р. Устя

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Custo
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 19 березня 2014, 19:17
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Custo »

Сьгодні декілька годин половили окуньчика! Хоч рибка була не активною та все таки вдалося підібрати ключик у вигляді мормишки з нарізкою та виловити десяток хароших зимових окуньців!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Gidrik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 13 березня 2016, 16:55
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Gidrik »

Пару годин на нашій р, Устя
Доброго всім дня,хочу поділитися своєю рибалкою на усті.Зустрілися з товаришем і вирішили піти пополоскать приманкі(попробувать рибацького щастя ) на усті були в районі 10 години,намір був на окуня але на 4 проводці відчувши удар зрозумів що спокусилася щучка яка була успішно витягнута на берег)) наступні пів години 0 ні удару окунь ніби игнорив )Пробув міняти приманкі,проводку,міняв грамаш нічього дійшовши до желізного моста та прокидавши там ще 10-15хв отримав ще одку клюваку :ya_hoo_oo: і знову шнурок на березі.Итог рибалкі окуня так і небачив зато 2 шнурка впіймав 250 і 200 грам на глаз (утопив) працювали нано мінов призрак і твістерок світло-зелений з бльостаки!!! Отака прогулка )
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення SPIN »

я сам раніше не знав, що в холодну пору рибу, яка відпускається, голими руками краще не брати, бо через велику різницю температур вона отримує опіки, які дуже повільно заживають
Gidrik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 13 березня 2016, 16:55
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Gidrik »

тобіш шнурків по 200-250 грам потрібно було забрати ?????
g.i.joe
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 16 жовтня 2015, 18:32
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення g.i.joe »

Брати рукавичкою, ліпгріпом або мочити руку в воді
romanyk_y
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 18 квітня 2016, 08:54
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення romanyk_y »

02.01.17 р.Устя winter streetfishing
Сьогодні після обіду зібрались правильною компанією і швиденько пробіглись по Усті в районі міста.
Тільки розклався, перша точка, і я в шоці: перед очима "красується" сітка :facepalm: :wall: 2 секунди і вона вже горить на березі, добре що було чим розпалить :-) Юрик 1 на рибалку з зошитом прийшов, координатором був) Далі наша команда я, Маркевич Юрій, Саньок Чередніченко, Міша Литвин, Ковальській Роман близько години льопали приманками по воді. І руки в усіх з правильного місця ростуть, а рибки не видно. Хлопакі відловившись вирішили закінчувать наш шабаш, але мені було ще мало і я продовжив, як пізніш виявилось не дарма. На останні точці ловлю клюваку, та риба не сіла. Починаю локально ліпить в одну точку і на третій проводці вона добрала :ya_hoo_oo: Далі тривале виважування яке принесло просто море кайфу, все-таки батерфляй і нанофіл 0.02, поводок з лєски 0.12, тут спішить не треба, помаленку з підсвистуванням фракціону бажаний трофей був доставлений на берег. :men: :men: ЩУКА))) я таких крокодилів на Усті ще не брав.
Бистро фотосесію збацав і красуню назад у річкові глубини)))
Приманка crazy fish nano minnow 1,6 в першому кольорі, гачок овнер 12, чебурашка 0,7 гр.
Вже так хочеться тієї весни... Але і зимній спінінг теж приносить той кайф, за який ми всі риболови мерзнемо біля води. Але точно скажу, воно того варте!!!

Зображення

Зображення
Зображення
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Зображення
"На конкурс звітів"
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення forest »

Декілька фото з вчорашньої вилазки
Зображення primety.ru

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Custo
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 19 березня 2014, 19:17
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Custo »

Сьогодні декілька годин погуляв зі спінінгом по Усті. Погода по справжньому весняна: сонечко світить, пташки співають - ляпота, тільки от чомусь рибка ігнорила всі мої приманки. Тільки після тривалого полоскання різноманітних приманок вдалося підсікти мікро щучку та зачотного карася.

Зображення

Зображення

Зображення
And_rv
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 31 травня 2017, 08:35
Контактна інформація:

Re: р. Устя в межах Рівного

Непрочитане повідомлення And_rv »

Вихiдний день, вирiшили з товаришом провести з ул на мiськiй рiчечцi Устя! Обставини дозволили зусрiтися бiля 12 год на водоймi. Рибалити почали вiд шлюзу Басiвкутсбкого озера м.Рiвного, обловлюючи акваторiю до гiдропарку, включно.
Маленька рiчка мiста, немов незмиренна революцiонерка, несе своii воднi потоки, вперемiш з непотребом урбанiстичного прогресу, крiзь завали коряг, нависшими лозами верб та пляшками мiсцевого Жигулiвського.
Погода....перемiнна, сонячне промiння змiнювали хмаринки, пригнанi неабиякими поривами вiтру.
Першi проводки cf наномiноу, кольору рожевоii глини)) на 2 гр, дають знати що рибка сьогоднi активна, з помiж двох нависших верб получаю пару клювак та схiд мiкрококунця. Чергова дiлянка даэ клюваку щучки на select target в маслi), яка з вiзгом розслабленого фрикцiону та моэю боязню за тоненький флюр, доставляэться на фотосесiю.
норм.JPG


Слiдуюча перспективна точка, обережний закид пiд свiй берег, розчаровуэ невдалими пiдборами маленького пилососа, другий, третiй закид....хтось щекоче мого таргета, раз за разом на паузi.....пiдсiчка, i чорно-синьо-фiолетового кольору рибка, мабуть палеозойськоii ери на гачку. Це мiй перший бичок на спiнiнг в рiдному мiстi, краса його вразила. Маленьке динозавринятко, вигравало м'язами за неймовiрним переливом кольорiв своэii луски, а спиннi плавники та хвiст окантованi оливковою-червоною габаритною пясьмою.
два.jpg
Серiя з шести закидiв в одну точку, з яких два клювання, три схода та один окунець перед камерою телефона, не дають менi права змiнити мою наживку.
три.jpg
чотири.jpg
пять.jpg
Точка за точкою, то невнятна покльовка то окунець довели нас до свiжого розливного та гарячоii шаурми на березi гiдропарку, де ми i подiтожили наш уiкенд та вдалу мiську рибалку.
шість.jpg
Всiм гарних уловiв!
Бережiть природу!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення tohin »

Відкрив сезон 2018.
Мордастий окунь взяв без покльовки. На 2 грамах на Ларву 1.6 на границі затишка і течії.
Гарний впирака)
ЗображенняЗображення

Зображення
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей