фест в Острозі.

ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

фест в Острозі.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Привіт всім любителям фідерної ловлі. Синоптик передає в подальшому стабільно + так, що хочу виставити на обговорення,а в подальшому якщо будуть бажаючі і на реєстрацію провести фідерний фестиваль в Острозі на плитах.Оскільки в цю пору року риба підходить коли стемніє то рибалка вийде нічною.Щоб не пересікатись з мормишкою пропоную через тиждень з суботи на неділю(11-на 12 лютого).Умови: ловля на 1 фідер,щоб не вбивати садки об плити можна скирдувати рибу в відро. Я це бачу так,розпишу по пунктах:
1. 11лютого(субота) до 16 години збір на плитах біля шламбаума.
2. Жеребкування в дзеркальному порядку,тобто розігруємо лише послідовність. Хто витягнув "1" займає місце в районі вертикальної плити біля шламбаума, "2" за ним і так далі. Відстань між учасниками буде відрізнятись,так як треба буде враховувати присутність доночників, які будуть на плитах,але послідовність учасників згідно жеребу.
3. Після розсідання підготовка місця ловлі.
4. 18 год. зійшлись в одне місце на бетонному парапеті на 100 грам і бла,бла,бла.
5. 19 год кричимо старт
6. 07 год (неділя) фініш, зважування, і по домах.
Якось так.
На обговорення виставляю слідуюче:
1.стартовий внесок по 50 грн і переможець хто найбільше впіймав, чи по 100 грн і розбиваємо на 1.2.3 місця.
2.інлайн чи дозволяєм патерностер. (особисто я за інлайн,бо із-за самозасічки на патерностері учасник може кімарити на стільці,а рибка в активі буде прибавлятись, з інлайном це менш вірогідніше.
На фото : приблизно так я і знайомий були одягнені минулого року на такій риболовлі з 31 січня на 1 лютого.Ну і мій улов за ніч.
ЗображенняЗображення
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Petry4o
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2015, 13:21
Контактна інформація:

Re: фест в Острозі.

Непрочитане повідомлення Petry4o »

Гарна ідея, я з вами і ще підібю пару львівських фідеристів, щоб приєднались до такого заходу. Зима вже піднадоїдає за фідером заскучив, а тут така компанія може зібратись. :smilefish: :smilefish:
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: фест в Острозі.

Непрочитане повідомлення slash »

:dribble: :co_ol:
Ідея супер
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: фест в Острозі.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

УВАГА Як бачимо лютий не здає позицій тому фест переноситься на 18-19 лютого
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: фест в Острозі.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Хто якими сайтами про погоду користується? Бо синоптик до 14 го малює мінус 12, коли передають відлигу,бо прийдеться і 18 го переносити це збіговисько :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: :smu:sche_nie:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: фест в Острозі.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Нажаль до березня нічого не буде!!!Треба відлигу,і то кілька днів,щоб плити висохли,тому чекаємо березня.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Обговорення змагань”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей