Прихована водойма

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Voka »

Пятницю, суботу провів на ставку. Ловив на ЛМ і пробував (пока безрезультатно) освоювати ловлю на недавно куплений спінінг. В улові: окунь, плотва, карась, карп і сюрпризом став головень 800гр. Не був я готовий до ловлі крупняка (скоріш всього карпа). В перший день несподівана покльовка і обрив. Пізніше під самим берегом така ж несподівана головнева, а закидав з розрахунком впіймати окунька для підійшовшого котеняти. Наступного дня схід, схід з розгином гачка і тільки після заміни мормишкі на крупнішу з крепшим гачком впіймав коропа 1.7кг. Потім ще один схід і відпущений 400 грамовий коропець. Ловив з мотилем, жилка 0.14. Вночі щось погризло в садку фейса головня і окуня, добре що уцілів садок. Рибалка дуже сподобалась, хоч результат міг би бути й кращий, та це вже чисто моя вина. З мінусів вітряна погода, яка заважала нормальній проводці.Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Voka писав:Пятницю, суботу провів на ставку.... В улові: окунь, плотва, карась, карп і сюрпризом став головень 800гр.
:sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: Голавль в ставке?? Вперые слышу о таком... Даже не верится. 0_0
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Voka »

Я й сам не повірив би, знаю що голавль річкова риба, любить течію, але факт є факт. Видно потрапив туди випадково,а виживать то мусить...
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Voka писав:Я й сам не повірив би, знаю що голавль річкова риба, любить течію,
Я неодноразово був на Хотинських кар'єрах де також течіїї немає, але головня там дуже багато, при розливі Горині позапливав, приживається і росте, в сонячну погоду з берега видно красені плававають.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні була змога, після обіду, вискочити на декілька годинок для заняття улюбленою справою!
Хотів покидати спінінг, але побачив як знайомий тягне карасика, то відразу самому захотілося це зробити)
7 карасів, за 300 г. зійшло!
Несподіванкою стало клювання щуки близько 3 кг. на мормишку 0_0 , навіть майже вдалося її приборкати, але як завжди не судилося! Це можна було б рахувати як випадковість, якби не покльовка кілошної щучки в батька!
Сезон норм розпочинається!))
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість