Ставки

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Надійшла інформація, що десь в районі Обарова недавно відкрилась водойма, оплата невелика, але кльов як "у черних камней".

Хтось щось чув? І якщо так, то як туди добратися маршруткою (на жаль, нема машини).
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Юра писав:Надійшла інформація, що десь в районі Обарова недавно відкрилась водойма, оплата невелика, але кльов як "у черних камней".
Наскільки я зрозумів то йдеться про "Ставки". Водойма під київлянами і є в них грандіозні плани. Щодо рибалки - дійсно "як у чорних камнєй". Не тільки окуня тягають :wink: ...
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Наскільки я зрозумів то йдеться про "Ставки". Водойма під київлянами і є в них грандіозні плани. Щодо рибалки - дійсно "як у чорних камнєй". Не тільки окуня тягають ...
а где именно этот водойм, а то живу рядом, а езжу черт знает куда на рыбалку..


P.S. конечно есть на форуме флудилка, но туда не все форумчаны заходят, по каким либо причинам, а так как эта тема *ПРИХОВАНА ВОДОЙМА* - то может бум тут флудить, до тех пор пока водойма будет скрытой?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Николай33 писав: а где именно этот водойм, а то живу рядом, а езжу черт знает куда на рыбалку..


P.S. конечно есть на форуме флудилка, но туда не все форумчаны заходят, по каким либо причинам, а так как эта тема *ПРИХОВАНА ВОДОЙМА* - то может бум тут флудить, до тех пор пока водойма будет скрытой?
Так Ви самі відповіли на своє питання :lol: - Водойма то прихована...
Див. лічку.
Аватар користувача
simsim1972
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 07 лютого 2008, 01:00
Звідки: м.Здолбунів
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення simsim1972 »

Ловля з 5.00 до 22.00 вартуе 150 грн. На винос дозволено брати до 6 кг. коропа . Карась,окунь в залік не йдуть. Робочий тільки один берег , на іншому пляж ... Про вміст водойми не знаю не ловив.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення rabinovich »

За 150грн.---принципиально на тот ставок НЕ ПОЯВЛЮСЬ !!!Был я там еще весной,говорил со сторожем,посмотрел на ту домину,что на берегу выстроили(по словам сторожа ребята с Киева "хорошие"деньги вкладывают).Ну будет там "База отдыха"(а скорее всего очередной притон),ну пляж,ну пиво,-а рыбалка то причем? Получается что при нынешной жизни,при наших "доходах",мы на наших же ставках скоро рыбачить не сможем(не каждый может оторвать из семьи150+50 как мин.на наживку,прикормку,дорогу,перекус-итого =200грн.)Вот и выходит что мы на СВОИХ ставках-чужие! Вот ВАМ и новая тема на Форуме-"Кто в хате хозяин?"
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Доброго дня.Рибалю на даній водоймі ціле літо.Звіт відписую по даній водоймі вперше.Дуже подобається,а особливо виважувати тих монстрів).Був 14.10.2010р, з другом,прибули приблизно о 07.30хв, сіли на своєму любимому місці.Зі снастів це дві карпові вудкі,з оснасткою фідер,"ТАМ цього достатньо".З наживки це макуха з замісом будь якої приманки,щоб вязкість була ліпша,та кукурудза)))Перша покльовка десь о 10-00хв, карп на 3.300,супер... адреналін пішов капетально.Далі чомусь затишшя,а потім я зрозумів що трішки недокидую та перекидую снасть,потім все вирішилося за 30хвилин лупанув 3 штукі.....2.300кг, 4.000кг, 2.300кг. З чотирьох кілограмовим трохи повозився,але все пройшло супер і він зайшов у підсак))))).Поділившись з товаришем,зібралися і додому.ВІдпочили класно.Головне що кайфанули ;;-)))
Дякую
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Народ, не те що я когось агітую їхати на дану водойму,просто став давно не спускався, тому я так вважаю :mi_ga_et: , водойма має хороші пріорітети по карасю,окуню не враховучі карпа))) Поганий риболов, який не міріє про хороші та великі трофеї :co_ol:
Востаннє редагувалось 26 лютого 2011, 18:09 користувачем nazrik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

150грн

Непрочитане повідомлення stal1n »

колись в селі Ставки жила моя прабабуся, нині покійна. Кожного літа я їздив туди на "відпочинок". Мабуть я не один такий унікальний, в кого в селі жила бабуся, в кожного є схожі спогади.
Це було приблизно в році 1994... Було вже далеко за полудень, спека почала спадати.Після трудового сільського дня мій батько взяв добротну СРСР-івську вудку куплену в магазині "Спортовари" (з склопластику чорного кольору, метрів 4 завдовжки та кілограми зо-два ваги), взяв мене, і ми пішли на місцеве озерце. Як сьогодні пам'ятаю: комарі сідали на шию, під ногами була якась багнюка, сонечко помаленьку ховалось за деревами, а ми сидимо й дивимось на одного поплавця. Тягав снасть в основному батько, бо мені було дуже важко підняти її догори :) Ловили ми на простого хробака. Клювали прості карасики. Але це запам'яталось на все життя.
Нині, щоб піти на те озерце порибалити потрібно заплатити 150 грн., така ситуація не тільки в Ставках. Куди не ткнешся - всюди таблички "ЛОВИТИ РИБУ ЗАБОРОНЕНО", кожну калюжу вже взяли в оренду.
все це сумно.

можливо на ставку в Ставках дійсно супер-пупер рибалка, всі умови для відпочину, карпи вагою по -надцять кілограмів, водойма "має хороші пріоритети по окуню", а тамтешні карасі поміщаються на сковорідку лише по-одному.
Але хочеться іншого. Хочеться сидіти з сином над поплавцем і дивитись на захід сонця
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення slash »

Всім привіт!
Зображення
Провів коротку сесію на даному ставку, була надія влапати карасів, проте "печаль". Хоча на даному ставку присутні гарні карасі, найбільший який мені попадався 452грм.

Прикормка: вчорашня;
Повідок: 30-80 см.
Гачок: 14 KATANA 1040, 14 KATANA 1090.
Дистанція: 35м - дальня точка, 5м. ближня.

Зображення
Пройшовшись по берегу і побачивши результати я змотався), але кльов був. Карась не клював(
Зображення
Впійману рибку син, час від часу випускав в канаву перед ставком(де діти місцеві рибалять)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей