р.Стрий

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Petry4o
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2015, 13:21
Контактна інформація:

р.Стрий

Непрочитане повідомлення Petry4o »

Ну що може бути прекраснішим, чим поїхати в сонячний зимовий день на річку і половити підустів. Прийняти сонячні ванни, після довготривалих морозів, подихати свіжим повітрям, відчути, що весна вже от от прийде. Як завжди, ловля на річці була важкою, але все-таки пару рибульок спіймав, результатом більш як задоволений, враховуючи таку пору року. Детальніше про риболовлю на річці дивіться у випуску. Рибалка проходила 22лютого.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
http://www.youtube.com/watch?v=H27TaunGzP8
Petry4o
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2015, 13:21
Контактна інформація:

Re: р.Стрий

Непрочитане повідомлення Petry4o »

Туманий ранок і я знову в дорозі, як я засумував за ранішньою туманою річкою. Поволі піднімається сонце над горизонтом, соловії співають і час навколо завмирає, от що дійсно називається - душевний спокій.
Зображення
Зображення
Прикормку замішав ще з вечора, Flagman Лящ+ Шоколад, з наживок все по стандарту, (опариш,пінка,хробак).
Зображення
Розчихлив фідер і в бой, закліпсувався на дистанції 42м, активно закормив живим компонентом, і почав половлювати активну рибку, правда сходів було дуже багато, почав підбирати гачок і коли все таки знайшов потрібну модель риболовля налагодилась. Рівень самої річки піднятий, течія досить була потужна, в основному рибаки ловили 80-100грам кормушками. Я ради експеременту взяв кормушки 60грам з грунто зацепами, і як на диво кормушка прекрасно тримала точку. І ще не малим фактором на катушці стояв шнур 12лб+шоклідер, що давало можливість мати меньший опір течії на шнур. Насадка протягом дня була 1-2хробачка+ спрей, і в темпі ловлі 5-8хв влітав підуст а іноді і хороших розмірів. Коло обіду, почав моросити дощ, не хотілось мокрі речі везти додому, прийняв рішення що з мене хватить. Задоволення получив масса.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Раколов
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 17 липня 2017, 16:22
Контактна інформація:

Re: р.Стрий

Непрочитане повідомлення Раколов »

Невже влтыку ныхто не ловив тут?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей