Другий етап кубку Громади Рибалок України

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Другий етап кубку Громади Рибалок України

Непрочитане повідомлення Massik »

Рівненські представники ГРУ вітають Івана Павловича Щевича з ПЕРЕМОГОЮ в другому етапі Кубку Громади Рибалок України.

Для тих, хто не знає, другий етап відбувся 5 липня 2008 року в урочищі "Вишеньки" під Києвом. Змагання відбувалися в дисципліні "поплавкова вудка".
Окрім переможця, в змаганнях взяв участь ще один рівнянин.
Привітаємо Дем'янчука Богдана Григоровича з впевненим четвертим місцем.
Звертаю Вашу увагу, що змагання проходили не на знайомій нашим рибалкам водоймі. Це, зрештою, підтверджує високий рівень підготовки до змагань і особистої удачі :).

Ще раз - мої особисті вітання і повага.

P.S. Палич - донецьких треба здєлати... ;)
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дякую за поздоровлення. На відміну від першого етапу, де в мене були зауваження до учасників,
все пройшло на професійному рівні. Зроблені виводи і спортсменами і суддями всі працювали професійно і злагоджено. Традиційно, можна так сказати при виїзді з Рівного в “Ракелі” Богданової чергова неполадка. З Бабина вернулись до “мастеров”, які при огляді дали добро на поїздку, з обіцянкою відремонтувати після повернення. На водойму в с Підгірці ми з Богданом приїхали першими.
Встигли трішки ще поспати. Ближче до сьомої ранку почали зїзжатись судді і учасники. Всі розпочали підготовку, хто вудочки а хто сектора. До речі на відміну від першого етапу донецькі спортсмени Онюшкін Олександр і Печерський Олег, активно приймали участь в організації змагань. Допомогли суддям розмітити сектора на більш- менш рівноцінні. Олександр і Олег єдині учасники, які поплавочним спортом займаються професійно. Жеребкування... Перша точка відліку. Першим тягне переможець першого етапу Онюшкин Саша , випав сектор 10 не самий кращий, другим Олег Печерський, який був другим, сектор 9. Думаю.... нормально, осталось витягнути з 2 по 7 сектора, які на мою думку були більш перспективними. Запускаю руку за бочоночком з цифрами і........13. Остання надія Богдан який на підході. В нього 14, ну все приїхали :cry: , ми як справжні спортсмени не падаючи духом пішли готуватись до старту. Сектор Богдана був відносно чистий для забросу, в мене навісала гілка верби, яку дістати було неможливо. Згодом я на ній відірвав декілька оснасток.
В основних конкурентів справи були, ще гірші. В Саши гілки верби які мішали були підрізані з допомогою суддів і сектор став більш менш придатним. Олегу випав самий найгірший сектор, дерева мішали нормальному забросу. Олегова платформа з “китами” і махами виглядала дуже пристойно. Старт. Хочеться відмітити, що всі спортсмени працювали професійно, правда снасті в деяких учасників були неспортивні і це давало маленьку “фору”. Наш Дем'янчук Богдан практично одразу набрав темп рибалки і розпочав витягувати карасиків один за одним. Я з донецькими хлопцями відставав. Через деякий час Онюшкин знайшов свій кльов і розпочав ловлю у високому темпі. В Олега діло йшло слабовато, як і в мене. В середині змагань я побачив, що в мене в секторі крутиться крупна риба. В заліку вже був один амур на гр 600, але це скоріше випадково він попався. Добавив до прикормки дві баночки кукурудзи, я добре закормив ближню бровку. Зробивши ставку на крупну рибу, а Богдана з хлопцями я догнати вже неміг, я розпочав шукати в себе в секторі амурів. Першим розпочав їх засікати сусід зліва, який ловив на тісто. В нього було багато сходів незнаю по якій причині. За хв 40до закінчення і в мене розпочалось клювання амурів. Гачок OWNER № 12 часто незадіваючи рота амура вискакував і я знову закидував і ждав характерну покльовку амура. Не підвели мене вудочки з встроєними резинками, при підсічці амура до 1.5 кг я був впевнений і шансу втікти в нього практично небуло. Переодично ловлячи амурів я наздоганяв одного за другим суперників. Судді об'явили, що до закінчення 5хв, а в мене покльовка крупної риби. Поводок з японської SUNLINE порвався як павутинка. Можливо це і добре, адже я за 20хв міг невстигнути витягнути таку велику рибу. Бистро міняю поводок, підбадьоруючи суддя Борис Саксонов сказав, що я можу ще встигнути зловити. Через декілька секунд після забросу покльовка, як в замедленом кіно. Поплавок декілька раз качнувся і набираючи швидкість почав уходити в глибину. Виждавши паузу роблю підсічку і приемна напруга на тому кінці, розпочалось виважування. Амур десь на 1.200 ніяк нехотів піддаватись, а час спливав. Фініш. Хто був ближче зібрались подивитись на виважування, яке проходило, як мені показалось вічність. Щоб завести в підсак мені знадобилось 10 хв приблизно. Я відчуваю, що обійшов Сашу Онюшкіна, він і сам це зрозумів, адже підійшов після виважування і привітав з перемогою. Дуже добре показав себе Дем'янчук Богдан наловивши карасиків біля 5кг, якщо не обрив жилки амуром Богдан виходив на 3 місце. Дуже добре себе показав Руслан з Київа зайнявши другий раз поспіль третє місце. Судді на цьому етапі діяли професійно нічого незалишаючи без уваги, як і повинно бути. Далі нагородження, дуже смачна юшка і запечена риба від власників става. Хочеться їм подякувати за таке чудове місце яке вони створили для сімейного відпочинку під Києвом. Хочеться дуже подякувати моєму як зараз говориться титульному спонсору рибній фірмі "Денір",яка взяла фінансові витрати на себе. Без такої допомоги про такі змагання можна було тільки мріяти. Докладніше на http://ribaki.org.ua/forum/forumdisplay.php?f=22

P.S. Я ловив на вудочки фірми TRABUCCO. Жилка SUNLINE і Trabucco super elite T-1.
Поплавки COLMIC, гачки OWNER № 12 . Прикормка SENSAS карась і ФІШКА золота, та декілька своїх секретних добавок. Насадка опариш, один білий один червоний. Ось такий арсенал снастей приніс мені перемогу. Ще я відчув на цьому етапі, що таке везіння.
Востаннє редагувалось 07 липня 2008, 17:51 користувачем EXPERT, всього редагувалось 3 разів.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

:lol: Цікава розповідь. Аж самому захотілося себе спробувати на змагання.
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Massik »

Roma писав::lol: Цікава розповідь. Аж самому захотілося себе спробувати на змагання.
То їдь на третій етап - реєстрація буде відкритою для усіх.
Правда, мені поки що не відомо у якій дисціпліні він проходитиме (може Палич підкаже?), але це точно буде не мормишка :)
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Мені ще дорости до такого рівня треба :oops:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Третій етап буде проводитись по лову карпа 02.08.08, де ще невідомо.
Якщо є бажання немає чого боятися. Кожний етап зі своїми нормальними призами, можна виступити в окремій дисципліні де себе почуваєш впевнено. Етап цього кубку, це окремі нормальні змагання.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Палич, вітаю від себе і Патіка, раніше не зміг привітати - були у довгостроковому відрядженні-відпустці на Поліссі по рибним місцям.
Бажати багато не буду, але здоров"я хай тобі Бог дає!
Богдана Григоровича вітаю також, впевнений - знову був "заводіла" і зібрав біля столу більшість "сознатєльних" учасників змагань.
Тримайтеся, відступати нікуди.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

КУМЕ давай отчет про експедицію. Ми тут вже заждались твоїх поэм.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Нас було 3 !!! Я сам за всіх не зможу передати емоції, будемо писати разом. Може завтра.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

" fishermann "

Від щирого серця вітаю Івана Щевича з перемогою в другому етапі Кубка ГРУ.
Що не кажи а хлопці з Рівно Молодці.Забрали ПЕРШЕ і Четверте місця.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D вітанняя урррррррааааааа!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Приєднуюсь до привітань. Так тримати!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дякую всім за привітання. Скоро 02.08.2008 третій етап. Самий складний, тому, що прийдеться ловити в основному коропа і немаленького, всього за 6 год. За такий час крупну рибу приманити дуже складно. Жеребйовка буде визначати практично призові місця.
Буду старатись з Богданом Григоровичем, а там як получиться
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей