р. Оскол ( Харківська обл. )

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Baitex
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 24 вересня 2018, 22:17
Звідки: Харків
Контактна інформація:

р. Оскол ( Харківська обл. )

Непрочитане повідомлення Baitex »

Всім привіт. Їздили з товаришем з 18.10 по 19.10 на річку Оскіл, адже залишилися останні дні бабиного літа. У таких тихих і безлюдних місцях завжди особливий настрій який в повній мірі дає насолодитися дикою природою і тишею. Тепле сонце, чиста вода в річці і хороша компанія зробили свою справу.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Ловили на фідер і періодично практикували ловлю на спінінг з човна. Ловля на фідер в річці з такою течією, плавучими острівцями і травою - це випробування для тих хто звик рибалити в стоячих водоймах. Але трохи пристосувавшись почали по маленьку ловити. Насадка опариш з маленькою кулькою пінопласту, поводок 1 м. Клювання рідкісні, але досить великої плотви.
Перед виїздом заїхавши в магазинчик на Пролетарській біля автостанції хлопці дали на пробу їстівну гуму на окуня. Хочу їм подякувати за пораду і рекомендації.

Зображення

Перед запливом звернув увагу що виходів і бою хижака немає зовсім. У будь-якому випадку я вже налаштувався по практикувати спінінгом. Закріпившись човном на протилежному березі, кидав приманку уздовж берега з проводкою уздовж обріза трави та очерету. Через брак досвіду за фактом пішло більше часу на від ціпи, перев'язки і закріплення човна, ніж на саму роботу снастю. У будь-якому випадку вдалося умовити пару окунів і одного щурёнка на приманку яку мені дали хлопці.

Зображення

Зображення

Зображення

Все інше (воблера і різноманітна гума) - мовчало.
Тільки після реальної практики розумієш що для риболовлі в човні на такій течії потрібно готуватися трохи інакше. Але як кажуть - дорогу здолає той, хто йде.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Ось такий у нас вийшов виїзд. Сезон рідкої води закритий (напевно). До зустрічі на водоймах - друзі!







Ось такий у нас вийшов виїзд. Сезон рідкої води закритий (напевно). До зустрічі на водоймах - друзі!
З повагою команда Baitex
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей