збереження та відтворення рибних запасів області

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

ihtiolog1 писав:Для того аби когось називати заготівельниками або браконьєрами слід вивчити ситуацію. Наприклад, взяти статистику щодо виявлених порушень правил рибальства тими ж підводними мисливцями, рибалками любителями, сіткарями, електриками і визначити обсяги завданих ними збитків рибним запасам, тоді все стане ясно. Така інформація є в органах рибоохорони і її зобов'язані надати громадянам на їх звернення.
Я вважаю, що громадськості слід не виясняти стосунки хто "крутіше стоїть" і має кращі зв'язки в органах контролю, а заставляти ці органи працювати, в тому числі і допомагати їм оскільки сьогодні рибінспектор отримавши 1000 грн. зарплати і більше нічого повинен із своєї кишені витрачати кошти на рейди на ремонт техніки і т.д. Говорю так, бо сам змушений це робити.

А стосовно зариблення водойм яке ініціювали підводні мисливці, то я обома руками за. Це позитивні зрушення навіть не в плані досягнення за рахунок цього результату з відновлення риби, а й ставлення людей до проблеми і пошуку шляхів її вирішення загалом.

ІХТІОЛОГ молодець!!!! :co_ol: Одразу видно людину, яка в цій сфері працює і володіє інформацією!!! :co_ol:
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

pensioner писав:почитав пости пана Івана Шевича та у мене відкрилися очі , ось де головна причина наших бід :bra_vo: почитайте уважно свої меседжі у цій ветці :smu:sche_nie: в кожному ви згадуете водолазів як головного ворога .
Іване звідки стількі повагі до іхтіандрів, яка причина , дайте факти , дайте пояснення ,то ж з тоннами риби на змаганнях ми посміялись та забули а Ви про ці події розповідали ледь як свідок , те що ці бракі другій рік запускають малька на шалені гроші не помічаемо , до речі чого РОФРС не зробить чогось подібного а тільки шукае винних та крайніх запускаючі рибу тільки в свій огородік , так ось на мою думку боротися треба в першу чергу з єлектро та сітками в нерест , а не мокати в ..... своїх коллег однодумців на коврі у білому домі , Головні події та Діла у воді відбуваються під зоркім наглядом рибоохорони і так і буде до тих пір поки їм не встановлять пристойну зарплатню тількі тоді їм не спаде на думку кришевать полупідпільні артелі , але то таке це тільки частина айсберга .
знов чую це набридле слово сполучення :ps_ih: маточне поголівья :cry_ing: хлопці спитайте на рибгоспі якого розміру обирають маму та тата , на цій темі можно довго сперечатись , е оптимальний вік розмір коли ікра жива , якшо на сайті е хтось з данною освітою , будь ласка , прошу ....

От іще одна чудова людина, яка розуміє, що підводники погоди не портять, а от сіточники та електроловщики - це смерть підводним ресурсам!!! :sh_ok:
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

EXPERT писав:Декілька днів без інтернету, підводники захвилювались. Прямо ціла пропоганда.Те, що закони недосконалі по підводниках уже назріло давно.
Найближчим часом гайки держава закрутить, можете не сумніватись. Я на підводних мисливцях не акцентую увагу, а ставлю в один ряд з іншими заготівельниками риби. Шукати якісь факти та доказувати немає сенсу, всі рибалки неодноразово бачили як ведуть себе підводні мисливці на водоймах. Якщо хтось хоче черговий раз переконатись, їдьте на Нетішинське водосховище, особливо вночі в нерестовий період підводних мисливців багато "тренуються" :-) :-) :-) Сам особисто сьогодні наблюдав двох підводних мисливців в процесі охоти на Нетішинському водосховищі, одного ,що був ближче сфотографував. Так , що сильно не переймайтесь, а краще пустіть свою енергію на створення нормальних правил підводного полювання.

А тепер про інше. Якщо хтось має кричущі факти браконьєрства, відправляйте в лічку, а по терміновим звоніть. Маю домовленність з Держрибоохороною про надання нам на виїзд рибінспектора в будь який час доби.

А Ви відповідаєте за свої слова, що це підводники саме нашого клубу плавали на Нетішині??? В нас серйозний антибракон"єрський клуб, якщо у вас є докази чи фото і виясниться, що це дійсно наші бійці, тоді ми з ними будемо розбиратись!!!Ще одна річь, яка доказує, що ви в даній темі не тямите зовсім - це те, щоб ви знали, в Нетішині є свій підводниковський клуб, хлопці якого досить часто плавають на даній водоймі!!!!
П.С,Щоб ви знали, Щевич, "енергія в нас направлена в правильному руслі" - скоро відбудеться зариблення та будуть проводитись рейди разом з рибінспекцією по боротьбі з браконбєрами та їх знаряддями лову!!!!! :co_ol: А от ваша енергія направлена на всяку дурню, недостовірні обвинувачення і вміння говорити тільки на словах, а як до діла доходить, то де поділась ваша ініціатива вже котрий рік провести хоча б одне зариблення, так часто питання про бракон"єрів піднімаєте, а де ваші дії???? ;;-))) покищо тільки говорити навчились, не знаю як вас вибрали головним серед рибаків, була б моя воля, то я б вас зняв би з даної посади??? :ne_ne_ne:А поставив би людину,яка адекватно реагує іяка вміє нормально вирішувати спільні проблеми рибаків, підводників іт.д., а не списує все лише на одних!!!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення EXPERT »

PASHA писав:
EXPERT писав:Декілька днів без інтернету, підводники захвилювались. Прямо ціла пропоганда.Те, що закони недосконалі по підводниках уже назріло давно.
Найближчим часом гайки держава закрутить, можете не сумніватись. Я на підводних мисливцях не акцентую увагу, а ставлю в один ряд з іншими заготівельниками риби. Шукати якісь факти та доказувати немає сенсу, всі рибалки неодноразово бачили як ведуть себе підводні мисливці на водоймах. Якщо хтось хоче черговий раз переконатись, їдьте на Нетішинське водосховище, особливо вночі в нерестовий період підводних мисливців багато "тренуються" :-) :-) :-) Сам особисто сьогодні наблюдав двох підводних мисливців в процесі охоти на Нетішинському водосховищі, одного ,що був ближче сфотографував. Так , що сильно не переймайтесь, а краще пустіть свою енергію на створення нормальних правил підводного полювання.

А тепер про інше. Якщо хтось має кричущі факти браконьєрства, відправляйте в лічку, а по терміновим звоніть. Маю домовленність з Держрибоохороною про надання нам на виїзд рибінспектора в будь який час доби.

А Ви відповідаєте за свої слова, що це підводники саме нашого клубу плавали на Нетішині??? В нас серйозний антибракон"єрський клуб, якщо у вас є докази чи фото і виясниться, що це дійсно наші бійці, тоді ми з ними будемо розбиратись!!!Ще одна річь, яка доказує, що ви в даній темі не тямите зовсім - це те, щоб ви знали, в Нетішині є свій підводниковський клуб, хлопці якого досить часто плавають на даній водоймі!!!!
П.С,Щоб ви знали, Щевич, "енергія в нас направлена в правильному руслі" - скоро відбудеться зариблення та будуть проводитись рейди разом з рибінспекцією по боротьбі з браконбєрами та їх знаряддями лову!!!!! :co_ol: А от ваша енергія направлена на всяку дурню, недостовірні обвинувачення і вміння говорити тільки на словах, а як до діла доходить, то де поділась ваша ініціатива вже котрий рік провести хоча б одне зариблення, так часто питання про бракон"єрів піднімаєте, а де ваші дії???? ;;-))) покищо тільки говорити навчились, не знаю як вас вибрали головним серед рибаків, була б моя воля, то я б вас зняв би з даної посади??? :ne_ne_ne:А поставив би людину,яка адекватно реагує іяка вміє нормально вирішувати спільні проблеми рибаків, підводників іт.д., а не списує все лише на одних!!!
Я дивлюсь PASHA представляє якийсь ідеальний клуб, і ніяк не хоче бачити інших підводників не чесних на руку. Якщо мені буде потрібно довести , що ваші підводники не такі вже ідеальні , я це зроблю без проблем.
PASHA в цій темі забагато флудить, майбуть хоче, щоб ми за зариблення дали медаль чи ще щось. В будь якому випадку я маю на увазі всіх підводників в цілому і мені не важливо з якого він клубу.
Хочеться звернути увагу АДМІНА на писанину ПАШИ, яка не по тнемі.

Ось фото підводника в процесі охоти в період нересту.
Зображення
Далі буде і не тільки про підводників.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення KYM »

При наявності оффтопу або взаємних образ видаю "банани"!!! Підходьте, не цурайтеся але потім - без образ! А краще візьміть себе в руки і відстоюйте свою точку зору дипломатично, не ображаючи один одного! Отже слідкую уважно за даною темою, хто перший?!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

Шкода, що пішли офтопи і не можна побачити відповідей, особливо КЕШИ!!! :hi_hi_hi:

Пусте в порожньому у всіх! З повагою, АДМ!
Аватар користувача
eliot
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2011, 16:11
Телефон: 0507059123
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення eliot »

EXPERT писав:
4.Підводне полювання набуло катастрофічних розмірів, зокрема в нашій області, тому моя пропозиція.
Заборонити підводне полювання в нічний час.
Заборонити підводне полювання в холодну пору року, наприклад з 1 листопада до закінчення нересту 10 червня.
Держрибоохороні відвести на водоймах певні місця для полювання позначені буями.
На сьогодняшній день нормативної документації по підводним мисливцям, поки що практично не має і тому цим користуються жадібні "заготовітєлі" риби.

Як на мене особисто , то я взагалі заборонив би підводне полювання в внутрішніх водоймах України.
Ваня со многими пунктами Вашего поста согласен. Но кто дал вам право решать, запрещать или разрешать подводную охоту ночью, отводить места?
В основе Вашего негативного отношения лежит отсутствие информации и знаний о том, что же такое –
подводная охота. Чем принципиально охота на рыб из-под воды отличается от
охоты на рыб с берега или лодки? С точки зрения воздействия на рыбные запасы -
действующих Правилах любительского и спортивного рыболовства установлены одни нормы вылова
для всех, ТРИ килограмма в день. Выловил больше – нарушитель. И не важно, ловил ты удочкой или ружьём.

Родственнсть подводной охоты и любительского рыболовства признана давно. Поэтому и относится к единым правилам.
У всех нас на первый план выходит желание получить
удовольствие от процесса, ктото получает удовольствия от того - что посидит в тишине на бережку с удочкой, ктото от того, что поныряет в сказачной обстановке под водой.

"В семье не без урода" так гласит народная мудрость. Есть категория охотников, которые превратили наше увлечение в работу. Их цель –
добыча рыбы, причем, чем больше, тем лучше, ибо на берегу ее быстро превращают в деньги. Здесь
уже не приходится говорить о запрещенных к вылову видах рыбы, о норме вылова, о применяемых
орудиях – все это для них пустые звуки. Слава богу, их не так много, но вред они наносят всем нам и
вообще имиджу подводной охоты, огромный.
Но такие люди есть и среди рыболовов любителей. Лично сам знаю спинпнгистов которые здают рыбу на базар.

Моё мнение таково нам делить нечего, «давайте жить дружно» и объеденять силы в борьбе с браконьерством. Бракам выгодно, чтобы рыболовы и подводники сорились и выясняли отношения.
В этот момент они будут делать свои грязные дела.
Победа-это отсутствие страха перед поражением!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Горыныч »

eliot писав:Но кто дал вам право решать, запрещать или разрешать подводную охоту ночью, отводить места?
В основе Вашего негативного отношения лежит отсутствие информации и знаний о том, что же такое –
подводная охота. Чем принципиально охота на рыб из-под воды отличается от охоты на рыб с берега или лодки? С точки зрения воздействия на рыбные запасы - действующих Правилах любительского и спортивного рыболовства установлены одни нормы вылова для всех, ТРИ килограмма в день. Выловил больше – нарушитель. И не важно, ловил ты удочкой или ружьём.
Дык никто из нас не имеет такого права -разрешать/запрещать. Но вот к примеру в Европе только в Польше и Испании разрешена охота во внутренних водоемах. В США запрещена пресноводная охота подводная запрещена почти во всех штатах, разрешена в малонаселённых "диких" штатах типа Юты. (но Вы в курсе разницы в менталитетах :mi_ga_et: ).
Еще спиннингист в 90% случаях имеет возможность отпустить недомерка или мамку, а подводник увы :ne_vi_del: .

А в целом я с Вами согласен - есть гамнюки и там и там. И часто это просто вопрос совести... Единственно (ИМХО) при прочих равных у подводника больше возможности превысить разрешённый лимит в 3 кг...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення KYM »

Может вам тему поменять, а то, вижу, тут тема должна быть не "збереження та відтворення рибних запасів області", а "рыбаки vs подводники - кто кого перекричит?!" Если нечего сказать по теме прошу в дебаты и кровотоки не вступать, вижу безполезно, Ну, погоди какое-то получается...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
eliot
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2011, 16:11
Телефон: 0507059123
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення eliot »

Горыныч писав:

.....Еще спиннингист в 90% случаях имеет возможность отпустить недомерка или мамку, а подводник увы :ne_vi_del: .
По поводу поймал-отпустил (что об этом думает ихтиолог) http://ohota.dp.ua/articles/roman_novitsky/rybi_i_bol
У подводника есть возможность полюбоваться и не стрелять,что довольно часто и происходит.Зображення
Востаннє редагувалось 08 квітня 2011, 00:26 користувачем eliot, всього редагувалось 1 раз.
Победа-это отсутствие страха перед поражением!
Аватар користувача
eliot
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 06 квітня 2011, 16:11
Телефон: 0507059123
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення eliot »

KYM писав:Может вам тему поменять, а то, вижу, тут тема должна быть не "збереження та відтворення рибних запасів області", а "рыбаки vs подводники - кто кого перекричит?!" Если нечего сказать по теме прошу в дебаты и кровотоки не вступать, вижу безполезно, Ну, погоди какое-то получается...
KYM не вижу никаких дебатов и кривотоков.... просто общение. Я всего лиш изложил своё мнение и предложил вместе объеденить усилия в борьбе с браконьерством! Считаю, что вполне относится к теме про "збереження та ......області". Думаю услуги людей, способных при необходимости опуститься под воду, оказываются очень кстати при отыскании свидетельств преступной деятельности браконьеров.
Победа-это отсутствие страха перед поражением!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Горыныч »

eliot писав: По поводу поймал-отпустил (что об этом думает ихтиолог) http://ohota.dp.ua/articles/roman_novitsky/rybi_i_bol
Читал я подобные исследования (и даже более убедительные), но почему-то они как правило начала или средины прошлого века, а во всём мире пропагандируется метод "поймал-отпустил".
Лично я искренне верю, что по крайней мере 90% рыбы которую я отпускаю - выживет... Тем более, что знаю случай когда щука оборвала кукан и была словлена практически ровно через год с этим же куканом (имеется ввиду застёжка) :) , т.е. он ей конечно мешал, но она осталась жива и здорова. Ну и многие ловили рыбу с оборванными крючками, т.е. она выживала и продолжала питаться...
Так что относительно "поймал-отпустил" считаю значительная часть рыбы выживает.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення KYM »

eliot писав:
KYM писав:Может вам тему поменять, а то, вижу, тут тема должна быть не "збереження та відтворення рибних запасів області", а "рыбаки vs подводники - кто кого перекричит?!" Если нечего сказать по теме прошу в дебаты и кровотоки не вступать, вижу безполезно, Ну, погоди какое-то получается...
...Я всего лиш изложил своё мнение и предложил вместе объеденить усилия в борьбе с браконьерством! ...
Так вот, думаю, лучше перестать соревноваться на тему - кто лучше рыбаки или подводники и направить свои усилия действительно на борьбу с браконьерством. Если есть люди, которые могут помочь - пускай отписываются - работы - "непочатый край!". Выехать на ту же Хотынь, не те же старицы в том районе, нырнуть, обследовать и указать где "уроды" ставят сети - бросил клич на форум и невзначай компания отдыхающих рыболовов зацепила все сетки и сожгла, а то по-другому даже не знаю как быть. В свете последних событий, особенно которые описал pirania, думаю, нужно организовывать чуть ли не фронт национального спасения в своём роде , по борьбе с браками! На том же Млынове люди, которые могли бы нырнуть и указать на орудия браков тоже были бы, как никогда нужнее.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Частенько подібні речі зачеплюю і сьогодні знов, хоча це дрібниця але...
Зображення
Рядовий щУпак був звільнений . Ацка снасть унічтожана! :)
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей