом переходить в якість.Тільки заявлятись туди потрібно з оптимістичним настроєм,і хорошою аурою,а не з претензіями за місяць до турніру.Тому Ілля пробільше оптимізму,ніхто з цих кубків бізнесу не робить,тому якщо такі внески,то і на вихлопі за призові місця буде якась сума,а не медальки.(в крайньому разі я так думаю)
Макс на рахунок трави,знову ж таки навіть на солідних турах -кожен кує своє щастя сам.Є в неті куча різних приблуд для розчистки сектора,є тіж самі дві пари грабель скручених спинами які на шнурку чистять сектор.На рахунок відбору збірної області,то думаю в кінці сезону буде виведена якась статистика по результатах виступів.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Обговорення Кубку "РІВНЕНСЬКОГО РИБАЛЬСЬКОГО КЛУБУ"- фід

Непрочитане повідомлення Kostya »

Webmak писав:
Весь периметр змагань на колії заріс травою, і якщо її не вичистити за кілька днів до змагань, це створить шалений дискомфорт в ловлі будь якої риби, що не є гуд. Так що стосовно трави, варто взяти на замітку організаторам змагання.
Берегова лінія підготовлена. Трава, якщо спричиняє дискомфорт для спортсмена, має бути викошена самим спортсменом. Мабуть потрібно було дописувачам відвідвти декілька змагань по іншим областям і стосовно трави питань не виникнуло.
Відповісти

Повернутись до “Обговорення змагань”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей