Екіпіровка зимового рибалки

Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення vvi »

Ну от і сходить лід, а отже сходять ціни та повинні зявитись знижки на зимову снарягу.
І як людина, що готується спробувати та реалізуватись в даному напрямку буду вдячний за опис та характеритику всього чого мені потрібно купити для зими.

Оскільки, планую спробувати та ловити на всі види зисового асортименту а придбати збирабюсь зараз допоможіть з максимальним переліком снаряги.

Той хто знається, щоб не робити зайвих та необдуманих витрат.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Надин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 24 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Надин »

В першу чергу потрібно придбати вудочки(балалайки)як на мене пінопластові SALMO.Кивки під замовлення(ручна робота)у спортсменів.Жилку я думаю підскаже Віталік з АЛЬБАТРОСА.Мормихи вольфрам можна теж SALMO дробь 2,0 і більші, білі,мідні,жовті.Черпак потрібно міцний щоб не боятись розбити свіжо-замерзлу лунку.Відбійник обовязково якщо не хочеш залишити мормихи.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Можна детальніше про відбійник ... . А, щодо кивків яка їх кількість повнна бути і яких характеристик.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Надин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 24 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Надин »

Подивитись на відбійник можна в любому риб.магаз.тільки сказати що для зимової рибалки.кивків повино бути більше чим вудочок. Характеристики залежать від ширини порізаного лавсану.Під кожну морм.підбирається кивок.Більш докладну інформацію як підібрати одне до одного ліпше отримати в перерві між змаганнями як це і робив Дімон.Інші спортсмени теж поділяться.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Рома »

Хто в курсі. Наскільки реально на сьогоднішній день придбати більш-менш нормальний костюм для зимової риболовлі в межах 500 грн? :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення Vetal »

За таку ціну нажаль нічого путнього мені здається взяти неможливо. Гарні речі починаються від 1100 грн. На своєму прикладі скажу що екіпіруюсь вже 3 рік, залишилось лише верхній одяг але він самий дорогий...Тому придбання постійно відкладається
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення juice »

Рома писав:Хто в курсі. Наскільки реально на сьогоднішній день придбати більш-менш нормальний костюм для зимової риболовлі в межах 500 грн? :du_ma_et:
Непожкодуй ще пару сотень та закажи щоб пошили. і кармашки і прибамбасики де захочеш пристебнуть , я задоволений костюмом.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Давно вже шукаю собі зимовий костюм для рибалки з льоду. Спочатку хотів собі взяти щось типу такого плану як: Norfin Discovery чи Extrim 3, але останнім часом відгуки за цей бренд від знайомих людей стають менш схвальними, начебто костюми почали робити менш якісно, порівняно з минулими роками. Тому "під накопивши" трохи грошей та "по моніторивши" простори інтернету,вирішив взяти собі щось більш якісне. В мої інтереси потрапили ось такі два костюми від Shimano:
Костюм зимний Shimano Goretex Winner black
ЗображенняЗображення
Высококачественный дышащий костюм, выполненный из трехслойного материала Gore-Tex(водонепроницаемость 28000 мм водяного столба, паропроницаемость 13500г/м за 24 часа). Показатель STRV +7. Модель Shimano RB -163 представляет собой сочетание высочайшей функциональности и элегантности. Спортивный крой костюма дает возможность владельцу свободно заниматься любым видом активного отдыха на природе. Отстегивающийся капюшон регулируется по глубине и высоте. Высокий штормовой воротник отделан изнутри флисом,чио повышает комфорт при ношении в холодную погоду. Все молнии прикрыты водонепроницаемыми клапанами. Предусмотрен внутренний карман для мобильного телефона. Куртка имеет регулируемые манжеты и подол.Юбка внутри куртки, обеспечивающая комфорт в ветреную погоду.Брюки представляют собой полукомбинезон с отстегивающейся спинкой. На поясе и щиколотках брюки имеют регулировки по полноте. Области колен дополнительно усилены. На боковых карманах предусмотрены молнии. Специальные эластичные вставки на бедрах позволяют учесть все особенности как мужской, так и женской фигуры. С помощью специальной молнии к костюму можно надежно присоединить спасательный жилет.Свисток для чрезвичайной ситуации. Этот теплые,водонепроницаемый, дышащий,костюм сохранит Вас в тепле и сухости вне зависимости от погоды и условий рыбалки.
Shimano RB-024K Dry Shield black
ЗображенняЗображення
Теплый рыболовный костюм от компании Shimano. Зимний костюм RB024K, создан на смену костюму RB154, это один из самых тёплых костюмов компании. Он выполнен из непромокаемого и не продуваемого материала «Dryshield-XT» с высоким приятным на ощупь воротником превосходно «дышит» благодаря мембранным тканям. Капюшон затягивается и регулируется по длине. Дополнительная застёжка-молния позволяет пристегнуть спасательный жилет. Костюм имеет индекс тепла STRV +8.
- Dry Shield - высококачественная мембрана разработана для самых экстремальных погодных условий. Произведенная из передовых японских 2-слойных тканей с коэффициентом водонепроницаемости превышающим 20000 мм и высокой паропроницаемостью более чем 16000 гр/м2/24 часа;
- Для холодной погоды;
- "Дышащая" одежда;
- Непромокаемая одежда;
- Возможность присоединения жилета;
- Карманы спереди штанов;
- Возможность увеличения талии на 10 см. с каждой стороны;
- Возможность уменьшения размера талии;
- Утеплённый воротник. Повышает комфорт при ношении в холодную погоду;
- Юбка внутри куртки, обеспечивающая комфорт в ветреную погоду.
Хто що про них може сказати. Можливо хтось використовує сам чи знайомі. Яка з цих двох моделей більш якісніша та зручніша для риболовлі при наших температурах в межах 0 до -20 град. В кого які думки? Можливо хтось ще щось по радить на подобі цих костюмів, типу щоб були з високоякісними дихаючими та вологозахисними мембранами..Дякую!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення ANDROID »

У мене костюм norfin arctic . Вже 4 сезон катаюсь в ньому на риболовлю. Під костюм піддіваю термобілизну norfin.
Спочатку рибалив вдіваючи наколінники зимою, а потім спробував і побачив, що без наколінників можна також рибалити в цьому костюмі(воду не пропускає).
Костюм дуже теплий. Тим що купив його не жалію. Костюм на свої кошти - суперовий!!!!
Ще як хороший варіант (але це від знайомих ) Gamakatsu Power Thermo Suit. На змаганнях житомирська команда приїздить в таких костюмах.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення Neckerman »

ANDROID писав:У мене костюм norfin arctic . Вже 4 сезон катаюсь в ньому на риболовлю. Під костюм піддіваю термобілизну norfin.
Спочатку рибалив вдіваючи наколінники зимою, а потім спробував і побачив, що без наколінників можна також рибалити в цьому костюмі(воду не пропускає).
Костюм дуже теплий. Тим що купив його не жалію. Костюм на свої кошти - суперовий!!!!
Дякую за відгук, але досить часто мені казали за теперішні моделі "Норфіна" що костюми почали випускати менш якісні ніж в минулі роки. Ваша модель костюма здається 2008-2009 року, як на мене то костюм на свою ціну досить вдалий. Але мене не влаштовує в ньому водонепроникність в - 3 000 мм. Іноді доводиться рибалити під мокрим снігом на протязі всього дня, так цей показник трохи мене безпокоїть. Хочеться бути впевненим в одязі на всі 100%. Також чув що вставки (в залежності від моделі костюму arctic red,yellow) червоні,жовті швидко затираються, брудняться. Тому буду шукати щось на основі вище описаних моделей, там взагалі водо і паро показники проникності на найвищому рівні, хочеться почуватись комфортно при будь якій погоді. Звичайно такі костюми коштують не малі кошти, але купуєш собі один раз і на довго,якщо за ним правильно доглядати,і бережно ставитись. Тому надієшся що прослужить не один сезон.
Ще як хороший варіант (але це від знайомих ) Gamakatsu Power Thermo Suit. На змаганнях житомирська команда приїздить в таких костюмах.
Ось ця модель по якості мені більше подобається за "Норфіновські" в своїй ціновій категорії, я її оглядав в магазинах. Але мені не подобаються ці розписи Gamakatsu по спині і ногах :hi_hi_hi: , це особисто моя придирчивість, але я більше люблю на рибалці однотонність, класичність.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення Рома »

В минулому році також стикнувся з проблемою вибору зимового костюму. Спочатку також дивився на Shimano. Але на той час не було відповідної суми грошей. Норфін не розглядав, хотілося чогось іншого. В результаті зупинив свій вибір на костюмі CELSIUS® Ice Fishing. Відверто кажучи, інформації про дану модель мене не було ніякої. Повірив тому що прочитав на просторах нету:
Американская компания Celsius производит товары только для зимней рыбалки.
Костюм CELSIUS® Ice Fishing состоит из двух предметов: куртки Celsius® Ice Fishing Parka и штанов-полукомбинезона Celsius® Ice Fishing Bibs.
Особо прочная, устойчивая к истиранию ткань. Водонепроницаемый наружный материал не плохо отводит влагу. Костюм легкий ( в размере L штаны весят 1.4 кг; куртка 1.5 кг.) и при этом теплый. В нем не "спаришся" и не замерзнешь. Отличительной особенностью этой одежды является зональное распределение утеплителя и большое количество карманов.
Куртка имеет:
Отстегивающийся капюшон с флисовой подкладкой . Регулируется как по высоте ( что бы не сползал на глаза), так и по объёму (можно плотно затянуть вокруг головы).
Восемь карманов включая один внутренний и два обшитых флисом для согревания рук.
Подкладка флисовая.
Липучки на манжетах рукавов.
Затяжки в поясе (над большими нижними карманами) и снизу куртки.
Куртка утеплена 200-ми граммами утеплителя область груди, 150 граммами в рукавах, 100 грамма в капюшоне.
Штаны:
Шесть карманов- два накладных по бокам, два спереди и два сзади на молниях.
Подкладка из гладкого материала.
Молния на штанинах .
Штаны - 150 грамм утеплителя от груди до пояса, 200 грамм утеплителя от пояса до колен, 150 грамм от колен до лодыжек.
Штаны высокие - доходят до груди. Поэтому верхняя часть тела закрыта двумя слоями одежды. Если носить одну куртку ( без штанов), то вполне подойдёт и для осени.
В підсумку костюм мене повністю влаштовує. Доступна ціна, практичний колір, велика кількість карманів, хороша теплоізоляція, мала вага - основні характеристики цієї моделі. Єдине чого не знаю і не буду стверджувати, це реальні показники вологостійкості. Користувався такими думками, що як правило взимку, перебуваючи на льоду, рідко (а я взагалі жодного разу) попадаєш під дощ :) .
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення stal1n »

Сьогодні мені в поштовій розсилці прийшло посилання на тест драйв Nova Tour Fisherman
Можливо комусь теж стане в нагоді: http://www.rybalka.com/tackle/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0/nova-tour-fisherman-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%B2/
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Рома писав:В минулому році також стикнувся з проблемою вибору зимового костюму. Спочатку також дивився на Shimano. Але на той час не було відповідної суми грошей. Норфін не розглядав, хотілося чогось іншого. В результаті зупинив свій вибір на костюмі CELSIUS® Ice Fishing. Відверто кажучи, інформації про дану модель мене не було
В підсумку костюм мене повністю влаштовує. Доступна ціна, практичний колір, велика кількість карманів, хороша теплоізоляція, мала вага - основні характеристики цієї моделі. Єдине чого не знаю і не буду стверджувати, це реальні показники вологостійкості. Користувався такими думками, що як правило взимку, перебуваючи на льоду, рідко (а я взагалі жодного разу) попадаєш під дощ :) .
Цікава модель, мені в ній подобається що нижня частина костюму, (комбінезон) пошита до самого верху, тобто до грудей, що є дуже комфортно при риболовлі "з колін" чи сидячи на ящику, спина при цьому закривається повністю, що є дуже комфортно і тепло. Так як рибалю з льоду в більшості випадків "з колін" то це великий плюс, не боїшся застудити спину. Нажаль, подивився в інт. маг. костюм - там немає конкретного показника вологостійкості, мені здається цей показник як правило в більш дешевих аналогових моделей низькій, а мені це дуже важливо, щоб костюм був під будь яку погоду.
Аватар користувача
daiwer
Боєць
Боєць
Повідомлень: 231
З нами з: 30 січня 2014, 12:59
Контактна інформація:

Re: Екіпіровка зимового рибалки

Непрочитане повідомлення daiwer »

В этом коротком ВИДЕО поделился своими критериями :rules: при выбора термоса :dr_ink: .

https://www.youtube.com/watch?v=ebCWS91xFPM

Надеюсь вам будет полезно :ni_zia: .

Відповісти

Повернутись до “ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей