р. Случ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

AnMyk писав: :) Олег, вибачте, але сказати цього не можу з декількох причин: пообіцяв що не "розсекречу"; інформацію можуть використати браки, до речі, місцеві ще її не вибили - в попередні роки так часто ставалось; мікрорічка - дуже крихка система, навіть нормальні рибалки можуть нанести їй шкоду.
Якщо Вас зацікавила така рибалка рекомендую знайти "свою" мікрорічку, їх немало в нашій місцевості. Повірте, Вас можуть чекати приємні відкриття.
НХНЛ!
Буду шукати :cry_ing:
А яка середня вага цих щучок?
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

OlegP1 писав:А яка середня вага цих щучок?
"На око" десь 600-700г це "основний калібр", деколи попадають біля 1кг, дуже рідко щось більше.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

На ці вихідні планував провести дослід на предмет захисної реакції щуки :) , про яку писав в попередньому звіті. Для цього і воблер прикупив відповідний: составний, 13см довжиною, 30г вага, розфарбований під тигра :)
Отож субота (31.07), приблизно 5.30 ранку, я на мікрорічці розпочинаю рибалку. Пробую новий воблер і відразу розумію що він не дуже підходить, занадто плавучий. При нормальній проводці його вдається загнати під воду сантиметрів до 20-ти. Та все ж таки ловлю їм хвилин 40. Проходжу точку де раніше завжди була хоч якась реакція щуки, зараз - нічого. Розумію що дійсно щось не те. Планував ще попробувати на подібну до даного воба салмівську щучку але вирішую перейти на провіреного бійця. Проходить ще десь година з провіреним і чергова уловиста точка дає також нуль :) Міняю місце, проходжу десь з півкілометра вверх. І ось нарешті... ловлю дві щучки.
Зображення
Зображення
Потім повертаючись назад ловлю третю. Що характерно, доловив її з третього разу. Спочатку перетягував воб над зіллям і вона за ним вискочила на поверхню. Декілька кидків в теж місце - знову вихід і промах. Ще кидаю, вже без особливої надії... і Є!
Зображення
Ще було декілька ударів і виходів.


У неділю підйом в 4.00. Виходжу на вулицю подивитись на погоду, здається, скоро буде дощ. Вирішую поспати ще годинки півтори :) Таким чином на водоймі десь біля семи, починаю ловлю і чую як здалеку наближається гроза. До дощу, за хвилин 30, ловлю дві щучки на воблер яскравих кольорів :) До речі, другу доловив теж з третього разу.
Зображення
Зображення
Потім під плащем переждав неслабу громотуху зі зливою. Після цього нічого не зловив, хоч теж був ще один удар і пару виходів. Впевнився в справедливості прислів'я про тих хто рано встає... :)
Помітив що щука поміняла не тільки місцезнаходження а і поведінку. Стало менше виходів і ударів. Здалося що від захисту перейшла в напад :)
НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Схоже спека і мінлива погода дістала і щуку теж :-( Навіть на мікрорічці, де в порівнянні з іншими водоймами вона себе відчуває трохи краще. Та і самому знаходитись на рибалці коли пече сонце або, як алтернатива, періщить дощ з громом не дуже хочеться. Тому погоду прийшлось підбирати, що в результаті вплинуло на тривалість самої рибалки але, як позитив, на сонці довго не пікся і під дощ теж не попав :)
Субота, забарився і на водойму попав десь аж в 7.30. Спочатку пробую, як минулого разу, на составні воби - справи не ідуть. Ставлю міношку яка найкраще себе тут показує і результат не змушує себе довго ждати. Потім, за послідуючі години три, ловлю ще одну щучку і пару шнурків, які спокусились вобом майже такого як вони розміру :sh_ok: за що і були... сфотографовані :hi_hi_hi:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

В неділю рибалка пройшла практично за суботньою програмою, розпочав тільки десь на півгодини раніше. Знову составні воби, потім відремонтована міношка, боявся що вона поміняє гру але нічого ніби не змінилось. Результат - дві щучки і шнурок :)
Зображення
Зображення
Зображення

Взагалі, щука знаходилась в неактивному стані. Видно що не харчується, виходів та ударів раніше було десь з десяток за рибалку, зараз - один або два. І саме головне - дуже вже хочеться осінньої прохолоди, буду надіятись вже скоро... :mi_ga_et:
НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В неділю моєю метою було відвідати декілька стариць. Біля 6-ти ранку я на березі першої ближньої, але щось вона мені не приглянулась і я вирішую зайти сюди на зворотньому шляху, якщо буде час. Друга стариця мені здається більш цікавою. Вона має приблизно з кілометр загальну довжину. З однієї сторони є з'єднання з рікою, яке пересихає при низькому рівні води в Случі, наприклад, як зараз. З іншої сторони вона закінчується двома ямами що розділені між собою мілководдям з лопухами. Власне і вся решта стариці це, в основному, мілководдя яке на початку літа щедро лопушиться :) і особливий інтерес собою представляє весною але про це в свій час... Ями приблизно однакові по площі, метрів до 30-ти шириною і десь 60 довжиною. Різна тільки глибина - перша десь до 2,5 метра, друга до 4 метрів. Іду зразу на другу. На ближньому краї з обох берегів розмістились брат і ще один знайомий - ловлять карасів. Запитую як справи, відповідають, що сьогодні не дуже - вчора було краще. Стаю трохи далі, щоб не заважати, збираю спін і починаю ловлю. На першому закиді вздовж лопухів повз берегом ловлю щучку, чим немало дивую хлопців.
Зображення
Їх здивування збільшується ще більше коли я на другому закиді ловлю ще одну, правда, на цей раз меншу, не залікову відпускаю. На це я жартую що спінінг більш результативний спосіб ловлі, хоч по моїх власних прикметах швидкий результат - до сумнівної удачі :) Покидавши ще трохи починаю переміщатись по берегу. Ловлю ще одну незалікову. Потім з іншого берега на виході з ями чіпляється щучка кілограма на півтора. При спробі перетягнути її через лопухи вона уміло під них занирює. Поки я роздягся щоб забродити вона сходить, тож звільняю тільки воба :hi_hi_hi: Далі зловив ще одну залікову щучку, поки лаштувався її сфотографувати вона плюхнулась під берег і знали таку :hi_hi_hi: Обловив першу яму - був тільки вихід при витягуванні воблера із води. Пробував пробивати глибину дайвером - без результату. Враження що щука стоїть край лопухів на звалах в глибину. Поступово повернувся на місце з якого починав ловлю, хлопці звільнили ближній край тож вирішую його обловити. Сонце вже високо - спекотно. З напівсонного розслабленого стану миттєво виводить сильний удар, спін ледь не вилітає з рук, через це, мабуть, підсікаю вже пустоту... :sh_ok: М-да, неможна розслаблятись.
Повертаючись, зайшов на першу старицю, зловив пару незалікових щучок на воб неслабого розміру (128мм). Вибачаюсь за мобільні фото :smu:sche_nie:
Зображення
А взагалі сумнівної удачі в рибалці, мабуть, не буває. Буває результат - в одному випадку він більш приємний, в іншому - більш корисний :a_g_a:
НХНЛ!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

А на самій річці Случ хтось ловить?
Яка там риба частіше на спіннінг попадається?
На вихідних їду на Случ, напевно з ночовкою.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Вихідні і святкові традиційно :) провів на рибалці, вірніше чотири ранки і один вечір.
Необхідно відмітити що пониження температури від спеки до нормального тепла, здається, дещо активізувало щуку.
Субота. Маю інфу що ловиться на стариці з двома ямами, про яку я вже писав. Раненько вже на другій ямі починаю ловлю, упираюсь і нарешті ловлю щучку. Переходжу на першу і за, приблизно, такий же самий час ловлю ще три. Перша яма крім того що більш мілка відрізняється ще менш прозорою водою. Під закінчення рибалки на другій беру ще одну щучку.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Під вечір не витримую і вирішую провірити ще мікрорічку. І теж нормально.
ЗображенняЗображенняЗображення
Неділя. Компанія - я, брат і його кум їдемо знову на старуху. Хлопці починають з вудочок і карася - без успіху. Переходять теж на спіни. Результат - в мене дві залікових, в брата пару ударів і сходів, у його кума одна десь на кілограм і схід в лопухах трохи меншої. Вирішили провірити ще одну старицю але якби не була ще вотка, можливо, був би результат, і так добре :) :) :)
Зображення
Понеділок. Присвятив розвідці. Польдерна канава - нуль. Невелике озерце і давно не відвідувана ділянка мікрорічки приносять по заліковій щучці. Але найбільше досягнення ось :hi_hi_hi:
Зображення
Вівторок. Часу мало і тому вибираю мікрорічку - провірену ділянку. Тому спочатку справа іде до нуля :) тільки декілька виходів і сходів за дві з половиною години. Потім, коли в'їзжаю де і як, за пів години ловлю три залікових.
ЗображенняЗображенняЗображення
НХНЛ!
P.S. Вибачаюсь за мобільні фото, апарат знову забув в Рівному, більше не буду, постараюсь... :smu:sche_nie:
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення bogdan »

AnMyk писав: Понеділок. Присвятив розвідці. Польдерна канава - нуль.
У тих місцях, де ловлю я, в польдерних канавах вся щука закінчилася ще зимою... Можливо, майже вся... :ny_tik:
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

bogdan писав:
AnMyk писав: Понеділок. Присвятив розвідці. Польдерна канава - нуль.
У тих місцях, де ловлю я, в польдерних канавах вся щука закінчилася ще зимою... Можливо, майже вся... :ny_tik:
Аналогічна ситуація, надіюсь тільки на "майже"...
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

На рибалку вийшло потрапити тільки в неділю зранку. Часу теж не дуже багато було, тому була вибрана мікрорічка по причинах - найближче і компактне місце. Правда, ще і заспав трохи :) чим шанси іншого вибору ще більше зменшив, отож на місці був десь в годин 7. Погода, здається, сприяла: прохолодно і легкий вітерець. Швидко збираю спін і в передчутті успіху починаю ловлю. Через хвилин 10, при діагональному закиді під протилежний берег, на перших твічах спостерігаю атакуючу хвилю. Удар і Є! Відчуваю приємну тяжкість на тому кінці шнура секунди дві і... схід :-( Щучка була, кажись, непогана ще і щаслива :) Продовжую. Через нетривалий час картина повторюється з тією лише різницею що під моїм берегом, за метри 4 від мене і накинулась на воб набагато скоріше :sh_ok: Потім спостерігав ще одну атакуючу хвилю, промчалась мимо воба і навіть не захотіла наздогнати або повторити спробу :nez-nayu: От тобі і передчуття швидкого успіху :-)
З пониженням рівня адреналіну приходжу в свідомість :hi_hi_hi: і ловлю далі. І ось нарешті є,але незалікова, прошу щоб позвала когось із старших :ti_pa:
Зображення

Старші не заставляють себе дуже довго чекати :ya_hoo_oo:

ЗображенняЗображення

Результат є, тому бажання ще щось зловити переростає в бажання потестувати нові воблери, але для цього потрібна була водойма з більшою глибиною. На зворотньому шляху зайшов на таку і тестуванням теж залишився задоволений :-ok-:
НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу біля сьомої ранку на мікрорічці починаю рибалку. На третьому закиді ловлю щучку. Швидкий результат мене недуже радує, є в мене така прикмета, яка час від часу спрацьовує. Справдилась вона і цього разу. Що я тільки не робив: міняв воби, експериментував з проводками, другий спін оснастив вертушкою і пробував, можливо, вона спрацює - все марно. Зловив, правда, дві незалікові щучки, які амністував. Що сталось зрозуміти не можу. Єдине, що помінялось і могло якось вплинути, рівень води від дощів піднявся на сантиметрів п'ять. Погода, здається, була непогана: хмарно і несильний вітер. Потім зявилась підозра що, можливо, "попрацювали" браки...
Фото з цієї рибалки.
ЗображенняЗображенняЗображення

Зате согодні зранку справи склались веселіше. Ловив на стариці з двома ямами, про яку я вже писав раніше. Розпочав з другої ями. На перших закидах, на щастя, не зловив :) Прийшлося навіть перебратись на інший берег і ось там... схід під берегом невеликої щучки :) Але вже на слідуючому закиді ловлю щучку. Потім, трохи покидавши, переходжу на першу яму і ловлю там ще три. Ще раз перша яма і знову одна, друга - знову три...
Що характерно, якщо раніше щука ловилась в основному по краю лопухів на схилах в глибину, то зараз всі покльовки були на глибині ближче до середини ям. Це було несподіванкою, по-моєму, рано ще на глибину. Побачимо що буде далі...
Фото з рибалки.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Два попередні тижні був у відпустці. Крім вимушенного :hi_hi_hi: заняття по викопуванню картоплі, весь вільний час присв'ятив приємному - спінінгував :)
Основна кількість рибалок (десь 7 приблизно з 10) прошла на трьох случанських старицях, за деякі з них я писав в попередніх звітах. Всі вони розміщенні в межах декількох кілометрів, при бажанні можна було переходити з однієї на іншу, що деколи і робилось. Виділити і описати якусь окрему рибалку неможливо - всі були по своєму цікаві і неповторні, тому опишу в загальному. Ловив твічем. Безрезультатних рибалок не було, мінімум пару залікових хвостів завжди попадалось. Декілька рибалок прийшлось припиняти достроково, щоб не перебрати норму :smu:sche_nie: Всього було зловлено більше 20 щук. Середня вага (на око :) ) в межах 0,7 - 1кг, декілька екземплярів були дещо більшими за 1кг. Ось підібрав декілька фоток, які б демонстували не тільки щук, а і давали б уявлення про місце де було зловлено, і на що.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Зарання спланував на суботу відвідати дві стариці :) Сумарна їх довжина по руслу десь біля 1км, враховуючи відстань до них і між ними непоганий круг получався :sh_ok: Але, як говорять, для шаленного пса... :hi_hi_hi: Завжди стараюсь планувати динамічні рибалки :a_g_a: але от з реалізацією планів :nez-nayu: Спочатку зачепишся за якийсь нюанс чи старе добре місце, потім за "хвіст", а потім думаєш: "Та чого я туди піду, і тут добре"... Так сталось і цього разу.
Біля 9.00 на першій стариці починаю ловлю. Щоб менше возитись з рюкзаком, коробками і вобами збираю два спіни. Активності щуки спочатку не видно, якщо не враховувати одну звірюгу, яка при витягуванні воба вилетіла на прибережне зілля, а я від несподіванки чуть не гепнувся на заднє місце :-) Іду далі і от перша залікова є...
Зображення

Міняю ще пару точок і на слідуючому старому доброму є і друга, трохи більша.
Зображення

І от тут в голову приходить це: "Та чого я туди..." :hi_hi_hi: Тим більше що попереду більш глибока і широка ділянка. По інфі від брата він на днях там непогано половив і, крім того, був вихід непоганого екземпляра. І що би Ви думали - таки ДА! :ya_hoo_oo:
Зображення

Непоганий екземпляр (1,62кг), називаючи який вже можна не особливо хвилюватись за слово "щука".
Тут починаю думати чи не пора вже додому, але часу ще багато і більша частина цікавої ділянки попереду. За досить короткий час ловлю ще дві шучки, приблизно такі як перші, на чому зупиняюсь :ni_zia: , на цей раз все, додому.
НХНЛ!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу відвідав одну із стариць, улюблену :ki_ss: в цьому році. Ранок видався морозним, термометр десь пів на восьму зафіксував -7 :sh_ok: враховуючи його похибку, думаю, що -5 було точно. Спішити нема куди, не люблю я коли на кільцях лід і шнур на котушці гнеться :hi_hi_hi: Таким чином на водойму потрапляю десь після одинадцяти. Швиденько збираю снасть, ставлю уловистий тут воб. Виявляю, що забув поляризаційні окуляри :-( Починаю ловлю. Міняю декілька точок на яких хоч якийсь результат був завжди, а зараз, приблизно за годину часу, нічого. Потім помічаю недалеко від берега бойовий розворот щуки біля воба... Промахнулась, думаю. Коли на іншому місці ситуація повторюється - вирішую поекспериментувати з вобами. Ще раз згадую забуті окуляри, можливо, виходи на більшій відстані я не бачив. Міняти воблери довго не довелося, інший провірений "боєць" виконав свою задачу.
Зображення

На черговому місці, приблизно на 30-ти метровій ділянці, ловлю ще дві. Третя пару раз виходить за вобом, потім все ж таки доловлюю її, але вона сходить при форсованому виважуванні в прибережних водоростях.
Зображення
Зображення

Потім зайшов на ще одне подібне місце, яке до цього чомусь оминав. Знову вихід і спроби доловити, на цей раз без результату. Трохи зміщуюсь і інша бере. Знову заважають водорості, форсую і вже логічний схід ::yaz-yk: Да і бог з ними, зате якщо ще в цьому році вдасться там половити буду впевнений що вони мене там чекають :-)
НХНЛ!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення proteus »

AnMyk писав:термометр десь пів на восьму зафіксував -7 :sh_ok: враховуючи його похибку, думаю, що -5 було точно.
Думаю настав час змінити термометр :) А взагалі то рибалка в тебе чудова вийшла, порівнняно з багатьма спінерами що "брали" Млинів, Горинь, Деражне про яких я знав.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей