р. Устя

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Два звіти в одному, був два дні поспіль на Усті 27 і 28 серпня.
27 - класно брав карась нижче водопаду що на вул. Набережній, реалізованих покльовок 25% - решта сходи(важкі ці карасикі для мініатюрного гачечка впаяного в мормишку) і навіть один обрив :sh_ok: ХЗ
Зображення
Все на безмотилку:)
28 - під вечір погодка була зіпсована і карась впав в анабіоз (пів дня йшов дощ) - в результаті лише пара покльовок і одна реалізована - карасик грам на 200. Далі я перекочував до "Кентавра" - там парочка нечітких плотвиних покльовок і...
Зображення


Зображення

Такий розклад мені неподобався після вдалої рибалки 27 і я вирішив піти ще далі - аж до центрального моста. Там досить активно покльовувала плотва, всі покльовки різкі, рвучкі - відчувається що річка в цьому місці тече швидше і рибка "спортивніша":) В результаті:
Зображення
Рибалка сподобалась, в кінці назбирав пакет сміття і пішов додому.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здраствуйте колеги, звіт про рибалку 04.09.
Рибалка: з 16:00 до 19:00.
Дислокація: проміжок Усті від центрального моста до стадіона "Авангард".
Снасть: ЛМ.
Мормишка: чорно-червона мурашка.
Підсадка: мікропору+репейнік 50/50.
Рибалка була не довгою проте продуктивною, зважаючи на те що 2-а рази йшов дощ, і плотва - в звичних для себе місцях нехотіла клювати, я переключився на ловлю червонопірки, саме з цієї риби я починав освоювати ЛМ і тому дуже добре її вивчив. Отож, за три години рибалки - 5-ть десятків відбірних червонопірок, попадались і по грам 200 :sh_ok: і всього дві плотви + один дуже цікавий екземпляр - щось середнє між плотвою і верховодою, нажаль не зробив фото, хто знає чи може таке бути?
Зображення
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім доброго дня!
Був на рибалці 11 і 12 вересня в районі від центрального мосту до стадіона. Снасть і методи ті ж.
11 - в суботу кльов був активним:
Зображення
і попав навіть один бонус:
Зображення
12 - в неділю активність риби була змінною і періодичною в звязку з потеплінням, проте кльв був, забирав лише самі достойні екземпляри:
Зображення
встановив власний рекорд по скуню для Усті:
Зображення
- грам 300-400, моя вага вийшла з ладу і показувала 700 :-)
Після рибалки подзвонив приятелю що працює в хім. лабораторії на водоканалі, відніс пару екземплярів краснопери, на токсико-хімічний аналіз, сьогодні вранці він по ел. пошті скинув результат, одним словом рибу з Усті їсти МОЖНА. Рівень біологічного забруднення є, але це, як він пояснив - просто мул. Також за його словами якість води в Усті різна в залежності від сезону і місця, найгірша - весною і в районі Рівнеенрго. От таке, панове робіть висновки.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Нарешті відновив постійний доступ до і-нету. Бгато разів був на рибалці за цей час, в основному на Усті, самі яскраві спогади - нижче:
Зображення


Зображення



Зображення
В основному ловлю плотву, але останній тиждень - здебільшого окуня, найкращий кльов нижче водопаду що по вул. Набережній, ловлю на сіро-чорну мурашку з підсадкою кульки дрібнозернистого пінопласту.Проводка - на підйом. Окунь весь стоїть в дні, вище 10-15 см. від дна не відривається і не клює, 95% покльвок на самому початку проводки в момент відриву мормишки від дна.
Вчора, приїхав до центрального моста і після розмови із знайомим ківочником (сказав за пів-години жодної покльовки) вирушив вниз по течії, дійшов і зупинився між плесом що біля "Кентавра" і плесом біля хімчистки, якраз на звуженні річки(там її ширина така, що я своєю шестьоркой дістаю майже до середини). Маю там 3-и козирних місця, на перших двох - глухо пів-години водив і жодного тичка, а от на третьому знайшов ТУЧУ спортивного окуня, який клював дуже жваво, розмір 50-100гр., між ним покльовувала плотва пристойного розміру(гр.200) результат рибалки біля 4-ох десятків окунів і пяток плотвиць. Окуня в основному відпускав. Дно річки в тому місці майже чисте(за всю рибалку два зацепа і то не мертві), тому думаю на даний момент - це ідеальне місце для всіх бажаючих "набити руку", як ківочників, так і джигітів. Ходив там і один спінінгуй - но на вид - безтолковий. Коли сіло сонце то там-то там почав човпти малька окунь і повірте нє мєлкій, отаке.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Фото - супер! Настоящий трофей! :co_ol:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Преведствую Вас друзья!
Звіт про сьогоднішню рибалку, біля "Кентавра".

Зображення
Час: з 11:30 до 14:00.
Місце: другий розлив біля "Кентавра" і звуження між "Кентавром" і хімчисткою.
Зображення
Мормишка: чорна мурашка з підсадкою пінопласту або білого мікропору (80/20).
Проводка: повільний підйом із невеликою дрожжю на висоту 20-30 см. - вище нема сенсу - глухо.
Цікаво, що окунь на відміну від попередніх рибалок - змінив горизонт, став покльвувати вище від дна, до того ж кількість його в улові значно впала, мабуть змінив місце стоянки, йому на зміну прийшла плотва.
Зображення
Пролітали бонуси:
Зображення
Розмочив нову палочку New Hunter-B 700 - загалом враження позитивне, от тільки ще міліграмчик бистроти їй добавить і була б ідеальна, а так 9 по 10-и бальній
Зображення
і відразу перша піймана рибка на нову вудочку:
Зображення
І нарешті фото всього улову:
Зображення
Після чудово проведеного часу, повний 50-и літровий пакет сміття назбираний на березі, благо до сміттєвого баку метрів 50-70, а ці свині срут і срут, ну йо!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Да... окунець на Усті гарненький ловиться, аж собі захтілось половити, тільки на спінінг. Браво :bra_vo:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був сьогодні на рибалці, почав від гідропарку до проспектівського мосту і далі... Із самого ранку сильний вітер, який серйозно заважав, після пів-годинної боротьби із ним і 2-ох пійманих окунців вирішую шукати затишку. Пройшов річку аж до північного, ніде затишку так і не знайшов. Довелося втішатися ловлею ротана під берегом на гідропарку, в улові штук 5 зачотних, решта - сміття. Загалом рибалка видалась інформативною більш ніж результативною.
П.С. Сподіваюсь що наставив на шлях істинний одного молодого браконьєра, порвав метрів 10 сітки яку він збирався поставивти на гідропарку, розяснив про штрафи і т.д., пояснив як ловити рибу чесно. Після обіду бачив його із удочкою в руках :ya_hoo_oo:
НХНЛ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім доброї пори доби.
Був на рибалці. Почав із безмотилки від "кентавра". Хоча погода в плюсі:
Зображення

Зображення
Зображення
кльов явно у мінусі, лише пара покльовок із них уваги заслуговує хіба що ця:
Зображення
Далі, ставлю золотисто - червоного чорта , наживляю парою опаришів і шагаю аж до басівкутського шлюза гратись із ротаном:
Зображення
Зображення
Зображення
місце, де рибалив:
Зображення
Коли ротанчики порядком набридли йду знову до центру міста, по дорозі спостеріга чудодійну красу, повалені бобрами дерева:
Зображення
Сімя білочок що активно никає горішки в опале листя:
Зображення
Зображення
Зображення
І це все шановні друзі у нас на річці Устя якихось 500 м. від центру міста!!!
Знову привязую чорну мурашку, наживляю пінопластом і вперед:
перший кокунець йде підростати:
Зображення
потім такий же судачок:
Зображення
і ще один:
Зображення
Обох відпускаю по матусю:
Зображення
Під завершення рибалки отримую парочку потужних карасевих покльвок, всі реалізовані:
Зображення
Отака різноманітна вийшла прогулянка по річці яка не перестає мене дивувати.
Місцеві дяді-завсегдатаї кажуть що є там і дуже великі судаки, я до сьогодні їх взагалі на Усті не ловив, а тут відразу два.
Вкотре переконуюсь в універсальності ЛМ на одній і тій же водоймі в один день було зловлено 6 видів риб: плотва, червонопера, карась, судак, окунь і ротан.
НХНЧ.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення AndreyK »

После таких отчётов аж самому хочется попробовать взять в руки ЛМ. :)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

AndreyK писав:После таких отчётов аж самому хочется попробовать взять в руки ЛМ. :)
Нет неправильно, надо начать ловить щуку на р.Устя :-)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення proteus »

Обалденные РОТАНчики :sh_ok:
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення pensioner »

знаю что ловят приличных карпов на Усте
Городок млын и возле монастыря
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здрастуйте шановні друзі!
Вчора у суботу 12.03 відкривав сезон рибалки до цього то постійні болячки то травми то сильні морози не давали це зробити .
Отже, рибалив на Усті навпроти "Кентавра" на бетоні, поплавочною бігучкою на мотиля з 14:30 до 16:00.
За зиму дуже відвикли руки тому багато браку в забросах (плотва стояла по середині розливу метрів 20-25 від берега)
Намагався рибалити тонкою оснасткою (саморобний поплавочок 0,5 гр і поводок 0,8) А тепер уявіть як важко було зробити дальній заброс такою снастю та ще й при боковому вітрі!!! Тим не менше перша риба:
Зображення
Рибаків досить багато чоловік 15-20, проте щоб хтось ловив краще за мене я не спостерігав. В одного чувака що стояв біля мене груз і поплавок на вскідку грам 8-10 :sh_ok:
На протилежному березі на льду стояли смертники:
Зображення
І нарешті фото всього улову:
Зображення
п.с. Фото з телефона, пардон:)
Дякую за увагу, всіх із весною!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Річка Устя

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здраствуйте мої хороші, давненько не був на риболовлі, бо трошки прихворів, зате повернення в стрій вийшло ефектним, ну про все по-порядку:
Риболовлю почав об 11:00 із гідропарківського шлюза, там на безмотилку за 20 хвилин клюнули лише дві верховодки. Далі пробивав корчики на гідропарку - після 15-ої не зачотної краснопери :-) і ще 30 даремно витрачених хвилин йду на Устю до стадіона, там вимучую дві червонопери із яких лише одна ледь дотягує до залікової... постає вибір куди йти? Або до кентавра або на басік після не довгих вагань йду до кентавра. Там покльовує плотва на безмотилку від пальця і до 150 грам ловлю штук 10 (50%50) і що дуже дивно стоїть море верховоди теж різнокаліберної, яка жадно хапає безмотилку і не дає змоги ловити рибу яка мене цікавить...
Вже хотів йти додому, по дорозі зупиняюсь між проспектівським мостом і водоспадом, ліниво опускаю мормишку і тут понеслось... :co_ol: покльовки майже на кожній проводці і плотва відбірна.
Зображення
На черговій проводці відчуваю що не можу відірвати рибину від дна, удочка в дугу і кількахвилинна напружена боротьба і... досадний сход ... :ny_tik: в таких моментах найприкріше те що я навіть на побачив монстра що кинув мені виклик... але наші не здаються, продовжую ловити плотву і на черговій проводці знову бац і ривок вздовж берга метрів на 10 мушу підводитись і йти за рибою (глуха оснастка, жилка 0,08) рибина зупиняється, тим часом навколо шикується толпа зівак, я поступово підіймаю її на поверхню бачу красеня окуня і аж серце мліє, зараз в думці одне: "Тільки б не зійшов!!!", та все ж я його взяв (860грам)
Зображення
Висновки:
1) Весною дуже важливо знайти рибу, вдалий вибір місця й часу! - половина успіху.
2) Тонка і чутлива снасть шлях до успіху, а при вмілому використанні - потужна зброя в боротьбі із завидним трофеєм.
3) Купив хорошу жилку ще зимою нажаль не памятаю назву, зате візуально памятаю, жилка зимова, голубого кольору , там на етикетці мужик на льоду намальований, , і коштувала 8 грн за 25 метрів, куплю ще обовязково - рекомендую.
п.с. Окунь, виявився самкою, вже віднерестився, і активно харчувався, (в шлунку були мальки);
Думаю першою солідною покльовкою був карась чи карпик, не окуняча манера. Ловив на чорного свинцевого чорта за (50 коп.) із підсадкою мікропору.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей