флет-фест

Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Яка дата підходить? Скільки турів? Чи варто робити 2 дні? Яка сума внеску ? Я думаю, що цікаво і порибалити і відпочити після рибалки, а ще цікавіше зірвати призовий куш!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ventel »

shalun_99 писав:Яка дата підходить? Скільки турів? Чи варто робити 2 дні? Яка сума внеску ? Я думаю, що цікаво і порибалити і відпочити після рибалки, а ще цікавіше зірвати призовий куш!
Дата - середина, друга половина вересня 2016 року. Тур 24-30 годин, тандем, внесок (організатор).

P,S. Це моя пропозиція.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

ventel писав:
shalun_99 писав:Яка дата підходить? Скільки турів? Чи варто робити 2 дні? Яка сума внеску ? Я думаю, що цікаво і порибалити і відпочити після рибалки, а ще цікавіше зірвати призовий куш!
Дата - середина, друга половина вересня 2016 року. Тур 24-30 годин, тандем, внесок (організатор).

P,S. Це моя пропозиція.
За це вже вирішувалось і такі змагання будуть організовані. Фестиваль я пропоную провести для можливості потренуватись під пресінгом саме Рівненським рибалкам. Просто в вересні якщо організовувати солідний турнір ,підключати спонсорів його потрібно робити командним,а так як на Рівненщині не назбирається команд для повної загрузки водойми,його треба буде робити відкритим. І хочеться щоб Рівненчани могли скласти гідну конкуренцію приїжджим командам,а не так щоб приїхали Львів"яни і Волиняни і після Прилбичських і Кричевичських треніровок це виглядало як гра в одні ворота. Вийде, що турнір провели для галочки,зробили забаву для гостей, а прогресу для Рівненського риболовного спорту "0" цілих "0" десятих.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Щоб не дублювати теми і в зв"язку з потеплінням на слідуючі вихідні пропоную обговорити,а при позитивному результаті і організуватись на турнірчик з ночівлею по флету. Моє бачення викладу в тезах, а далі обговорюємо,плануємо,реєструємось:
В звязку ,що дивлячись правді в очі не наберем дочтатню кількість команд пропоную робити змагання в форматі"кожен за себе",а щоб не п"ялитись в фідер 20 з чимось годин без перестанку розбити його на два тури. Крім цього враховуючи що багато спорсменів фідерістів не мають карпових палаток,то домовитись з адміністрацією про можливість залишення авто в секторі. (в ньому можна буде переночувати). А далі програма така:
1 субота -8 00 -приїзд учасників.
2. 9-00 заїзд в сектора і розміщення
3. 11 -00 Старт початок першого туру
4. 19 00 фініш першого туру.Проважування спотсменів. Вимотуємось,і будь які маніпуляції в сторону води в свому секторі заборонені.
5. 20- можна замутити дружні посиділки,взарити юшки і тд.тп.
6. неділя 7-00 (світає) старт другого туру скажімо до 14 години
7. фініш,далі по класиці- зважування,збір для вітань переможців.
По фінансах скажімо вступ 200 грн з яких по 50 грн адміністрації за кожен тур риболовлі і 100 в призовий фонд за 1,2,3, місце і за біг фіш скажімо між рибами важчими 4 кг(якщо таких не виловлять тоді сума розкидується на перших 3 місця) Повторюю це обговорення тому прошу висловлювати своє бачення.
Востаннє редагувалось 26 вересня 2016, 00:32 користувачем ttearjerker, всього редагувалось 1 раз.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: флет-фест

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Прозьба всіх кому це цікаво,і хто має друзів які можуть зацікавитись,але не дуже часто заходять на сайт розповсюдити,бо тягнути нема куда.Якщо робимо таке збіговисько то до вівторка обговорюєм і з вівторка реєстрація
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Обговорення змагань”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей