р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Вечером 22 мая выезжал на речку на пару часов проверить наличие голавля на перекате, впервые в этом сезоне. Рыбачил примерно с 18 до 20 часов. За это время было 6 поклёвок - два голавлика поймал, один не засёкся и было 3 схода. Довольно мутная вода и холодная весна - из-за этого травы на перекате ещё практически нет, голое дно, но рыбка уже тут. Уровень воды достаточно низкий, поэтому работали только самые мелководные воблеры - Jackall Chubby SSR, Maria MC-1 Wake, Lucky John Haira Tiny shallow, Silver Stream QW-36. Пробовал и микроколебалки, которые хорошо работали в этом месте в прошлые годы, но поклёвок на них в этот раз не было.
Голавль ещё не отнерестился, брызжет молочком. Вот такая получилась разведка.

Зображення

Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня вечером после работы был на Горыни, проверял ближние голавлиные точки вместе с seed. Ловил с 19 до 21 часов с перерывами из-за дождя. Погода не супер, но рыбка немного проклёвывается.
Почти сразу после приезда на одной из постоянных точек поймал голавлика на Lucky John Haira Tiny shallow, позвал товарища и он там поймал ещё одного на такой же воблер в другом цвете.

ЗображенняЗображення

Позже у меня была ещё мощная поклёвка на Lucky Craft Clutch SR, но рыба не засеклась и через секунду сошла. Потом начался дождь, решили переждать его в машине и переехать на другое место чуть ниже по течению, где ещё немного пополоскали приманки. К тому времени уже начало темнеть, да и опять начался дождь - пришлось собираться домой.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Цього року вирішив присвятити декілька рибалок головню, досвіду в цьому немаю, тому перша рибку побачив лише на третій рибалці!
Спокусився на CRACKJACK 38 на повільній рівномірній проводці
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

Травнева відпустка пролетіла дуже швидко, на річку попав лише декілька разів.

ЗображенняЗображення

Окунці почали ловитись навіть краще ніж у минулі роки, але чомусь їх розмір зменшився. Крупніших полосатих знайти важко.

ЗображенняЗображення

Жерех в цьому році менш активний, але декількох все ж вдалось вполювати. Цікаво що краще спрацювали не зовсім жерехові приманки: міношки з глибиною занурення від метру. Одно зловив на джигову приманку з рівномірною проводкою.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Головники мабуть будуть активніші вже в червні. Дрібні ловились досить стабільно, а крупніших особин дуже мало. Хоча і був один трофейний екземпляр, який зірвався біля самого берега.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Відкриття цієї весни - це Jackall Diving Chubby Minnow. Коли на нього виловив жерешка до двох кг, то ще вважав це випадковістью. Але коли попались крупніші окунці, та спустив гарного головника, то він вже надійно закріпився в основі :)

Також непогано половив різні бракон'єрські знаряддя, та провів операції звільнення підводних мешканців :)

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Всім гарного сезону! Бережіть природу!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

28.05 вечером после работы ездил на речку на пару часов - ни одной поклёвки, вода очень мутная.

Сегодня 31.05 вечером рыбачил примерно с 17 до 18. Вода всё ещё очень мутная.
На проверенной точке долго не мог подобрать ключик к голавлю, воблеры, хорошо работавшие в прошлый раз - сегодня не приносили результата. В конце концов подобрал, оказалось, что сегодня голавлю нравились воблерки с мелкой высокочастотной игрой. За 20 минут три поклёвки, одного поймал на чёрный Kingfisher Daikichi, ещё два на Salmo Tiny, после этого раздача закончилась, да и пора было собираться домой. :nez-nayu:
Вся рыбка отпущена домой.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

2.07.2017
c 7 до 14.

С утра ловил сначала на старице, где пару недель назад щука брала даже на поплавок) Но в это день - никакой активности на воде. Потом прошел километров 5-8 рекой. Потом опять старицы. Перепробывал все что было в коробках. Мелкий голавль выходил, но брать отказывался. Ни щука, ни окунь, ни прочая живность даже не показывалась. Ветер. Как результат 0.

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Вирішив згадати, що таке спінінг))
Пошастав по Горині.
Ловив апстрімом на прямих ділянках після поворотів, починаючи від самого хвоста поворота і весь прямик далі.
Використовував силіконовий рачок Fanatik Raider'1 на 3 гр голівці апстрім.
Дроч або плавні потяжки, краще спрацював дроч.
Перший хвіст пійманий на апстрім 6 гр. Далі юзав тільки 3гр.
6гр пробував вниз по течії з віброхвостом '2, лярвою, рачками, результату не було.

Актив 4 окуня 30-80гр, 1 бичок, 1 голавчик
Пасив 2 окуня злив, перший - підвис без клюваки, тому невнятно підсік, другий - клювака в самому березі, теж погано засікся.
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

16.07.2017
с 11.00 до 13.00
Час побродил в поисках зубасто-клыкастых. Потом еще час вымучивал голавля. Результат - только опыт)
голавль больше всего обращал внимание на черное-желтые расцветки. был выход около 600-700г голавля, но он покрутил носом и что-то ему не понравилось. а так на каждом забросе 50-100г голавли сопровождали приманку. Было бы больше времени - подобрал бы ключик, но во времени был очень ограничен.

Зображення

Зображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Горинька продовжує рсдувати.
Знову 3гр і рачок, але Reinsівський ну і звичайно ж апстрімом.
Пробував на 8гр віброхвостом і рачком вниз по течії - ніфіга.

Якось так!

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Думал не писать... но все же расскажу как я сходил (нет) на рыбалку в эту субботу :-)
Утром часов к 5 выехал с дачи и направился в ближайший лес. Мои захотели пособирать грибов, а я как обычно утром решил сходить половить, а грибы можно и ближе к обеду насобирать, никуда они не денутся. Еще дома, по карте, нашел очень "сладкую" старицу. Да и глуховатое ее расположение наводило на мысли, что рыба там еще не совсем запуганная и удастся поймать трофей. Поэтому проехал подальше в лес мотивируя что грибов там будет больше :-) а сам понимал, что к заветной старице дорога пешком будет короче :hi_hi_hi: Оставил своих в поисках "мухоморов", а сам целенаправленно направился к точке назначения. Сначала шел по лесной дороге, следов ни от людей ни от животных нету. Значит рыба там точно будет вся моя :hi_hi_hi: Свернул на заросшую тропу. К цели осталось метров 500... Иду я, значит, в кроссовках тихой поступью молодого оленя, никого не трогаю, мыслями весь там... Что-то в горле запершило и кашлянул... В метре от меня в кустах кто-то как не ломанеться в сторону!!! :-) Шум от ломающихся веток под копытами, ломающиеся кусты и топот убегающего животного!!! :-) ;;-))) Толи лось мелкий, то ли крупный кабан :-) Даже я не успел испугаться как оно встало "на педали" :-) Ну думаю ладно лось, но вот с кабаном таких размеров не хотелось бы повстречаться. Ладно, убежало оно вооон в ту сторону, обойду себе спокойно. Вернулся назад к дороге, прошел метров сто дальше и свернул на другую тропу, попутно заглянув в навигатор и поняв что этой тропой будет еще ближе. Прошел метров 50... и тут в метрах 5 впереди поперек тропы услышал пробегающих животных. Не иначе как окружают :-) А в случае ближнего боя с кабаном из оружия - грибной нож с лезвием 3см. Щекотать им что ли? :-) Вспомнил анекдот про 30 колотых ножевых :-) Ну вас на фиг!! И такую рыбалку!! :-) Развернулся и потопал собирать грибы...
п.с. Все же не покидают мысли добраться к той старице... :)
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

30.07.2017
08:00 - 16:00

Болотце - бывшая старица горыни, с размером водного зеркала 20х50метров, с поросшим камышом берегами. Дно в роголистнике, илистое. Ловил с одного места, с подветренной стороны, от ямы глубиной 2-2,5м и на меляк у ног.
ЗображенняЗображення
Знаю что там есть пару щук хорошего размера. Когда ловил на поплавок замечал много мелких 10-15см мальков повсюду ганяющих еду. Кормовая база там хорошая, есть карась и ну очень много красноперки всякого размера. Поэтому цель была поймать имеенно зубатых размером 1+.
За 8 часов перепробывал абсолютно все что было в закромах - и железо, и воблеры, и силикон, и танцы с бубном.
2 поклевки - в 9:20 и 15:00. 2 схода. Виноват сам, так как поклевки были в конце паузы почти у самого берега, и я профукал момент подсечки. Первый сход даже не чувствовал, только увидел как в месте где была приманка мелькнула щучья спина(судя по силуэту приблизительно 700-1000г). Уже достав воблер увидел на нем характерный след, причем видно что зуб по лаку скользнул оставив едва заметную полосу. Буквально попробывала на зубок :) Второй сход - аналогично попыталась взять у хвоста. Эта прикусила хорошо, но сразу отпустила. Ее то уже хорошо видно было - около полторашки.
Через минут 5 - эта дамзель выпрыгнула в пару метрах от меня на высоту 1 метр и пролетев метра 3 не меньше :sh_ok: . Я такого "дельфина" еще ни разу не видел. Издевается :)
Собственно, на что удалось уговорить.
ЗображенняЗображення
Ну ничего, пока 2:0, но я еще за ней вернусь :)
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення vladamator »

Мої вітання рибацюгам!
Минулого тиждня, чи можливо ще позаминулого, вже трохи загубився в датах, відвідав улюблену Горинь. Компанію мені ніхто з постійних учасників наших вилазок скласти не зміг/не схотів... Друзяки останнім часом річку ігнорують, все по "платніках", а мені тиша і дика природа більш до вподоби, навіть якщо без улову. Отож, після обіду я на Горині за с. Рубче облюбував собі місце в корчах, закормив горохом, закинув один фідер теж на горох і почав в'язати другий, як на перший впевнена сильна клювака, кінчик загинає, фідера намагається видерти з підставки, я скочуюсь по вологій від дощу глині до вудилища, хапаю фідер, пару секунд супротиву і послаблення... Витягую оснастку, розігнутий гачок... "овнер", але не витримав навантаження, думаю це був непоганий головень, бо в нього кістлява ротяка і міцне клювання... Заохочений початком риболовлі, закидаю вже 2 фідера і вмощуюсь очікувати клювання, але більше іх не було протягом двох годин, втомившись від очікування, беру до рук улюблений спін і йду полоскати силікон. Отримав впевнене клювання і реалізував його - гарний окунь біля 300 гр. Трошки пообривався в зачепах і пішов до фідерів. І тут почалося саме цікаве: почала портитись погода, почав крапати дощ, який перейшов у сильну зливу, зірвався шквальний вітер і почалася гроза. Розряди зовсім близько сильний грім, якось не пособі стало, телефон вимкнув від гріха подалі. І отримав свою порцію екстріму: на протилежному березі росла чимала верба, яку негода розколола навпіл і склала у воду метрах у 3 від моїх вудок... Це мене остаточно переналаштувало на закінчення риболовлі без ночівлі і подорож додому. В сутінках зібрався і гайнув на Рівне. Але все це тільки додає вражень від проведення часу на природі!
Всім НХНЧ!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Нарешті і у мене з"явилась нагода відвідати непередбачувану річку Горинь.
ЗображенняЗображення
Ціль незмінна - окунь. Звичайно, якби попався крупний судак я не був би проти :-) . ... На водоймі був біля 6-ї ранку. Перше вибране місце полоскав доволі довго, під звуки пострілів від рушниць, але єдину покльовку заробив на останньому закиді. Маленька щучка відкусила частину приманки. Складалося враження, що риба тут присутся, але клювати не хоче. Змістився трохи в сторону, і почав обловлювати те ж місце під іншим кутом... На першій проводці сталася невнятна клювака, яку я не реалізував. На другій "щось" повисло і відкусило 0,18 флюрик. По відчуттям щука була в районі до 1 кг. Зміна приманки на іншу і через деякий час знову покльовка - спрацювання фрикціону - і знову зріз :facepalm: Халепа... Перев"язування і подальші полоскання приманки принесли незрозумілі клювання, які, як згодом виявились, були ініційовані бичком :) . Зменшивши розмір приманки, я все-таки спромігся спіймати одного велетня. А після нього, клюнув і горинський горбач :)
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Покидавши ще трохи, піщов далі в пошуках хижаків. Але, практично, скрізь в якості хижака виступав бичок, якого я ловив вперше. Поексперементувавши з приманками і вагами, знайшов, врешті-решт, найоптимальніший варіант і почав смикати цих велетнів.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Було б бажання, можна добавити в актив чималу кількість хвостів, але не за цими трофеями я сюди їхав, тому рушив далі. Врешті-решт, в якості невеликого бонуса в мене клюнула невеличка щучка, яка була успішно доставлена на берег і випущена, як і весь сьогоднішній улов.
ЗображенняЗображення
Пополоскавши ще трохи приманки, я під дією сонячних променів почав збиратися додому. Риболовля виявилась доволі цікавою, хоч і не зовсім результативною. Є що згадати і зробити якісь висновки. Всім успіхів. :smilefish:
ПС. Гарно проведений час зіпсували лише залишені купи свіжого сміття.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
And_rv
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 31 травня 2017, 08:35
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення And_rv »

В недiлю вiдвiдали з друзями Горинь та старицi. На рiчку попали десь о 10 годинi. Погодка чисто щуча, дрiбний дощик, хмарно та не сильний вiтерець.
Друзi пiшли по руслi, а я, так як не мав пiдходящого комплекта пiшов по старицях зi стареньким джакал калiко до 3.5 грама.
Пiдiйшов до води, i тут просто афiгiваю вiд кiлькостi рибакiв, пресинг шалений, забiгаючи на перед скажу, що за риболовлю нарахував до 30 чоловiк.
Вже на перших проводках таргета на 2 грамах получаю борзу покльовочку окуня бiля 100 грам, потiм другого, третього, четвертого не засiк), п'ятого.......я, мяко кажучи, трохи шокований. З другоii точки беру ще пару окуньцiв та получаю клюваку бiйкоii щучки до пiв кiло, яку з превеликим задоволенням доставляю на берег для фотосесiii й випускаю назад. Рибачки побачивши це починають обступали з усiх сторiн)
Далi рибалочка проходила в звичному темпi, покльовки, сходи, окунцi......
Хочу вiдмiтити погодку, не так давно теж попав на рибку та гарний кльов в подiбну похмуру, дощову погодку. Дощ не переставав, лише короткочаснi не сильнi пориви вiтру заставляли перемiщатися по водоймi, в пошуках нависшого гiлля дерев, а потiм вже рибки) тiльки з годом, з друзями, вiдмiтили для себе, наскiльки чудова погодка виявилася нам, за умови правельного одягу!
Остання точка зустрiла мене зрiзом на третьому закиданнi, 0.16 флюру...блiн, шкода. Перев'язався, серiя закидiв, клювака, щуууучаа!!!) Щучка на погляд грам 700 витворяла з вершинкою моэii "сопливоii" калiки просто чуднi речi, деколи менi навiть здавалося, що не я ii виважую, а вона випробовувала мiць моэii снастi та моii нерви. Щучка пiшла в дно, де зацепила зiлля, пiсля чого стало набагато спокiйнiше ii буксирувати на берег.....та не так сталося, як гадалося, я стояв на пеньку, майже в водi, i коли дотянув хижачку до себе, мiж нами стала травяна прибрежна стiна) довжиною метра два. Ложу спiнiнг поруч i дотягую руками, трави назбирав стiльки, що навiть не вiдчув як вона звiльнилася. Другий закид в теж мiсце, знову польовка, i на тому кiнцi шнура знову щучка, щоправда менша. Вирiшую затянути фрикцiон i форсувати виважування, пiднявши вудку максимально вверх......знуву схiд в березi( всетаки не для такоii рибки 10тi гачки.
Тим часом в товариша два шнурка та пара зрiзiв на вiдстанi метрiв 10 вiд мене) я не перестаю азартно обловлювати наше щуче чудомiсце, получаю ще два зрiзи. Перев'язався 0.16 флюр в двоэ та ставлю iзi шайнера 2", на якого получаю удар невеличкоii щучки в березi. Вирiшуэмо йти далi..... Подальшi нашi намагання, не дали якихось визначних результатiв, все тiж окуньки та пара шнуркiв. Дощ з вiтром посилелися i ми вирiшили iiхати до дому. Ось така рибалочка видалася нам. Не одна рибка не постраждала, всi поплили рости та радувати всiх правельних риболовiв. Всiм НХНЛ! Бережiть природу!
tmp-cam-1456572613.jpg
tmp-cam--154928588.jpg
tmp-cam-1846740924.jpg
tmp-cam-598368484.jpg
tmp-cam--1031966041.jpg
tmp-cam-846771410.jpg
tmp-cam-1099411523.jpg
tmp-cam--1661919939.jpg
tmp-cam--1189117720.jpg
tmp-cam--2098698996.jpg
tmp-cam--394209683.jpg
tmp-cam--1975630732.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
And_rv
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 31 травня 2017, 08:35
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення And_rv »

7 жовтня в суботу, вирiшив перевiрити активнiсть окунька на старих перевiрених мiсцях. О 9 год я з товаришем на Горинi, збираэмо комплекти i в бiй. Так як мiй лайт в ремонтi, калiко до 3,5 грам знову прийме бiй полосатих розбiйникiв.
Перше, що здивувало по приiiзду на мiсце, вiдсутнiсть рибалок, того тижня не було де закинути. На минулих вихiдних тут гарно вiдловився, та вiдмiтив для себе окуньовi та щучу точки. Того разу, кльов не давав багато експериментувати з приманками та ii огрузкою, все тi ж 2 гр та наномiноу. Цього ж разу вiн принiс всього три окунька, на мiсцi де я розраховував на неабияку роздачу. Не покидаючи мiсце своiiх надiй, вирiшую кардинально помiняти тип приманки. Пройшовши поглядом, по незлiченнiй кiлькостi приманок в коробцi, мене зацiкавив чи то рачок, чи то пiдводна кракозябра - крейзiфiшовський край фiш. Першi проводки з ним не дали бажаного результату. Другий закид, проводка.......дзвонить телефон, як же я це люблю, промовляючи в думках матюкливi словосполучення пiдiймаю трубку. Не вспiв я ще почати морозитись вiд довгоii розмови, як вибагливий до проводки рiчковий розбiйник зажував мою приманку i дався з нею втiкати. Пiдсiчка, й на тому кiнцi шнурка iнтенсивно шатаючи вершинку мого спiнiнга, впевнено впираэться "окунь-дригун"))). Аналiз вищевикладеного привiв мене до эксперименту з проводкою: пiдкидами, паузами, та манiпуляцiями провисшого дугой шнура на нiй. Друге закадання, проводка.....пауза до 10 секунд, дин.....дин.....дьорг, дьорг, дьорг, пiдсiчка э! Яке чудове вiдчуття коли сам прочухав i вiдтворив нестандартну подачу, яка принесла результат. Пiсля цього окуньки один за одним вилiтали зi своэii домiвки! Виважування бiйкоii рибки та душевнi дiалоги з товаришом, привели нас до мiсця, де тих вихiдних, ми попали на жор щучок, про який я звiтував вище.
Тихенько пiдкралися до водного полотна, присiвши поставили 10 сантиметровi стальки, дiаметром 0.12 мм i в бiй! 15 хвилин, перебiр приманок та проводок не дали результату, тому друг мiняэ оснастку i починаэ iнтенсивно висмикувати гарних окуньцiв на селiконову муху, яка стала другим вiдкриттям нашого рибальського уiккенду. На однiй з проводок, на черговому пiдривi 2" кайтековського iзi шайнера получаю чiтку клюваку, рибка не сильно впираэться, i за мить шнурок на березi. Через декiлька хвилин я получаю ще одну борзу клюваку на тiй же дальнiй бровцi, рибку не вдалося засiкти, але вона лишила менi на згадку слiд своiiх зубiв на моэму iзiку.
Iнтенсивне висмикування полосатих моiiм напарником не дают менi спокою, i я вже перев'завшись йду до нього))) це була остання точка нашого запланованого маршруту, з якоii ми взяли ще з 20 окунiв та вирiшили йти до машини. За цю рибалку на двох нам вдалося зловити до 70 окунiв та одного шнурка, якi всi були вiдпущенi додому!
Вже в машинi зiзвонилися з нашими друзями, та заiiхали по дорозi до них. Вони обловлювали ямку 20 на 40, чим змусили нас посмiятися. Але коли показали свiй улов, а там були карасi, вгодованi окуньки та гарнi ротанi, ми взяли iiхнi комплекти й спробували себе в ловлi вещеперерахованоii рибки. Вдача нам посмiхнулася лише парочкою ротанiв та лодошечних окунькiв.
Всiм мир!
Бережiть природу!!!
tmp-cam--2012364163.jpg
tmp-cam--2111042721.jpg
tmp-cam--1716158371.jpg
tmp-cam--475022117.jpg
tmp-cam-980051171.jpg
tmp-cam--1402285527.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей