Варковичи

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Судячи по реакції рибаків звіти читають багато людей, як тільки десь ловиться, через 2-3 дні там повно рибаків. Виходить чужа інформація корисна , а своєю ніхто не хоче ділитися.
Як мені розповіли в Варковичах вже більше неділі гарно ловлять щуку по 10-20 штук за день і всі мовчать. Можливо хто був напишіть.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KESHA писав:Судячи по реакції рибаків звіти читають багато людей, як тільки десь ловиться, через 2-3 дні там повно рибаків. Виходить чужа інформація корисна , а своєю ніхто не хоче ділитися.
Як мені розповіли в Варковичах вже більше неділі гарно ловлять щуку по 10-20 штук за день і всі мовчать. Можливо хто був напишіть.
Звична історія, Ви тільки помітили? :lol:
Щупачок яких розмірів? Що кажуть?
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Говорять 1-2 кг.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KESHA писав:Судячи по реакції рибаків звіти читають багато людей, як тільки десь ловиться, через 2-3 дні там повно рибаків. Виходить чужа інформація корисна , а своєю ніхто не хоче ділитися.
Як мені розповіли в Варковичах вже більше неділі гарно ловлять щуку по 10-20 штук за день і всі мовчать. Можливо хто був напишіть.
Огромное спасибо за инфу. Значит после феста, все сразу едем в Варковичи - гонять матёрую зубатую хищницу!!! 8)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Як мені розповіли в Варковичах вже більше неділі гарно ловлять щуку
скількі задоволення коштуе?
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Билет стоит 50 грн. но можна если толпой договориться и по 30грн. На лодках плавать разрешаеться даже с мотором!!!
Аватар користувача
Саша@Наташа
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 25 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичи

Непрочитане повідомлення Саша@Наташа »

А хижа риба на данній водоймі водиться?
Аватар користувача
alegka87
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 10 вересня 2010, 17:08
Телефон: 0967752893
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичи

Непрочитане повідомлення alegka87 »

Так хижа риба також є! Щука є це точно бо бачив як один мужик на червяка витянув шнурка, значить і більша щука повинна бути! На рахунок окуня не знаю, бо не бачив що ловлять, але думаю що також має бути, бо де ж його тільки нема. Я то впринципі думаю з'їздити на щуку туди але ще не знаю коли вийде..... Якщо що відпишу!
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: Варковичи

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

хто знає в цьому році умови ті самі на рахунок оплати 50 грн, і лодки?????
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: Варковичи

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

о, і на кружки чи можна??
Аватар користувача
alegka87
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 10 вересня 2010, 17:08
Телефон: 0967752893
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичи

Непрочитане повідомлення alegka87 »

Був цього року в Варковичах, і так по порядку:
- на рахунок оплати - оплата сторожу в розмірі 30грн!!! але сторож ще той... може попросити і більше(50грн), але давати більше не раджу краще потім пива попєте, якщо буде напрягать скажете що якісь знайомі недавно були і було по 30грн а тут 50грн і тд.... ну далі ваша фантазія. На рахунок цього сторож ведеться як книжка пише, бо сам так робив коли він ціну загнув!
- лодка - з лодки вроді ловити можна але на 100% не скажу так як впринципі з лодки не ловив там, але чув що дозволяють.
- кружкі - думаю також можна ставити, але в сторожа можуть появитися зайві питання на рахунок кількості якщо багато...
Ще деякі поради: якщо буде серйозний екземпляр і є намір забрати додому - то зразу в багажник, причина - сторож; з жінок плата не береться!
Всім НХНЧ!!!
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: Варковичи

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

дякую alegka87, чотко все розписав шо знав :co_ol:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня рыбачил с другом на водоёме. Приехали ещё в темноте, неспеша собрали снасти, я поставил для начала проверенный Strike Pro Baby Buster, и вперёд... Но первую рыбу пришлось ждать долго. В 6-45 наконец удар на джерк - по ощущениям небольшая щучка. Каково же было моё удивление, когда это оказался зачётный окунь до 500 г :sh_ok:
Наконец найдены перспективные места... Через час удар - подсечка - и спиннинг в дугу. :sh_ok: Оказывается, этот несгибаемый кол тоже умеет гнуться. А фрикцион шипит и со шпули уходят метры шнура... Тут я в полной мере ощутил преимущества мощной снасти в неудобных условях ловли - удалось быстро остановить рыбу и не дать ей завести в коряги, а когда она несколько раз уходила в густую траву - то просто силой её через траву протаскивал. Подбежавшие на крик мужики помогли втащить рыбу на берег и я офигел - таких я ещё не ловил. :sh_ok: Поначалу мне показалось в ней все 5 кило, но безмен показал всего 3,5 :-) Адреналина получено выше крыши, и я после такого решил расслабиться и "поиграться" - уже не упираться на результат, а попытаться разловить недавно приобретённый Motion Buster Jerk 120 (12 см 60 грамм ) ярко-розового цвета, который видно в воде метров за 50, зато проводку хорошо контролировать. :hi_hi_hi: На удивление, его таки получилось сразу разловить - с интервалом минут в 40 им соблазнились две щучки около кило. Потом попробовал разловить ещё один джерк от HRT lures, но он быстротонущий и для данных условий подходил плохо... Всё же удалось заработать на него одну атаку - но щука промахнулась... Я позвал друга и он на этом месте таки "добил" промахнувшуюся щуку и с него же взял ещё одну. Общий результат у него - две килошки и одна полторашка, плюс такой же окунь, как у меня. Всё на дешёвый воблер :hi_hi_hi: .
Но мягкий спиннинг и тонкая леска сильно осложняли ему задачу - рыба под берегом уходила в густую траву и достать её было очень трудно, пришлось несколько раз лезть по пояс в воду, чтобы дотянуться подсаком, да и это не всегда помогало - было ещё несколько сходов засевшей в траве рыбы... Не смотря на совсем не щучью погоду и середину жаркого дня удивительный клёв продолжался, но мы решили, что и рыбы и адреналина на сегодня с нас уже хватит и поехали домой...

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення spaik »

В пошуках щуки вчора рвонув на озеро.Відразу по прибуті до води побачив активність
окуня.Але ні нульвки вертушки,ні воби-не дали результат.Да приїхав я то по щупака,тому незабаром переключився
на ловлю зубатої.Сама водойма в зв*язку з сезоном в багатьох місцях сильно заросла,відповідно мінохи вибиралися
плаваючі і суспендери із заглибленням до 1м.,а за одно випробувати свіжепридбані воби.Саме більше,що мене здивувало,так що дешева міноха від Берклі закидувалася не гірше хвалених градіків від Понтуна,а по ігрі взагалі була
на голову вище(ІМХО). Активності на поверхні води щупакабри не спостерігалося,тому після довгого полоскання
вобів,щоб як то кажуть "уйти від нуля" взявся за МКДЖ.Спочатку використовував техас та після серії нереалізованих
покльовок,поміняв на звичайний шарнір.Окунці покльовували різних калібрів від піпісочних і до пристойних
екземплярів.Крупні окуня там конкретні бійці,після чергової покльовки відповідно зробив підсічку,спочатку
подумав -глухий зацеп,а не фіга подібного,"зацеп" почав водити спін в різні сторони .Я спорбував відірвати риба
від дна ,щоб той не завів у дєбрі,"не тут да было",складалося враження ,що торпеда водить кальзанте зі
сторони в сторону.Врешті-решт граючись з фрікціоном я відірвав риба від дна,а він в свою чергу зайшов у самі
зелені хащі.Тримаючі спін в одній руці в натяжку,потихеньку роздягаюся і лізу у воду в зіля тимаючи шнур в руці.
Добравшися домісця я тихенько другою рукою на щупав та вхопив "торпеду".Уловом виявився "всього на всього"
780 грамовий окунь.(вдома зважив)
Зображення
Я раніше витягув і ще більших окунів на МКДЖ,але цей мене "трохи" заставив попрацюавти.
Через півтори годинки виловив ще одного не поганого екземпляра
Зображення
Цей потянув на півкіло,з ним ,враховуючи мій досвід боротьби з попереднім "кабаном",великих напрягів не
виникло.
Ось така вийшла щуча риболовля :)
Пи.Си.Ще один прикольний момент: в ході рибалки був відкус хвостика у дюймового релакса,а вдома коли чистив
окунів,знайшов цей хвостик в одному із них.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня утром попытался повторить успех прошлой субботы. :hi_hi_hi:
Увы, рыба оказалась малоактивная - как хищик, так и мирная... На одном из первых забросов заработал щучий удар - что-то небольшое, до килограмма, но рыба, видимо, прохо засеклась (возможно, виной тому плохо затянутый фрикцион) и через пару метров сошла... Долго ходил без результатов, даже закралась мысль, что щука сменила места на другие - может, ушла на глубины... Но в 8-30, наконец, опять удар. Пока боролся - думал там не меньше, чем трёшка. :hi_hi_hi: Зубастая заставила меня поволноваться - очень уж буйная попалась, несколько свечек до полуметра вы высоту, а затем стремительные уходы в глубину... Но, в конце концов, она оказалась на берегу, на глаз кила полтора, такое впечатление, будто вытащил тольок половину той рыбы, что боролась в воде. :hi_hi_hi: Но потом взвесил - 2 кг. Поскромее, чем в прошлый раз, но тоже неплохо... :)

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість