Трофейне Озеро Кречевичі

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 16 квітня 2017, 21:22

Звіт Відкриття сезону 2017. Реванш.
Зображення

Зображення

Звіт Відкриття сезону 2017. Реванш.
Вже склалася традиція що риболовний сезон розпочинаю за тиждень до Великодня. Минулого року мені не вдалося повноцінно відкрити сезон виїхавши на Прилбичі, про о було написано раніше. Проте цього виїзду я особливо не переживав і не переймався результатом сесії. Всю відповідальність по організації рибалки взяв на себе мій товариш та напарник, мені ж лишалося тільки приїхати в Луцьк і вже з відти рушити на водойму. Цього року було прийняте рішення відкривати сезон в Кричевичах, до цього часу мені довелося вже відвідати дане озеро раз чи два, але поза минулого року (коли дане озеро тільки починали розвивати). За два роки озеро змінилося кардинально, було пророблено багато роботи, добре зариблено водойму. З того часу як я був в Кричевичах тільки умовно розмічали сектори викосивши прогалини камиша для зручності закидання та виважування риби, хоча під водою стирчав ліс з штрупаків в яких постійно лишалися оснастки. Все дно озера було встеллено водоростями.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Минуло два роки, під’їхавши до озера, я був приємно шокований, в кожному секторі помости на яких можна розмістити не тільки род под, а й палатку зі своїм необхідним арсеналом, віднедавна заведена електрика в кожен сектор (телефони, планшети, ноутбуки, світло можна підключати без проблем і користуватися), в деяких секторах стоять бесідки. По периметру водойми розставлені стовпи з освітленням, які при потребі можна вимкнути. Під’їжджаючи до сектору де нам доведеться рибалити, помітив окремо відведене місце на суші з розміткою для дальності- точності. Ну і саме головне, за два роки було зариблено водойму великою кількістю риби. Озеро просто супер.

Зображення

Зображення

Зображення

Під’їхавши в сектор помалу почали розкладатися та готувати табір для комфортного перебування нашої компанії на дві доби. Приємні клопоти, глибоко в душі яка була наповнена свіжим повітрям та звуками які лунали з лісу навколо озера, перегукуючись сплесками риби яка скидалася по всьому плесу озера, хотілося почути звук сигналізатора який порушивши всю цю ідилію і підкинув би довгоочікувану дозу адреналіну в організм. Погода сприяла всьому нашому перебуванню на Кричевичах.

Зображення

Зображення

Розклалися, закинули снасті і почали помалу готувати прикормку. Ловити і тестувати вирішили продукцію фірми Pelzer серію Sushi та MTX+, вирішили розділити на дві точки я тестую Pelzer Sushi (з якими я пролетів як фанера минулого року на тренуванні та відкритті риболовного сезону на Прилбичах), але того року багато чого ми навіть не мали в наявності по даним лінійкам які тестували. Цього ж року я вирішив дати бій і обловити Северина на Pelzer Sushi, тому між собою ми організували міні батл, яка програма переможе. Готуємо прикормку, кожен на відповідно до своєї лінійки. Невеличкий закорм і в очікувані того адреналінового звуку. Який довелося чекати до темної ночі.
А до того як завжди смачна вечеря під шашличок який приготував нам наш новий товариш Іван, який тільки розпочинає свій шлях в цьому досить цікавому виді дозвілля, та віскі яке Северин мені беріг пів року. Як завжди жарти, історії милування заходом сонця і взагалі приємна компанія, в якій ніколи не думається про сон. Але риб теж потребує уваги, тому пере закидання пару бойликів із кобри і все пошук того заповітного ключика який дасть нам відкрити дверку до Кричевичських риб. Перший звук сигналізатора нам довелося почути близько 2.00 ночі, мозок ще не забув цього сигналу і на автоматі сон пропадає, в пошуках чобіт на ноги та ліхтарика мчиш до род поду. Риб відізвався на прикормку та насадку Северина, виважування і риба в маті. Зі сторони важко було не помітити радість і трішки зверхність Северина, що він розмочився, рибка відізвалася на його прикормку і він лідирує в нашому батлі. Я ж не падаючи духом вірю в те що роблю, пере закид і далі в очікуванні. Протягом ночі нам вдалося підняти ще декілька риб але результат був 3-1 на користь Северина.

Зображення

Зображення

Настав ранок, готуємо наступну порцію закорму, та підбираю насадку. Десь ближче до обіду я підібрав насадку на яку почав відкликатися місцевий риб. До того Северин вже відірвався і поволі підловлював. Протягом невеликого десяти хвилин я отримую три покльовки з своє точки і на одне і те ж саме вудилище (не встигаючи приземлитися оснастка дна, відразу ж запрацьовував сигналізатор), насадку підібрано, розловлюю точку, риба почала відгукуватися все частіше і я поступово та впевнено почав доганяти Северина. Постійне докормлювання після кожної риби та закорм вранці, в обід та ввечері. Ми вийшли на такий темп та нам вдалося як кажуть ввімкнути всі вудилища, працювали всі прути. Риба реагувала на дві кормові програми, але дух змагання не згасав і кожен боровся за кожну рибку, але працювали як єдиний злагоджений механізм (допомога в підсачуванні, в’язані оснасток, та стіків) навіть не обговорювалася кожен допомагав один одному як міг. По обіді писк сигналізатора на одному з моїх прутів і відчуваю що щось потужне стравлює жилку з моєї котушки і прут Orient Chameleon, який не досить відчуває рибу до 4-5 кг., починає гнутися в голові розуміння, що там може бути рекорд нашої сесії, акуратно виважую та не форсую даю рибці погуляти, а собі отримати більше кайфу від виважування. До того більшість риб спійманих нами була до 5 кг., так званий місцевий «лаваш» - лисі коропці які минулого року були в районі 2 кг. Виважування і рибка в підсаці, вага показала 8.500, клас біг фіш даної сесії і він в моєму активі, радості не було меж, хоча штани були сухі і чисті . Всю статистику та періодичність клювання записував Северин, і зберігав той блокнотик подалі від мене, щоб я не дізнався хто перемагає. Я ж починав набирати оберти на успішно ловити на підібраний мною ключик, а Северин тихенько та непомітно хотів дізнатися на що я ловлю, і випробувати насадку з свого кормового п’ятна. Згодом я помітив що все ж таки полетів мій секретний ключик висячий на поводку Северина в воду, хоча від експериментував теж і підбирав ще якісь можливі варіанти в збільшенні частоти клювання та розмірі риби. На протязі дня Северин підняв теж крупну рибу в районі 7,500 вся інша риба в нашому заліку протягом сесії складала 3-4 кг., і поодинокі вийнятки. Що цікаво протягом всієї рибалки не було спійманого жодного амура, який робить теж мерву. Рибка ловилася ми постійно пере закидалися виважували, підсачили, так і пролетів день в постійному русі. Погода як кажуть шептала, сонечко, вітерець просто ідилія.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Поступово почало сідати сонце. Ми почали готувати вечерю і зібравшись вже в традиційному складі на цій сесії, а саме Іван який приїхав зі мною з Рівного теж склав нам компанію. Поседіли, пожартували, поділившись емоціями якими були сповнені протягом всього дня, поступово напхавши шлунки смачною вечерею почали розходитися по своїм барлогам. День був напрочуд вдалим для кожного з нас. Всі сподівання були на ніч, як поведуть себе робочі насадки в денну пору, і чи вдасця підібрати ключик на ніч. Вітер всю ніч був в лице і досить непоганий, проте сигналізатори мовчали, і вже почали снитися сни, які в 2.00 ночі перервав звук сигналізатора. Тенденція чи випадковий збіг обставин, до другої ночі ні піка, і тільки о 2.00 починався рух, але протягом в ночі таких клювань було не багато.
Сонце почало підніматися і ми теж, ранкова кава і збори всього карпового гамузу, оскільки ще ввечері було прийнято рішення збиратися вранці, через зміну погоди та можливі дощі. А везти свій скарб мокрим не хотілося. Проте рибки активізувалися і продовжували клювати. Северин заховав свій блокнот куди записував всі покльовки та вагу риби, і не дав подивитися хто, кого.

Зображення

Зображення

З сходом сонця погода погіршувалася і почав накрапати дощ. Мені вдалося спіймати ще декілька риб, і думаю якби ми пожертвували сухими речами і лишилися, то половили б ще непогано. Але хорошого по трошку. Всі відкрили сезон, пополоскали оснастки, розім’ялися, відпочили ну і звісно непогано відловилися. В нашому заліку за півтори доби було спіймано 31 короп з них найбільший 8,500 та 7,500 решта в районі 3-5 кг.
Сповнені вражень вирушили до дому. Протягом всієї дороги лив дощ і в голові літали думки, що краще сухо із 31 рибою в активі, ніж мокро з хто знає скільки рибами та простудою в активі….
Невеличкий фільм: https://www.youtube.com/watch?v=Iet1hpeYPPA&t=7s
До зустрічі на водоймах…

P/S: Звіт на конкурс
Востаннє редагувалось Valldemar в 23 червня 2017, 09:08, всього редагувалось 1 раз.

Подякували: 15 [Показувати]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення ttearjerker » 16 квітня 2017, 23:43

Стас вітаю з відкриттям,і перед Кричевичським етапом,Iron Fish в травні чує моє серце,що в нас з тобою відбудеться розмова :prapor:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ttearjerker
 
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 17 квітня 2017, 08:48

ttearjerker написав:Стас вітаю з відкриттям,і перед Кричевичським етапом,Iron Fish в травні чує моє серце,що в нас з тобою відбудеться розмова :prapor:

В дитинстві як чув такі слова відразу страшно ставало :cry_ing: . Боюсь що без Єгермейстера навряд складеться якась конструктивна розмова :-) :-) :-)
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 04 червня 2017, 12:40

Не завжди купа риби приносить стільки задоволення, як спійманий один трофей за всю рибалку. Час трофейних окулярів.

Зображення

Зображення

Всім Привіт. Не пройшло й місяць часу, як в робочому графіку з’явилася прогалина для улюбленого заняття. Ще на початку сезону мій товариш Вітя хотів поїхати разом на Прилбичі, оскільки це вже була така маленька традиція відкривати сезон в Прилбичах, і вже помалу готувався до даного виїзду, але в силу певних обставин мені не вийшло, і поїздка не склалася. І трохи були такі погані відчуття, коли людина щось планує а через тебе її плани руйнуються, якось ніяково робилося. Але трапилася нагода в друге для мене відвідати Кричевичі, і відразу з’явилася думка запропонувати Віктору, щоб він склав нам компанію, оскільки він ще не був на даному озері. А щось нове - завжди цікаве. Тому даним запрошенням, свою карму на якийсь процент я почистив і думаю реабілітувався за Прилбичі.

Северин забронював нам сектор, і ми в онлайн режимі почали готуватися до виїзду, складання меню, переліку необхідних речей, який постійно зводився до мінімуму, оскільки Вітя недооцінював багажо-місткість своєї «скаутинки» і мої можливості запхати в любу машину весь необхідний «гамуз» для комфортного перебування на риболовлі. Поволі час приготування пролетів, та наближався день виїзду. Запакувавши речі на передодні в ту «скаутинку», Вітя усвідомив що можна було напхати ще багато чого і почувати себе більш комфортно, але то таке, думаю це ні як не сказалося на нашому відпочинку і в першу чергу на кльові риби принаймні у Віті.

Зображення

Зображення

Настав день виїзду, по дорозі на Кричевичі ми мали заїхати в Луцьк і забрати частину кормів і тоді вже рушати в сторону озера. Не поспішаючи ми добралися місця нашого перебування. Зареєструвалися, обілетились і в сектор. Було прийняте рішення спочатку розбити табір, а потім вже снасті та приготування прикормки. Але тут халепа, Вітя серед свого барахла в стилі «мінімалізм» не виявляє котушок, якими він мав рибалити. І тут почалося, він підняв на ноги всіх кого міг і знав, з тих хто мав їхати і не їхати на Кричевичі, що робилося в його голові мені відомо, оскільки коли готуєшся два тижні і проїхавши 190 км. виявляєш, що ти щось забув, це просто КАПЕЦЬ, тому що на триденній рибалці лишніх речей майже не буває. Тому я і привик все брати про запас і попередньо за тиждень а то й два, складати список необхідних речей, який постійно ношу з собою, щось згадав – дописав (бо відразу все не згадаєш), і вже за декілька днів до виїзду в мене є список, по якому я складаю свій скарб, відповідно до того куди і в яку пору року я їду. Але розвантаживши своє авто, він знаходить ті катушки в якомусь сховищі в машині.

Розклалися і почали готувати прикормки та насадки, поки я возився зі своїм, у Віті вже були клювання і першого коропа на фідер в сезоні 2017 він спіймав, потім ще щось. І в мене закралася така думка, що буде ельдорадо. Я закліпсувався приготував прикормку, наживи і палки в воду. Стосовно прикормки, вирішили спробувати дві тактики, Северин який мав приїхати під вечір і рибалити по сусідству, мав працювати по одній схемі, я ж по іншій, не зважаючи на результати. День тривав сонечко припікало, погода шептала, Вітя помалу підловлював, з багатьох різноманітних наживок і прикормок, в своєму арсеналі він мав якийсь «пральний порошок» синього кольору, на який в нього клювали карпи, і я вже собі подумував не спробувати його мені в складі стік міксу????. Я ж сидів в очікуванні. До приїзду Северина в мене не було жодного клювання, але працюю перезакидаюся, але не кормлю, щоб не відлякати рибу яка можливо вже стояла в секторів. Перший звук сигналізатора я почув тільки о 19.30, карп на 4.500 був сфотографований і випущений підростати. Далі знову тиша. Близько до вечора полетіла прикормка в воду, в надії на нічне клювання. Потім була вечеря, стейки на мангалі, все супер, настрій бойовий принаймні в Віті все було дуже супер. Карасі клювали, плотва на поплавчанку теж, карпики на фідер теж, линки яких так любить ловити Вітя теж. Короче - Вітя напевно отримав все що хотів від даного виїзду вже в перший день, хоча одна з мрій його: «Спіймати великого коропа на фідер поки так і не здійснилася», але в один з днів в нього було клювання на фідер по відчуттю він сказав що то була велика риба, і через мене він її спустив. А саме через мої побоювання в котре заплутати мої всі жилки, які час від часу Вітя збирав до купи разом з рибом на фідері, після чого доводилося все розпутувати і перезакидати. Цього ж разу він в першу чергу думав про мої жилки, а не про риба, тому так сталося. Хоча найбільша риба в житті в кожного, це та яка – зійшла. Але я рахую, нема риби значить нема і невідомо що там було, в Кричевичах і «лавашики» дають бій як монстри.
Настала ніч спустився туман на воду, і виникло бажання зробити пару фото, щоб на згадку лишилося хоч щось, раз риб не клює. Потім сон. Який десь близько ранку порушив звук сигналізаторів у Віті. Він дістав ще якогось там по рахунку лавашика.

Зображення

Зображення

Зображення

В проміжку часу з 8.30-10.30 я взяв теж двох лавашиків, і тиша. Що стосується Северина він відразу став на рибу і протягом попереднього дня, ночі та ранку успішно ловив і розганяв точку лову, і на диво вся риба була крупною. Хоч а я сподівався що сер. Вага цього разу буде в районі 3.5 кг, в нього ж риби вагою від 7-11 кг. були стабільно, лавашів практично не було. І в котре я задумався, що вже вдруге як ми виїжджаєм щось протестувати, в мене глухарі, а Северин ловить. Хоча план лову обговорювали разом, і сектор він нам обирав, і з двох заброньованих секторів він сказав, що ми повинні рибалити саме в тому секторі в якому ми стояли??? ;))). Щось мені це нагадувало, напевно він вирішив помститися за попередній виїзд ???. Звісно я жартую. Це добре що в нього вийшло розкачати точку, і є що порівняти і з чого зробити висновки, було б прикро якби ми двоє сиділи без клювання.
Протягом всього дня все роблю як запланував, перезакидаюсь, шукаю, кормлю тобто працюю намагаюся не падати духом. І близько 16.00 клювання. Підсікаю і відчуваю на своїх «дринах», що щось цікавіше лаваша, не форсую спокійно виважую і на маті рибуля серйозна, відразу кажу Віті, що тут без окулярів в яких я фотографуюся з рибками за 10 кг. не обійтися, вага показала 10.500; фото в окулярах і рибку в воду. Протягом дня було ще одне серйозне клювання, рибка завела в сектор до Северина і об його лески відбувся зріз моєї лєски з оснасткою і рибою на тому кінці. Прикро, але риба повинна мати завжди шанс зійти по тим чи іншим причинам, в тому і весь кайф, зробити все так щоб вона не зійшла і приток адреналіну відбувається від того що в процесі виважування ти одночасно переживаєш і сконцентрований на виважуванні щоб не допустити помилки і дістати рибу. Так і пройшов день в мене ж тиша. Щоб не нудьгувати час від часу сиділи з поплавчанками, тягаючи плотву, якої в Кричевичах жах як багато. В сусідньому через один сектор сиділи місцеві хлопці, з поплавчанками і махали ними як батугами витягуючи постійно плотву. Ще після витягування оснастки для перезакиду, в мене клюнула щука «карандашик», якого ми обережно витягли, поклали на мат :))) сфотографували і випустили.

Зображення

Зображення

Зображення


Настав вечір, вирішив змінити трохи підхід в презентації насадки на ніч в надії якогось результату, і протягом ночі мав декілька раз клювання чи то піки. Але чекав на нормальну підтяжку, думаю що то міг бути линок, який підтягував наживку і не міг засіктися.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Ранок неділі пройшов в зборах. Відверто хотілося додому. Протягом зборів я спіймав ще одного лавашика і все. Не поспішаючи ми зібралися і близько обіду вирушили до дому. Северин залишився до вечора оскільки в нього не переставало клювати. В загалом відпочили, рибалка вдалась, хоча тільки через те що довелося достати свої окуляри для трофеїв, в порівнянні з попереднім виїздом, де риби в кількості було набагато більше, але за 10 кг. не траплялися. Вітя я думаю отримав масу задоволення, оскільки спіймав майже все що запланував і хотів, і тримав свою мрію на гачку, яку через мене спустив. На то вона і мрія, що повинна бути не легко доступною…

P.S Звіт на конкурс

Подякували: 15 [Показувати]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 22 серпня 2017, 15:20

Хто на море, хто в гори - а ми в Кричевичі!

Зображення

Після відверто кажучи не суперовоко кльову в Ульяниках хотілося якось реабілітуватися і половити більш активно. Вибір водойми випав на Кричевичі. Забронювали два сектора 7 та 8 та почали помалу готуватися до виїзду. Вибір тактики ловлі та прикормочної програми був обраний відразу, оскільки мій товариш Ваня досить непогано виступив на цьогорічному Аматорі 2017 в Кричевичах посівши перше місце. Тому вирішили їхати по тій же програмі яка дала хороший результат, от тільки хотілося більше уваги приділити нічній ловлі, оскільки щоб показувати хороші результати потрібно вміти ловити не тільки в денну пору доби , але і в нічну. Багато змагань команди виграють за рахунок нічної ловлі, коли суперники дозволяють собі поспати, чи працювати в ночі не в повну силу, саме і в ніч можна зробити хороший ривок, але в се по порядку.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Наближався день виїзду, по прогнозу спека, але з вітром, що вже трохи підбадьорювало. Разом зі мною вирішила їхати моя доця, що додавало ще більше позитиву та бадьорості нашому відпочинку. Завантаживши машину по обіду плануємо виїхати, щоб на вечір бути вже на озері, по дорозі заїжджаєм в Луцьк за прикормкою і відразу на озеро. Вже на місці розуміємо що сектори 7 та 8 мають великий розрив між собою (нам це не підходило, оскільки на другий сектор мали приїхати наші друзі). Тому приймаєм рішення пересісти на 8 та 9 сектори, в подальшому 10 сектор зайняв теж наш друг Сашко. Я займаюся снастями, Ваня табором та побутом. Почало потроху сонечко сідати, оснастки полетіли в воду, прийняли рішення не годувати, а ловити лише з допомогою стіків до самого ранку. Поки ми займалися вечерею отримуємо дві покльовки місцевих лавашів (початок є, це добре), пере закидаєм снасті та вирішуємо трохи здрімнути, я з малою на одній розкрівушці так і не зміг себе заставити поспати, да і доці особливо не хотілося. В продовж ночі клювань не було.

Зображення

Сонце почало підніматися над плесом озера, ми ж готуємо ранкову каву та стартовий закор. Приймаємо рішення загодувати активно і після кожної покльовки 3-5 спомбів на точку. Зі сходом сонця почалися постійні покльовки з інтервалом 30-40 хвилин. Рух пішов і ми заряджені адреналіном почали розкачувати сектор в надії спіймати рибів більших за розмірами «стандартного лаваша». В ранці з 10.00-11.00 кожного дня активізувалися линки, складалося таке враження, що вони теж клюють тільки в певну пору доби, і вже в наступні дні дивлячись на годинник ми знали та чекали на їх клювання. Радості моєї доці не було меж від тих линків та карпиків які вона з радістю відпускала назад в їх рідну стихію. Однією з родзинок нашого виїзду був басейн, який добавим нам комфорту а дитині різноманіття в її відпочинку.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

На протязі дня ми бовталися в басейні то в озері і спека в 33 градуси нас не лякала. Близько обіду при вимотуванні вудилища на оснастку спокусилася щука в районі 1 кг, яку дістали та поклавши на мат з всіма почестями звільнили від оснатки та відпустили назад в воду. Ближче до вечора приїхали наші друзі в 9 сектор та почали розставляти табір, ми ж протягом дня та вечора стабільно ловили, в вечері нам вдалося спіймати коропа на 8.600, дана риба була найбільшою в нашому улові першої доби. Закормлюєм на ніч точки в очікуванні безсонної ночі, вирішуємо де що змінити в наших насадках та тактиці. Оскільки першу добу ми ловили без пресингу з обох сторін, а друзі які приїхали ліворуч від нас поставивши табір почали активноьзакормлювати сектор, тим самим створюючи нашому сектору та прикормочним точкам конкуренцію. Ми ж зайнялися тим часом приготуванням шашлика. Поки ми займалися своїми рибацькими справами, моя дитина вимотана від селфі з рибулями, водяними процедурами в басейні та озері, та безсонної попередньої ночі, просто вирубилася в 20.00 навіть не повечерявши з нами.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Шашлик готовий, прути пере закинуті, збираємся всією компанією, всі 3 сектори в нас. Поляна з домашніх смаколиків приготованих дружинами, шашличок під чачу та інші алко. напої, компанія однодумців, друзів, та близьких, що може бути кращим в даному відпочинку, ще і кльов та погода сприяють цьому – повна ІДИЛІЯ. В такому ритмі наша вечеря затягнулася на декілька годин. Я ж вирішив приділити увагу дитині, яка втомившись від такого активного відпочинку заснула, прилягши біля неї вирубився теж. Протягом ночі було ще декілька клювань, Ваня взяв рибу вагою 8.500, та залишив в мішку для ранкової фотосесії. Виспатися вдалося добре, але сон – сном, ми на рибалці.

Зображення

Ранок другого дня по прогнозу передбачався бути ідентичний попередньому: спека цілий день в переміш вже сильнішого вітру. Готуєм смачну каву та закорм для рибів. Проснулися і наші друзі. Сніданок вирішуєм організувати вже в їхньому секторі №9. І це все під смачний кавун з динькою.

Стосовно кльову цього дня, як і по графіку в 10.00-11.00 почали клювати линки, потім активувалися лаваші. Риба клювала, але ж і хочеться крупнішої. Враховуючи рекорд Вані 18 кг. спійманий в попередній рибалці в Ульяниках, лаваші здавалися мальками. Але що цікаво що в Ульяниках більшість риб в переважно карпів клювали в берег, і так званих паровозів не було, а поодинокі піки. А тут в Кричевичах, ці мальки стартують так, що серце вискакує з грудей, порушуючи тишу та нашіптування вітру шаленим визгом катушки та сигналізатора. В очікуванні однієї з покльовок вмостився в басейні в позі лотоса, і кажу Вані, що : «Зараз почну медетувати, і поїде палка!». Ваня сидячи на помості подивився, та тільки посміявся. Тільки з зайняв вище вказану позу і промовив «ОМММ», відразу поїхала палка, і тут нас порвало від сміху. Протягом дня кожен відпочивав як хотів, ми з дитиною то в басейні то в озері купалися, в проміжках між водяними процедурами ловили рибу, все супер. Але тенденція та частота клювань в порівнянні з минулим днем де що зменшилася, хоча не суттєво, думаю пресинг зі сторони товаришів дався в знаки та відобразився но кльові. Ближче до обіду всі проголодалися і вирішили зайнятися обідом. В своєму арсеналі Ваня має сковорідку з диску борони, вирішили приготувати овочі з грибами та м’ясом що лишилося в даній сковорідці, пошинкувавши на великі шматки закинули все в сковорідку і почали смажити. Страва вийшла, сказати супер, це нічого не сказати, всі разом в незмінній компанії всівшись навколо тієї сковорідки почали махати ложками. Запиваючи хто чим (пиво, пепсі і компот).

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

В своєму арсеналі я постійно вожу відерце яке вішаю на род под і наливаю в нього щось для водяного. Близько вечора відерце було напів порожнє, і я попросив в дитини що вона пригостила водяного пивом, а я її тим часом сфотографую. Як тільки вона наповнила відерце хмільним, як відразу поїхала палка – МІСТИКА! Близько вечора крик з сусіднього сектора: «Беріть фотоапарат і йдіть сюди», Северину вдалося заманити коропа на 14 кг., то найбільша риба його спіймана в Кричевичах, ще в його уловах було декілька риби за 7 кг., фото і займатися та колдувати над своїми оснастками та насадками. В такій рибацькій рутині пройшов другий день нашого перебування в Кричевичах. Сонце почало сідати вітер не стихав, на небі з’явилися темні хмари, віщуючи грозу. Ми почали швидко наводити порядок в секторі та кріпити надійніше наші палатки. Найбільше переживали за дитя, щоб не злякалося грози, чи палатки яку могло здути. Але сильний вітер швидко розігнав хмари. І останню ніч ми вирішили проекспериментувати з насадками. Протягом декількох годин випивши не одну чашку кави нам вдалося підняти рибу на 9 кг. та ще декілька лавашів. Під ранок взяли ще зо дві риби.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Настав ранок третього дня, і він був фінішним в нашому виїзді, помалу почали складатися, під час збору було ще декілька покльовок. Зібравши речі, та поснідавши з друзями вирішили в сторону Рівного.
В підсумку було спіймано 40 рибів від 2.5 до 9.0 кг. без врахування линків та дрібних амурів. Рибалкою задоволені. Відпочинком просто супер задоволені, я ж дуже радий що моя дитина відпочила разом зі мною, провела три незабутні дні за моїм улюбленим хоббі (побільше б таких виїздів). Всім удачі, миру та трофеїв.

Зображення

Зображення

кіно: https://www.youtube.com/watch?v=hLlB871WsdQ&feature=youtu.be

P/S Звіт на конкурс
Востаннє редагувалось Valldemar в 18 жовтня 2017, 19:21, всього редагувалось 1 раз.

Подякували: 11 [Показувати]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 30 вересня 2017, 17:02

Закриття сезону оз. Кричевичі. Від рибалки до грибалки.

Зображення

Місце закриття сезону ще обрали на крайній рибалці, закривати сезон вирішили в Кричевичах. Масла в вогонь підлив Роман Івасишин з своїм грибним уловом. Якраз грибний сезон в розпалі, тому було б в двій чи приємно порибалити, заодно і грибочків назбирати.

Зображення

Зображення

За дві неділі до виїзду почалися стандартні збори та приготування до даного дійства яке мало б тривати з 21-24 вересня. Компанія намальовувалася досить велика, адже багато хто з наших друзів хотів вдало закрити сезон, тому попередньо планували забронювати три сектори. Але як зазвичай буває, по ходу п’єси бажаючі почали відсіюватися з ряду різних причин, в кого сімейні обставини, хто погоди злякався. Оскільки прогноз на дані чотири дня передавали невтішний (дощі, грози, низька температура.) Ми ж Іваном не з лякливих, нам погода тільки добавляє кайфу та різноманіття в кожен наш виїзд (то спека протягом трьох днів в +30-34, то грози), тому ми їхати вирішили незважаючи ні нащо, хіба що б озеро спустили б повністю та рибу всю вибрали б, хоча це не про Кричевичі, там все гуд і порядок.

Зображення

Наближався день виїзду за останніми даними ми їдемо 100%, а товариш який мав рибалити на фідери вагався (причина погода), в наслідок чого прийняв рішення їхати на одну останню добу. Ми ж завантаживши авто по обіді виїхали в напрямку Луцька за кормами, а далі вже в сторону озера Кричевичі. Цього разу якось дорога затягнулася, можливо бажання закинути снасті та знайти білого гриба випереджали швидкість авто на якому ми їхати. Протягом всього шляху погода була сухою та сонячною, тільки вже біля Ковеля спостерігалася дощова хмарність, а по прогнозу мало лити. З’їхавши з траси в сторону села Кричевичі на шляху почали траплятися селяни які рухалися з лісу з кошиками, проїжджаючи повз них ми намагалися заглянути їм в кошик, щоб побачити їх улови. Ближче до озера зустрічаєм дітей які пасли корів, і погляд відразу падає на маленьку дівчинку яка сидить і перебирає білі гриби. На питання: «Чи є білі гриби?» - дівчинка відповіла місцевим сленгом, що не дуже багато. На наступне питання: «Де збирали гриби?» - хлопчик вказав в одну сторону лісу, а дівчинка не хотівши того в іншу (відповіді їх розійшлися, і переглянувшись між собою, хлопчик своїм виразом обличчя дав зрозуміти, що дівчинка здала грибне місце ). Ми вирушили далі в сторону озера, вдивляючись в глиб та окраїну лісу в надії побачити гриби. Проїхавши певний відрізок, я помічаю на кромці лісу з піском щось схоже на шапочку гриба. Зупиняємся і я туди, але помічаю, що то якась поганка – хоча і гриб, вертаючись до машини оком пробігаюся навколо і мій погляд зупиняється на темно-коричневій шапочці – «БІНГО!!!» білий гриб. Радості було немов спіймали за десятку, гриби є, приблизне місце їх мешкання ми вже знаємо, лишається повернутися сюди наступного дня і промоніторити там ліс. Їдемо до озера вже заряджені позитивними емоціями, і зустрічаєм місцевого діда, на питання: «Є білі гриби?» - дід відповів, що є і польські і білі, та красноголовці, і сказав звернути через місток біля якоїсь бесідки в сторону лісу. Приблизно ту бесідку ми знайшли, але пора на озеро час вже піджимав.

Зображення

По приїзду на озеро погода теж шептала, стандартна процедура заповнення риболовного білету та ознайомлення з правилами рибальства та на сектор. Кинувши оком на озеро, ми побачили, що на водоймі крім нас зайнятий ще один сектор «Кривичі», як згодом спостерігаючи в підзорну трубу вияснилося, що то був чоловік який рибалив в даному секторі минулого разу на крайній нашій рибалці. Про його улови нічого сказати не можу, але зі слів охорони, йому вдалося спіймати декілька вугрів, та карпиків. Бронювали ми два сектора 24 та 25, тому мали можливість обрати з двох більш комфортніший для нас, інший ж мав дістатися Віті Stal1n з Славіком, що мали приїхати в суботу 23 вересня на одну добу. Ми обрали сектор номер 25 з бесідкою, де можна було комфортно потрапезничати.

Зображення

Помалу почали займатися логістикою в секторі, та приготуванням оснасток та прикормок. Ще до початку виїзду планували спробувати дві тактики, які відрізнялися одна від одної як складом прикормки так і тактикою кормління. І вже на основі їх зробити якісь висновки для подальшого відкорегування та вибору оптимального методу ловлі в дану пору року. Але в силу певних обставин наші товариши не змогли приїхати, що нам не дало змогу реалізувати наші плани. Тому вибрали одну з двох тактик, і вперед до бою. В подальшому вибрана тактика нам ніяких висновків зробити так і не дала, на що вплинув ще один фактор, але про все по порядку.
Поки ми займалися логістикою, оснастками та насадками, почало темніти, вирішили закинути на ніч 4 прута з стіками драбинкою на зустріч вітру. І вже в ранці, відмаркеритися і більш детально розмістити прути. Далі в очікуванні клювання та вечеря на природі. Ніч пройшла спокійно, риб відмовлявся реагувати на наші насадки.

Зображення

Зображення

Настав ранок «кофебрейк», Іван пішов до гадалки, я ж метушився біля машини. І чую визг сигналізатора, підсікаю та починаю помалу виважувати, риб підійшов до берега та під самим помостом рванув в камиш і там зійшов. Але не засмучуємся реакція риби є, це добре, маркер в руки та пошуки перспективних точок ловлі. Закидаєм прути по кліпсам та готуєм прикормку, яка згодом полетіла в воду. І очікування наступних клювань. Погода хоча й була пасмурною, але без дощу.

Зображення

Зображення

Зображення

Я ж вирішив розвідати навколо озера місця на наявність грибів (відверто кажучи білого гриба, оскільки інши не представляли цікавості). Ваня на прутах (бос во покльовку я не реалізував), я на тихому полюванні. Прихвативши фотоапарат, відро для «білих» я поліз на інший бік від канави в глиб лісу. Тримаючись дороги (щоб не збитися з курсу та не блуканути через не знання лісу та місцевості) час від часу звертав в глиб посадок. Інколи на моєму шляху траплялися маслюки цілими сім'ями і в переважній більшості мухомори та порхавки, але я ж заточений на «білі». Погулявши з годину повертаюся назад з пустим відром, але з декількома хорошими знімками. Поки мене не було Ваня не чув жодного клювання, перезакинувши прути вирішую пройтися на те місце де знайшов білого гриба минулого дня (хоча «чухати» туди було не близько), але при відсутності кльову, якось потрібно було себе розважити. Ваню лишаю знову на прутах і сам за «білими». Поки я йшов туди пройшло чималу часу. Поступово звертав в одну та іншу посадку, часом натрапляв на польські (їх не брав), маслюків теж було повно, але найбільше мухоморів та порхавок. Погода почала мінятися, почав накрапати дощ, але вирішую не повертатися і все ж таки дійти до того місця, підходячи до нього знаходжу два білих гриба, і все. Неподалік зустрічаю грибників, які покидавши вєлікі в лісі рванули ще далі в глиб. Потім вирішую махнути на те місце де вказали діти першого дня, рухаючись дорогою хотів розвідати ліс з правої сторони де вказав хлопчик, але там канава яку не перейти (хоча перейти можна, але повні чоботи води, якось не хотілося плавати, дощ і так трохи намочив, хоча і був в дощовику), тому обхожу канаву, але бачу з цієї сторони жіночку яка виходить з цього лізу з повним грибів пакетом «BOSS». На питання які гриби шукає і чи є взагалі гриби вона відповіла: «Білі, набрала тільки в цьому місці, ближче до озера – пусто! Мають бути там.», вказала на іншу сторону лісу, куди показувала дівчинка. Трохи розчарований, що все там вже прочесали і ще декілька машин стоїть біля входу в ліс, «валю» в останнє місце куди вказала дівчинка. Походивши там розумію, що перед мною тут пройшовся не один грибник, і в додаток зустрічаю місцеву жіночку з велосипедом, вєлік якої я бачив раніше в лісі. Вона прочесувала самец е місце де ходив я «місцеві щось знають і знають де ростуть білі гриби», бо тільки такі збирали, в чому я переконався заглянувши в її кошик набитий білими грибами. На питання де краще ростуть і як (бо в кожному лісі по різному ростуть білі гриби), вона відповіла: «На мосі переважно одинокі, на піску по декілька штук.» Своєю присутністю я її не налякав і вона сміливо прочесувала даний відрізок лісу, заглядаючи під кожен кущик, ялинку. Я все ж таки знайшов ще одного білого на мосі, і все, навколо все було зрізано, і враховуючи що місцеві виривають гриб з корінням для більшої ваги (вони їх здають), важко помітити де ще росли білі. З трьома чи чотирьма білими в улові повертаюся на базу до Івана, в телефоній розмові з ним розумію, що нічого не пропустив – риб мовчить. Зайшов я далеко від озера тому дорога зайняла б десь дві години і я ще й чоботах, на пів дорозі чую щось несеця в мою сторону, помічаю жигуля, махнувши рукою в надії що підкине трохи ближче до озера, помічаю Михайла охоронця, чи адміністратора водойми, і зрадівши що підїду до самого озера пру до машини. Вже за декілька хвилин я в секторі. Гриби в сторону. Пора займатися рибалкою. Кормим, перезакидаємся все в стандартному режимі, і протягом дня нам вдається виманити два клювання «лавашів», якими їх назвати вже язик не повертаються. Рибки як в'єтнамські свинки пузаті, завдяки кукурудзі якою ретельно годувала охорона рибу, випливаючи що дня надувним човном на буксирі якого була алюмінієва лодка з якої висипалося по декілька лопат «куки» навпроти кожного сектора. Тому і вина відсутності кльову на озері. Риба накормлена кукурудзою досхочу відмовлялася клювати взагалі, оскільки їх пуза були переповнені їжою, і місця для наших смаколиків там не лишилося. (Взяти людину і її безперестанку годувати, чи захоче вона їсти коли їй будуть підсовувати ще тарілку і ще, відповідь очевидна, так і в даній ситуації).

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Хоча дякую охороні яка в котрий раз випливши для годування риби, не сипнула «куки» навпроти нашого сектора, знаючи що ми рибалим і ще плануєм бути тут декілька днів, що давало хоча і мінімальні шанси щось спіймати. Так і пройшов день в активному пошуку риби, та «білих» в активі якого було один схід, дві «в'єтнамські свинки» та чотири білих. Далі вечеря з шашликом, та підготовка до нічного ельдорадо – ЖАРТ! Після грибних маршкидків мене трохи зморило і я відверто кажучи вирубився моментально, і прозівав нічне клювання, мене збудив голос Вані: «Стас підсак!», я підірвався моментально, Ваня стояв в темряві з прутом в руках, і тут розумію що щось цікаве, не з першої спроби заводим рибу в підсак піднявши якого в руці відчувається важкість. Як завжди Вані не терпиться зважити крупну рибу, вага показує за десять кілограмів, риба в мішок для денної фотосесії, перезакидання прутів і в спальники. Далі ніч пройшла без клювань.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Настав ранок другого дня, почало підійматися сонце, погода почала покращуватися, навіть була можливість ходити в футболках, все супер от тільки риба мовчить. «Кофебрейк» - сніданок, і робота в стандартному режимі. Цього дня бажання йти за грибами відпало, вирішую перенести на день відїзду. Протягом дня експерементуєм з дистанціями, насадками, стіками в надії виманити чи випросити хоча б якесь клювання, але без результатно. Ближче до обіду приїхав Вітя Stal1n з своїм братом та Славіком, і стали в 24 секторі. Поки вони займалися розстановкою табору, ми ж зайнялися приготуванням обіду на сковорідці з борони, це моя найулюбленіша страва на природі. Далі спілкування в компанії однодумців, жарти і час летить дуже швидко. Наближався вечір а риба так і не клювала, як в нас так і в хлопців.

Зображення

Зображення

Зображення

Ближче до вечора хлопці почали займатися вечерею, місце зустрічі не змінне – бесідка в нашому секторі, в процесі вечері, відбувається клюванняна фідер Славіка, і всі немов діти покидавши ложки та вилки погнали дивитися виважування довгоочікуваного риба. В славіка це був перший виїзд на Кричевичі, і начитавшись звітів плани стосовно кльова в нього були Наполеонівські, але в процесі виважування – СХІД. І всі назад потяглися до тарілок. Балачки та дегустація Бурштинівки ще й під онлайн трансляцію матчу Динамо – Верес, пролетіла дуже швидко. Верес зіграв в нічию, з таким суперником, це не може не радувати. Ми ж сидим в очікуванні клювань, хлопці розійшлися калдувати над своїми прутами. Протягом ночі в нас було одне клювання і в активі, амур – малюк. В Славіка було два клювання і в активі два таких самих по розміру амура.
Настав ранок і ми почали не кваплючись збирати свій табір та просушувати намети. Поснідавши з хлопцями та вимотавши прути які стояли до самого кінця в надії покльовки, запакували машину і вирушили в напрямок грибних місць, виділивши пів години на тихе полювання. Підїхавши до місця де я знайшов білий гриб, вирішили прошвирнутися і до дому, оскільки на іншому місці стояли машини і ходили люди, і на ораїні совався чоловік з собакою та пакетом в руках. Пройшовшись ми помітили, що місцеві вже прочесали перед нами даний кусок лісу, але я був сповнений надії знайти білого гриба, і тут заглядаю під маленьку ялинку навколо якої росла висока трава і бачу «блого», оглідаю навколо і знаходжу ще два. Ваня знайшов теж одного, потім вертаючись до машини, досліджую кромку поля з лісом і знаходжу ще одного. Далі не було часу ходити, тому вертаємся до машини, і до дому. По дорозі зустрічаєм того чоловіка з собакою, і на питання чи є гриби в лісі, він нам віддає за дарма пакет з своїм уловом в якому було з десяток білих грибів та польські. Ми були здивовані, що людина за дарма віддала свої гриби, і хвісно йому подякували за це – «Світ не без добрих людей!». Моє відерце поповнилося вже більше білими.
Дорога до дому пройшла набагато швидше, ніж на озеро.

Зображення

Зображення

Взагалом виїзд вдався: ми спіймали декілька риб, не багато але спіймали і ще й бонус за десять кілограм. Відсутність кльову можу пояснити тільки годуванням риби адміністрацією водойми, щодня висипалося багато кукурудзою, риба перекормлена. При інших обставинах, кльов був би набагато активніший. Знайшли гриби «БІЛІ», не багато, але знайшли. Для тихого полювання потрібен час, до грибних місць потрібно йти чи їхати, від озера кілометрів з п’ять, і не по обіді соватися по рпрочесаним місцевими місцям, а йти з самого ранку. Але гриби є, мсцеві в більшості заточені на білі гриби і дані ліси їх росту спияють. Як і в кожному лісі, потрібно знати місця, через відсутніть знань лісу, свій грибний улов важаю нормальним, оскільки маслюки і польські які траплялися принципово не брав. Польських я можу і ближче до Рівного накосити.

Підводячи підсумок сезону хочу відмітити, що в цьому році було достатньо цікавих виїздів. Як дуже багатих на клювання так і скромних. Але кожен виїзд це цікава і незабутня пригода в моєму житті. Мені вдалося виїхати з дитиною на три доби, і відпочити з нею на всі сто тисяч відсотків, тим самим дати дружині відпочити від нас. Мені вдалося в цьому році знайти нового товариша Івана з яким ми відвідали більшість наших сесій, і прекрасно провести час, та спіймати трофейного коропа на 18 кг. Мені його компанія дуже сподобалася, і з ним завжди комфортно і цікаво рибалити. В нас ще багато спільних мрій та планів які думаю, ми обов’язково здійсним, і думаю разом. Дуже йому дякую за компанію та цей цікавий сезон. Ти справжній друг, який може виручити навіть поза рибалкою в буденному житті. Мені вдалося цього року як порибалити так і походити по лісі в пошуках грибів і все це за один виїзд. Багато чого було відзнято і лишиться в наші пам’яті у вигляді фотографій. І багато чого залишилося, того що хочеться зробити та досягти в майбутньому. Є багато цікавих місць та багато трофеїв, які слід відвідати та спіймати, рости завжди є до чого, був би тільки вільний час, фінансовий достаток та мир в країні, чого всім бажаю….

Зображення

Зображення

Зображення


P/S Звіт на конкурс…

Подякували: 13 [Показувати]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб


Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 26 квітня 2018, 20:20

«По справжньому вдале відкриття сезону. Але, як для кого?»

Зображення

Зображення

Як і більшість риболовів коропятників не міг дочекатися початку тепла, початку озеленіння трави, співу пташок, які трішки за рано прилетіли з теплих країв в цьому році, перших свистів прута зі стрімко вилітаючою жилкою, перших звуків сигналізатора і звісно перших трофеїв на маті – це все можна схарактеризувати чотирма словами – «Початок відкриття риболовного сезону». Затяжна зима і лід на водоймах який все не хотів сходити, ніяк не давали випробувати всі обновки придбані в міжсезоння. Також з'явилося на Українському Карповому ринку багато цікавих новинок які теж хотілося випробувати. Але все по черзі.

Зображення

Зображення

Зображення

Після відвідання щорічної «Волинської катапульти 2018» на озері Кричевичі в ролі вболівальника (хотілося змінити робочу обстановку і набратися натхнення на новий фронт робіт, за одно й підтримати друзів які брати участь в даному міроприємстві й побачити всіх знайомих не на екрані монітора, а в живу). Було прийняте рішення відкривати сезон з 21-23 квітня.
Почалися приготування, хоча вони почалися ще за довго до поїздки. Через сильну зайнятість по роботі всі підготовчі процеси по монтажах, поводкам, стікам взяв на себе Іван. Я ж підганяв роботу, оскільки звик по приїзду на озеро вимикати телефон і повністю віддаватися процесу ловлі.
Компанія мала зібратися чи мала, всім кортіло порибалити. Але як завжди ніколи не буває без форс мажорів: поломане авто товариша поставило великий знак питання над нашою поїздкою, також товариш Віктор – поціновувач флет фідерної ловлі до останнього не знав чи вдасця йому з нами поїхати. Але Світ не без добрих людей, співробітник мого товариша Івана – теж коропятник і сповідувач правильної ловлі дав нам своє друге авто за для того щоб ми все ж таки відкрили сезон в Кричевичах, і сам люб'язно склав нам компанію. Чому Кричевичі? Напевно це вже традиція відкривати сезон саме там: кількість риби в озері, інфраструктура його, манить людей з всієї України, останнім часом озеро облюбували коропятники з Білорусії від яких приємно чути що це одна з найкращих водойм.

Зображення

Зображення


Наближався час виїзду, синоптик прогнозував сонячні три дні з сильним вітром, який повинен був розшевелити рибу яка недавно вийшла з зимової сплячки. Тому по ідеї мало б бути весело.
Завантаживши запозичену машину по самий дах, прийшлося частину нажитого краму загрузити товаришу який мав приїхати на озеро згодом, рушили в напрямку Луцька, а потім на Кричевичі. По старій традиції заїджаєм на розвязці в напрямку Варшавки на заправку за ковою та хот догами, щоб заморити черв’яка і в перед в сторону озера. Якось так склалося що дорога до водойми, незалежно до якої пролітає дуже швидко. Можливо думки про рибалку та відпочинок передують швидкості авто і час летить швидше?
По приїзду якраз проходило завершення змагань «Робінзон 2018», пройшовши по берегу була можливість поспілкуватися зі знайомими, що брати участь в даних змаганнях. Реєстрація на охороні і на заброньовані заздалегідь 17 та 18 сектор. Ми з Іваном вирішили стати в 17, інший наш напарник Северин і «просто хороша людина» Олег що позичив нам авто в 18 секторі. Як потім виявилося у дружили ми своїм товаришам по повній.

Зображення

Зображення

Помалу почали розставляти табір, кожен знав що потрібно робити і займався своїм процесом. Стосовно секторів що ми забронювали то один з них показав не поганий результат по кльову, інший гірший. І хотілося як мінімум не споганити (не засрати сектори), а можливо і покращити здобутки «папередникиив». Діставши маркер почали вивчати дно, та малювати карту. Взагалі маркування мало хто любить, і багато не приділяє йому уваги через те що процес маркування займає багато часу і дуже нудний. А по приїзду завжди хочеться дуже швидко спіймати рибу. Але ми не з тих, тому сидимо і малюємо карту в «Щоденнику карполова» - дуже зручна штука для нотатків всі подій та інформації яка цікава була б в майбутньому і дала б змогу проаналізувати свої досягнення або ж невдачі. Даний процес став більш захоплюючим з появою в нашому арсеналі дальноміра Nikon, швидко – точно і цікаво. (Багато хто відмовляв від покупки даного девайсу, обумовлюючи тим, що є багато більш потрібних речей які повинен мати коропятник у своєму арсеналі), але моя думка що дальномір потрібен. Ми вже пройшли той етап коли ціла купа кліпс на маркерній котушці переносиця на кілочки й так багато раз (буває інколи поплутаєш щось чи зіб'єшся і все перероблюй). Короче - ми за дальномір, і покупкою дуже задоволені.

Зображення

Зображення

Зображення

З отриманих даних обираємо дві цікаві точки які плануємо обловлювати на протязі дня на підходах кормового п'ятна, в нічну пору максимально точно в п'ятні. Зі старту приймаємо рішення не кормити рибу, а намагатися її ловити лише за допомогою стіків, адже за змагання її вдосталь погодували до нас. В якості корму ставку зробили на Українського виробника карпового харчування СС Ваіts. Обрали два смаки мед, та спеції, навколо яких і формували свою прикормочну програму. Як написано вище стартанули оснастками зі стіками: права точка спеції, ліва мед на насадках поп-апи відповідних смаків. Перші клювання не застави себе довго чекати. До приїзду Северина в нашому активі вже було шість риб, серед яких одна вагою 8.500. «Хороша людина» Олег приїхав теж в ранці і до приїзду Северина знаходився в нашому секторі, оскільки мав рибалити разом з ним, і побачивши це ельдорадо напевно по думками надіявся на мінімум такий самий кльов у своєму секторі. Олегу навіть дозволили вивести декілька риб. Час летить дуже швидко коли є кльов, постійні пере закидання, виважування, заміна наживок - без перервний процес. Був випадок коли клюнуло щось нууу дуже цікаве, на виважуванні був Іван, і по відчутті було видно що риб більше 8.500 якого ми спіймали раніше. Підвівши до підсака риб починає бушувати біля помосту, намагаючись зайти під нього або в камиш по обидві сторони. Щось подібне витворяють риби в Уляниках. На одній зі спроб запаркувати його в підсак, риба вперлась мордой об обід підсака і вивернувшись зійшла, як потім діставши оснастку з води помітили переламаний гачок навпіл (нам дісталася верхня частина його), але не падаємо духом і працюємо.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

В процесі ловимо карася, який був дуже великим і вирішуємо залишити його в мішку, щоб показати Віктору – поціновувачу карасів і фідерної ловлі в цілому. Він теж мав підїхати до нас по дорозі з відрядження. На рахунок карасів, їх теж потрібно випускати, власники хочуть розмножити їх і відкормити до розмірів в 10 кг. – ЖАРТ! Але карасі випускаються, це не жарт.
Приїхав Северин і став в 18 секторі, привітавшись та випивши кави всі розбіглися займатися хто чим, хто розстановкою табору, хто ловлею. Ближче до обіду почали після кожної покльовки підкидати коброю бойли 20 діаметру СС Baits серії Active Attract смак спеції та мед, чому саме вони. Продукція даного виробниак нас цілком влаштовує як з точки зору якості продукції, так і зі сторони цінової політики. Серед декількох лінійок обрали саме цю: Active Attract через швидкість роботи бойла в воді. Кинувши в ще не в теплу воду (всупереч температуру повітря +22/+25) біля берега бойл на протязі години розпадався на частинки до половини приваблюючи рибу, а висока атрактивність його віддавала швидкі хімічні сигнали що розносилися в товщі води. Процес ловлі йшов без зупину, за винятком паузи в проміжок дві, дві з половиною години. Як потім помітили на наступну добу дана тенденція повторилася, починаючи з певного часу відбувалося затишшя, яке обумовлювати ходом риби я б не став, оскільки в озері дуже багато риби (проходило декілька етапів зариблення, тому однією стаєю я не думаю що риб ходить), просто на мою думку то був провал в ловлі та кльові, який в майбутньому для стабільності потрібно заповнити клюваннями. Є над чим подумати й що проаналізувати.

Зображення

Зображення

Ближче до вечора вирішили загодувати точки кормом за допомогою шарів, а далі працювати коброю по мірі постування покльовок і без відсутності кльову теж. Олег зайнявся приготуванням шашлику, поки Северин чаклував над оснастками. Ми ж потроху щось підловлювали. Приїхав Вітя – той що поціновувач карасів і відразу взявся фоткати того гіганта, щоб швиденько відпустити примножувати популяцію карасів в Кричевичах. Далі вечеря в дружній компанії під шашличок та віскі для питущих, жарти, смішні історії все як в усіх рибаків. Інколи доводилося переривати смачну трапезу виважуванням риби.

Зображення

Зображення

В голові стояла основна задача не як доїсти шашлик і допити віски якого було удосталь – а як ловити в ночі. Адже багато команд на змаганнях провалюються саме в нічний час, хто йде спати від втоми, хто п'є далі віскі та їсть шашлик, хто просто лінується. Ніч чи не найголовніший проміжок часу за який команди які працюють і стабільно ловлять в темну пору доби, вириваються в лідери і відриваються від переслідувачів. Тому стояла задача розібратися в нічній ловлі, та нічних наживках які часто відрізняються від денних комбінацій. І розуміння коли потрібно їх замінити може добавити вам декілька риб у ваших уловах. Тому вся ніч проходила в пошуку, щось вдавалося, щось ні, але декілька риб ми змогли зловити в ночі, тепер потрібно було проаналізувати й покращити результат в наступну ніч.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Настав ранок другої доби в нашому активі було 20 риб з яких три риби за 8 кг. В активі Северина – 0 і жодного піка. Чашка запашної кави і в бій. Вітер як і минулого дня не переставав слабшати, а по прогнозу передавали ще більший вітер. Закорм важкою артилерією міняємо наживки й працюємо далі. Вітя розклав своє фідерне крісло, облаштував своє місце, і почав готувати «пральний порошок» - прикормку для флета синього кольору. Вчора це йому не вдалося зробити (розкластися) оскільки обірвав свою годівницю, і ми його загнали спати, щоб він в ночі не обірвав ще одну, а вже в досвіта розклався як нормальна людина. Клювання в Віті почалися відразу – карпик в районі 3-4 кг спокусився на поп-ап і «пральний порошок», і все далі справи в нього йшли все краще. Він приїхав на добу і мав вже в вечері повертатися до дому, тому максимально віддався процесу ловлі, і в результаті побив двічі свій особистий рекорд по спійманій рибі на фідер, амур на 7-8 кг, потім через деякий час амур понад 8 (точна вага в Віті в звіті). Радості в його очах не біло меж, так само й не хотілося йому покидати нас, але робота не дозволяє лишитися ще на добу. Тому сповнений емоцій та позитиву Вітя в вечері поїхав додому. Ми ж продовжували ловити. Серед цікавих екземплярів нам вдалося спіймати амура вагою 12 кг, також коропа 9,5 кг, і багато меншої по вазі риби. В Северина справи йшли не так добре як в нас, всі намагання включити сектор не приносили ніякого результату, і він зібрався і поїхав під вечір теж до дому, оскільки приїхав теж на добу – робота кличе!

Зображення

Зображення

Зображення

Ми з Іваном зробивши деякі корективи готувалися до ночі, точніше нічної ловлі. Олег через відсутність кльову в своєму секторі, взяв на себе приготування вечері. Лишилися ми троє: я з Іваном в секторі 17 і Олег в 18 секторі. Вечеря затягнулася через постійні клювання, риб не давав нам поїсти. Але нічого не поробиш, ми ж приїхали рибу ловити.
Цього разу наші корективи почали приносити свої плоди й за ніч нам вдалося спіймати вже 10 риб, але ближче 4 ночі вирішили збавити обороти й лягти спати, оскільки в ранці планували збиратися до дому. Хоча могли й покращити результат. За ніч Олег мав декілька клювань і нарешті йому вдалося спіймати рибу.

Зображення

Зображення

В цілому особисто для нас з Іваном відкриття вдалося, вдалося протестувати нову продукцію від СC Ваіts, від якої тільки позитивні враження. Вдалося спіймати риба за 10 кг і вдягти свої трофейні окуляри для фотосесії, вдалося гарно відпочити з друзями. А також набути новий досвід, та зробити багато позитивних висновків, які думаю тільки покращать наші наступні виїзди на дану водойму.
Лишився лише невеличкий осад: – шкода «хорошу людину» Олега який позичив нам своє авто. Шкода, що йому не вдалося результативно

Зображення

Зображення

Зображення

Подякували: 5 [Показувати]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Іван К » 02 травня 2018, 20:50

Іван К
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 5
З нами з: 10 листопада 2017, 23:50

Re: Трофейне Озеро Кречевичі

Непрочитане повідомлення Valldemar » 16 червня 2018, 00:05

"На Вітіні іменин зпекли ми коровай. Або повний штиль"

Зображення

Зображення

Минуло дві неділі з останнього виїзду (Ульяники) який для нашої компанії закінчився мега вдало. І вже за вечерею на даній рибалці обговорювали плани на майбутнє. Хоча двоє моїх товаришів були зареєстровані на сімейний турнір на Кричевичах, я запропонував своєму іншому товаришу порибалити за декілька днів раніше до змагань на даному озері. Але в силу певних обставин Вані не вийшло прийняти участь в сімейному турнірі і він вирішив поїхати на рибалку теж. Отож вибрали в календарі дати 8-10 червня та забронювали два сектора.
Написавши Тарасу Чихману «CC Baits», щоб запастися смаколиками для місцевих рибів, чую від нього що він теж планує їхати на рибалку, але нажаль на дві доби раніше нашого виїзду (трохи прикро що не вдалося поспілкуватися на улюблені теми, але думаю ще пересічемся на озері обов’язково). Основним завданням виїзду було перевірити повну лінійку Squid octopus від СС Baits оскільки ніяк не вдавалося мати все необхідне в наявності. Чому Squid octopus? Більшість рибалок на даному озері використовують кормову програму побудовану саме на даному смаку тих чи інших виробників, тому було цікаво як покаже себе продукція даного виробника на Кричевичах.
Нав’язавши поводків та стіків в вечірній вільний від роботи час, чекали з нетерпінням дня виїзду. Попередньо записавшись з Тарасом який вже рибалив другу добу, його результати були не дуже втішними, перша доба одна риба, на другу добу ще чотири. Але синоптик протягом тих днів показував повний штиль на озері і холодні ночі – можливо погода? В наш період рибалки прогнозувався невеличкий (маленький 2-3 м.с) вітерець і шалену спеку +29. Що теж не обнадійливо, ще й до того риба після нересту… Але сповнені оптимізму ні кроку назад, їдемо ламати стереотипи…

Зображення

Зображення

Дорога як завжди пролетіла швидко, традиційний хот дог з кавою, на розв’язці на Варшавку і ми на озері.
Реєстрація та на сектор. По дорозі зустрічаєм Тараса Чихмана який вже зібрався і мав вирушати до дому, залишивши рибалити на своєму секторі дуже відому людину: людину – футбол, голос всіх матчів Національної Збірної України з футболу та матчів Ліги Чемпіонів, затятого рибалку – Віктора Вацко який приїхав порибалити з своєю сім’єю. Привітавшись з ними та познайомившись з такою цікавою людиною яка в телевізорі виглядає дещо більшою ніж на справді (можливо в мене в дома «плазма» надто велика ). Вирушили в свій сектор, оскільки часу щоб більше поспілкуватися з Вікоторм ще було достатньо (він планував рибалити ще добу).

Зображення

Зображення

Зображення

З двох заброньованих нами секторів 12 та 13 вирішуємо стати на 12, а 13 лишити друзям які мали приїхати наступного дня. Помалу розкладаєм табір, далі маркер з дальноміром в руки і малювати карту. В подальшому в даному секторі на відрізку від 135 м. і до берега, нічого особливого ми так і не знайшли за винятком колонії ракушки на відстані 68-52 м. по центру сектора і невеличкого перепада (можливо ямка на відстані 110 м.) Можливо щось і є цікаве в даному секторі на відстані за 135 м. але поки для нас і нашого маркера ця відстань знаходиться в «спортзалі» чи після сезону постійних виїздів і тренувань. На старті вирішуємо спробувати половити зо дві, три години лише на стіках (в основі яких пелет різного діаметру та стік мікс CC Baits Squid octopus). Але дана стратегія нам не принесла результату у вигляді клювання. Наближався вечір і близився час розпалювати мангал та готувати шашлики, лишалася надія що перше клювання відбудеться під час вечері, як зазвичай відбувалося (клює коли найменше чекаєш покльовки, або коли «незручно»). М'ясо приготували, а воно все не клює, минула вечеря а воно все не клює. Вирішую пройтися до Северина який рибалив в шостому секторі розвідати як в нього справи, по дорозі зайшов до Віктора в якого теж результат був не втішним, але в дружній компанії при розмові на футбольні теми затримався на декілька годин. Віктор Вацко виявився дуже цікавим співрозмовником з яким цікаво було спілкуватися не тільки про футбол, а й про рибалку, в якій в нього теж не аби який досвід – Чемпіон України по фідеру все ж таки. Засидівся я там на довго, але треба ще й до Северина дійти, в нього результат був трохи кращим, зі старту йому вдалося спіймати чотири риби, але з його сторони маленький вітерець що дув в нас, надував трохи сильніше. Повернувшись в свій сектор в Івана було клювання але прикрий схід - вже щось. Кобримся, перекидаємся, та по чашечці кави. Заснути так нам і не вдалося через через надмірну дозу енергетичних напоїв та кави. Під ранок мене зірвав з розкрівушки шалений паровоз, в серці калатало так як від виважування вісімнадцяти кілограмового карпа не калатало, таке враження що то найбільша і найважливіша риба в моєму житті. Ось як впливали на мій організ три банки Burn і кільканадцять чашок кави і це все діло розбавлене адреналіном. Завівши першу рибу даного виїзду в підсак, запустили її в мішок для фото, оскільки сонце ще не піднялося, а хотілося хороших кадрів. Після клювання вже було не до сну, тому кобру в руки і докормлювати точку, а потім в’язання поводків та заряджання насадок, щоб до кожного пере закиду лежало вже готових до бою декілька поводків.

Зображення

Зображення

Ближче до восьмої ранку приїхав Вітя Малафей з своїм сином Артемом (мисливці на карасів) та ще двома товаришами. У Віті Малафея в цей день був День Народження і він як справжній рибалка вирішив провести його на озері, знаючи про таку подію ми щоб не вдарити лицем в багно купили торта імениннику і на сніданку привітали Віктора з його днем народження (думаю йому було приємно), хоча більшу половину торта я «вклав» сам . А ще до його приїзду відбулося клювання і не було сумніву, при виважуванні відразу відчувалося що на тому кінці линок, якого вирішили притримати в мішку для фото з Віктором, він любитель селфі з карасями та линками, такий собі міні подарунок до Дня Народження, який після фото поплив рости до мега трофейний розмірів.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Після сніданку кожен почав займатися своїми рибацькими справами, ми готували прикормку: в склад якої увійшли мік різних за діаметром пелетів (переважно 14-20 мм) оскільки помітили що мальок дуже швидко винищує такого роду прикормку тому вирішили збільшити діаметр, а також високо атрактивних бойлів СС Baits Hi Atract Squid octopus та СС Baits Professional Soluble Squid-Cranberry, це все діло заливалося C.S.L. від СС Baits., при стартовому потужному закормі в перший день до швидкорозчинного пелету додавали Амінокомплекс Multimino СС Baits, для швидкої зацікавленості риби в кормі, всі наступні важкі закорми в пелет нічого не добавляли. Хлопці займалися своїми снастями. Малафей малий заточився на плотву, яка йому влітала після кожного пере закиду той махалки, більше часу йшло на розпутування Малафейом старшим тої махалки ніж самої риболовлі, але зі сторони було видно, що в нього підростає справжній «hunter» на карася та линків. В нас хоча не з частою періодичністю, але почали з’являтися клювання і по покльовкам ми почали доганяти Северина – який набрав в такий безкльовний період не поганих обертів. Кожну годину півтори в нас були клювання, але переважно на 3-4 палки, при тому 1-2 мовчала, не допомагала зміна дистанцій та насадок. Але було не дивно оскільки цей день та наступний були най спекотними в нашому виїзді, безвітряна погода і жарке сонце робило своє діло, риба клювала не активно, засмага на тілі набирала Єгипецького окрасу….

Зображення

Зображення

Зображення

По обіді відбулося одне з клювань на виважуванні – я, вирішив що на підсаці буде допомагати мені Малафей менший, думаю для нього було це дуже цікаво, оскільки стояв майже по пояс на підсаці він в перше, до того обмежувався карасями і з помосту, під керівництвом всіх товаришів та свого тата він з третьої спроби завів не великого карпа в підсак. Радості на його обличчі не було меж, а Сашко – товариш що рибалив в сусідньому секторі зрадів ще більше як малий завів карпа в підсак, вигукнувши: - «Чьотко, молодець!»
У Віктора Малафея з кльовом теж не складалося, а малий дубасив плотву. В ночі Віктору Вацко вдалося все ж таки вмовити двох карпиків клюнути на його прути, і він по обіді заїхав до нас попрощатися і сказати до зустрічі, адже йому як і нам було дуже приємно познайомитися, поспілкуватися і в надії зустрітися ще не раз на водоймах нашої Країни, можливо і на футбольному матчі :) .

Зображення

Час наближався вечора в нашому активі було 11 клювань з яких три сходи, але працюємо далі, хоча вже чекали замариновані стейки, які потрібно було жарити. До процесу готування яких приклався кожен, то пере закидання, то кормління в очікуванні нічного кльову, не давали комусь одному зайнятися цим процесом. Запах м’яса охопив весь наш сектор. Смачна вечеря яка затягнулася до темноти. В цікавій та веселій компанії час летить швидко. І кожен по своїм наметам. Ми ж пре закинули прути на ніч і теж вирішили прилягти. Цієї ночі як по графіку відбулося клювання але прикрий схід, і до самого ранку тиша.
При сході сонця почали помалу збиратися , оскільки погода передбачалася такою ж спекотною як і минулого дня, тому сподівання на результативний кльов були відсутніми. Помалі запакувавши авто близько 11. 00 ми вирушили до дому.

Зображення

Зображення

За риболовлю ми використали 4 кг. СС Baits Hi Atract Squid octopus; 4 кг СС Baits Professional Soluble Squid-Cranberry; стік мікс СС Baits Squid octopus; СSL, пелет різного діаметру -5 кг.
В цілому в’їздом лишилися задоволені, хоча сподівалися на більш результативний кльов. Але по при активний старт Северина в результаті в якого було теж 11 клювань, нам вдалося наздогнати його по кількості покльовок, і вмовити карпів клювати та харчуватися кормом який ми йому запропонували.

Зображення

Зображення

Зображення

Вітя Малафей відсвяткував свій День Народження разом з нами, хоча його виїзд був під сумнівом до самого кінця в силу певних обставин.
Протестували повну лінійку СС Baits Squid octopus (хоча висновки якісь робити рано – наступного разу можна буде дати більш детальний опис, порівнявши два виїзди в цілому)
Познайомились вже очно з Тарасом Чихманом власником торгової марки СС Baits – хоча поспілкуватися нам більш детально та інформативно не вдалося, але все в майбутньому…
Познайомилися та поспілкувалися з Віктором Вацко, від знайомства з якими лишилися мега позитивні враження. І в цілому відпочили та набралися натхнення на робочі будні, та попередньо запланувавши виїзд на мої улюблені Прибиті (рибалка та стаття думаю вийде не менш цікавою ніж всі попередні виїзди)

Зображення

Зображення

Звіт на конкурс

Подякували: 5 [Показувати]
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
 
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб


Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot]

cron