р.Стир

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

На рыбалку с ночевкой в сильный дождь.

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Собрались на рыбалку за карпом и карасем, но помешал сильный дождь и в последний момент было принято решение поехать туда, куда можно проехать машиной. Отправились на реку Стырь, хоть и попали в сильный дождь и ничего толком не поймали - получили массу удовольствия и хорошо отдохнули.
ВИДЕО ОТЧЕТ - https://youtu.be/mBzYrKFX2Iw
Места для ловли рыбы вообще хорошие, просто в клев не попали, есть глубокие ямы, много мелкого сомика, много крупного Голавля, если совмещать отдых и рыбалку, то место очень хорошее, подъезд машиной, природа, тенек и рыбалка.
Зображення
Зображення

Для GPS навигаторов широта и долгота - 50.685163, 25.379346
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

ЗА РАКАМИ НА РЕЧКУ - первая попытка поймать раков

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Решил половить раков, с вечера поехал и закинул раколовки в небольшую речку, на следующее утро поехал собирать урожай раков - смотрите что из этого вышло....
Видео отчет - https://youtu.be/2PRGUKSLLJ8
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

РЫБАЛКА В ЧЕРТЕ ГОРОДА ǀ НЕ ПОВЕРИЛ БЫ ǀ ПОД НОСОМ ТАКОЕ МЕС

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

ОТЛИЧНОЕ МЕСТО ДЛЯ РЫБАЛКИ И ОТДЫХА - БЕСПЛАТНО - ПРЯМ ПОД НОСОМ - Я И НЕ ЗНАЛ. Поехал пару часов порыбачить на берегу реки в черте города - был удивлен, я думал что рыбалки в городской черте уже нет, оказывается есть рыбалка.
ВИДЕО С РЫБАЛКИ - https://youtu.be/tixE6f-rBrg
Рыбачил на реке Стырь, г. Луцк на разливе перед мостом, кому интересно координаты 50.742744, 25.308461

Ловил на опарыша, прикормка - пластелин (готовая каша\прикормка) с чесночным вкусом.
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення stal1n »

Лисин, 01.05.2021
Поїхали в село на свято Великодня. Виїхали з Рівного в гарну сонячну погоду пообіді в суботу, посеред дороги розпочався сильний дощ, лило як з відра. А коли вже дістались села, то стало знову гарно.

Щоб не гаяти час я зі своїми синами пішов до річки Стир. Побути біля води з поплавчанкою ввечері. Після власне риболовлі ми ще трішки політали дроном й зробили фотографії ріки.
Зображення
Зображення
Зображення
Ловили ми на одну махову вудочку, наживка опариш. Ніхто з водяних мешканців так і не спокусився на цю принаду, оскільки часу в нас було не багато, то ми не розкладали донну снасть і навіть не замішували прикормку. У мене в думках було зробити це вже наступного дня, після служби в церкві й освячення яєць з пасочками.

В неділю зранку було дуже холодно, ще й пішов дощ, якмй був затяжним ще й з сильним вітром. Я вирішив не ризикувати здоров'ям дітей і ми лишились хаті святкувати в сімейному коли Паску.
Зображення
Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями і таблицею клювань: Лисин, 01.05.2021
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей