Жерех

Опис риб, тактика й аспекти лову
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ярик »

Юра писав: Ціленаправлена ловля одиночного жереха в річках типу Горині - то для професіоналів.
Рівень покращувати ніколи не пізно....
Просто аби хоча б декілька реальних приманок, щоб в пусту не марнувати час та фінанси.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

ярик писав: Маю запитання по жереху.... Він не те що не боїться, просто знущається, тупо б"є малька в ногах, два рази навіть обляпав чуть у воду від неочікуванносі не впав :-) .... Спеціально жерехові воби не купую..
Підкажіть будь ласка хто по жереху на Горині, що взяти? Гроші якби на вітер теж не дуже хочеться викидати. :du_ma_et: :ne_vi_del:
Відразу зазначу, що я не спеціаліст по жереху. Тому дам не пораду, а просто проконстатую факт моєї зустрічі з цією рибиною, яку зловив лише один раз. Ситуація була схожа з описаною Вами. Жерех полював за мальком і на мої приманки зовсім не реагував. Вже зовсім втративши надію зловити рибину, я почепив невеличку колєбалку (на фото нижче). Риба клюнула тоді, коли я закинув приманку на її вихід. Рахую, що для ловлі жереха варто розпочати із таких класичних приманок як кастмастер і йому подібних. Вони непогано імітують кормову базу цієї риби. Також, при повному ігнорі приманки рибою, можливо варто дочекатися чергового виходу за мальком і по можливості здійснювати точний закид в місце атаки риби. :du_ma_et:
Все вищесказане власна думка.
ЗображенняЗображення
Посилання на повний звіт
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Жерех

Непрочитане повідомлення ярик »

Рома, дякую. Бачу що то напевно єдиний ваіант 0_0
Кастмастєри є, періодично полоскаю. Правда на колєбалки не ловлю... якось не моє.

Що ж, буду пробувати. ;-)
Аватар користувача
Chikanec
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0975016747
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Жерех

Непрочитане повідомлення Chikanec »

Було це ще в 2011році 22 червня, справа від моста в Хотині, Жерех заважив 3,7кг. 76см. при цьому виглядав схудлим і змученим. Попався на не дорогий великий воблер типу минноу, колір перч на 2 трійника відразу, проводка була дуже швидка, після удару підсік і риба в шоці пішла під мій берег, можливо за рахунок цього і витягнув. Снасті мав на той час примітивні, вудилище 3 м. з тестом до 120 г. і катушку кобра.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Риби наших водойм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість