р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Hamster »

Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Троки освіжу тему, ніхто не пише і зрозуміло чому...
Останні три неділі сплавлявся по Горині.... Вода прозора... трави безліч.... в роботі тільки воблери
Ще до холодних ночей якось відкликався голавлик, навіть влітали бонуси
ЗображенняЗображення
Минулої неділі почали рибалку ще коли було темно... шнурки атакували приманки на кожній третій проводці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Звісно ж всі втоплені... але клювання закінчились тільки зійшло сонце...
Ну і сьогодні суто впиралися в щуку...
Впринципі я не розраховував ні на що.... повний місяць... холодний...східний вітер вбив всі мої надії ще до початку рибалки....
Вода прозора як скло, тому почав з натуральних 130-х воблерів.... глухо.... майже година полоскань і нічого...
Потім на карабін повісив забуту на сезон її "величність" Рудру, яка ніколи не давала результату.... І понеслося... Жорсткий твіч без пауз відразу приносить результат
ЗображенняЗображення
Шнурок але вже приємно...
Кілька закидів і знову
ЗображенняЗображення
і знову
ЗображенняЗображення
Загалом шнурків 5 я вмовив, у баті один на перча
В годині 10 щука рот замкнула....
Але явно вона хотіла воблери за 100мм, жодної покльовки на менші...
Перебравши всю коробку руки дійшли до ION 130 якого ніколи і не мочив у воді, перший закид... мягка проводка...
ЗображенняЗображення
І осінній "трофей" на гачку
Потім щось, глючити почав мій старий-добрий мульт.... мабуть дала про себе знати нагрузка після сома....
Прийшлося перейти на дрібніші воби.. на перших закидах на дуже вдалу копію Х-Рапа від Флагмана влітає шнурок
ЗображенняЗображення
Потім перейшов на Сквади.... Діло йшло до обіду.... вітер став сильнішим, кльов вимкнуло...
На одній з проводок вздовж берега у баті на Перча сідає шнурок грам на 800....
Ну і я вчепив Перча і банальною стоп-енд-гоу сонно проводжу воблер....
І на одному з закидів удар і лайт-мультовий спін в дугу... приємні ривки... фрикціон... відразу поміти що не шнурок... але після сома вже руки холоднокровні і в підсак завожу щуку під двушку
ЗображенняЗображення
На тому і завершили рибалку..... всі шнурки відпущині, останню забрали.
Ну і кілька слів про погане.... на трьох щучках сліди від гарпунів.... фоткав, але вигляд не з приємних....
Вода прозора і впала.... підвохи шикують... двоє.... троє...
На питання "Лишили щось нам?" уроди ржуть і кажуть що щуки всім вистачить. "щуки" по 300 гр.....
З сьогоднішнього дня я буду підтримувати сільських дядьок-сіточників, з надією, що в сітках будуть плутатись підвохи і вимирати, як непотріб.
Потім зустріли ще одних "рибаків" які тролінгом утюжили 1 км річки і на кукані мали штук 8 шнурків по 400 гр..... На запитання "Навіщо таких брати?" відповідь "То ж інші не клюють"........
Грусть- тоска. Висновкі всім зрозумілі...
На наступні вихідні будемо "бороздити" дальній кордон! Судак тримайся :-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

ніхто не пише і зрозуміло чому...
Декілька слів і фоток:
Останній раз був 11.09.16р. Почав ловити "серед білого дня", день був дуже сонячний, пекло. Незважаючи на це, було пощипування окуня на віброхвіст манс 3", мабуть не заковтнув, а на менші приманки доловити не вдалось. Коли дійшов до місця, яке повністю заросло, то бачив, що незважаючи на полудень в самій траві хтось полював, на фото погано видно, але трава була до поверхні води суцільним килимом. Робив закиди віброхвостами без грузу на офсеті, але безрезультатно, хоча за декілька тижнів раніше на мілкій стариці, яка на 80% була в рясці, на таку оснастку з офсетом заробив потужний удар щуки, хоч тоді риба не засіклась, засіклась менша на меншу приманку, але то інша історія. Ось в таких місцях полювала риба:
ЗображенняЗображення
Далі невеликий заплив на ділянці річки майже без течії, перекус і відновлення пошуку риби, поскільки розраховував на вечірню ловлю. Пройшов досить значну ділянку річки до уявного перспективного місця, й не помилився, бо почув, що риба там полює. На годиннику 16,00. Не тривалий перебір приманок і нарешті знайдена правильна, невеликий кренк - 5 см. Перша проводка і відразу атака, гарний окунь спокусився:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Поки виважував, окунь трохи нашумів, але з тої самої точки при закиданні в іншому напрямку на другій проводці підсікаю щучку, яка ще сильніше шуміла. Хотів її сфотографувати у воді, але постійні ривки і бризки завадили цьому плану. Почав витягати її на берег, але обережно, щоб не перевантажити спінінг, і коли брав рукою шнур, вона на березі звільнилась і втекла.
Думаю, оце натрапив на рибне місце, якщо так почало брати, але тут з"явився ластоногий і настирливо почав обловлювати цю зону. Довелось іти подалі звідти, але на інших місцях клювань більше не було. До сутінок половити не вдалось, бо останню маршрутку зняли, тому довелось повертатись на передостанній. Сподіваюсь невдовзі навідатись туди знову.
ПС
Вперше побачив, як полює вуж, не думав, що у них така висока швидкість атаки:
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 27 вересня 2016, 01:15 користувачем SPIN, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Народ нічого не пише, але ж треба якось підтримувати тему!
Звісно Горинь це не платник, де шансів відійти від нуля значно більше, але як натякнув в минулому звіті, що на цих вихідних побачу кликастих.... судака не побачив, тому і ви у звіті не почуєте про ньго багато.... зовсім трохи...
Суботній ранок зустрів нас мабуть ідеальною погодою для спінінгіста...західний вітер... температура води 13 градусів... легенька хвиля...швиденько спускаємо човен на воду.... по 50 і в бій
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Так як основний акцент спочатку був на судака, тому відразу полетіли на новенькому човні вверх по течіїї до ями в 6.5-7 м, до якої було метрів 800...Ну і на ямці
Проходячи коряжник на 3-4 м глибині трохи потролили і відразу результат.... окуні приємного розміру відразу не пропустили кислотних хорнетів, але коряжник дав про себе знати і один з воблерів так і лишився там... але ж це були дрібниці, по дорозі до омріяних судаків....
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
І ось за метрів 100 до ями знову потролив і заробив клювання
ЗображенняЗображення
Звісно можна було зупинитися і зайнятися окунем, але метою був судак...
Заякорившись нижче ями в бій пішов джиг..... До нашого приходу яму вже полоскали спінінгісти, сидячи на відрах монотонно пробивали дно впринципі не важким джигом... на око 12-15 гр..... я ж поставив чебураху в 16 гр і вдало пробивав дно на 6 м.... час йшов... клювань не було....
Прямуємо знову вверх по течії метрів 600 до наступної ямки... зустріли фідеристів... але у них глухо...
ЗображенняЗображення
Ну і яму обкидували десь хв 40... терпіння не вистачило ... пішли далі вверх по течії..
Дійшли до місця де в минулому був зловлений трофей всього мого життя .... я пробивав завал джигом, батя по олдскульному вертушкою виманив з корчів першого в житті жерешка
ЗображенняЗображення
На годиннку вже близко 3 години дня... Почався дощ і клювання закінчилося.... пообривавши достатньо примонок в корчах і не заробивши клювань, поїхали сохнути до костра.....
Тим часом фідерист- аматор :-) Виловив 6 підлящиків 400-500 гр вагою :-)
Уха.... шашлик... закинуті фідери на ніч і спати.... наступний день прогнозував трофеї і безліч емоцій...
Проснувся я першим.... туман...
ЗображенняЗображення
Вітер з чистого західного змінився на холодний східний :du_ma_et:
Але ж це ніколи нікого не лякало на шляху до мети.... Злякала кількість фідеристів по берегах....
Витягуючи свої фідери на кожному сидів підлящик... Найбільшим став лящ 1.200 який дуже надихнув нашого колегу на подальшу рибалку :-)
Ми з батьком кинулись в човен і потролили вверх по течії.... км 7-8 ....
клювань 0
Зміна приманок, горизонтів лову.... результату не давали....
Перше клювання відбулося у баті... шнурок грам 300 влетів на шад-рап... звісно поплив рости.... але здивували на цьому і на попередніх шнурках язви по всьому тілу.... не фоткав так як враження неприємне...
Цей прогон з глибиною 2-3 м вирішили детальніше обловити і тапер вже в мене влітає приємніша зубата
ЗображенняЗображення
Вітер почало крутити... пролітав і дощ і сонце....
Джигом пробивали всі глибші бровки і ямки... але мабуть судак не моя риба... немає терпіння і вміння мені його "задубити" як казали місцеві :hi_hi_hi:
В коряжниках себе гарно проявили жерешки на воблери, потужні клювання на струї ще досі відчуваються в руці, так як ця риба до цього часу для нас була загадкою
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Трошки почистили від хламу річку
ЗображенняЗображення
Ну і улов нашого фідеріста
ЗображенняЗображення
Можливо щось у звіті не дописав, хоча рибалка була дуже трудовою, але якийсь результат є..... і це радує!
Всім трофеїв!
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення vladamator »

Мої вітання всім колегам по захопленню!
Трошки був у відпустці і вдалося виділити трошки часу на риболовлю. З товаришем побували на Горині, район "АЗОТу". Я плавав човном, товариш фідерганив. На фідер в нього клювали раки, парочка навіть зловилась. Я спінінгував. В улові після цілого дня полоскання приманок судачок трошки більше кіла. Було пару тичків, але слабеньких. Ловив виключно джигом, силікон використовував різний і рачки і черви, судак взяв на крокозяблу суміш рака і кальмара :)) Вода прозора, чиста, рівень вище ніж був літом, пару ям з глибинами порядка 10 м... Малька в прибережній смузі море, а от хижак своєї активності не проявляв абсолютно...
Всім НХНЧ!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Був 09.10.16. з дня до вечора в р-ні Азоту з товаришем.
Був удар щуки на привабливий віброхвіст 10 см, але жорстка гума на офсеті не дала змогу просікти, хоча можливо слід було ставити ще більший офсет, щоб приманка легше ковзала, а так монтаж вийшов 100%-ю "незачіпляйкою". Ще один окунець не засікся, та й усе. В сутінках бачив кілошного жереха, який патрулював берегову лінію. Взагалі, з настанням сутінок хажак почав кормитися, але мої приманки ігнорував.
ПС
Біля ями "гапки" на відстані 1 м від берега бачив велику щуку, орієнтовно 3 кг, яка розкладалася десь біля тижня. Цікаво, що з нею сталося. Виникла підозра, що браки підірвали яму. До речі, клювань тут не було, як і сутінкової активності хижака, бо товариш залишався тут, а я пішов в інше місце.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Мабуть як і багато рибилок ми скористалися погодою та вискочили на Горинь!
В 7 ранку ми вже на воді, впринципі не холодно, але почав йти неприємний дощ, який на протязі дня то переставав, то підсилювався. Температура води 1,5-2 градуси, помутніла, але допустимо.
Запланували потролити вверх по течії і потім сплавлятися назад.
Поки я збирав спінінг і думав кого б то вчепити на карабін, батя вже відзначився
ЗображенняЗображення
Так як за сезон запас воблерів значно прорідився вибір був не великий, почав я з діпового Магалона який гарно працював минулого року в холодній воді.
Але метрів через 200 у баті влітає на перча ще одна
ЗображенняЗображення
В мене як і раніше глухо....
Черга з коробки дійшла до флагманівської копії Шад Рапа, яка теж багато виручала, але цього року мовчить, почав з меншого розміру але теж без результату, тільки перейшов на більший і відразу удар! Холоднокровне виважування не дало ніяких шансів
ЗображенняЗображення
Ця вже під двушку, заряд адреналіну і сонця зігрів мене і настрій покращився :)
Тролимо далі.... вітер посилюється ...
Проходячи біля затопленого дерева в мене ударчик і на гачках повис шнурок
ЗображенняЗображення
Рахунок з батьою рівний 2-2, але ж хочеться трофеїв....
На годиннику вже перша година, клювань все менше... вітер сильний... сонця немає... пролітає дощик...
Шум мотора тільки тягне на сон.... але будить мене черговий шнурок
ЗображенняЗображення
Нарешті з сухого програшу на початку риболовлі я вириваюсь від баті вперед 3-2
Дійшли до певної точки, так як на годиннику вже майже 14 і почали сплавлятися обкидуючи цікаві місця :)
Я знову починаю перебирати коробки і приманки, поки я це робив, батя з під берега виманює шнурка який благополучно не дочекався фотосесії і вернувся у воду, спрацював все той Перч.
Джигувати дуже не комфортно, залишки трави не дають змоги зробити повноцінну проводку, тому працювали тільки воблерами.
Небо остаточно затягнуло хмарами і потроху стало темніти....
Але батя все ж виривається вперед, допомогла йому знову ж маленька зубата
ЗображенняЗображення
Сплавляючись далі з кущів далеко від ближніх сіл, на нас почав гавкати песик, ми не звернувши уваги пішли далі, але він почав ще більше дзявкати, ну і ми вирішили повернутися подивитися що там... Під"їхавши побачили що він прив"язаний до гілки... Спочатку він не підпускав до себе, але потім мабуть зрозумів, що ми допомогти хочемо.... На шиї у нього був металевий тросик, звільнивши його він розгублено побіг в сторону селі...
Не хочеться думати що бувають такі уроди, які спеціально так роблять з тваринами, мабуть він потрапив в бобровий якийсь капкан.... Але карми набрали на майбутнє... Песика врятували :)
Висновки
- Щука вже прогнозоваго відійшла від берега на руслові бровки і звали, 5 з семи зубатих були впіймані саме там
- Перч в цьому сезоні відловив краще всіх і в заброс і тролінгом, влетів і сом і щука лише з судаком у мене ніяк
Надіюсь погода дозволить нам ще побачити і судака, але на Горині з ним дуже туго мабуть, та і терпіння в мене на нього не вистачає :-)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

На вихідних теж ловив на Горині. У суботу риболовля проходила в обідню пору і тривала біля півтори години, а у неділю рибалив в першій половині дня.
Основна мета – окунь. Відверто кажучи, з цією рибою на Горині мені не дуже таланить :du_ma_et: , проте ці дні були виключенням.
Субота. На перших закидах приманки клюнула невеличка щучка, яка була амністована.
ЗображенняЗображення
В подальшому, обловлюючи перспективні місця зі зворотною течією, вдалося реалізувати першого полосатого.
ЗображенняЗображення
Більш детальний облов таких місць почав приносити позитивні результати і полосаті розбишаки поповнювали мій улов. Радувало те, що розмір окунів був не спортивним і супротив, які вони чинили при виважування, додавав мені великого задоволення :) .
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Практично всі клювання віддавалися в руку і риба жадібно атакувала свою жертву. Було також ще декілька нереалізованих клювань. Зрештою час риболовлі збігав і треба було рушати додому.
Неділя.
Натхненний суботнім результатом, я з самого ранку рушив на річку. Перший полосатий клюнув на першому закиді і я подумки вже розраховував скільки я їх сьогодні наловлю :hi_hi_hi: .
ЗображенняЗображення
Але як часто буває в таких випадках, не так сталося, як гадалося. Окунь покльовував, проте таких чітких ударів як напередодні, практично не спостерігалося. Риба немов би нависала на приманку. Відповідно це позначилось на результаті. Вдалося зловити меншу кількість хвостів, але й таким результатом я був більш ніж задоволений :) .
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Була також і одна покльовка щуки, яка зрізала флюрокарбоновий повідок.
Трохи про тактику ловлі. Практично вся риба зловлена в «тихих» місцях і в самому березі. Використовував ваги 3-4 грами, а найрезультативнішою приманкою стала Larva 2".
Всім успіхів. :)
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

26.11 рыбачил в Костопольском районе. Ещё с лета не был на речке, а тут свободное время образовалось, хорошая компания и погода неплохая как для конца ноября - грех не поехать прогуляться на свежем воздухе. :)
Благодаря растаявшему снегу уровень воды в Горыни заметно поднялся, пришлось ставить груза потяжелее, так как собирался больше упираться в поиск судака. Увы, его там я так и не нашёл.
На этот раз сработала Sawamura OneUp Shad 4 дюйма натуральной расцветки на 18 граммах. На неё поймал пару окуней и щучку 1,4 кг.

Зображення
Зображення
Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

31 декабря утром перед работой ездил на речку на пару часов, закрывать спиннинговый сезон 2016. Ловил с 8 до 10-30. С утра был морозец - термометр возле речки показывал -5 и кольца постоянно обмерзали, ловить не очень комфортно. В 9-40 заработал единственную поклёвку, оказалась щучка. После фото на память рыба отпущена домой, пусть у неё тоже будет Новый Год. :)

Зображення

Всех форумчан с Новым Годом! Мира, счастья и благополучия, ну и, конечно, трофеев! :drinks_cheers:
ATOM_RV
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 05 березня 2017, 21:39
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ATOM_RV »

ьогодні вийшло на 1,5год. вирватись по спінінгувати на р.Горинь аля дамба Азот. Ловив десь з 15 по 16:30. Рибаків вистачало, але щось не було видно результату, покидавши трохи компанйони підганяли їхати додому, але я пробував ще покидати, ловив на різні віброхвости та твістери, пробував на блесну колебалку, але повний нуль. Коли вже явно мене підганяли, вирішив ще пару разів кинути на плитах біля самої дамби, нацепив фанатік ларва розмір 3 колір 005, кинув декілька разів вздовж самого борта дамби, і тут в 2х метрах від плити щось дьоргнуло думав зацеп, але доволі потужний ривок, декілька секунд і 1,5кг судачок вже на березі. Сезон для себе відкрив) Якість фото не дуже.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Велика кількість вихідних дала можливість трохи порибалити. Двічі відвідував Горинь в різну пору доби, та в різних місцях. Мета, як завжди – окунь.
День перший. Рибалив в вечірній час. Було дуже тепло і комфортно. Риба, в тому числі і хижа, проявляла активність на поверхні, тому було сподівання знайти окуня. Проте всі мої приманки полосатий ігнорував, хоча, можливо, просто його не було в тих місцях. В той же час вдалося впіймати дві невеличкі щучки (Орбіт 65) та маленького жереха (Мепс 1). Вся риба, амністована.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
День другий. Рибалив на інший ділянці Горині. Цього дня значно похолодало і дув сильний вітер. Пройшовши чималу відстань по березі річки та обірвавши трохи приманок, все ж вдалося знайти окуня. І хоча розмір риби був невеликим, сумувати не приходилось, так як клювання були частими. Загалом було впіймано більше 40-ка голів. На фото те, що поїхало додому. Основна приманка – Ларва 1,6". В цілому, риболовлею більш ніж задоволений, чого і всім бажаю :) .
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення vladamator »

Мої вітання колегам по захопленню! На травневі 01.05, незважаючи на досить похмуру і сиру погоду вдалося з товаришами вискочити на Горинь. Враховуючи, що на наступний день чекала картопля у тещі і мене і мого друзяку, вирішили поїхати без ночівлі, без фанатизму на пів дня... Зважаючи на це їхали теж не далеко, нижче шлюза АЗОТУ. Мій товариш і ще один колега сиділи з фідером, а я пішов шукати хижака. На чистих ділянках клювань не було, в затоплених корягах спокусив двоїх окунів грам по 100. Обірвав майже все, що взяв з собою з силікону розміру, що підходив під умови лову та моє розуміння апетиту риб... На цьому спінінгування закінчив і приєднався до товаришів. Оснастив фідера і незважаючи на те, що друзі сиділи без клювань, закоримв трошки точку, закинув. Зловив двох плотвиць, одну втопив, одну пристойну забрав на тараньку. Друзям нічого вполювати не вдалося... А на шлюзі, зі слів, тих, хто там рибалив, клювання були. Але ми задоволені виїздом на природу! Незвично лише, що АЗОТ не димить, але для природи це накраще, а от для економіки та людей, ні...
Всім НХНЧ!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Доброго дня. Всіх з Днем перемоги.
Сьогодні відвідав Горинь.
ЗображенняЗображення
Об"єкт ловлі незмінний - окунь. Щоб довго не писати, скажу, що з кльовом було кепсько. Пройшовши чималу дистанцію, впіймав лише 2 маленькі окунці, яких не було бажання фоткати, і заробив ще біля п"яти клювавань. Декілька разів бачив як якийсь невеликий хижак полював за дрібнотою, але мої приманки його не спокусили. Та все ж риболовлею задоволений. Єдине що турбує, це те, що наш народ аж ніяк не бажає вчитися прибирати за собою. Сміття біля Горині більш ніж вистачає. Дуже багато "свіжих" залишків непотребу. І кожен, хто залишив після себе сміття, на це місце вже однозначно не поїде, а зупиниться "відпочивати" в іншому, чистому місці.....
Всім успіхів.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Анти-трофей.
Вчера вечером после работы наконец поймал первого жереха этого сезона, хотя выезжал уже не раз, до этого были лишь холостые поклёвки.
Правда, размер... Таких 'гигантов' при целенаправленной охоте на жереха спиннингом ещё не ловил... :-)
Пойман на 7-граммовый пилкер.

ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей