МЛИНІВ - Водосховище

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Vetal

МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення Vetal »

10/01/09 я проснувся з чудовим настроєм адже сьогодні виїзд на омріяну риболовлю зимою на Млинівське водосховище, що не раз радувало мене літом... ну це ліричний відступ. Зараз про саму риболовлю: виїхали з Рівного о 7.50 ранку. На місці були о 9.20, тому що ще блукали по Узлієву поки знайшли стару ферму. Рибалити розпочали біля 10 годин. Спочатку були просверлені лунки недалеко від берега на глубині до 1 метра, перші 10 лунок не принесли успіху, далі почали просуватися ближче до середини, і ось в пів води я зачепив окуня, ось він красень на льоду на око грамів 250... Приємно...Далі тишина, переміщаємось далі на середину, вже навіть ближче до іншого берега. Час невпинно спливав а у мене лише один окунець, батько не піймав досі ще поки нічого навіть клювання не бачив, а його друг вже мав 3 окуні, один з яких був понад 300 грамів, красень просто. На годиннику 13 година, а в улові ті самі результати. Ну звісно час прийшов обідати, все як треба сальце на льоду, огірочок солений, ну і .... Після перерви було вирішено рухатись ще далі до протилежного берега. І тут ми не помилились, біля 15 години батько і його товариш здобули ще по 3 залікові окуні, я ж знову ж таки був з тим самим уловом (як виявилось потім моя "чорна мурашка" що завжди вистрелювала гарними уловами тоді підвела мене, батько і наш колега ловили на срібного кольору мормишки). Після шести десятків лунок я накінець натрапив на стоянку плотви, змінив мормишку ось тут і пішла справа, червоно бокі красуні вилітали з води одна за одною, батько з колегою, перемістились до мене такий "жор" продовжувався з хв 35 а далі все обрізало. Але за цей час ми вже відвели душу і могли похвалитись гарним уловом. Єдиний прикрий момент це той що у батька взяв ЛЕЩ, якого він почав протягувати за жилку в лунку, поки я підбіг з багром жилка 0,08 не витримала такого знущання і обірвалась, але звірюга був ще той....красень...але видно йому призначено ще рости. Загалом улов склав біля 3 кг риби, не скажу що багато але задоволення і емоцій купа... Усім ні хвоста ні луски
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Рибачив сьогодні в районі "воріт"
Народу море.
Риба клює, відвів душу.
Що дивно, на чортика сьогодні ловилась в основному мілка плотва, а на мотиля попадалиась непогана густера, ну і попав на гарну краснопірку, попадались екземпляри грам по 200
Зображення
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А як в інших з рибом? Зважаючи на фото, то людей море 8O
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Всі ловили. Хто більше, хто менше. Думаю по 2-4 кг було у всіх.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Прошу відгукнутись хто має інформацію про стан льоду в Млинові. Маю бажання на будні вирватись на риболовлю. Наперд вдячний за інформацію.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

3 03 10 Був на водоймі заходили з сторони Аршичена. Заходили нормально ,лід добрий , але метрів 100 до промоїн лід до 15 см трубчасти туда неварто ходити , а краще буріть лунки дла перевірки товщини льоду. Мій улов за весь день склав 2кг : 4 окунці від 80-120гр один 300гр, густера 7шт 7-100гр все інше плотва та краснопер 7-150гр .Ловив на мотиль місцеві ловили на козака (блоху) досить успішно , але де риби немає там і не клюне.Кльов до 11 потім з 2 до сутінків. Кум на жерлицю взяв одну щуку десь до 1,5кг.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення пітон »

Вчора був в Млинові, рибачив в районі між стадіоном і магазином. Рибалкою задоволений, не можу сказати що клювало активно, рибу треба було шукати і "просити", але окунь гарний, сходу в лунку не заведеш, а плотва не дуже, ловив на безмотилку. Клювало на протязі всього дня, також була доволі активна щука на жерлиці і навіть місцевий рибак взяв одну на балду.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
visser
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 29 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення visser »

В суботу 18.12.2010р.в складі 4-х чоловік відвідали дану водойму.Пройшли від стадіону до с.Аршичин(перевірили затоку в Аршичині).Кльову не було,а можливо не знайшли рибу ,зловили до 10 шт. кожний,"ловили" на мезмотилки.В інших рибаків ситуація аналогічна.Водосховище все в жерлицях (де рибінспекція?).
НХНЛ.
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення пітон »

В п`ятницю бкув на даній водоймі , риба була дуже не активна , навіть при витягуванні поодинокіх окунів ті практично не чинили опір. Хоча і були приемні моменти, один обрив після декілька хвилинної бородьби, та син під вечір впіймав на балду окуня на 0,5кг, а також взяли одну щуку на жерлицю( при 4 підйомах). Їздили з форумчанином Konstantinоm, я думаю він теж відпишеться.
17.12.10р.jpg
17.12.10р.0,5кг.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Сегодня,рыбачили на Млыновском вдхр. со стороны Арчишина,вместе с Вовой Зозулей и двумя его друзьями.

На таком пространстве,мы сначала немного заблудилось и пришлось вербально добиватся результата.Как и все рыбаки,мы намыли немного местной "блохи"(фото) и отправились в общую толпу народа.

Зображення Зображення

Клевало очень деликатно,в основном на опускании.Но плотва была реально зачетной,от 100гр. и больше.Вываживать такую рыбу на тонкие лески-одно удовольствие.

У меня отровала мормышку хорошая красноперка,а Вова потерял аж шесть мормышек,две из них сорвало со "стоячки".

Ближе к обеду,клев прекратился и,только под вечер рыба слегка проявила активность и опять клев заглох.

Некоторые рыболовы отловились куда лучше нас(завсегдатые),так же видел несколько зачетных экземпляров окуня и красноперки.

Я,так и не сумел преодолеть психологичесский барьер и постоянно ловил на мотыля,а Вова всю рыбу поймал на "блоху".

Лично мне очень понравилось,если бы знали как карты лягут и здешние места, могли бы и лучше половить.

Лед нормальный и можно ходить спокойно,но про меры предосторожности забывать не стоит.
Зображення
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення пітон »

17.01. рибачив в Млинові, в основному в районі стадіону і трохи вище. Клювало дуже рідко протt покльовки сильні, приходилось весь час переміщатись в пошуках риби, більше 6-8 підйомів в лунці не робив, якщо риба бажаюча клюнути в лунці була вона це робила на перших підйомах. Десь в районі 15 годин було пів години гарного кльову, на протязі якого було зловлено 2 підлящика , декілька гарних плотвиць і окунів, ловив на чортика. Місцеві казали, що на передодні був дуже активний кльов окуня ( напевно вже наїлися ::yaz-yk: )
1.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення пітон »

Сьогодні був в Млинові, з ранку клювало дуже слабо тільки біля 12 години нащупав непоганий п`ятачок на вході в 4-5 метрову яму І до вечора на ньому рибачив. Клювало зновуж краще після обіду з 13 до 15.30, потім зовсім перестало. Лід хороший біля 15см., промоїни і чиста вода починаються метрів 100-150 вище бази, до цього місця рибачать по всьому плесу.
Млинів 22.01.11.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення Konstantin »

По техничесским причинам,отчитываюсь за воскресенье только сейчас...

Собрали компанию из четырех человек: Коля Свирык,Джус Вова и мой товарищ Петя(форумчанин Питон).Рыбачили со сторны Арчишина...
Сначала,намыли метной "блохи",даже был джек-пот в виде одного "козака".
Начали с места,где я рыбачил в прошлый раз,а потом кто куда.Петя сразу начал тягать столовую плотву на безмотылку,а мне никак не удавалось заработать хоть одну поклевку,пришлось сместится к камышу и там на,свое удивление,я вымучил три плотки,хотя, по логике,хотел найти там окуня.
Колька тоже матался по водоему и бурил не мало лунок,клев был слабоват...
До полудня,Вова сумел найти подход к местной рыбы с помощю "чертика" и поймал несколько плоток и окуней.
После того,как мы пообедали,я решил перейти на мотыля-не внушала мне доверия эта местная "краказябля" еще с прошлого млыновского выезда.
Очень странно,но только после нескольких холостых проводок,следовали проводки с поклевками,лунки приходилось "раскачивать".Большего результата давали проводки на медленном опусканием с еле заметным шевелением.
Ветер очень мешал проводке.Я поставил ящик против ветра и встав рядом на колени упираясь в него головой закривыл кивок и леску от потока ветра.

Несмотря на слабый клев,все остались довольны.Явное приемущество было у Пети с его "чертиком",рыбы было больше и рыба была крупнее.
У меня с ребятами уловы были примерно одинаковыми, разница была в грмамах-по спортивному.....но по умолчанию :mi_ga_et: :a_g_a:

Основным уловом была плотва.Петя поймал три непохих окуня,а я нашел лунку,из которой поймал несколько густерок.

Потом еще останавливались за Млыновом на кемпинге,а потом еще и в Сатыеве....жалко что я был за рулем.

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення os1 »

Konstantin, два питання:
1. Яка в той Аршичин дорога, чи Жигуль проїде?
2. Як туди взагалі їхати (через Млинів проїжджаєм і поворот наліво?)
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення Konstantin »

os1 ОТВЕТ:
Дорога нормальная и можно проехать не напрягаясь.
Ядешь к техникумовскому мосту,переезджаешь его,а потом едешь налево.Через километр или немного больше,будет поворот налево.Там уже найдешь как выехать к плесу,потому как на пальцах сложно пояснить...мы нашли без особых проблем.Если есть вопросы-пиши в личку :mi_ga_et:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей