Сапожин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

По слухам, Реноме наложило лапу на Сапожинский став.
Правда или нет?
По моему, если Реноме, то рыбалкам капут. Не разрешат и за деньги...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

...хорошо, что реки ещё не арендуют =((
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

В Сапожині сам не був, але по слухам там карпіки цього року будуть біля 2кг. На сьогодняшній день став держать троє власників, і по слухам вирішується питання рибалки на цей рік за білети. За Бокшин поки що невідомо нічого.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

aleksey_gregul писав:По слухам, Реноме наложило лапу на Сапожинский став.
Правда или нет?
По моему, если Реноме, то рыбалкам капут. Не разрешат и за деньги...
Откуда информация про Реноме? На сколько я знаю вроде нет. Сам на рыбхозе в Понебели работал, могу уточнить!
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

Наскільки мені відомо Сапожинський став давно взятий в оренду (чи куплений ) ЗАТ "Речовий ринок" ловити не дозволяють тільки для своїх.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення os1 »

Були на водоймі в Сапожині в ніч з обіду суботи до обіду неділі (по знайомству).
Вперше на подібній водоймі (де є карпи) тому і снастей відповідних карпових немає і досвіду карпової ловлі теж.
Арсенал - 6 спінігів перероблених на фідери на дальній заброс і 4 поплавчанки.
На дальній заброс - 0 (1 сход на кукурудзу).
Вся риба зловлена на поплавчанку переважно на перловку.
На червяка клює піпісочний окунь.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 12 серпня 2010, 09:57 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення westrvua »

а скільки коштує рибалка?
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення os1 »

westrvua писав:а скільки коштує рибалка?
Не знаю. Не цікавився.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення westrvua »

але ловити можна? бо я бачу на фото на протележному березі є люди ....
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення os1 »

westrvua писав:але ловити можна? бо я бачу на фото на протележному березі є люди ....
Ловити, на скільки я зрозумів, можна кругом, крім зони, яка обгороджена забором (для своїх) - там стоять будиночки і бесідки, і сторож там. Всі машини їхали одразу до сторожа, платили і потім їхали на місце.
І ще, по-моєму, хто постійно їздить, завчасно бронює місце.
RERIKSTER

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

плата на данній водоймі складає 100 грн., або 50 за світловий день, треба розмовляти з сторожами
Аватар користувача
віталій
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 03 травня 2010, 17:29
Телефон: 0662143875
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення віталій »

Накінець-то вмовивши дружину виїхати зі мною разом на рибалку (хай бачить чим чоловік займається по вихідних :hi_hi_hi: ) вирушив на рибалку до с.Сапожин..Півгодини їзди по чудовій Київській трасі і ми на водоймі..водойма не досить велика,в ширину приблизно метрів 180 і в довжину метрів 500..поспілкувавшись зі сторожем дізнався що ловити на березі де хатинка сторожів неможна,місця всі зайняті попередніми дзвінками або викуплені :-( ну нічого,є ще протилежний берег,де можна розташуватися...оплата 100 грн..вище було написано що можна домовитись за 50,сторож сказав що ні.. на питання яких розмірів карп у водоймі сторож так і не зумів відповісти,щось бубонів про кілограмових,коли я сказав що мене така не цікавить почав говорити про 8 кілограмових :) ...переїхав на протилежний берег,скупнувся,а то вже зашкалювало за 34 градуси,про себе відмітив плюси водойми-чистеньке дно,пісчане без сильного замулу..але все це знівелірувалось температурою води-ЯК ЧАЙ :-( закормився на відстані 100 м шарами з горохом і пелетсом добавив трохи бойлів,оскільки знав що сесія моя затягнеться ненадовго 20-24 год...поставив 2 палки на горох і 2 на бойли і окремо зарядив фідера на кукурузку...повний нуль..ані пі-пі :-( активності коропа на водоймі зовсім невидно ані вдень ані вночі..на вечір зїхалась тьма рибалок,вся водойма була забита...на ранок поцікавився у рибацюг як успіхи то всі були розчаровані,або нуль покльовок,або півкілограмові тузи у деяких..десь о годині 9 в неділю біля будки сторожів взяли карпушу,десь 3 кг на око..
В цілому водойма справила непогане враження,розумію що при таких погодніх умовах активності коропа і не слід очікувати..
Мінуси водойми:
1.дуже багато людей на вихідних, крик,шум
2.охорона сама незнає чого хоче,своєю некомпетентністю відлякує потенційних рибалок
Плюси:
1.Близькість водойми і чудовий доїзд
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Только что приехал с Сапожина,был с ночевкой.Оплата 100 грн(но если ты приехал на сутки)а с утра до вечера 50 грн. Водоем хороший-рыбный но такой жары как сегодня и я есть не хотел.За ночь не увидел ни одной поклевки,а с утра начали работать фидера(наживка опарыш).Карась там отменный от 300-700 грамм.Была одна карповая поклевка на горох,товарищ подвел(не умеет пользоваться подсаком)зеркальный карпуша киллограмма на три сошел почти уже на берегу.Одного на поплавочную удочку 1.3кг я все таки взял,ну и плюс фидером было поймано 9 отменных карасей! Да,мой знакомый взял щучку-килушку на горох!!!!!!!Я в шоке на моих глазах вытянул!!!!! :-)
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

westrvua писав:Питання у мене по Сапожину (може це і не в цій гілці, але ...) які там умови?)
rabinovich писав: Приєднуюсь к запиту по Сапожину.

С одной стороны есть пару шалашиков с мангалом и мусорником.. а так одна сторона лысый берег.. трава.. с другой посадка березок..
Стоимость 100 гривен.. сначало меня это сильно насторожило.. но результат оправдал себя.. ограничения по количеству снастей судя по всему нету.. видел 2х умельцев с 16ю спутниками.. тягяли раз в 30 минут стабильно карпов по 1 кг в среднем.. я обошолся 3мя спутниками и 1м фидером.. уловом доволен.. поеду туда ещё раз 100%. Там тот же источник сообщил что кормят рыбу у берега.. мол карпятники со своими пушками все равно лупят на центр не ближе) так вот у берега метрах в 15 - 20.. на фидер был приятно порадован:)
Актуальная насадка мастырка перловка и кукуруза.. все остальное будет немедленно захавано плотвой)
Аватар користувача
voda
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 24 жовтня 2011, 19:03
Контактна інформація:

Re: БОКШИН та САПОЖИН

Непрочитане повідомлення voda »

Доброго дня, де рибалять в Сапожині? http://goo.gl/maps/7T8Hl
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 2 гостей