с.Олександрія (Черепашник (водокачка))

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

с.Олександрія (Черепашник (водокачка))

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Сьогодні зранку після приємної ловлі линка на поплавочки, перейшов на тестування спінінга Брет Фішінг Роял Джиг 2-25гр екстра фаст :smu:sche_nie:
Чисто вирішив потестувати і отримати задоволення, оскільки те чим я ловив до того то просто :facepalm:
Чітке закидання, відчутний рух воблера в воді, що передається геть до рукоятки :dan_ser:
Перепробував половину свого арсеналу, і тут на жовтеньки воблерок без назви 3см. довжини під час ступінчастої протяжки чую удар, але дотягую безрезультатно. Я ще раз туди ж і під самим берегом ще удар і єсть, шнурок за лодошку :ya_hoo_oo: , так гарно та ефектно взяв, радості небуло меж, відразу подумки подякував тому хто продав спін мені, дійсно розкрив очі старожилу :smu:sche_nie:
Шнурок походу був боєць ще той, подбитий, та най росте дальше, я ще за ним вернусь на слідуючу осінь :-)
Зображення
Зображення
Звичайно поцепив кобру, но то повний отстой, коплю наразі на якусь дайву чи шимано :ti_pa:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: с.Олександрія (Черепашник (водокачка)) !!!

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Вітаю із розмоченими спінінгом :ya_hoo_oo:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с.Олександрія (Черепашник (водокачка)) !!!

Непрочитане повідомлення proteus »

Я тобі давно казав щоб ти спіннінг нормальний купив, але ти впертий якійсь був весь цей час .. Нарешті .... :bra_vo:
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: с.Олександрія (Черепашник (водокачка))

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В неділю видалось побувати, але вже опісля обіду коли дув сильний вітер та була нікудишня погодка. За годинку кидань спромігся впіймати невеличкого "шнурка" якого і відпустив за батьками, які так і непосмілились прийти :-)
Рибалок було багато, в основному ловили на живця та марно, в заліку по пару окунців. Також радий був бачити у нас на водоймі пана expert який обловлював новий бланк.
Загалом виїздом задоволений оскільки таке проводження часу набагато цікавіше за полежанками перед диваном. :co_ol:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 7 гостей