Вірля

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Вірля

Непрочитане повідомлення stal1n »

З минулого року тут багато що змінилось. Коси посередині вставка більше немає, натомість зроблено багато місць для рибалки в районі дерев. Тепер тут купа точок для донної ловлі.
Зображення
Ввечері кльову ніякого не було. Я лише взяв якусь червонопірку, а Сашко йоршика. А от на ніч ми добряче погодували вибрані точки і виставили сигналізатори. Також цієї ночі я випробував свої новенькі спальний мішок та намет. Все просто супер-пупер)
А от з нічною рибою не склалося, жодного піку за цілу ніч ми не почули.
У мого напарника десь а шостій ранку відбулось клювання і він дуже холоднокровно завів білого амурчика в підсак.
Зображення
А після цього наступила тиша. По всьому березі ні у кого і ні на що не клювало. Я пробував злапати того карася на все, що у мене було, але теж безуспішно. Десь о дев’ятій ранку на моїй методній оснастці відбулось клювання в берег(10 мм полуничний попап), але риба не засіклась після моєї підсічки.
Мої експерименти з фідерною снастю привели мене ось до чого: закидаю годівницю прямо на лінію латаття і наживка гнойовий хробак проколотий три рази. Саме на таке вібулось клювання карася. Ну нарешті!!
Зображення
Саме отаким макаром я й ловив тих карасів раз в годину. Варто також згадати про покльовку, коли мій фідер зігнуло на 90 градусів і обірваний повідок. Ех, було щось класне, але занадто до того тоненька снасть.
Якби отака погодка побула перед цим ще деньок-два, то результати були б набагато кращими. А так різка зміна з дощової холодної мряки на справжнє літо далась в знаки у вигляді слабенького кльову.

Цей же звіт зі всіма фото: Зрозуміти карася. Звіт з рибалки Вірля, 20-21.05.2016
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Вірля

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Ось звіт з вихідних у вірлі :)
https://rivnefish.com/reports/3268/-svi ... idpochynku
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей