Гидропарк

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення KYM »

Щодо мене - я проти показу на карті місць - це вже смішно і не корисно - і браків там назбирається і торбешників зараз купа буде стояти і човнами і камерами і у водолазних костюмах.
Досить того, що вже розповіли!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Igor09 »

KYM писав: і браків там назбирається і торбешників зараз купа буде стояти і човнами і камерами і у водолазних костюмах.
Стосовно браків-я неподумав, прошу вибачення... І щодо показу на карті- 1 Якщо це несекрет; 2 Можна і не викладати на форумі фото, а в особисті повідомлення і підкреслю, якщо це несекрет.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення KYM »

Друге діло :)!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення SPIN »

Коли я ловив з берега ще в шкільні роки, то часто обривав приманки, а жилка була 0,4 - 0,5 мм, мабуть зачепи були за плити і арматуру
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення bogdan »

Igor09 писав:Мені цікаво, чи можна з берега попробувати впіймати таких красенів? Щоб були бровкі, чи він там стояв?
Оскільки цього літа разів сім теж випливав на гідропарк - і кілька разів досить цікаво порибачив (окуні 520-400 грам), щоправда без монстрів-судаків, то можу запевнити, що з берега до бровок не добєте - хіба що фідером... :hi_hi_hi:
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

На всі 100% хібащо з гарним дальнім забросом і хочаби 10 грам грузголовкою на монтажі і з купола то це ще можливо бо сам докідував і брав невеликих але по грам 800 і 1 кг попадались. Чим блище до фонтана тим тим бровка трошки блище посеред купола вона саме блище але всеодно потрібен максимальний заброс.
wolf
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 20 квітня 2010, 17:42
Телефон: 0969497325
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення wolf »

То виходить що з берега там нема чого й бовтатись? Чи може є якісь місця що хоч окунців виманити можна? І вибачайте за тупе питання, але про який 'купол' іде мова?
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Igor09 »

wolf писав:То виходить що з берега там нема чого й бовтатись? Чи може є якісь місця що хоч окунців виманити можна? І вибачайте за тупе питання, але про який 'купол' іде мова?
Недавно я з берега ловив, бо лодкі немаю. На ловлю судака мене на довго нехватило, тому взявся ловити окуня- мій товариш одного впіймав, маленького і я одного підсік під берегом і той зірвався... ловив на маленькі твістери.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Звіт не про рибалку, а про охоту :-)
Всім доброго дня, вітаю всіх із минулим Днем Незалежності. (Якщо не в тему, прошу модератора перемістити повідомлення куда нада!)
Отож, вчора гуляв із своєю коханою на гідропарку, сидів на мосту що веде на ринок Дикого, десь годині о 20:30 3 молодих чоловіків(двоє - сторожа з дикого, а один - продавець, но це лише здогадки) - нагло і впевнено в своїй безнаказаності почали ставити сетку метрів 30-50, мені лишалось лише запамятати місце...
Далі вже вдома поспав годинку, і не зважаючи на вмовляння милої, в час ночі сів на велик і в путь...
Приїхав і за допомогою хитрого "спініга"! з 0.4 жилкою грузом і тройнічком, підвожу сетку до берега, хутенько пакую в рюкзак і на педалі...
Далі вдома випутую ще живих карасів, складаю їх у вологий пакет і вже через 5 хвилин випускаю в кірпічний карєр
Зображення
(хотів зробити фото процесу, але вспишки на телефоні нема :ny_tik:
Повертаюсь додому і з відчуттям виконаного обовязку лягаю спати, вранці - фотосесія
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Тут все як у пісні, горіла сетка палала...
І не повірите це все вже настільки дістало що не страшно не Бога, не чорта, а тим більше плювати що не по закону, в мене свій закон - совість, вони їх ставили і будуть ставити, а я буду виймати і палити... ОТ такий подарунок собі зробив на 19-ту річницю незалежності.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Igor09 »

І правильно!!! :co_ol: Так і треба з ними робити, а то вже дістали своїми сітками. От їм прикол вийде :-) Прийдуть-а сіток як і небуло ::yaz-yk:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення serseruy »

як гарно горить БРАВО!!! ;;-)))
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення KYM »

Хорошо отоспавшись после Дня рождения :), решил развеяться и открыть сезон на Гидропарке.
Почему решил сходить туда? Пару дней назад, проходя вблизи, следуя на рынок увидел, что старые ивы срезали и убрали территорию, тогда и закралась мысль проверить старое местечко.

Вот как теперь выглядит эта местность около стадиона:

Зображення
Зображення
Зображення

Неспеша добрёл до места ловли, увидел, что найболее интересный с точки зрения поклёвок окуня берег занят (около 6-7 человек мирно ловили поплавчанками верховодку), остановился около старого товарища по рыбалке Юрия слегка в стороне. Зная, что рассчитывать на поклёвки там не прийдётся, всё же поддержал компанию около 30 минут, попутно рассказав старому рыбаку что это у меня за снасть "такая интересная". Пополоскав несколько приманок, которым я бы на месте окуня отдал предпочтение и не почувствовав ни удара, я перебрался на другую сторону. В береге много белой рыбы, преймущественно верховоды. Рыбку нашёл, в принципе там, где и предполагал - со стороны найболее усыпанного ветками берега и в принципе, как обычно практически в ногах.
Сначала это был окушонок, интересный, круглый, но без признаков молока "на попе" или же икры, хотя я не рассматривал особо, наверное это была она... :-)

Зображення

А потом скорее всего - он :hi_hi_hi: потому, что более продолговатый и не пузатый.

Зображення

Немного правее жадно взял судачишка - карандашик

Зображення

Далее душа не выдержала и я начал эксперименты немного дальше от берега. Заработал несколько тычков и одну хорошую поклёвку на опускании в дне. Думаю окушок покрупнее..., закрутил хвост зелёного дюйма на крючок, потому и сошёл вскоре после подсечки.
Окунь не активный, хотя думаю, это может быть связано и с временем суток - было около 3-х часов дня.
Отойдя в сторонку от своего места ловли хотел немного побросать правее, но опешил, когда увидел, как флигматичная щука около 600-700 гр нагло плавает у меня "в ногах" :sh_ok: Прогнал её приманкой, она вернулась через секунд 30, а когда я решил провести приманку к ней и сделал короткий заброс от берега, дама ушла на глубину, с изящной медленностью виляя хвостом...

После этого я решил, что и мне пора уходить обедать. Сезон городской ловли спиннингом я для себя открыл, в следующий раз нужно будет выбраться туда пораньше или попожже :ze_va_et:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення KYM »

C 18-40 до 20-30 совместно с VobLer'ом встретив сначала сильный холодный ветер, который пожже утих прошлись по одному из берегов.
Я не видел ни одной поклёвки (практически), Юра реализовал одну и заработал вторую но мимо.
Я так понял, окуню фиолетово шо ты ему сёдня вечером кидал..., разве что ненерестящийся в эту пору бычок решил поддержать и скрасить наше уныние :)

Зображення

Обследовали дальняк, средняк и ближняк, рылись в прибрежных ветвях, в дне, не в дне, нев дне и в дне, в дне и в недне :-)

Слабый результат списываю на резкую (либо грядущую) перемену погоды и поздний выход на походэньки. :smu:sche_nie:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення KYM »

Выходили с Юрой VobLer'oм вечером на Гидропарк.
У обоих была цель прогуляться с пользой, а у меня ещё и тест новой микрушечной палюжечки Perch's Harakiri оно же 腹切り :hi_hi_hi:

Начинали с Крокодила - там нам показалось глуховато и мы пошли далее за мост в сторону стадиона. Поклёвки начали проявляться в ногах на плитах, ближе к Крокодилу они были совсем вялые, около постамента (он же камянный забор, он же - то, что около фигни с куполом) нашли более-менее клюющего окуня. жаль размерчик был непроходной. Какушок стоит под свисающими деревьями и около бровки - она рядом, так же около постамента. Из всех словленых и утопленных Юра взял единственного окуня поболее, остальные всего раза в 2-3 больше Шепельских :hi_hi_hi: У меня раз 10 малыши сбрасывали приманку на край крючка, и как говорит Николай Владимирович Свирык - катались на халяву от места поклёвки к ногам, после чего всё же успевали выплёвывать козявку, безбилетчики малолетние! :-)
Пройдя чуток далее были замечены поклёвки так же "в ногах", а точнее на плитах и при подходе к ним, там так же был утоплен юный полосатик, после чего нам надоело ловить пипирок и мы пошли проверить "маленькое яйцо".
На первом забросе, опять же в самих "ногах", как это было для меня не странно я обрыбил новый девайс... судачком, который жадно проткнул себе нёбу тонким крючишкой, таким образом успешно прокатан на берег (там естессно скромная фотосессия из 1-го фото, дабы не мучить рыбу) и отпущен в родную стихию.

Зображення

На устье примерно та же картина, но поскромнее, поклёвок меньше, был словлен какунец по урезу кувшинок. За колличеством мы не гнались, по-этому собрались и прогулочным темпом порулили домой.

Не знаю можно ли делать поспешный вывод, но мне показалось, что крупняк скорее всего стоит далеко и "не дышит", а мелоч пузатая чхать хотела на перемену погоды и балдеет себе в свойственном ей месте ::yaz-yk:

Отдохнули.
Спасибо Юре за компаху!

Всем НХНЧ!
Не учи рыбу плавать!
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення spaik »

Сьогодні на дві години вийшов на Гідропарк.Планував бути о п*ятій,але
проспав,прийшов о шостій.На жаль всі козирні місця були зайняті(сказався
наслідок мого проспання).Почав ловити з самого більшого озера.Мусив знаходити лазейки між вербами,від чого страждала дальність забросу.
Спочатку ловив на дюймовий релакс машинне масло з жовтими бльостками,
але після півгодинного безрезультатного полоскання,міняю релакс на
нульову вертушку МЕПС срібного відтінку(відповідно змінивши шнур на лєску).
Місцями на поверхні води спостерігалась активність окуня.Тому я й
вирішив спрбувати вертушки,щоб проводити в верхніх шарах води.
Незабаром таки попався полосатий гігант.
Зображення
Відразу був відпущенний.Через хвилин двадцять другий.
Зображення
Також був відправлений у рідню стихію.Чесно кажучи я не дуже вірив,що
вертушки зацікавлять риба,але побачив,що інколи можуть і виручати.
Далі часу на риболовлю вже не було і я почав збиратися додому.
Не зважаючи на результат,риболовлею задоволений
Зображення
Пи.Си.На великому озері було багато фідерщиків,час-від часу тягали
непоганих карасів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 6 гостей