Рибальскі Iгри Флагман 2016

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Отримав відповідь! Выбор водоема полностью лежит на Администрации магазина. Они знают свой регион намного лучше чем я.
Перенос был. да я в курсе. (Не изменил еще тут на форуме.) 1 - Подъезд. 2-Рыба. 3 - возможность рассадить всех желающих. Это самые главные критерии.
Но если говорят что другое место лучше. то значит так и есть .
p.s. На Адміністрації магазина!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Pank »

На фідер уже зареєструватися ніяк не можна??? :sh_ok: 30 учасників уже є.((( :ny_tik:
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Pank писав:На фідер уже зареєструватися ніяк не можна??? :sh_ok: 30 учасників уже є.((( :ny_tik:
резерв реєструйся!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Pank »

Дякую! завтра їду в флагма.
Перший раз надумав взяти участь у змаганнях, і...
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

На цій водоймі відповідний монтаж повинен бути, карповий мат і т.д...?*???
михаил 81
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 11 серпня 2016, 16:13
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення михаил 81 »

Та я теж за коропову водойму. Велике бажаня половити коропців та карасиків.. а не плітку. Бо вана вже дістала. На вудку матчеву це задоволеня.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Webmak »

Тарас, Африка це була помилка, яка нiколи не повториться, ця тема вже обсмоктана не раз була на високих рiвнях. Щодо наших змагань, чим не влаштовуэ басiвкут, мiсць достатньо, пiдïзд супер,риба вся спортивна, для карпятникiв i карп э. Грушвиця це карподром, для таких водойм i iснуэ спецiальний вид ловлi, flat feeder. Чи Ви за 4 години хочете мастерськi поставити карпа в пресингу? Люди, та будьте реалiстами. Цi змагання перетворяться в бонусне змагання, явно не технiче, те яке реально властиве саме фiдеру, да да, я про спортивну ловлю спортивноï риби
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Мені особисто байдуже де будуть проводити такого плану змагання. Це ж не рейтингові )
І фідерна рибалка це не завжди темп і "мелкосранька", 100+ риб за 5 годин...
Був чемпонат світу де в темпі риба не ловилась, в переможця Стіва Рінгера(я думаю всі в курсі хто це...) було 5 риб за 5 годин, одні лящі. І він чемпіон.
Виходить теж не спортивна ловля?
Ловим карпа) який теж стає на корм. Доречі маленького море, який на опариша просто кидається, вага від 20 до 50 грамів. Попадаються маленькі карасі.
От вам і спортивна рибалка буде, або робимо вагу на малишні або два по 1,5-2 кг. :bra_vo:
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Voxa »

slavikrovno писав:Мені особисто байдуже де будуть проводити такого плану змагання. Це ж не рейтингові )
І фідерна рибалка це не завжди темп і "мелкосранька", 100+ риб за 5 годин...
Був чемпонат світу де в темпі риба не ловилась, в переможця Стіва Рінгера(я думаю всі в курсі хто це...) було 5 риб за 5 годин, одні лящі. І він чемпіон.
Виходить теж не спортивна ловля?
Ловим карпа) який теж стає на корм. Доречі маленького море, який на опариша просто кидається, вага від 20 до 50 грамів. Попадаються маленькі карасі.
От вам і спортивна рибалка буде, або робимо вагу на малишні або два по 1,5-2 кг. :bra_vo:
Повністю згідний зі Славіком...
В спорті суперників не вибирають....
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Webmak »

Тренування для участникiв безкоштовнi?
михаил 81
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 11 серпня 2016, 16:13
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення михаил 81 »

Webmak писав:Тренування для участникiв безкоштовнi?
Та кожному по 3 пачки прикорму видати!!
(( Звідки таки думкі?)))
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Webmak »

Я просто початкiвець-аматор-нубло в спортивнiй рибалцi, думаю поцiкавлюсь, можливо для мене це стане корисна iнформацiя, оскiльки я чув, що спартсмени готуються до змагань за кiлька тижнiв, я думаю i собi так спробую, тому i питаю, бо чув що тренування на комерцiйних водоймах для участникiв змагань, часто бувають безкоштовнi, вибачте якщо задав безглузде запитання
p.s а прикормки продаються в пачках? А то я лише кашки варю та землю сиплю
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Webmak писав:Я просто початкiвець-аматор-нубло в спортивнiй рибалцi, думаю поцiкавлюсь, можливо для мене це стане корисна iнформацiя, оскiльки я чув, що спартсмени готуються до змагань за кiлька тижнiв, я думаю i собi так спробую, тому i питаю, бо чув що тренування на комерцiйних водоймах для участникiв змагань, часто бувають безкоштовнi, вибачте якщо задав безглузде запитання
p.s а прикормки продаються в пачках? А то я лише кашки варю та землю сиплю
Проводить тренировки вы можете когда вас устроит. Хоть за день до мероприятия.
А что стоимость? вы оплачиваете по тарифам водоема. договариваться за доп скидку никто не будет. мы пробовали идти на встречу участникам... но получали только неприятные разговоры с хозяевами водоемов. и кучу грязи на форуме.

На водоеме есть разные тарифы. Спортивная рыбалка, рыбалка на пол дня итд...
Ось таку мені дали відповідь :facepalm:
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення slash »

ZGAMES писав:А что стоимость? вы оплачиваете по тарифам водоема. договариваться за доп скидку никто не будет. мы пробовали идти на встречу участникам... но получали только неприятные разговоры с хозяевами водоемов. и кучу грязи на форуме.

На водоеме есть разные тарифы. Спортивная рыбалка, рыбалка на пол дня итд...
Ось таку мені дали відповідь :facepalm:
Ви мене дивуєте. Може хватить вже ... Як приймати учясть у різних фестах, так ви перші, даже вступні внески по 150 Вас не лякають, а як заплати +50грн. за тренування так біда. Ви не замітили часом, але всіх все влаштовує, окрім тебе і Макса (не даром Ви в одній команді). Скільки негативу... Я даже не дивуюсь, що з Вами спорити ніхто не хоче і головне це ж не перший раз. Є правила проведення і Ви або погоджуєтесь з ними та приймаєте учясть, або ні.
Вибачайте може різко трохи, але цей "срач" вважаю зайвий тут.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2016

Непрочитане повідомлення Webmak »

Я просто звик мати свою думку, i звик ïï висловлювати, нiякого негативу в своïх меседжах не намагаюсь нести, адже я тiльки за розвиток фiдерного напрямку в Рiвному. Я не можу змiнити бачення органiзаторiв щодо фiдерного напрямку, i переконати що ФiДЕРНI змагання на карпових водоймах не э дуже логiчними, але я пишу про це, i можливо в майбутньому будуть зробленi певнi, саме головне правильнi висновки. А говорити, менi пофiгу, мене все влаштовуэ, i.т.д, я надiюсь буду казати коли рiвень мiсцевих змагань буде на високому рiвнi, а доки вiн в стадiï активного розвитку , я буду описувати своэ бачення недолiкiв в органiзацiй змагань, звертати увагу на моï дописи чи нi, це справа органiзаторiв, а бачення iнших участникiв на моэ бачення, це вже другорядне, i не обов'язкове, при всiй повазi
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей