Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Сергій то ти? Двохстволки немає, та і чергувати ніхто нехоче, зато рибаків мєсних повно.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В суботу рибалив на даній водоймі, але на квадратному для точності. Для мене то було відкриття цього сезону :dribble:
Ціль була карась, хоча все вийшло не так як планувалось і слова місцевих про те що карась вже ходить і ловиться не підтвердились.
Прикормка класична - макуха, сухарі, земля.
Снасть - болонські вудки, основна ліска - 0,18, повідок флюр - 0,12, гачки - овнер.
Наживка - опариш та червоний хробак.
Отже приїхавши на водойму о 5,30 я вже був не сам, був один мормишичнік, що постійно те робив шо зацепляв снасть в комишах та матюкався від того, другий ловив спінінгом.
Карася я так і не нащупав, зате відвів душу по синьці, а її ловити треба ще вміти. Таких я витяг штук більше 20 :sh_ok: ну і три окуня вдалось витягти попри їх небажання буть в неволі.
Висновок: риба не активна, вода ще захолодна.
Їхавши о пів на девяту повз став "де купаються" побачив жіночку, зупинивсь поговорити, розпитав що да як ловите. Відповіді очевидні - "нічого хитрого, просто вирішила відпочити і позакидати" :-) В підсумку вона впіймала два гарних линка на хробака, прикормлюючи рибу млинцями :facepalm: :-)
Сезон відкритий для мене, всім ні хвоста ні луски :smilefish:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення Hamster »

"Охренєть" )) баба зловила 2 линка :sh_ok: , а в тебе галяк :-)
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

То різні ставки, у нас їх там три :) У кожного своя фауна :smilefish:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Відвідував дані водойми пару раз з середини травня по червень. Дні рибалки припадали на неділю що в моєму значенні співпадає з вихідним днем для риби, або моїм везінням в даному виді відпочинку. Ціллю був лин, а перейшло все на карася і як виявилось впійманий був короп.
Насадкою слугував червоний черв та запарена перловка. Ловив я з швагром і тільки в ранню пору. Оснасткою слугували болонки з жилкою 0,2мм. та овнеровськими крюками середнього темного розміру на повідках тієї ж жилки. Прикормка "Ай-..." в добавку з дертю та рубленими виповзками. Покльовки настільки рідкі що можна легко доспати, зміна довжин глибин та повідків неприносять жодного результату. Впіймати вдалось тільки парочку окунів, два обриви карася пристойного кілошного розміру під самим носом із-за відсутності підсака в потрібний не момент, а і день :smu:sche_nie: . Та всетаки одного красеня коропа швагро таки потяг, не без моєї допомоги звичайно, бо місце де він сидів було заросше, в комишах та массою підводної рослинності. Вага 2,200кг. До цього про таку рибу на даних ставках ходили тільки слухи, а тут на тобі і здійснилось. Більше ми нічого з тих пір не впіймали, батько ж мій потяг не одну парочку карасиків під кіло та місце було інше і прикормка у його своя, запарена товч та макуха з додаванням різних там чарів :-)
Наразі ситуація на ставу така, карась нереститься, линок уже почав брати, а коропа і не видно щоб хто ловив, ведать гастролер у нас був :-)
Вразила кількість рибалок які їдуть, йдуть, повзуть... ловлять мале-е-е-еньких линочків і всьо то забирають з собою і не в воді, а всуху явно на зажарку, а не для зариблення якоїсь другої водойми. Заодно мене деякі односельчани почали винити в тому що своїми звітами я тільки те і роблю що навожу людей які виловлюють рибу, а скажіть де тих людей немає? Та повсюду є та не всім вдається зловити, а те що місцеві при зустрічі розхвалюють як вони ловлять вудкою, а насамому ділі шукають силового для дизеля акумулятора в яких зроду машини небуло то і годі говорити. Доведеться застосовувати елементи фізичного впливу :hi_hi_hi: Всім успіхів.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Був в неділю зранку на даній водоймі. Наживка виповзок, прикормка дерть з добавкою готової придбаної суміші для карася та лина. Компаньйоном був синуля.
Місце де сидів запливло зіллям, але гарно спустивши насадку з грузом і не закидаючи його як зазвичай все топиться як треба. Всього було дві покльовки, гарні і з 100% ефектом. За години лову з 05,30 до 08,00 ранку впіймано було лише два лина, один на лодонь, другий крупніший за лоднь. Людей було багато, улов їх судя з того що бачив я теж не ахті, по одному-два линка. Трофейних так ніхто і не підняв.
ПС. Скрутив сину (4 роки) вудку то натішитись не може, все питає коли тягнути :hi_hi_hi:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Серёга
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 17 грудня 2016, 00:04
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення Серёга »

Підкажіть, як туди заїхати? В Олександрії трохи орієнтуюсь, хоч приблизно дайте орієнтир.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

На першій сторінці цієї теми є координати. Вбий в гугл і буде тобі посилання. :smilefish:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Субота та неділя - це саме "ті" дні для чоловіка коли він переживає :smu:sche_nie: , вірніше отримує массу задоволення сидячи за робочим інструментом ако вудкою :-)
Місце ловлі те ж, прикормка своя домашня і яку полюбляє місцева рибка, а це запарена дерть з нового врожаю з вареною картопелькою. М-м-м смакота :dribble:
Наживка - опариш, шарики манки, червяк.
Дальність закидання - під берегом, глибина до метра, вудки - махова ліщинка та болонська 3,6м., 4,0м..
Оснастка сама звичайна з одним грузиком, поплавком 1гр. та повідком довжиною до 20см., повідки 0,18, основна 0,20мм.
В улові лини розміром з долонь та більше, вага подекуди і до 0,5кг. сягає, дрібного немає.
Тягти таких красенів це просто насолода, да ще ліщиновою вудкою 2 метрової довжини і якій років як мені :smu:sche_nie:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
ZEVS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 27 листопада 2016, 22:37
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення ZEVS »

SashulkaB3 треба буде напроситись якось до тебе в компаньйони на Черепашник :) :) ніколи ще не доводилось ловити Линів :smilefish: :smilefish: :dribble: :dribble: :dribble:
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Ця рибка окрім смакових якостей зі сковороди має ще ряд переваг. Коли його тягнеш то повадки окуня просто відпочивають, покльовка просто неймовірна, може з десяток хвилин тримати наживку в роті та її смакувати і навіть майстерно виплюнути висмоктавши всю внутрянку і при цьому не засіктися :du_ma_et: але як бере то вже бере і не кладе, а відразу в дно. Ух аж мурашки, люблю я це відчуття. :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Довгоочікуваний ранок неділі, 4.40 і я крутю пендалі на свою улюблену водойму. Линочками оскому збив, тепер вирішив посидіти на карасика. Запарена перловочка, червьячок та опариш були готовими на з'їдження рибкою, та смакувала вона виключно перловкою і тільки після восьмої години ранку, а до того я просто прикормлював, сидів та любувавсь красою природи та красенями лебедиками які те і робили що взлітали та сідали і знову... Пір'я був повен став :-)
Покльовку були ну дуже незрозумілі, то потопить і відпустить на декілька хвилин, потім знову і так могло тривати з хвилин 20. Та всетаки уже як брало то брало, веде в сторону як то книжка пише. Взяв і один дзеркальний коропчик, вагою до грам триста та довелось його забрати, бо заглотнув гачок глибоко і поки діставав то пошкодив кишково-шлунковий тракт :smu:sche_nie: Клюнув він як то окунь, відразу і в дно :co_ol:
О десятій я вже скрутивсь та покинув місце лову. Рибалкою залишивсь задоволений.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Звіт за 02 червня 2018 року.
Час ловлі: з 17,00 до 20,00;
Компаньйони: комарі;
Наживка: опариш, хробак.;
Прикормка: торф, часникова карасева прикормка (забув назву :smu:sche_nie: ), творог, рублений хробак;
Снасті: болонка 3м. та ліщинка 2м. з поплавками під 2 грами огрузки з флюрокарбоновими повідками 0,18мм. товщини.
Коротко про рибалку, якщо риба на корм пішла охоче, про що свідчили пузирьки повітря (жмури) то насадку доводилося закидати прямо в той жмур, а інакше залишився б без результату взагалі :sh_ok: такого ігнору я ще не бачив. І така ситуація була не тільки в мене.
Та результатом я задоволений, час провів гарно. Всім успіхів.
Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей