Грушвица

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення serseruy »

Рибалив сьогодні на даній водоймі в 6-30 до 11.30 на 2 фідера з оснасткою флет, адреналін просте пре через край риби дуже багато і вона активна. Водойма з новим власником отримала нове життя з гарними альтанками,пляжом для купання та палатки з прохолодними напоями,просто респект власнику так тримати :co_ol: .Дзеркальний карп дуже бойкий,виважувати його на лайтові фідера нереальне задоволення.Дуже радують правила спортивного рибальства ЗЛОВИВ-ВІДПУСТИ.Фото більших риб які я зловив Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняЗображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняЗображення
Зображення
P.s Лише хотілося би щоб охоронці перевіряли всіх риболовів після рибалки бо нажаль хоч ми і живемо в центрі Європи але 90% нашого менталітету тільки думає якби відбити рибалку :facepalm:
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Hamster »

А де ж короповий мат?
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Усім привіт.
Фідера, флети, міні-попапчики,опариші.
Час ловлі 6:30-11:30.
Дві дистанції 30 і 50 (на око :) ).
Метод мікс Carp Pro Sweet Method Mix + суха арома Cherry Berry .
Заробив сім клювань, причому усі - "віддай фідер". Реалізовано п’ять.
Клювало у всіх напливами. З 8 до 10 взагалі жодного натяку на рибу в ставку.
Яремі вдалося виловити "біг фіш" цієї сесії, амура біля 2 з гаком кг.
Вся риба попливла назад і зовсім не постраждала.
А так на фото все і так зрозуміло. :men:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
З повагою Voron Feeder Team.
preparator
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 13 вересня 2015, 22:49
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення preparator »

На фото много рыбы с клещом. Это плохо.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення serseruy »

preparator писав:На фото много рыбы с клещом. Это плохо.
Це не кліщ,можливо 1-2 максимум, риба побилася об сітку яка була у водоймі.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення ZVod »

preparator писав:На фото много рыбы с клещом. Это плохо.
Та нэ.. :) ... чиста гарна риба... ви ще мабуть не бачили рибу з клэщом в повному обсязі....
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення DarliBank »

Ага. В Бугринi полови. Ось де клещi. А тут навiть якщо вони i э, рибу ж не беруть. Спортсмени :)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Поки Андрій на відпочинку, поясню ситуацію.
Так як планувалося розділити водойму, була поставлена металева сітка. Але сітку зняли, через травмування риби, яка планувала піти на свіжу воду. В основному вона травмувалася в частині жаберних кришок. Також частина завезеної риби була хворою, але на водоймі присутній іхтіолог який прописав лікування. Рибка вже підлікувалася.
Удачі!
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Orbit »

Привіт всім. Пропоную вам до пререгляду відео про ловлю карпа на фідер. Рибалка відбувалася 28 червня 2016 року на водоймі "Карпове урочище" в с. Грушвиця, Рівненського району. Дана водойма спортивного спрямування, тобто по принципу ловлі "спіймав - відпустив".
Час ловлі 15:30 до 20:30. Моїм напарником по рибалці був колега по хоббі Слава Воронцов.
Ловля відбувалася на 2 фідери з оснасткою типу Flat.Один фідер був закинутий на опариша, а іншим пробував ловити на бойли. Скажу, що на бойли не було покльовок взагалі.
В своєму активі мав 2 покльовки. Одного карпика вдалося зловити, а інший зійшов після кількох секунд виважування.
У колеги який ловив виключно на опариша було біля 5-7 покльовок, половину з яких він реалізував.
Загалом риболовлею задоволений. Відсутність нормального кльову повязую з підняттям рівня води десь біля 1 м. за ніч перед рибалкою, так як напередодні пройшов сильний зливний дощ.
Ставте лайки та коментуйте відео. Дякую всім за увагу.
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Orbit »

Зновуж таки Грушвиця.
Місце ловлі: с. Грушвиця Перша водойма "Карпове урочище"

Час ловлі: 9:00-15:00
Ціна: 50 грн
Норма вилову: безлім))), вся риба відпускається назад у водойму.
Корм: Carp PRO - Клубника і Carp PRO Sweet Method MIX
Насадки: кукурудза, опариш і т.д.
Улов: десь 7 покльовок і 5 реалізованих у вигляді карпа від 1,2 кг до 1,5 кг.
Загалом рибалка вийшла класна, дозу адреналіну від виважування карпа на лайтовий фідер отримав, чого і всім бажаю. Фоток з рибою у ванній не додаю))) тому що вся риба благополучно повернулася назад у водойму.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Сьогодні цілою бандою вибрались в Грушвицю. По приїзду вияснилось,що водойма вже закрита,але руки чесались попробувати нову SPRO-шку, тому вламали адміністратора порибачити,попікнікувати,потравити рибацькі побрехеньки на дамбі. Від нуля всі відійшли 100 грамовими і чуть меншими карпиками, котрі ще не в курсі ,що таке анабіоз. Один влетів пристойного розміру. По карпу думаю сезон закрили :-) :-) :-) в крайньому разі з охоронцем прощались до весни,а далі буде...
ЗображенняЗображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення stal1n »

Хвиля кльову. Звіт з рибалки Грушвиця, 03.05.2017

Компаньйони: Олександр Кротюк.
Погода: зранку було похмуро й холодно. Розпогоджуватись почалось з години одинадцятої, тоді й почались покльовки. Вітер 4 м/с східного напряму, температура стала +17, тиск 746 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: 07:30-16:00.
Місце: четверта бесідку ліворуч від дамби, це номер 12.
Вартість рибалки: 150 гривень за світловий день.
Зловлено: мною 5 коропів(від 1,2 до 2,5 кг) і кілька геть дрібненький коропчиків. Ще 2 рибини зійшло.
Наживка: поп-апи та бойли солодких смаків.
Прикормка: Megamix "Золотий карась" + Traper "Big Fish lake" + пелетс 16 міліметрів “полуниця” віж ТМ Трофей і ще трішки сюди додав метод міксу Traper з морозилки з минулого року. Цією принадою я годував місце з рогатки і ловив на фідер. На тяжкому фідері застосовував Sonu Baits "Carp Method Mix".
Снасті: фідер, тяжкий фідер.

Я взяв відпусточку на пару днів і дуже мені вже кортіло десь побувати на рибалочці. Погода дуже нестабільна, тому далеко їхати не хотілось, бо можна було просто потрапити на негоду чи просто некльов. А ще нарешті настав час поїхати на власному авто, а розпочинати потрібно з не великих відстаней. Тому вибір очевидний — Грушвиця.

Сталась одна прикрість, яка зі мною раніше не траплялась на риболовлі: батарея в фотоапараті розрядилась після другого знімку. Добре, що у мене був запасний фотік, от лише якість трохи гірша, але то пусте.

Оскільки зранку передавали +6, а потім мало тепліти аж до +18, тому виїжджати вдосвіта ми не бачили сенсу. На водойму приїхали доволі пізно, аж після сьомої. І все одно довелось чекати кльову ще години три. Було достатньо часу, щоб перебрати оснасточки, що лежали з зими, нав'язати нових повідків і потренуватись у жбурлянні куль прикормки з рогатки.

Зображення

Відразу після закиду фідеру у мене на попапчик клюнуло щось дрібне, як я тягнув, то майже не відчував ваги і воно успішно зірвалось "по дорозі". Потім через дві години вже на пелетс, що розчиняється, теж клюнув дрібненький коропчик. Як тільки та наживка помістилась йому до рота!

Мені було нуднувато, тому для розваги я закинув пікерочок без годівнички просто з маленьким грузилом. В якості наживки було кілька опаришів. Маленькі коропчуки на долоню клювали відразу і на будь-якій відстані. Трохи потішившись закинув це невдячне діло, бо почало виходити сонечка і ми отримали перші справжні клювання.

Зображення

Десь починаючи з одинадцятої години почала брати нормальна риба з періодичністю одне клювання десь 30 хвилин. Ми зловили хвилю кльову. І чим далі, тим клювало краще, ми навіть не мали можливості перекусити. Влетів навіть дуплет.

Я для того, щоб поїсти замінив наживку на методі з уловистого полуничного пелетсу на поп-апчик з ароматом шовковиці, який висів на оснастці з поводочниці ще з минулого року. І на цю принаду я підряд впіймав три гарних коропи! А хтось змінює насадку після кожного клювання :)

Після 13:30 хтось повернув чарівний рубильник в положення "Кльов вимкнено". Після цього можна було б спокійно задоволеними їхати додому, але ми ще дивились на незворушні кінчики вудилищ до четвертої години.

Зображення

Під кінець риболовлі у мене стався відстріл на фідері. І то з таким звуком полетіла саморобна годівниця Haldorado-style у воду, що я подумав, що просто зламав вже свій медіум фідер. Доведеться наробити таких витратних матеріалів ще і купити оснасточок для поп-ап монтажу.

Мій напарник мав 5 клювань, з яких реалізував 3. Клювало у нього фактично на все, що він ставив. Найкращі наживки зі смаком полуниці + контрасний попапчик: банан, груша, манго.

Зображення
Загалом все сподобалось. Гарна водойма і гарна риболовля.

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Хвиля кльову. Звіт з рибалки Грушвиця, 03.05.2017
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Відеозвіт про риболовлю Грушвиці.
Новий ролик від Voron Feeder Team.

https://youtu.be/l2XWXBqIB-Y
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

КАРП НА ГОРОХ, POP UP и КУКУРУЗУ в Грушвицах

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Вырвались на рыбалку за карпом, подготовили много насадок и приманок, но клев был на горох и кукурузу, на POP UP была поклевка но, СХОД.... Озеро на котором мы были для нас новое, рыбачили впервые. Карп очень удивил, таких поклёвок я давно не видел, все сопровождались резким ударом, еле успевали ловить спиннинги. Село называется Грушвица, рыбалка спортивная - ПОЙМАЛ - ОТПУСТИ, забирать можно только Амура, Толстолоба и Карася. Из насадок с собой можно брать бойлы, Поп Ап, горох и кукурузу, но на последнюю наживку будет задалбливать мелкий карпик. Видео отчет - https://youtu.be/3Q72ZMEGldA
Координаты для GPS - 50.551108, 26.024473
Стоимость рыбалки 300 грн сутки, 150 грн день, есть беседки, мангалы, туалеты, дрова можно купить, питьевой воды нет, магазин есть неподалеку.
Глубина водоема 1 - 1.5 метра. Дно илистое, зацепов нет.
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

ЗАЧЕТНЫЙ КАРП НА ТЕСТО - дедушка инвалид в Грушвицах

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Уже собирали свои снасти как по соседству дед заорал, попросил помочь вытащить карпа, мы конечно удивились сильно, на старую удочку с ржавым крючком и убитую леску дед поймал карпа на тесто.... Вот что значит местный!!! Знает где и на что ловить - а мы там с супер бойлами, дорогими снастями....))))
Видео этого момента - https://youtu.be/-BYvkCTOhAI
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей