флет-фест

ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Шановні форумчани ще з січня 2016 в календарному плані Рівненського Риболовного Клубу запланований турнір по карп-фідеру.Будучи з Пашою "Полосатіком" призначеними відповідальними за проведення даного турніру я бачив цей турнір у вигляді фідер марафону тривалістю 24-30 годин.
На даний час в зв"язку з відкриттям водойми "Карпове урочище" в с Грушвиця для вивчення попиту на такого роду турнір,пропоную обговорення одноденного фесту. Моє бачення на даний час таке:
1. -тривалість 6 годин або 9 годин в один тур.
2.- беручи до уваги що карпік не гачку гуляє розмір сектора -15 метрів.
3.- ловля на одне вудлище оснастка типу флет(можна використовувати як класичний флет з топтушкою Зображення так і кормушки на трубці протизакручувачі які обліпляються рукоюЗображенняДозволено використовувати тільки безпечні ковзаючі або глухі інлайн монтажі з годівничкою флетметод , які дозволяють рибі звільнитися від оснастки у випадку обрива снасті.
4.- поводки з волосяним монтажем і з одним одинарним гачком, довжиною не більшою за 15см,або з жилки з одним гачком при ловлі на той же опариш або хробак довжиною не більшою 20 см.
5.маркерування без поплавка лише протягуванням груза по дну,прикормлювання лише за допомогою кормушок описаних вище і лише фідерним вудлищем.
6. риба стандартного розміру зберігається в спортивному садку,особини в районі 4 кг і більші зважуються одразу і випускаються.
По правилах коротко все,тепер по різних технічних моментах з врахуванням особливостей водойми:
1.Турнір 6 годин підрозумівається як два міні тури по 2,5 години чистої ловлі з годинною перервою на зважування риби. Під час перерви учасник має право домішуватись,дов"язуватись в межах свого сектору але будь, які маніпуляції в сторону води заборонені.
2.Турнір 9 годин підрозумівається як два тури по 4 години чистої ловлі з годинною перервою на зважування риби
Дане проважування зумовлене тим, що не всі фідеристи займаються карповою ловлею і мають карпові мішки,а при інтенсивному кльові маринувати карпиків 6 годин поспіль не є добре,крім цього при тому ж інтенсивному кльові після 6 годин фідерний садок може банально порватись при витягуванні його з рибою.
3. Ще одним атрибутом котрий має бути обов"язково присутній в спортсмена- карповий мат.( може бути,як готовий куплений,так і саморобний)

Що до фінансового навантаження фестиваль хочу провести, як чисту комерцію(без кубків і нагородної атрибутики) і вартість 6 годинного турніру буде коштувати 150 гривень(50 гривень вартість квитка за 6 годинну ловлю
100 грн в призовий фонд який ділиться в пропорції за 1,2,3 місце по загальній вазі.,9 годинний турнір буде дорожчим -200 гривень(100 гр -вартість квитка,100 в призовий фонд)
Ну вроді коротко все,запрошую висловити свої думки по цьому поводу і підтвердити готовність поучаствувати в такому фесті
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

В догонку пропоную ввести обмеження на фідерні вудлища до3.60 так як риба на м"яких палках 3м і 3.30м стає неуправляємою,і виважування буде призводити до обривів і запутувань снасті з сусідами.Ця норма більше носить рекомендаційний характер,а не категоричний,але прошу це враховувати
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення serseruy »

Тарас на яку дату орієнтуєшся?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

serseruy писав:Тарас на яку дату орієнтуєшся?
на цю неділю пізно можна на слідуючу.По організації там нічого складного і не бачу смислу анонсувати такі фести на місяць вперед.По організації це замовляємо в адміністрацій скажімо 200 метрів берегової лінії в районі острова і все . Приїджаю скажімо якщо збір учасників на 6 год,то в 5 00 і 15 метровим куском шнурка міряю і б"ю наші клубні таблички 10 чи 15 секторів(залежно від кількості учасників) і все.
До речі раджу потенційним учасникам не заморочуватись з платформами. Крісла і двох стойок цілком достатньо. Щось типу як на фото,тільки на 1 вудлище
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення serseruy »

ttearjerker писав:
serseruy писав:Тарас на яку дату орієнтуєшся?
на цю неділю пізно можна на слідуючу.
На тій неділі РОФРС проводить фідер на Басіку народу буде менше(,а також в Хмельницькому змагання
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

serseruy писав:
ttearjerker писав:
serseruy писав:Тарас на яку дату орієнтуєшся?
на цю неділю пізно можна на слідуючу.
На тій неділі РОФРС проводить фідер на Басіку народу буде менше(,а також в Хмельницькому змагання
Я задумував тему як обговорення і вивчення попиту,це не реєстрація, якщо накладка можна перенести
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення serseruy »

Думаю ідеально через неділю, бо далі чемпіонат україни.
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення qwert »

25-26 Христосове Хмельницький.
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення qwert »

29-31.07 чемпіонат України
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення Delife »

25-26.06, я б навіть фідера під те готовий купити )
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я б прийняв участь. Тільки я не зрозумів, мій датч мастер буде плакати вдома зі своєю довжиною в 4.20?
Особисто у мене не виходить ні на ці вихідні, ні на наступні, лише з липня.
У будь-якому разі разі це класне починання, успіхів вам!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Якщо не буде накладок, готовий допомогти з організацією та суддівством
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

stal1n писав:Тільки я не зрозумів, мій датч мастер буде плакати вдома зі своєю довжиною в 4.20?
Я не знаю як риба поведе себе під пресіногом,якщо відійде від берега і зупинеться с районі 80 -100 метрів,то палки в довжині 4.20 навпаки можуть суттєво виручити.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

І все завмерло. .. невже немає бажаючих спробувати себе у фідер-комерції?
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ventel »

shalun_99 писав:І все завмерло. .. невже немає бажаючих спробувати себе у фідер-комерції?
Бажання є! Тільки на 28 червня, ну ніяк :-(
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Відповісти

Повернутись до “Обговорення змагань”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість