Велика Любаша Костопільського р-ну

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

День рибалки, з яким вітаю всіх форумчан, зустрічав на цій водоймі. Враховуючи те, що на неділю було багато різних планів, тому вирішили з колегами поїхати ввечері в суботу і рибалити до 10-ї ранку неділі. По прибутті вибрали місце для ночлівлі, а неподалік місця для риболовлі. Скажу відразу, що вночі карася, на якого всі орієнтувалися, не зловив ніхто. Клювала плотва і краснопірка, яка не представляла для нас ніякої цікавості. Вночі із всієї компанії рибалив лише один чоловік. Як виявилось згодом він відловився найкраще, впіймавши 5-ть залікових рибин на мастирку. З його слів, карась прокинувся в період 1-4.00. Я розпочав ранкову ловлю лише о 4,30 ранку і зловив хоч і непоганого, але лише одного карасика. Інший колега теж відзначився одним карасем. Поганий улов можна "списати" і на погодні умови, які постійно змінювалися на протязі цього відносно короткого часу ловлі, і на криві руки, і на малу активність риби. Так чи інакше, але відпочинок вдався :smilefish: .

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю поступила пропозиція від колеги відвідати дану водойму з метою половити карася. Це трохи не входило в мої плани, так як була думка спробувати піймати зубату на Замчиську, та, все ж таки, зваживши всі "за і проти" рушили на водосховище. Я прихопив з собою спінінг, так як думав ловити окуня. Крім цього, взяв з собою 5-ти метровий мах, невеликі залишки прикормки та заморожену мастирку. Ловити вирішили в районі дамби, там комфортно ловити полосатого, та і карась прокльовує. Першим ділом, я закормив трьома шарами (більше не було) вибране місце лову і пішов кидати спінінгом.
Зображення
Біля дамби зібралась вилика кількість малька риб, тому були сподівання, що окунь тут також присутній. Проте після годинного полоскання приманок і не відчувши жодного контакту з рибою вирішив повернутися на попереднє місце подивитись, що там з "карасями". Мій колега нічим не міг похвалитись, проте сусід, який прибув одночасно з нами вже відзначився двома пійманими карасиками. Моя мастирка вже повністю розмерзлася, тому я прийнявся ловити вудкою. Першою в улові була плотва. В подальшому ця риба також клювала і в мене вже почали закрадуватись сумніви чи "підійде карась". Разом з тим, наш сусід періодично витягував карасиків. Проте в деякий час клювання плотви у мене припинилися і після невиликої паузи поплавець ліг на воду. Перший карась опинився в садку. Надалі клювання карасів більш-менш стабільно продовжувалось до самого вечора. Попадались як пристойні екземпляри, так і невеличкі.
Зображення
Зазначу, що у більшості випадків клювання були дуже вялими і іноді я підсікав рибу, коли вже нерви не витримували дивитися на незрозумілі шевеління поплавка. Експерементувати з оснастками у мене не було чим, можливо більш делікатна снасть заставила б рибу більш впевнено брати наживку і результат ловлі міг би бути кращим. Разом з тим, мені вдалося впіймати більше 20-ти карасів різної величини. Крім цього, заробив декілька сходів один із яких, судячи із супротиву, був чималий.
Зображення
Під вечір погодні умови почали покращуватись і клювання риби не припинялись. Можна було ловити і ловити, проте мастирка закінчувалася, та і час останнньої маршрутки наближався, тому риболовлю прийшлося закінчувати. Час пройшов не дарма :) .
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Давненько не ловив я карася на цій водоймі. Сьогодні, нарешті, вибрався.
ЗображенняЗображення
З собою брав дві махові вудки 4+5м. Біля 12-ї години закормив секретною прикормкою (варена картопля ::yaz-yk: ) дві точки лову (одна в самому березі, інша на викиді) і закинув снасті. В якості наживки використовував мастирку і червоного хробака. Першу покльовку довелося чекати доволі довго. Добре, що вибране мною місце було в тіні, тому сонце не дошкуляло, на відміну від бокового вітру. Ловити двограмовим і однограмовим полплавцями було трохи не комфортно, але важчих з собою не мав. Врешті-решт, один із поплавців пішов під воду і в мене в руках опинилася невелика плотвичка. Невдовзі знову хтось поцікавився наживкою. Як виявилось це був пристойний рак.В подальшому ще одного впіймав.
ЗображенняЗображення
Проте невдовзі "настало і на моїй вулиці свято" - клюнув перший карасик на хробака.
ЗображенняЗображення
Вітер трохи стих, і я побачив що в закормлених місцях на поверхню води піднімаються бульбашки повітря, сигналізуючи, що "секретну" прикормку хтось їсть. Щоб довго не затягувати звіт скажу, що той, за ким я сюди приїхав - карась, почав прокльовувати. Проте клювання були дуже тендітні. Риба віддавала перевагу невеличким хробакам і дуже маленьким за своїм розмірами кулькам мастирки. Класичних карасиних клювань було дуже мало. В більшості випадків поплавець довго вовтузився на одному місці (ледь-ледь піднімався, притоплювався, трішки рухався в сторону). І здебільшого серед цього "кльову" я вибирав момент для підсічки. Заміна гачків на менші покращила результати і сходів, яких до цього було чотири, більше не траплялося. Карась прокльовував, і це не могло не радувати. Декілька екземплярів також впіймав на "секретну" наживку, яка використовувалась і для прикормки. О 18.00 риболовлю прийшлося закінчувати. В активі на той час було 16 карасів, так що риболовся більш ніж вдалась. :co_ol:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПС. Однією вудкою ловив практично в самому березі. Більшу половину риби я зловив саме на неї.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Такою водойма була два місяці тому:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

А такою вона є зараз:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Причина зменшення рівня води (орієнтовно -1,5м) - будівництво гідроелектростанції. Спуск необхідний для того, щоб встановити необхідне обладнання.... Проте питання в іншому? Звідки набереться у водосховище вода, якщо скрізь сухо.... До спуску, вода з нього і так практично не витікала... Крім цього, невідомо чи буде рівень понижуватись, чи ні... Взимку рибі може бути дуже кепсько....
Проте в верхній частині водойми ситуація значно гірша (фото не мої):
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Око радують лиш картини навкруги...
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість