р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу був на Случі, кльову взагалі не бачив.
В понеділок зранку поїхав на Горинь. На перших закидах впіймав окуня, "швидка" риба не дуже добра прикмета для мене. Та згодом щучку все таки зловив. Було ще декілька клювань, одне по мітках віднесено до судачого. Ще було ударило та потримав пару секунд по відчуттям щось дуже хороше і зійшло.
Ну, в загальному, хоч якийсь результат :)

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

На тижні походив по річці у пошуках головників. Маленькі покльовують в багатьох місьцях. Трошки більших треба шукати та умовляти.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Також попалась непогана червонопера, яка не втрималась від гри "Кокетки".

ЗображенняЗображення

Та наприкінці зловив невеличкого жерешка.

ЗображенняЗображення

Спінінгісти зустрічаються не часто, більшість риболовів ловлять густеру та ляща які останнім часом непогано покльовують.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Незмінно цікавий та приємний звіт! Дякую!
OlegG писав:На тижні походив по річці у пошуках головників. Маленькі покльовують в багатьох місьцях. Трошки більших треба шукати та умовляти.
Скажи будь ласка, а як з єльцем у цьому році, доводилось зустрічати?

OlegG писав: Також попалась непогана червонопера, яка не втрималась від гри "Кокетки".

ЗображенняЗображення
Пра пра червонопера, судячи з розміру)))
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

tohin писав: Скажи будь ласка, а як з єльцем у цьому році, доводилось зустрічати?
Поки що в цьому році не попадався. Хоча на кращих його місьцях ще не був.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

За прошедший месяц раз 5-6 выезжал на Горынь поблизости в поисках "белого хищника" - жереха или голавля. Увы, похвастаться нечем - нестабильная погода с похолоданиями и мои выезды так и не совпали с периодами активности рыбы. За всё время в активе лишь один пойманный мелкий голавлик, плюс несколько сходов и нереализованных поклёвок. Только окуньки периодически попадаются на воблеры вместо голавля. Хотя проверил все известные мне голавлиные перекаты, и самые-самые перспективные коряжники, где он непременно должен был стоять. :nez-nayu: Надеюсь, вскоре удастся преодолеть эту полосу бесклёвья.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

AndreyK писав:Хотя проверил все известные мне голавлиные перекаты, и самые-самые перспективные коряжники, где он непременно должен был стоять.
Да уж, места кормные!!! :dribble:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

18 и 20 мая выезжал вечером после работы на речку в поисках голавля.
По сравнению с предыдущими выездами уровень воды поднялся почти на полметра, но вода очень прозрачная.
В среду 18 числа проверял перекаты - но там никого не было, как раз самый пик похолодания (вечером было всего +7 градусов) и дождь - не самые подходящие условия.
В пятницу поехал ещё раз, в надежде, что потеплело и рыба может быть активнее. На перекатах так никого и не было, заглянул на места поглубже.
Уже поздно вечером в 21-05, на середине широкого разлива долгожданная поклёвка и мощное сопротивление, чувствуется, что это уже не маленький голавлик.
На глаз около 800-900 г. После фото рыба вернулась в речку. :)
Сработал классический Yo-Zuri L-Minnow 44.

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

ЗображенняЗображення
В неділю (05.06.16) у мене була дуже відповідальна робота - пасти корів :mi_ga_et: . Зважаючи на те, що цей процес відбувається в безпосередній близькості від Горині, гріх було не взяти з собою спінінг. Та у корів (в кадр не попали) були свої плани відносно їх місцезнаходження і вони вперто не йшли в ту сторону, куди мені хотілося. Все ж таки, я трохи погуляв біля річки і покидав воблерками. Хотілося впіймати головня, але він мабуть об"ївся веснянкою і не зважав на мої приманки. З іншої сторони, проблема могла бути і в моїх руках, і в приманках :du_ma_et: . В одному місці спостерігав за стайкою невеликих голавликів, які приманку супроводжували, але не атакували. Активності риба не проявляла і на поверхні води, хоча там пливли заснувші личинки веснянки. Зустрічені рибалки, які ловили в проводку, також не могли похвалитися хорошими результатами. Погода була чудовою, так що час пройшов не дарма. :)
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Вчора повернулися з "дальнього кордону", були на річці три дні, два дні присвятили фідерам і останній день спінінгам :)
Так як з фідерами і донками не склалося, тому що клювала лише дрібна густерка і вдень і вночі і на все що було на гачку, напишу мабуть про найкращу спінінгову рибалку в житті :-)
Отже, на третій день поїздки погода почала змінюватись, вночі була гроза, вітер і температра впала! Що для хижака (як я думав) буде добре! На воду вийшли пізнувато, десь 7 ранку.
Річка зустріла нас похмуро
ЗображенняЗображення
Вирішили сплавляючись обкидувати гарні місця і коряжники, вода була на низькому рівні, тому в деяких ділянках Горинь мала глибину 50-70 см. Активність хижака була низькою, мабуть холодний північний вітер зробив свою справу. Я впирався в жереха, батя в щуку, але всі старання результату не давали! Сплавляючись вниз по течії натрапили на цікавий коряжник річка з широченної
ЗображенняЗображення
звужувалась в таку
ЗображенняЗображення
В цьому місці трохи затримались, але пообривавши достатньо приманок пішли далі.
Метрів через 800 зустріли місцевого дядька з вудкою, який все жалівся на браків. Розказував що часто приїжають електрики і на двох човнах впоперек річки кидають дріт по дну і утюжать километри річки :-(
На годиннику вже була 10 година, настрою немає, риба не клює.... Вітер різко змінився на теплий південний і прохолода почала зникати.
Вирішуємо тролінгувати назад.....
Дійшовши до коряжника про який я згадував вище сталося чудо :-)
Глибина в тому місці 2.5- 3 м.... Салмо Перч в окуньовому кольорі періодично б"ється об коряжки і дно, на виході з коряжника перч глухо засідає в корча :-(
І тут почалось.....
Батя розвертає човна що б підійти до місця зацепу, але з моїм спінінгом щось робиться не ладне :-) Якісь небачені раніше мною ривки....удари.... :sh_ok: Мульт почав стравлювати шнур :sh_ok: Та з такою швидкістю, що за секунд 5 залишилася майже пуста шпуля.... "корч" впевнено валив в завал дерев :sh_ok: Всі мої спроби якось притормозити ігнорувалися.....
І різко шнур провисає....... Переглядуємося з батьою.... "Що це було?" І знову спінінг в дугу, але вже "воно" рухається на нас...... швидко кручу, що б не дати слабину....і тільки зараз відчув що на гачку, щось сидить :)
Перша думка, що багранув якогось бобра... такої поведінки від риби ніколи не бачив :-) Батя відгрібає на міляк з протилежного боку від корчів, а "воно" сидить на руслі і потужними ривками, метрів по 5 зтравлює шнур....
Хвилин через 10 боротьби почала німіти рука, ноги трусяться :) Метрів за 40 вниз по течії показався бурун на поверхні і я побачив кінчик хвоста..... І тоді почали труситися на тільки ноги :-)
Здалеку сом мені здався кілограм на 10, через 30 хвилин перетягування він знову показав себе.... але вже метрів 10 від човна і тоді я прозрів :sh_ok: Ноги почали труситися знову :-) Такого я ще не бачив.... Підсак який був в човні батя швиденько склав і сховав що б не заважав, так як він тут точно не знадобиться :-)
Сом на 40 хв і не покидав ідею залізти в завал дерев... як я його туди не пустив незнаю, але руку вже не відчував.... Весь час переживав за карабіни і вартлюжки на флюровому повідку...
Хвилин через 10 він почав здаватися і вивернувся в 5 метрах від човна..... у нас шок знову.... "Як його брати?" Часу що б подумати він нам дав достатньо, в куртці яку не вдягав ще з весни лежать перчатки.... Тут допомогли перегляди фільмів про рибалку на Ахтубі, де рибаки брали сома за нижню щелепу....
Після години, а може і більше, він остаточно видихався і я його вивів на пляжик з піском, повилазивши у воду, промочивши взуття підійшли до нього, він як в"юн крутиться на мілині, батя похлопав його по лобі, що б побачити чи можна вже його волокти на берег! Самому баті було складно тому в дві руки ми його подолали
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
У воблера були розігнуті всі трійники і на одному розігнути заводне кільце
Спінінг Favorite Exclusive Twitch Special 7-35, шнур проха 20лб
Тут у всій красі показав себе мульт, мясорубкою незнаю чи б стримав я його!
Довжина сома рівно 2 м, зважили вже в місті одна вага показала 47, друга 45кг!
Багато моментів і деталей у звіті пропустив, тому що словами це складно передати :)
Всім трофеїв! :)
ur5ker
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 24 жовтня 2015, 10:05
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ur5ker »

А я вже думав риба закінчилась))) Місяць ніхто звіти не писав)
Вітаю з трофеєм!!!
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Молодець! Дійсно є чим похвалитися. В наш час знайти такого сома в Горині, та й ще витягнути на вудку не кожному пощастить.
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Декілька разів у липні вибирався половити головників. Річка в цьому році здається що заросла більше ніж в минулих роках. Щоб знайти рибу та зробити потрібну проводку треба було заходити у воду, тому всі рази ловив у вейдерсах.

ЗображенняЗображення

Найбільше головників знаходилось саме в тих місьцях де річка вкрита ковром із трави, тому зловити рибу було досить не просто. Потрібно було шукати невеличкі "віконця" серед трави. Зробити проводку без зацепів практично не можливо, але точний заброс у "віконце" майже за течією і втримування приманки на декілька секунд в товщі води як правило давали покльовку.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

В основному клювали рибини 100-300г., хоча декількох крупніших також пощастило обхитрити.

ЗображенняЗображення

По приманках, звичайно це коливалки з одинарними гачками, які набагато легше провести крізь траву, ніж воблери з двома трійниками.

ЗображенняЗображення

Деякі спостереження:
- майже перед самим заходом сонця спостерігалось посилення кльову
- найкраще працювали коливалки в чорно-срібному кольорі
- всі крупніші екземпляри краще реагували на проводку, коли приманку повільно зносило течією приблизно в "пів води"
- у всіх головників (яких взяв додому) шлунки були набиті травою
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Hamster »

Гарні ФОТО! :co_ol:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

ilya писав:Вчора повернулися з "дальнього кордону", були на річці три дні, два дні присвятили фідерам і останній день спінінгам :)
Так як з фідерами і донками не склалося, тому що клювала лише дрібна густерка і вдень і вночі і на все що було на гачку, напишу мабуть про найкращу спінінгову рибалку в житті :-)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 2 гостей