Грушвиця

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DerSieger »

привіт.
рибачили з суботи на неділю в грушвиці. я, саюри + "відпочиваючі".
десь о 18:00 стали на 3-тю будку та лівіше від неї в сторону острова на 3 род-поди. нас зразу попередили шо "балада про комбайньорів", ніхто нічого не ловить. навпроти вже змотувався розтроєний DimonSp87. як то кажуть - "обнадьожили".
я розраховував на нічний кльов, тому трохи порозгойдував свій новий маркер та готувався до закорму на ніч. від сипучки відмовився. було лінь мазати білі рученьки да й тузів не хотілось зганяти. закормив спомбом ТРОФЕЙними бойлами та пєлєтсом печінка і спеції, трохи пєлєтсу ультафіш, на праву сторону ТРОФЕЙною полуницею. потім регулярне кобрування.
як і планувалось, паравозити почало як тільки стало темніти. в мене працювала полуниця ТРОФЕЯ як розчинна так і чистий поп-ап, класика грушвиці краб-банан з шапочкою монсткраба. після 12 ночі риба пішла косяками, покльовки були з інтервалом 5-10 хв. по черзі на кожному род-поді. причому, то йшов косяк лисих 4-рок, то косяк лускатих півторачок. так і пробігали всю ніч з пісаком один до одного.
зранку я почав експерементувати з насадками, але в районі 7 ранку в мене їхати трохи перестало, думав кімарнути з пів-години, але yurakrav почав виступати в сольній програмі. паравоз за паравозом щоп'ять хвилин і його сигналки не дали мені поспати. юра валив так, що аж спортсмен що ловив посусідству прийшов позичати бойли.
з 9 ранку кльов затих, до 11 взяли ше 3 рибини і почали змотуватись. по грубих підрахунках на трьох ми бомбанули до 100 кг. риби. крупняка не було, або голі карпи від 3 до 4 кг. або лускаті тузи від 1,3 до 1,7 кг.
задоволення було отримано, тому біля 12-тої знялись і поїхали за дітьми та дружинами щоб десь покупатись.
да й таке...

п.с. з фотками у нас вийшов трохи облом. є декільки на телефоні, але десь посіяв кабель. як знайду - виложу.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
General
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 травня 2011, 11:02
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення General »

Думав щось добавити, але майже все мої сусіди (Віктор з Юрою) розповіли та відзвітувались. Добавлю тільки те, що руки від подсака пару днів невідчував (це вже Юра постарався).
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення николай »

Зображення
п*ятірочка...
діло було 27,06,11р.прибув на водойму близько 5 ранку...почав розкладатись,готувати прикорм...
закормися сипучкой (ШАРАМИ) і жду клювання...до18 години перепрпобувавши весь ТРОФЕЙ( який в той день ігнорувався рибом)вдягаю рок-н-рол(РОКЕТ БЕЙТС)через 10 хвилин паравоз...тузік ;) не передіваючи бойлік перезакидаюсь...10хв...trrrrrrain!!!і пятірочка в підсаку...ложу палку ...колега встигає зловити спин(з фідерним кончиком :shock: )підсікає...і я бачю як його катуха починає диміть :o ...15хв.і другий толстячок в підсаку
отаке...
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

З середи до п"ятниці рибалив в Грушвиці. Результат один карпік до 2-шки.Погода була м"яко скажем не ахті,так що розказувати особливо нічого,но сезон відкрив і об"їздив снасті куплені в міжсезоння,а оновлено практично все, від палатки і спальника до робочих палок,маркера і спода до фотоапарата тому незважаючи на непогоду відпочив класно і враження чудові.Ось пару фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

народ,хто знаєподробиці про той БРЄД що зробили в грушвиці?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

avtoelectrik писав:народ,хто знаєподробиці про той БРЄД що зробили в грушвиці?
Знають всі ,але мовчать))))) :D :D :D :D :D :D
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

По словам власника водойми, що ставок на наступний рік буде запущений Венгерським коропом і тільки коропом)))) :shock: :? :roll: :!: :!: :?: :?:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

DimonSp87 писав:По словам власника водойми, що ставок на наступний рік буде запущений Венгерським коропом і тільки коропом)))) :shock: :? :roll: :!: :!: :?: :?:
Приходить дядько 50-ти років до уролога і каже:
- От мій сусід 80-тирічний дід розказує,що до нього 25-річні і 20-річні дівчата табуном ходять і він з ними має секс,а от я не можу???
А лікар йому у відповідь:
- так і ви розказуйте)))))
До чого веду - поки на свої очі не побачу,що запускають і в якій кількості - не повірю - вистачить того,що слухали байки про 12-ку і про 15-ку з кліпсою - вони там були??????? Якщо були то беру свої слова назад!!!! Але байка про 25 тон риби(карпа) - то це жесть))))) :D :D :D :D
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

maximus писав:
DimonSp87 писав:По словам власника водойми, що ставок на наступний рік буде запущений Венгерським коропом і тільки коропом)))) :shock: :? :roll: :!: :!: :?: :?:
Приходить дядько 50-ти років до уролога і каже:
- От мій сусід 80-тирічний дід розказує,що до нього 25-річні і 20-річні дівчата табуном ходять і він з ними має секс,а от я не можу???
А лікар йому у відповідь:
- так і ви розказуйте)))))
До чого веду - поки на свої очі не побачу,що запускають і в якій кількості - не повірю - вистачить того,що слухали байки про 12-ку і про 15-ку з кліпсою - вони там були??????? Якщо були то беру свої слова назад!!!! Але байка про 25 тон риби(карпа) - то це жесть))))) :D :D :D :D
100500 :D :D :D
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення stal1n »

MAXIMUS писав:
avtoelectrik писав:народ,хто знаєподробиці про той БРЄД що зробили в грушвиці?
Знають всі ,але мовчать))))) :D :D :D :D :D :D
Може вже вийшов термін давності нерозголошення і простим смертним можливо дізнатись ПРАВДУ?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

stal1n писав:
MAXIMUS писав:
avtoelectrik писав:народ,хто знаєподробиці про той БРЄД що зробили в грушвиці?
Знають всі ,але мовчать))))) :D :D :D :D :D :D
Може вже вийшов термін давності нерозголошення і простим смертним можливо дізнатись ПРАВДУ?
Як кажуть поляки : "було -минуло!",стільки води втекло,новий орендар,новий підхід,новий проект і дай Боже, щоб все було добре!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Shalun99:
Трохи прозвітую про сімейний відпочинок у Грушці.
Чимало часу присвятив вивченню водойми з ехолотом. Цьому посприяв Павло з ngb project. Тестував його човник jetta з останньою моделлю ехолота deeper pro.
Практично рівнозначні всі альтанки по глибині та ніяких цікавих перепадів глибини. Наявність риби ехолот показав у більшості секторів. Вирішив вибрати 4 альтанку. Закормився на 104 метри. Намагався підловлювати з кормового пятна.
Перший закорм невеликий, але - 0,5 кг пелетсу + різані пилячі бойли від Дудібейтс+ліквід від Трінітібейтс. Ця адська суміш тримала крупнішу рибу в нашому секторі до 10 ранку. Далі пішла менша рибка. В 7 ранку закинуті вудлища та до 10 ранку було три залікових карпа - 3,7; 3,3 та 4,3 кг.
Активно відгукувалася на Дуді, але зважаючи на те, що бойл великого діаметру то клювання стартували коли бойл спилювався до 12 діаметру.
Ще підкормлювався пелетсом кріль + бойли Трінітібейтс.
Від 10 ранку до 18:00 нами було виловлено ще 7 карпів. Від 0,5 кг до 3кг. Ще було два сходи та один обрив. Весь час я працюва на підсаці. 8 риб вийняв син, 2 дружина.
Висновок:Покльовки всі делікатні. Потрібно зважати на кожен рух свінгера. Працювали з практично відключеними сигналками. Весь короп засікався рівненько по центру нижньої губи. Ну і палочки бажано ніжніші. Вважаю, що 3,0 lbs саме то.
Ну і кілька фото...
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей