збереження та відтворення рибних запасів області

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення KYM »

Браво! Мало помалу дивися і... :co_ol:
Це , я так зрозумів, Млинів водосховище?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

KYM писав:
eliot писав:
KYM писав:Может вам тему поменять, а то, вижу, тут тема должна быть не "збереження та відтворення рибних запасів області", а "рыбаки vs подводники - кто кого перекричит?!" Если нечего сказать по теме прошу в дебаты и кровотоки не вступать, вижу безполезно, Ну, погоди какое-то получается...
...Я всего лиш изложил своё мнение и предложил вместе объеденить усилия в борьбе с браконьерством! ...
Так вот, думаю, лучше перестать соревноваться на тему - кто лучше рыбаки или подводники и направить свои усилия действительно на борьбу с браконьерством. Если есть люди, которые могут помочь - пускай отписываются - работы - "непочатый край!". Выехать на ту же Хотынь, не те же старицы в том районе, нырнуть, обследовать и указать где "уроды" ставят сети - бросил клич на форум и невзначай компания отдыхающих рыболовов зацепила все сетки и сожгла, а то по-другому даже не знаю как быть. В свете последних событий, особенно которые описал pirania, думаю, нужно организовывать чуть ли не фронт национального спасения в своём роде , по борьбе с браками! На том же Млынове люди, которые могли бы нырнуть и указать на орудия браков тоже были бы, как никогда нужнее.

Золоті слова, Серега! Реально видно сітки в тому ж Млинові, Хрінниках і т.д., але одному їх витягнути нереально!А так зібратись масово рибакам та підводникам та зробити рейди по доставанню сіточок з водойм - підводники під водою находять сітки і ставлять буї, а рибаки витягають сітки в лодки і відвозять на берег - було б супер!!! :co_ol: Я наприклад в цьому році один разок встиг поплавати в Млинові до нересту, була видимість десь 1м - був мутняк, нічого з риби не бачив, зате наткнувся на сітку довжина якої десь метрів з 200 в ній через кожних пів метра було по 3-5 плоток в півтори ладошки, пілещики з 2 ладошки, лещі десь по 1- 1.5кг окуні від 300 до 600грам. Хотів рибу повирізати з сітки, але був сильний вітер течія і мене самого зносило на сітку, тому й не ризикнув, адже можна запутатись :sh_ok: Коли виліз до берега, якраз під"їхав головний(новий) рибінспектор(він став на посаду в цьому році - здається нормальний :co_ol: ), я йому показав де стоїть та сітка він одразу ж набрав своїх бійців і визвав до себе.Мені сказав, що буде радий, якщо йому будуть рибаки та підводники розказувати про місце знаходженя сіток, адже йому вже браки надоїли!!!Сказав, що буде радий спільним рейдам по доставанню сіток!!!! :-ok-:
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Якщо проводити таку акцію то лише з ненацька ,щоб у хрінниках чи млинові знали за 10 хв до початку :) бо інакше нічого не получиться :-(
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

Djab писав:Якщо проводити таку акцію то лише з ненацька ,щоб у хрінниках чи млинові знали за 10 хв до початку :) бо інакше нічого не получиться :-(

все вірно, ми так плануємо робити час від часу, коли вже будемо на водойомі, заліземо у воду і побачимо сітки, зразу наберемо рибінспекторів, а тобі разом з ними будемо доставати "бракон"єрське добро" :co_ol:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Vik »

PASHA писав:
Djab писав:Якщо проводити таку акцію то лише з ненацька ,щоб у хрінниках чи млинові знали за 10 хв до початку :) бо інакше нічого не получиться :-(

все вірно, ми так плануємо робити час від часу, коли вже будемо на водойомі, заліземо у воду і побачимо сітки, зразу наберемо рибінспекторів, а тобі разом з ними будемо доставати "бракон"єрське добро" :co_ol:
PASHA, бачу ти заядлий активіст, і не терпиш браків як і більшість нормальних рибалок, так давай створимо групу активістав, чоловік 10, і зробимо пару таких рейдів
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

Vik писав:
PASHA писав:
Djab писав:Якщо проводити таку акцію то лише з ненацька ,щоб у хрінниках чи млинові знали за 10 хв до початку :) бо інакше нічого не получиться :-(

все вірно, ми так плануємо робити час від часу, коли вже будемо на водойомі, заліземо у воду і побачимо сітки, зразу наберемо рибінспекторів, а тобі разом з ними будемо доставати "бракон"єрське добро" :co_ol:
PASHA, бачу ти заядлий активіст, і не терпиш браків як і більшість нормальних рибалок, так давай створимо групу активістав, чоловік 10, і зробимо пару таких рейдів
VIK, так питань немає, я ж про це вище й написав!!!Ми, наприклад, в суботу в Хрінниках зарибили водойму, запустили риби 2 тони з копійками. Найближчим часом плануємо там рейд провести по доставанню сіток і не тільки в хрінниках, а й на інших водоймах. Підключайтесь, якщо з вас будуть бажаючі - ми тільки раді!!! :co_ol:
П.С, на рахунок браків, то Ви праві - я їх ненавиджу, адже вони бомблять рибу повним ходом і сітками, і елетровудками, і величезні промислові перевилови роблять, а потім люди списують на підводників, і взагалі, річ не в підводниках, а в тому, що раніше виїдеш на горинь, случ, чи іншу природню водойму за кинеш вудочки і риба ловилась без проблем, ще й часто трофейні екземпляри попадались, а зараз кілограми прикормки викидуєш на будь-якій з таких водойм, їздиш часто і сидиш день чи два підряд, а результат майже нульовий, а потім приходить місцевий дідок і каже, що тут риби майже немає, бо часто електровудочники їздять і сіток люди багато ставлять, а проконтролювати їх нікому!!!
Саха1604
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2011, 23:34
Телефон: 0989053288
Звідки: Кузнецовськ
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Саха1604 »

РАSHA да не списують люди на підводників, а говорять правду. Я сам займався підводним полювання з 2005р. по 2010р. 2010р. осінню продав все спорядження і думаю більше не повертатись до полювання. Розкажу чому, 60-70% підводних мисливців це і є ті самі браки, в нас в Кузнецовську 35-40 мисливців з них 25-30 браконєри 100%, ниряють під час запрету так щей є такі які ниряють з балонами, стріляють все що бачать навіть линка і щуку з ікрою а потім щей хваляться от застрілив рибу і получилась тарілка ікри. Я не говорю про всіх підводних мисливців але більшість з них браконєри.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення ANDROID »

То це не дивно , що є браки серед підводників, бо їх є багато і серед поплавочників і інших (як кажуть в семье не без урода).
Я рибалив якось в Козині. До мене підійшов місцевий житель і казав, що риба чомусь не клює, хоча на днях він плавав на човні і остями вибивав карпів під 10 кг., а зарз чогось не клює. Казав, що сітки місцеві не ставлять тільки ті, хто лопухи, бо чіплять за коряги і рвуть, а він знає куди ставити і де попадається куча риби. Так само мені розповідав одногрупник як він з друзями (вони всі з Млинова) люблять ставить сітки і попадається купа риби, часто повні раколовкі бувають.
Сьогодні почув випадкову розмову двох пациків, які казали, що у нас на оз. Басівкут ловили рибу на вудки, а потім їм надоїло і вони почали бомбить електровудками рибу. Де тоді наша рибінспекція гуляє? Тут такий беспредел робиться.
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

Саха1604 писав:РАSHA да не списують люди на підводників, а говорять правду. Я сам займався підводним полювання з 2005р. по 2010р. 2010р. осінню продав все спорядження і думаю більше не повертатись до полювання. Розкажу чому, 60-70% підводних мисливців це і є ті самі браки, в нас в Кузнецовську 35-40 мисливців з них 25-30 браконєри 100%, ниряють під час запрету так щей є такі які ниряють з балонами, стріляють все що бачать навіть линка і щуку з ікрою а потім щей хваляться от застрілив рибу і получилась тарілка ікри. Я не говорю про всіх підводних мисливців але більшість з них браконєри.
Пане Саха1604, зрозумійте одну річ, в період нересту ті, хто рибу ловлять на багато вудок, а також ті, хто стріляють по ній - моральні уроди і їх вже ніхто не поміняє, але ж не всі такі!!! :co_ol: Мені дуже прикро, що у вас в Кузнецовську такі підводні мисливці, які не мають ніяких моральних принципів і тим самим підставляють нормальних підводних мисливців :ne_vi_del: А з балонами нирять, так це взагалі вже безпредел...таких треба ловити і зразу з обох рук підключаючи ноги валити!
П.С, Якщо Ви знаєте таких, то чому не здасте органам рибінспекції???Чи коли бачите такий беспредел, то чому не визиваєте органи рибінспекції? :ne_ne_ne: :co_ol: І ще одне, не вірю, що ви кинули підводне полювання, саме із-за того, що ті ваші бракон"єри-підводники рибу валять в період нересту! :ne_ne_ne: Вибачте мене за таке висловлювання, але в мене є два варіанти чому Ви пішли - 1. Ви й самі були бракон"єром-підводником, а потім стали на морально правильний шлях і вирішили закинути це діло. 2. У Вас не дуже добре получалось займатисьпідводним полюванням, або просто не було часу. Бо коли потрапляєш в підводний світ, бачиш ту всю красоту, а ще й коли хороший трофе попадається, то закинути просто так це діло не реально! :co_ol: (ЯКЩО НЕ ПРАВИЙ СТОСОВНО ВАС, ТО ВИБАЧТЕ, АЛЕ ДАЙТЕ ТОДІ КОНКРЕТНУ ВІДПОВІДЬ -ЧОМУ ЗАКИНУЛИ?)
Саха1604
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2011, 23:34
Телефон: 0989053288
Звідки: Кузнецовськ
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Саха1604 »

Можливо і я був браконєром тому що ниряв в ночі. Получалось в мене дуже добре і часу було достатньо. В мене зараз є маска і трубка, ниряю я дивлюсь ту всю красоту та щей без трофеїв і дуже задоволенний.
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення PASHA »

Саха1604 писав:Можливо і я був браконєром тому що ниряв в ночі. Получалось в мене дуже добре і часу було достатньо. В мене зараз є маска і трубка, ниряю я дивлюсь ту всю красоту та щей без трофеїв і дуже задоволенний.
Ви не праві, бо закон україни дозволяє полювати і рибалити вночі, але є одне но...це все те ж саме моральне поняття людини!Один підводник ніччю вб"є один трофейний екземпляр і все, а інший наб"є цілий кукан!Так само як і рибак, один зловить ніччю одну трофейну рибу, а інший набомбить цілий мішок!!! А висновок один, як підводники так і рибаки можуть займатись підводним полюванням вночі і нічною рибалкою, от тільки вони повинні контролювати свої дії і дотримуватись моральних якостей!!!! :ni_zia: Вдень, так само як і вночі, один рибак може наловити цілий мішок риби, а інший тільки декілька штук. теж саме і підводників стосується- все залежить від моральності!!!!!
А те, що Ви плаваєте без засобів лову і вже не стріляєте, то це звичайно ваше право, але всерівно респект вам за це! :co_ol:
Саха1604
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2011, 23:34
Телефон: 0989053288
Звідки: Кузнецовськ
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення Саха1604 »

Я знаю що закон України дозволяє але доказати рибінспекторам дуже тяжко, в ночі охотився на білому озері на угря. Також я проти змагань підводних мисливців, я і сам ніколи в них не приймав участі, наблюдав картину на томуж білому озері літом 2010року, після змагань у воді лежла так сказати незачотна риба, яка була підстрілена а потім викинута, а були такі які виходили на берег з щущками по 100-200 грам, коли я захотів свотографувати кукан бистро заховали в багажник машини. Я не говорю що всі підводні мисливці браки, є серед них нормальні і адекватні і це дуже радує.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: збереження та відтворення рибних запасів області

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Ви б краще тут замысть того щоб балаканину пусту розводити зробили б так, як казав PASHA.
Організували б групу людей, яка б допомоглаб підвохам в добрій справі по відлову сіток. Я наприклад був би за поїхати в Млинів чи Хрінники і розпалити багаття з сіток місцевих браків :nez-nayu: Так що створюємо свій загін "антибраки"
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей