оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Bulick »

В День Конституції України вирішили з друзями трішечки відпочити, підсмажити шашличка і покупатися на новому пляжі в Старомильську, не зважаючи на "нельотну" погоду :) Користуючись нагодою, поки смажились шашлики, я розмотав одну поплавчанку і вирішив трішки порибалити. Як результат, 15 непоганих плотвичок та одна червонопера в садку за годинку ловлі:co_ol:
Снасть - махова вудка Flagman Senatra Mesh 5 m, однограмовий поплавок Venturieri, основна волосінь 0,12 мм, поводок 0,08 мм і овнерівський гачок 12-го розміру.
Наживка - манка :)
Незважаючи на мінливий та сильний вітер і відпочинок, і риболовля вдалися!!! :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Зображення
ЗображенняЗображення
Зображення
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення ANDROID »

А вартість риболовлі?
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Bulick »

А вартість риболовлі?
Скільки пам'ятаю риболовлю на цьому озері, всього лиш раз мабуть за років десять до мене підходив сторож обілечувати. То було декілька років тому, тому й вартості не пам'ятаю :-( Практично всі ловлять безкоштовно від старого пляжу до нового і далі по берегу. Знаю, що плату інколи збирають з протилежного боку ставу, де знаходиться човникова станція. В основному платять ті люди, які беруть в оренду човен і їдуть ловити на цікавіші місця на озері або спінінгісти на човнах. Вартості точно не знаю, проте там є градація для членів УТМР і звичайних рибаків :) Ось так!
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Kserg
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 19 травня 2017, 13:58
Контактна інформація:

Re: оз. Старомильськ, м. Здолбунів

Непрочитане повідомлення Kserg »

Всім привіт!
Хто був останнім часом, відпишіть, будь-ласка, що там і як.

Дякую!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей