Велика Любаша Костопільського р-ну

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора знову шукав на водоймі окуня. Шукав за допомогою блешні. Продовбавши величезну кількість ополонок спокусив аж 3 полосатих, один із яких був прийнятного розміру. В кінці риболовлі змістився в самий берег, де на мотиля зловив ще три окунці і декілька плоток. Інші пінгвіни теж переміщалися по водоймі, що свідчило про слабий кльов. Товщина льоду ще нормальна, однак та сторона водойми, яка постійно знаходиться під сонячними променями вже достатньо небезпечна. Також в багатьох місцях вздовж берега утворюються промоїни.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні знову там побував. Ціль незмінна - окунь. Сьогодні ловив виключно мормишкою. На жаль, смугастий порадував мене лише одним екземпляром. Крім цього, було ще впіймано 7-8 плоток. Через доволі сильний дощ, риболовлю прийшлося закінчити достроково.
ПС. Дуже приколько тягнути рибу і спостерігати за її рухами під прозорим льодом :)
ПСС. Не менш приколько ловити рибу і дивитись на пропливаючі по небі хмари, які відзеркалюються у воді покриваючій лід.
ПССС. Лід був ще достатньо міцний. Крім проблеми виходу на нього, ловити було досить комфортно.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Це скоріше не звіт, а невелика розвідка. Був у селі в родичів. Вирішили прогулятись до річки - а там лід. Швидко назад, дві вудки в руки, блешні і на водойму. Невелика проблема була лише з виходом на лід. Далі доволі комфортно. В деяких місцях і бур не завадив би. Разом з тим, з протилежної сторони водойми (берегу) з льодом справи були набагато гірші. При приближенні до центральної частини водойми, лід прорубувався буквально з одного удару. Тож ми не ризикували і ходили з колегою по "нормальному льоду". В процесі півторагодинної ловлі була лише одна покльовка, яка була успішно реалізована колегою. Думаю, якби був мотиль, результати могли б бути кращими.
ПС. В тій частині водойми де ми були, стан льоду дозволить ще ловити на протязі як мінімум декількох днів.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Давненько не рибалив, тому пропозиція відвідати дану водойму в неділю після обіду не залишилась без моєї уваги. Коли з колегою приїхали туди, то деякі рибалки вже залишали лід, а ішні гуртувалися кучками - обідали :) . Після недовгого спілкування з "пінгвінами" було встановлено, що риба сьогодні мало активна.... Перша серія із восьми ополонок дала лише одну маленьку плотвичку, одну ледь-ледь помітку клюваку і один схід "по зубах". В останньому місці ще трохи продирявів лід і знову почав обловлювати зону. Клюваки були, проте клювала лише плотва, а хотілося окуня. Крім цього, знову відбулося три прикрих випадки "по зубах". По відчуттях риба була залікового розміру. Час йшов, на годиннику вже четверта і в одній із ополонок знову незрозуміла ледь помітна клювака і знову зхід :facepalm: . Роблю ще декілька ополонок в даній точці ловлі і ретельно починаю їх обловлювати, роблячи маленьку амплітуду коливання кивка. На чеговій проводці кивка піднімає догори, підсічка і на льоду опиняється непоганий окунь, якого я аж ніяк не очікував побачити, зважаючи на характер кльову. Коротше кажучи, полосатий в той день клював дуже цікаво. То ледь торкався мормишки, по підкидав її до гори і, думаю, що всі сходи риби, які в мене були, а було іх в загальному підсумку шість, належать саме окуню. Так чи інакше, але декілька полосатиків впіймав, тому риболовлю вважаю вдалою. Успіхів всім :) .
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей