р.Стир

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

SashulkaB3 писав:Чим прикормлював, які поплавки використовував, які повідки та ліску, розкажи про все подробніше пліз. Дуже гарний звіт :co_ol: Улови як колись за радянськіх часів колись були, наразі тепер це рідкість, особливу на моєму участку горині :-(
мені вже писали таке запитання: "это река из Советского союза течет?" :ya_hoo_oo:

1. Прикормлював різу риба по-різному. Використовував як традиційні національні принади так і фірмові бусурманські. Наша риба більше любить рідну їжу
  • Плотва — розпарена варена пшениця, кукурудза. Наживка будь яка
  • Лящ — розпарена варена пшениця, горох. Наживка пшениця, підлящики краще на опариша
  • Карась — варена пом'ята бараболя та макуха, кукурудза. Наживка пшениця, гірше хробак (їх там місцеві називають не хробаки, а робаки)
  • Линок — варена пом'ята бараболя, пшениця. Наживка хробак, гірше пшениця
  • Головень — розпарена варена пшениця. Наживка хробак
  • Верховода — будь яка прикормка. Наживка теж люба, але найкраще брало на опариша
2. Поплавки використовував спочатку звичайні, куплені в магазині. Грамів від 4 до 6. Але все-таки зрозумів, що вони для даних водойм повністю програють національному поплавку з гусячої пір'їни, що вставлена в корок. Чому? Тому що я намагався ловити лише з дна, а для цього треба, щоб течія не зносила снасть.
І крім того, такий поплавок дуже гармонійно вписувався в спосіб мого лову. Я на одній з вудок все-таки залишив куплено поплавка — зловив нею риби найменше.

3. На самій уловистій вудці (там де написано new hunter) основна леса 0.20, повідок 0.17
На іншій вудці, якою я ловив на хробака основна була десь 0.25 і повідок 0.20
Ще на іншій вудці на якій я принципово не замінював поплавка на гусячу пір'їнку основна 0.235 повідок 0.20
Повідки всюди Momoi Hameleon Exstreme або Momoi Hameleon Winter. Основна леса різна...
Зображення
Найголовніший елемент снасті у мене традиційно Kamasan B983 №№12, 14.
Зображення

Про кожну рибалку, та й навіть про вилов окремих екземплярів риб я окремо розписував в своєму рибальському щоденнику...
Дуже сподобався один випадок, як я ціленаправлено дуже хотів впіймати линка:

Десь до сьомій тридцять прийшов мій тесть, звичайно після мого дзвінка з умовляннями хоч раз за літо піти на рибалку! Я завів його на оте друге прикормлене місце(картоплею, пшеничкою, горохом і кукурудзою). Оснастив йому дві вудки хробаком, наказав не шуміти, і пішов назад до себе
...
Я ще посидів над поплавками з добру годинку, але дуже вже мені не терпілось подивитись, що там робиться на линьово-карасьовому місці.
Як виявилось мій тесть взагалі ні одної покльовки не бачив.
Я в це повірити не міг! Адже це таке хороше місце. Я взяв справу в свої руки: перенаживив два хробаки, поставив глибину як треба, бо тесть постійно її міняв в пошуках риби, та й ще я підкинув трішки траперовської прикорми. Вирішив побути тут пару хвилин.
Під моїм пристальним оком поплавець тестя почав шевелитись. Він помаленьку притоплювався і його відразу відпускало. Знову притопиться на міліметри два-три і відразу відпуститься. Це тривало хвилин 5. За цей час мій тесть зо два рази пригав до вудки для підсічки і мені доводилось остужати його пил
Ну нарешті поплавка «повело», я даю добро тестю і він тягне вудку на себе. Линок!! Ура!!!


Напишу банальну фразу: думаю риба у нас ще є, але треба підбирати ключик.
Місцеві ловлять набагато краще за мене, і гіршими снастями(разів в 10 гіршими), і дуже простими наживками й прикормками.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Дякую велике за розказ, в тебе це виходить справді доступно та вражаюче :co_ol:
Я хотів би добавити шо до снастей треба добавити везіння, я в цьому переконавсь на всі 100%.
А про поплавки з пірьїн уже з других вуст чую подібне, бачу пора діставати свої ліщинки :-)
Ще раз дякую за звіт.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення westrvua »

Завтра, раненько, їдемо у цю місцину. :)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ось вигляд з хати влітку :
Зображення

А це вигляд сьогодні :metal: :
Зображення

Долину річку залито повністю
Зображення
тут видно русло ріки
Зображення
лелеки шукають собі жаб та якусь рибу
Зображення

Ото вже буде де рибі нереститись! Сподіваюсь, що в стариці добряче позаходить линок і (мрію) сазан.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Бачу за лелеками і індюки прилетіли! Весну чують :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення Олександр »

Даремно радієш до стариці припливе не тільки рибка для нересту а також добрий ДЯДЯ БРАК він також любується і радіє :metal: . Так що буде де рибку літом половити :wall:
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Олександр писав:Даремно радієш до стариці припливе не тільки рибка для нересту а також добрий ДЯДЯ БРАК він також любується і радіє :metal: . Так що буде де рибку літом половити :wall:
Друже вода як підійшла так і відійде. А БРАКАм це не ,,,,,,, мішає , а от мальок від не рестившайось риби постраждає . це пару років назад спотерігав в Кустині
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: старший син, молодший син, Женик Пограничний.
Погода: гарна сонячна літня погода.
Рівень води: нижчий норми на півметра.
Час ловлі: відразу по приїзді 10:00-11:30 та наступного дня 05:45-10:00.
Місце: на повороті ріки, який називають "Пратва".
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: першого дня кілька плотвичок з верховодками, зранку 24 невеличкі риби(верховодка густера, верховодка, плоскирка, піскарі, 2 окуні - залікові окуні!).
Наживка: варена пшениця на вудах у дітей та опариш на фідері.
Прикормка: варена пшениця і FishDream універсал.
Снасті: фідер і коротенька махова вудка.

На цих вихідних вирішив весь свій вільний час присвятити дітям і вивезти їх в село. В селі молоко, свіже повітря, курочки з качечками, сонце, гарна природа та обмаль електроніки. А ще в селі можна піти "на рибу".
Зображення

Майже весь час ми копали яму для насоса, вигрібали землю, носились з драбинами. Але час для улюбленого хобі все-такий знайшовся.
З погодою нам дуже пощастило, а от з розміром риби не дуже. Клювала переважно дрібна плотва та верховодка. Як під берегом, так і далеченько вниз по течії на виході з ями. Чесно напишу, що особливо розгорнутись мені і запрацювати на повну силу було не під силу, бо постійно наглядав за своїми синами. Вчив насаджувати пшеничку на гачечок, пояснював чому опариші завжди шевеляться, показував як підгодовувати місце. І найголовніше — постійно слідкував, щоб ніхто не поїхав з доволі крутого берега у воду :)
Зображення

Відео з рибалки:


Старший син так завзято вдосвіта сонця збирався на риболовлю, що я й повірити не міг, що він ТАК сильно хотів туди йти. Пізніше тесть привів і молодшого сина до річки. Так той хотів ловити рибку лише САМ, хоча толком навіть вудку підняти не міг.
Зображення

Цікавою особливість було те, що старшому сину попався на вудку маленьке карпенятко, мабуть десь знову прорвало якийсь ставочок і риба потрапила в річку. Також цього разу чомусь клювали піскарі і у мене був схід вже в березі перед підсаком у водоростях не поганого головня.
Також дивно, але у Женика на фідер нічого не клювало, лише на вудки.
Зображення

Загалом відпочинок в селі вдався. Діти задоволені, сонечко світить, життя прекрасне :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Звіт з рибалки Лисин, 20-21.08.2016
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

Чемпионат Волынской области по ловле рыбы поплавочной удочко

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Анонс проведения открытого Flagman чемпионата Волынской области по ловле рыбы поплавочной удочкой 2017. Чемпионат будет проходить с. Подгайцы, на старом русле р. Стырь. На канале под видео в описании есть ссылки на сайты где можно подать заявку на участие
ВИДЕО - https://youtu.be/Ra-7M17GNQk
42352523453425.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Риболовля й хлопці. Лисин, 01-02.07.2017
Компаньйони: старший син, молодший син.
Погода: в суботу цілий день легенький дощ, на вечір небо стало чистим, але здійнявся доволі сильний вітер. В неділю була перемінна хмарність, холодно та й вітер не припинявся.
Рівень води: вищий тутешньої "норми".
Час ловлі: 19:25-21:30 та наступного дня 04:45-12:45.
Місце: на повороті ріки, який називають “Пратва”.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: першого дня старший син насмикав вудкою на опариша 5 верховодок і одну густерку. Зранку я фідером спіймав до 30 невеликих риб (верховодка, плоскирка, плотвиця, окунь і навіть карасик).
Наживка: варена пшениця та опариш.
Прикормка: Lastia фідер світла (залишилась в морозильнику аж з цієї риболовлі) + земля з кротівні + варена пшениця + мертві опариші. Все це замішано на воді з річки, в якій було розбавлено меласу з ароматом кориці і мускатного горіху.
Снасті: фідер та коротенька махова вудка.

Зображення

Настав час випробувати моє новеньке авто непростою дорогою в село тестя. Поїхали всі родичі, які змогли залізти всередину. Головна ціль поїздки — вибирання малини і порпання в городі. Принаймі так думали мої теща з тестем. Всі ж мої читачі добре знають за чим насправді поїхав я ;)

Цілий день в суботу йшов дощ з перемінним успіхом і ми вибирали ту малину. Як тільки почала намічатись нормальна погодка я почав збиратись на риболовлю. Копав з синами хробаків (безуспішно, на кількох гноянках по нулями), варили пшеницю (успішно).

Після сьомої вечора пішли на річку. Головна ціль була прикормити місце на ранок. Заодно і порибалили двома поплавчанками. На одній опариш, а на іншій пшеничка. На останню бачили лише декілька клювань, за те на білих бридких личинок старший син успішно натягав верховодки з двометрової глибини. Хоча рибка й маленька, але доставила хлопцю велику радість :)

Зображення

Зранку я навів два будильники. Один на 04:04, інший контрольний на 04:07. Сам встав без чогось четверта) Бігом за речі і на річку. Відразу замішав прикормку і склав фідера. Як тільки стало щось видно, то закинув поплавчаночку в прикормлене місце. Чомусь там майже не клювало нічого. Та й на фідер покльовки були нечасті.

Прийшов сусід перевірити закидушки з ночі: росяників ніде не було, а живці на місця. Він повиймав всі снасті й пішов додому. На його місце став інших смішних дідок. Він ловив на хробаки, які видерав з дерну прямо на березі. Клювали у нього лише бички (їх тут називають кобликами). І то такого розміру, що іноді хробак був більшим за рибку. Потім на протилежному пологому березі засів якийсь селянин поміж лепехи з вудочкою, мабуть сподівався на якогось карася. Але його вистачило буквально на години півтори і він забрався геть. Також була ще якась компанія з ночі на Жигулях, що стала на найбільших ямах, праворуч мене метрів двісті. Їх теж не стало до дев'ятої ранку. Ну й останній колега по цеху пробував щастя ліворуч від мене через зарічок. Порибалив він годинку й пропав. Отже, я пережив всіх конкурентів цього дня на річці Стир.

Нормально почало клювати на фідер з години сьомої. Риба була не велика, але клювала чітко. Кидав я на вихід з ями, в якості насадки використовував опариші, дві личинки. Цікавий факт: весь опариш поснув в своїх коробочках, тому ловив я на мертвого. Також додавав його і в прикормку.

З поплавчанкою покінчив десь о восьмій, толку з неї було нуль. Якраз тоді дружина і привела мені молодшого сина Матвія. Рибалити стало веселіше :)

На фідер по черзі клювала то плотвичка, то плоскирка. Також відбулася рідкість (тепер) і на фідер клюнув карась, не великий грам на 150. Радості сина не було меж, тепер він грався у відеречку з тієї рибкою і майже не смикав мою вудку і не крутив котушку. 

Зображення

Я пробував кидати трішки далі чи ближче від загодованої точки, але це особливо нічого не змінювало. Риба всюди клювала приблизно однаково.

Десь після десятої прибіг ще й мій старший син Артем. Він заходився було ловити на поплавчанку, але сильний вітер не давав йому ніяких шансів. Тож він пробував витягувати рибку фідером. Як виявилось палка 3.6 метра з шиманівською котушкою розміром 3000 для нього все ще дуже тяжка. Але щось там пробував підсікати і навіть витягнув рибку. 

Цього дня тепліше не робилось, вітер став ще сильнішим. Але риба продовжувала клювати. Я вже відверто втомився з двома дітьми на березі, обвітрився і добряче змерз. Подумати лише, друге липня на дворі, а я сиджу в шапці! Але покльовки ще протримали мене біля води до першої дня.

Діти були щасливими, я збив оскому по класичній фідерній ловлі на річці. На мою думку риболовля вдалась. Я ще записував відео під час перебування в селі, воно має мало сенсу, але особисто мені дороге як пам'ять. 

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Риболовля й хлопці. Лисин, 01-02.07.2017
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

р. Стырь - Чемпионат области по поплавочной ловле - 13.08.20

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Flagman Чемпионат Волынской обл. поплавок, 13.08.17 - соревнования проходили в два этапа, в двух зонах, длительность один световой день, рыбы спортсмены наловили много, но очень мелкой. В целом соревнования удались, организаторам огромное спасибо, все было просто ЗДОРОВО!
ВИДЕО ОТЧЕТ - https://youtu.be/fcpD4-i3kM4
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: відсутні.
Погода: дуже туманна ніч. Вдень спека.
Рівень води: низький.
Час ловлі: ввечері побув на річці хвилин п'ятнадцять. Зранку рибалив від сходу сонця до години десятої.
Місце: на повороті ріки, який називають “Пратва”.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: піскарі, пара плотвиць і плоскирка. Верховодка не в залік :)
Наживка: варена пшениця, хробак. На опариш брала лише ось та незаліковка.
Прикормка: власного виробництва з вареної пшеницею та землею з кротовень.
Снасті: фідер та коротенька махова вудка.

Зображення

Часу на риболовлю було зовсім обмаль. Головна ціль мого візиту була допомога тестю по господарству: то помідори вибрати, то з малиною гратись, то розвантажувати цілу вантажівку з цеглою (2400 цеглин пройшло через мої тендітні пальці). Але все-таки на річці я побував. Ввечері похабцем як тільки закінчив поратись з оцією всіє городиною — побігли з молодшим сином на Стир. Але вже за кілька хвилин крик тестя і я повертаємось перекладати вищезгадану цеглу. Спина, руки й особливо пальці були після цього як чужі.

Не зважаючи на труднощі і фізичну втому зранку по будильнику ще в темряві я знову на річці. Як на зло в ці дні кльову не було. Так-сяк я наколупав невеликої рибки. Пізніше привів свого малого і ми гарно провели час на березі. Йому навіть кожна маленька рибонька вийнята з води приносила купу щастя.

Зображення

Натішившись риболовлею я ще трохи пофоткав природу старим радянським об'єктивом Юпитер 37А. 

Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями: Низька вода і хатні турботи. Звіт з риболовлі Лисин, 26-27.08.2017
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

На провідну неділю поїхали з тестем всією сім'єю в село.

Погода змилувалась над нами і в суботу після обіду вже не йшов набридливий дрібний дощ. Я зі своїми двома синами швиденько копнув пару хробаків і ми пішли на риболовлю. Вже давно хотів побути на стариці, які тут називають "Старий Стир", востаннє я там був вісім років тому, Боже як швидко летить час!

Зображення

Навіть сама подорож до потрібного місця ловлі перетворилась на цілу пригоду, адже ми повинні були обійти здорове джерело, перепригнути двічі через канави на лугу і навіть пройтись по бобровій дамбі. Коротше гуляти з синами безцінно, рекомендую :)


Стариця стала меншою, навряд чи тепер сюди тепер риба може зайти природнім шляхом, хіба Стир дуже сильно розлиється, аж вийде з берегів. Ми вирішили сісти з навітреного берегу, тому що там не було сміття й тіни.


Ловили на опариші, хробаки і їхні комбінації. Прикормка VDE G5 чорна. Рибка трішки клювала, але жодного карасика чи тим більше линочка. Сумніваюсь взагалі, що ви ще тут є, таке враження, що все давно вже виціджено сітками.


Зображення


Емоції, як малі тягнули рибку довгими вудками з води були безцінними, заради таких моментів взагалі варто жити. Шкода звісно, що в нас навіть немає толком де ту радість дітям подарувати, ми ж не в Нідерландах чи навіть не в Польщі, де люди не настільки голодні, що вибивають живих істот влаштовуючи їм повний геноцид. Але маємо те, що маємо.


Загалом мені дуже сподобалось, діти щасливі. А наступний день постійно йшов дощ, що я не зміг навіть побути на березі самої річки.

Всі фоточки тут: Риболовля з дітьми в селі Лисин, 12.05.2018.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 3 гостей