Що робити з форумом?

Як реєструватися. Обговорення роботи. Ваші ідеї та побажання

Чи підтримувати функціонування цього форумі далі

Так, я ним користуюсь
0
Немає голосів
Так, хай собі буде
4
67%
Ні, але збережіть кудись всю цю інформацію
2
33%
Ні, воно нікому не треба видаляйте все
0
Немає голосів
Всім байдуже
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 6

Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Що робити з форумом?

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ох, згадую старі добрі часи, коли ще не було винайдено вайберів з фейсбуками і все рибальське спілкування яскрава горіло на форумах.
Щоб зайти й щось написати, треба було як мінімум знати як користуватись електронною скринькою, вміти складати речення довші за чотири слова, орієнтуватись в різних розділах форуму.

Тепер все скотилось. Людям не потрібно нічого більше, окрім як виставити фотографію без жодного підпису в фейсбуці з рибовою і ловити пальці вверх. Зрідк автор може зʼязвити відповіддю на коментар з проханням поділитись деталями про місце чи спосіб ловлі, щось на кшталт: "де ловив вже нема".

Ще гірший варіант - це вайбер група в якісь поміж відкриток з поздоровленням яблуневого спасу, молитв за українців та оголошень з продажою старих шин. Там якийсь чоловік скине пару фоток, які обовязково загубляться вже до вечора в тій всі мішанині.

Цей форум вже перетворився в рудимент, яким важко користуватись. Це ж не просто фотографію телефоном скинути.
Тому питання: що мені тепер з ним робити? Це величезна діра безпеки в сервері, треба підтримувати старі технології і витрачати ресурси (читай: мої гроші) на хостінгу.

Може хтось хоче розвивати це середовище? Це було б ідеально, якби були б зацікавленні люди. Все-таки тут накопичено просто великий обʼєм даних, що створений самим рибалками, ще з 2007(!) року.

Буду вдячний за ваші ідеї, дякую.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Що робити з форумом?

Непрочитане повідомлення SPIN »

Форум на повноцінному веб-сайті ніколи не замінять ніякі спільноти в месенджерах по інформативному наповненню та зручністю в користуванні. Можливо скорро буде знову повернення до повноцінного спілкування...
Аватар користувача
InnAgina
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 30 вересня 2017, 21:28
Контактна інформація:

Re: Що робити з форумом?

Непрочитане повідомлення InnAgina »

Хай буде, кому він заважає.
Відповісти

Повернутись до “Сайт та форум, реєстрація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей