р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
And_rv
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 31 травня 2017, 08:35
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення And_rv »

в продовження вищевикладених тем, експерименти з приманками....
tmp-cam-659458389.jpg
tmp-cam-2027548059.jpg
tmp-cam-466503029.jpg
tmp-cam-600491777.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest »

Нарешті збулася мрія, хоч невеличка, але мрія) - сплав по р. Горинь :prapor:
Це, мабуть, накращі рибацькі емоції, які я отримав за цей сезон, хоча все попереду)
21.10.2017.
Почали нашу риболовлю поблизу залізничного переїзду, що в с. Олександрія.
Погодні умови в той день були дуже комфортніми - тепло, безвітряно, легенький "бриз"), однак це тільки для нас ( був разом зі своїм товаришем ), риб був зовсім неактивний.
Сплавлялися двома човнами БЕЗ МОТОРІВ, що тільки додавало особливого відтінку... планували ловити до самого вечора...
Оскільки нам не були відомі ці місця - все залежало від вміння орієнтуватися на водоймі .
Отже, на першому повороті колега отримує чітку клюваку, однак прикрий схід, хоча вказував, що це був невеликй шнурок.
Думаю, зараз піде, однак як в таких випадках буває - все сталося навпаки...
Намагалися обловити всі самі найперспективніші місця - від "крепких місць" до "обраток", виступів, ям...
Що характерно - в цей день на пальцях однієї руки можна порахувати кількість виходів риби - жодних всплесків чи полювань. Складалося враження, що риби тут зовсім і немає... однак природа все згладжувала)
Зображення

Зображення
Через деякий час, колега знову отримує чітку клюваку і його віброхвіст залишається без хвосту, а поті знову ще раз...
А я навіть ударчика не отримую... (і тут починається перебирання приманками)
В перспективному місці я отримую на твістер :facepalm: клювання окунька на грам 30))
Хоча, яке задоволення він мені приніс))), а тягнути його проти течії з гілкої від верби і листям - це просто незабутні відчуття))
Все.. перекус... розмови "про думаєм зараз повинно поперти"), так трішки краще було, однак не "то".
Разом з цим, намагався і ловити нормального розміру хижака на мульт
Зображення
Цього дня Горинь, всеж таки, порадувала своїми красенями - окунями (баси, близько 10)... щуки так і не було спіймано..
Зображення

Зображення
Пропливши трішки більше, ніж 11 км за течією, з приємною втомою заходилися розводити багаття та обговорювати сьогоднішній день
Зображення
Емоції просто переповнювали - висновок один - повторити))
28.10.2017
За бортом + 4, змінна хмарність, за нашими спостереженнями - рівень води піднявся на см 30, однак як і попередній раз біла риба не пішла на ямки), вода прозора..
Цього дня риба була набагато активніша, чіткі виходи, однак на результат не вплинуло... :-)
Хоча клювак було дійсно багато, в порівнянні з попепедньою риболовлею...
Першу серйозну клюваку отримав колега, однак знову промах і роздертий від зубів віброхвіст...
До обіду перебивалися невеличкими окуньками, а ближче до вечора кльов ставав все кращим...
Першу серйозну покльовку отримав щуки в районі 1.5 кг, однак без шансів... коряги.
Зображення
Потім у колеги клюваки серйозні без реалізації, також, перед цим виловив два баси ( чебурашка 4 г та 14 г - принципово не пишу приманки, бо летіло у воду все)
Зображення
Зображення
Заслуговує на опис одне дуже чудове місце...)) характерне наявністю невеличкої бровочки - в уріз води.
На першому закиді, на падінні, підбирає добротна щучка, фрикціон співає - схід...
Знову декілька закидів - удар, по супротиву трішки менша- декілька секунд - схід... (переоцінка - висновок- потрібна нормальна підсічка)
Знову декілька закидів - удар - підсічка, шнурок в районі 700 г - підводжу - хочу дістати підсак, але він замотався за ручку іншого спінінга - схід- довго розпутував підсак)))
Якось так )))
За годину до заходу сонця - кльов став дуже інтенсивний - удари, сходи щук і декілька реалізацій... однак одна щучка в районі 500 г була спіймана колегою, яка попливла підростати..

Зображення
І на останок, маючи в голові плани про вечерю біля вогню, думаю, ну ще "останній кидок" і в сутінках зношу 14 г чебурахою кінчик Lunakia LKT79M ((
Попри все - це дійсно була рибололовля і задоволення отримано сповна))
З повагою!
Ще декілька фото :
Зображення

Зображення


Зображення


Зображення

Зображення


Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня после обеда выезжал на речку, наконец выпал день с более-менее нормальной погодой. К сожалению, с клевом было не супер - и щука, и судак молчали, а единственной пойманной рыбой оказался маленький сомик - 1,650 кг. После фото уплыл домой подрастать.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

В перших числах листопада виїхали на Горинь в надії на трофей! Спочатку тролінгували, потім сплавляючись обкидували перспективні місця. Впирався спочатку в джиг, але результат дали воблери. Щука була дуже пасивною, потепління і підняття тиску зробили свою справу, але все ж вдалося щось спіймати. Що з цього вийшло ви можете побачити у відео і підписуйтесь на мій канал https://www.youtube.com/watch?v=hMLGTnvUTXs&t=700s
romanyk_y
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 18 квітня 2016, 08:54
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення romanyk_y »

Осіння спінінгова вилазка на старицю. Рибка ловилась, але розмір не радував.
моє перше відео)) 8-) 8-) 8-)
https://youtu.be/sI3zVqsfmkM
Andru
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andru »

Молодець, класне відео!!!
Як називається ця уловиста приманка з двома хвостиками?
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Вчера, 9 ноября был на речке с 12 и до вечера. Искал судака, но вместо него с глубины ям клюнули только две маленьких щучки на Bass Assassin разных цветов. Рыба отпущена.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
romanyk_y
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 18 квітня 2016, 08:54
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення romanyk_y »

Andru писав:Молодець, класне відео!!!
Як називається ця уловиста приманка з двома хвостиками?
Це рак від компанії crazyfish, а саме крайфіш.
Andru
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andru »

Дякую!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня, 15 ноября, немного прогулялся по речке. Отличная солнечная погода, грех не выехать. Рыбачил с 13 до 17, прошёлся по нескольким поворотам. В результате две почти одинаковые щучки - 1,120 и 1,060 кг на твистер Bass Assassin и Manns Predator ярких цветов, грузила от 15 до 23 г.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

ЗображенняЗображення
19 листопада погода дала шанс виїхати на річку. На результат особливо не розраховували, так як щука в цю пору капризна. Використовували в більшості силіконові приманки на 18-20-22 грамах. Планували обловлювати місця зі скупченням білої риби, ями та бровки, що з цього всього вийшло дивіться у відео.Ставте лайки, побажання і зауваження залишайте в коментарях і підписуйтесь на мій канал
https://www.youtube.com/watch?v=9LjiyIG6UNQ&t=13s
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Рік тому, доволі непогано половив у цю пору окунів на Горині,
Зображення[/url]Зображення
тому зробив спробу повторити минулорічні успіхи.
Було велике бажання реалізувати цю ідею раніше, але певні обставини цього не дозволяли.…. Отже біля одинадцятої ранку був на березі річки. Так як їхав попутчиком, то опинився не в тому районі де планував, але розумів, що риба повинна бути присутня і тут. Залишилося лише знайти локацію її перебування. Протягом пошуків траплялися різноманітні перспективні, на мій погляд, місця, де міг би бути окунь, але вони «мовчали». Пробираючись через чагарники вздовж річки і залишаючи позаду себе обірвані приманки, врешті-решт дійшов до чергового потенційного місця стоянки риби, яке вирішив, що буде на сьогодні останнім. На другому закиді, при витягування приманки біля самого берега, остання зачепилася за прибережні водорості і я почав помалу її витягувати. Яким же було моє здивування, коли виявилось, що це не зачеп, а чималий окунь, який просто відкрив пащу і відпустив силікон, коли я підтягнув його до поверхні. Відсутність підсікання зробило свою негативну роботу, з іншої сторони стало зрозуміло, що хижак тут присутній. Наступні декілька закидів залишилися без клювань, а на черговому знову щось повисло на гачку. На цей раз я був вже готовий, тому, зробивши підсікання, дістав з води не поганий трофей.
ЗображенняЗображення
Цікавим було те, що розмір риби був не маленьким, та й приманка вся була в пащі, але покльовки я не відчув взагалі. Наступні два окуні були зловлені аналогічним чином, після чого клювання припинилися взагалі. Чергова зміна приманки та збільшення ваги грузила з 3 до 6 грам дало позитивний результат у вигляді чіткої «клюваки» і результативної підсічки. Зазначу, що в даному випадку риба не вишикувалась в шеренгу до пропонованих їй приманок і «роздачі» не було. Слід було постійно експериментувати з кольорами приманок, моделями та розмірами. Проте це давало свій результат і полосаті періодично атакували свою потенційну жертву. В подальшому, зі збільшенням дощу, окуні почали повністю ігнорувати приманки, натомість бонусом стала залікова щука. Пробував переключитися на щуку, але результату це не дало. Врешті-решт, треба було збиратися додому, та й результати ловлі мене повністю задовольняли. :)
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Декілька слів про місце ловлі та приманки…. Практично вся риба зловлена в береговій зоні на пісочній косі (бровці). В даному місці течія мінімально уповільнювалася, що давало змогу використовувати легкі грузи (2-6 гр.) Найбільш результативною приманкою стала Larva 2”. Також себе непогано зарекомендував DAGGER 2,5”.
Всім вдалих рибалок. :) :smilefish:
ПС. Сподіваюсь, що ще потраплю в цьому році на Горинь.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Рома писав:.... Сподіваюсь, що ще потраплю в цьому році на Горинь.
Сьогодні знову потрапив на річку. Результат задовільний)). Шкода, що було мало часу.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення[/url]ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Краткий отчёт за прошедшие пару недель.

22 и 23 ноября ездил на речку разведывать новые места в район Деражно после обеда и до вечера. 22 числа было несколько поклёвок щуки на выходе из ямы на Bass Assassin и крупный Profi Blinker Attraktor в ярких цветах, но в результате только откушенный хвост у Bass Assassin. 23 даже поклёвки не видел за полдня. :nez-nayu:

ЗображенняЗображення

25 ноября тоже был на речке вечером. Опять было несколько поклёвок щуки, на этот раз на яркий Manns Predator 3. Вторую поклёвку удалось реализовать - щука 1,4 кг.
ЗображенняЗображення

26 был уже рано утром перед работой. Единственная поклёвка - судак 2 кг на Lunker City Shaker 4.5 дюйма.
ЗображенняЗображення

28 ноября опять приехал утром и часов до 11. На яркий Manns Predator 3 клюнул маленький судачок около 400 г, и было ещё пару тычков, возможно окунёвых (всё утро окунь активно гонял малька у поверхности).
ЗображенняЗображення

3 декабря ездил на речку в Дубровицкий район. За неделю до того товарищ неплохо отловился там по судаку. Но в этот раз облом - за неделю вода в речке поднялась и течение заметно усилилось - даже с 30 г грузом дно не везде можно было пробить. Плюс вода сильно помутнела, короче, условия не самые лучшие для клёва. За утро одна единственная судачья поклёвка - и то сразу же сход. :-(

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення tohin »

Рома писав:Сьогодні знову потрапив на річку. Результат задовільний)). Шкода, що було мало часу.
Класні звіти, радують око і душу)
Який Viper юзаєш (тест, довжина), як він тобі?
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей