Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Orbit »

Нормальна ціна. В Прилбичах і Кричевичах ціна 300 грн доба щей відстань до водойми не менше 150 км в один кінець, так що можна порахувати 250 дорого чи ні.
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Silva »

А можете правила риболовлі на ставку написати на форумі ? Думаю рибалкам було б зручніше спочатку ознайомитись з правилами а потім їхати на ставок.
Supron
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 16 червня 2010, 12:45
Телефон: 0987777666
Звідки: м.Рівне,с.Грушвиця
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Supron »

ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ
Риболовля на водоймі дозволена тільки з попередньої згоди адміністрації.
По прибуттю на водойму відвідувач зобов’язаний оформити в’їзний квиток, де зазначено П.І.Б., № авто, кількість людей, номер сектора і оплатити риболовлю згідно тарифів при цьому пред'явити документи,що підтверджують особу відвідувача. Розписатися в журналі для відвідувачів про ознайомлення з цими Правилами водойми.
Після риболовлі відвідувач зобов’язаний надати транспортний засіб для огляду охороні водойми.
Кожен відвідувач водойми зобов’язаний дотримуватися чистоти на водоймі, дотримуватися порядку в секторі лову, дбайливо ставиться до майна водойми, дотримуватися діючих Правил.
В випадки пошкодження майна водойми, відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість нанесеного збитку.
Ловля риби здійснюється тільки в спеціально обладнаному секторі.
Дозволяється використовувати не більше 4-х (чотирьох) коропових або фідерних вудлищ в одному секторі. Риболовля здійснюється за принципом «СПІЙМАВ-ВІДПУСТИВ».
Дозволено використовувати тільки моно волосінь, монтажі, що забезпечують у випадку обриву можливість рибі звільнитися від оснастки (безпечний монтаж), з одним гачком.
Адміністрація водойми має право перевіряти кількість гачків, вид оснастки, на яку здійснюється ловля.
Всі дії з рибою на березі обов’язково повинні відбуватися на короповому маті.
Спіймана риба повинна бути випущена в водойму протягом 5хв.
Риба, пошкоджена під час виведення, має бути оброблена антисептиком і випущена у водойму.
Переміщення риби до води після вилову здійснюється тільки на маті або в спеціальних мішках.
На території сектора лову дозволяється установка наметів, шатра, монтажної палатки, парасольки.
Заїзд на водойму і виїзд дозволений тільки в світлий час доби.
В’їзд гостей і відвідувачів риболова дозволений тільки за погодженням з адміністрацією водойми. Після закінчення риболовлі риболовне місце має бути прибрано, мішки зі сміттям акуратно складені в спеціально відведених місцях. Самовивіз сміття вітається.
УВАГА !!! КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
1) Початок риболовлі без в’їзного квитка і квитанції про оплату.
2) Користування всіма видами підсаків, крім коропового підсака з м’якою сіткою, діаметром не менше 60 см.
3) Застосовувати для з’єднання основної волосіні з іншими монтажами застібок, карабінів, вертлюг будь-якого типу.
4) Зберігання риби, в тому числі і в коропових мішках!!!
5) Монтажі, які можуть покалічити рибу (супутники, макушатники, пружини і т.д.)
6) Переміщати рибу на руках
7) Рух транспорту в нічний час доби (тільки в екстрених випадках).
8) Шуміти, кричати, включати голосно музику.
9) Розпивати спиртні напої у великих кількостях.
10) Заходити в сектор інших відвідувачів без їх згоди.
11) Випливати на будь-яких плав засобах.
12) Купатися.
13) Розводити багаття на відкритому грунті.
14) Світити фарами та іншими яскравими світловими приладами на воду.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ
За омертвляння риби або нанесення ушкоджень через необережне поводження з рибою - штраф в розмірі 1000 гривень за 1 кілограм.

Адміністрація водойми має право видалити відвідувача (команду) будь-якого звання і рангу, з водойми за будь-які порушення справжніх ПРАВИЛ без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на водоймі.
За злісне порушення чинних правил, адміністрація водойми залишає за собою право заносити порушника в чорний список в односторонньому порядку.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Hamster писав:
Supron писав:ОГОЛОШЕННЯ

В суботу 11.06.2016 відбудеться відкриття рибалки в Грушвиці. Ціна 250грн з рибака.Умови - спортивна рибалка (з детальними правилами кожен буде ознайомлений). Замовлення місця за тел 067 364 29 43 Андрій
Як для спортивної рибалки то дороговато!!! На мою думку, оптимальна ціна - 100 грн. Я б навіть створив голосування в даній темі, хто скільки готовий платить за спортивну рибалку!
Краще вже в Олександрію поїхати за 300 грн. і парочку трофеїв з собою взять. (це моя особиста думка) :du_ma_et:
Так Грушвиця і задумувалась як водойма без рибоїдів.Олександрію вичерпають- це однозначно!!!Хоча правилно зроблять,бо власники не опреділятся,який в них став. Ціну луплять, як на спортивному паралельно з цим сторожа за 250-300 метрів сітки ставлять.Як на мене це цинізм вищої гільдії,ловити карпа,витягувати на мат,щоб він потім в сітку влетів.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Hamster »

stal1n писав:На скільки тієї Олександрії ще вистачить, якщо всю трофейну рибу звідти будуть вибирати? На ще один сезон?
Чи ви думаєте там теж запускають карпів по 5(10, 15) кілограм?
А що, риба хіба не росте !?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Hamster писав:
stal1n писав:На скільки тієї Олександрії ще вистачить, якщо всю трофейну рибу звідти будуть вибирати? На ще один сезон?
Чи ви думаєте там теж запускають карпів по 5(10, 15) кілограм?
А що, риба хіба не росте !?
А за скільки років короп виросте до 10 чи 15 кг?
Ну... якщо його ще до того моменту не виловлять і не зїдять...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Hamster »

ttearjerker писав:Так Грушвиця і задумувалась як водойма без рибоїдів.
Якщо ви вегетаріанець то не обзивайте інших. Карпи на базарі як продавали так і будуть продавати. Напишіть у ГРІНПІС хай занесуть в чевону книгу, це по перше. По друге, це діло кожного орендаря як вести справу, якщо закон не забороняє, то яка йому різниця чи на базарі рибу продавати чи рибалкам на березі у формі рибальського квитка. Я можу і на базарі рибину купити, а чому я ту саму рибину не можу сам спіймати і приготувати! Має бути по нормальному а не так як у нас, майже усі хитрожопі орендарі - плати гроші а хер шо зловиш, а самі на базарі продають. І по третє, звичайно я підтримую що у Рівному з'явилась спортивна рибалка :co_ol: . Просто для усих рибалок має бути вибір. (Добросовісних рибалок). Чи я неправий?
П.С. Під словом трофей я не мав на увазі вагу риби :ni_zia:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

На рахунок, хер що зловиш, з 11 до 17 - 21 риба + 4 сходи, сьогодні чоловік з 15-00 до 19-00 12 риб . Це хер що зловиш??
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

І так сьогодні знову вирішив відвідати Грушвицю і перевірити кльов. Закинулись в 6-20, і вже біля 7-00 мали три карпи. Хочу відмітити , що сьогодні проскакували карпи і трішки більших розмірів , ніж минулого разу. А саме було близько 10 лускатих в районі 2 кілограм, а решта 30 карпів були напевно з тою ж середньою вагою що і минулого разу в районі 1,5кг. Також мав біля 10 сходів, так як використовував повідки дворічної давності)))) Близько 13 зібрався і в прекрасному настрої, хоча троха стомлений поїхав додому. Наступного разу хочу трохи змінити тактику , і можливо вдастся спокусити більш трофейну рибу. Вже певні напрацювання є.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Hamster писав:
ttearjerker писав:Так Грушвиця і задумувалась як водойма без рибоїдів.
Якщо ви вегетаріанець то не обзивайте інших. Карпи на базарі як продавали так і будуть продавати. Напишіть у ГРІНПІС хай занесуть в чевону книгу, це по перше. По друге, це діло кожного орендаря як вести справу, якщо закон не забороняє, то яка йому різниця чи на базарі рибу продавати чи рибалкам на березі у формі рибальського квитка. Я можу і на базарі рибину купити, а чому я ту саму рибину не можу сам спіймати і приготувати! Має бути по нормальному а не так як у нас, майже усі хитрожопі орендарі - плати гроші а хер шо зловиш, а самі на базарі продають. І по третє, звичайно я підтримую що у Рівному з'явилась спортивна рибалка :co_ol: . Просто для усих рибалок має бути вибір. (Добросовісних рибалок). Чи я неправий?
П.С. Під словом трофей я не мав на увазі вагу риби :ni_zia:
Я не вегетеріанець,і на цю тему писано переписано.З нашим менталітетом як Ви пишете "добросовісних рибалок" дуже малий процент,тому став має бути або спортивним,де рибачиш в своє задоволення,і маєш можливість себе попробувати в притистоянні з великою рибою,або промисловий де орендар цю рибу вирощує на продаж і паралельно дозволяє рибалити і забирати в рахунок білета.Їдеш або туда ,або туда це і є вибір.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Hamster »

MAXIMUS писав:На рахунок, хер що зловиш, з 11 до 17 - 21 риба + 4 сходи, сьогодні чоловік з 15-00 до 19-00 12 риб . Це хер що зловиш??
Я не мав на увазі ставок у Грушвиці, там з кльовом я думаю проблем не буде!
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Hamster »

ttearjerker писав:З нашим менталітетом як Ви пишете "добросовісних рибалок" дуже малий процент,тому став має бути або спортивним,де рибачиш в своє задоволення,і маєш можливість себе попробувати в притистоянні з великою рибою,або промисловий де орендар цю рибу вирощує на продаж і паралельно дозволяє рибалити і забирати в рахунок білета.Їдеш або туда ,або туда це і є вибір.
Повністю з Вами згідний! Але орендар не повинен займатись, вибачте, "хернею" щоб та риба не клювала, і брати за це гроші. До Грушвиці це зовсім не має відношення.
Прошу "адмінів" перенести цю дискусію у відповідну тему (мабуть "какашки"). :)
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Розцінки по рибній ловлі в селі Грушвиця:
Доба - 200 грн.
Світловий день -150грн.
Для спортсменів,які мають посвічення або являються членами спортивних рибальських клубів РКК і РРК(а також аналогічних клубів з інших областей) риболовля 100грн.
Для усіх, хто рибачить менше 6 годин риболовля або відпочинок на території ставу 50 грн

Весь виловлений карп і амур відпускається назад в водойму!!!
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Hamster »

Круто! :co_ol:
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей