Бичаль

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Вирушив сьогодні зранку на Бичаль.На місці був біля 6-ої ранку.Ситуація на об*єкті трохи змінилася,але не в кращу
сторону(мова йде знову збільшення кількості ряски і водорослів)
Зображення
Як і у попередні рази прийшлося йти в глуб лісу,шукати вікна чистої води посеред ряски
Зображення
Зображення
Ось в таких місцях і ловив.Приманка та сама,що і раніше.В принципі окунь був несильно прошений і не відмовлявся
покльовувати.Не зважаючи на водорослі потихеньку почав витягати кокунців,переходячи з місця на місце.Ряска
звичайно то заважала,але "без труда не вытащиш и рыбку из пруда",як кажуть.Головне завдання було найти
місце,де можна спробувати зробити декілька забросів,а полосатий як не на першій,то на другій чи третій проводці
давав про себе знати.
О 8.30 подзвонила дружина і дала вказівку збиратися додому.Данний наказ мусив виконувати і почав збирати монатки
В моєму активі було зо три десятка рибів
Зображення
А в пасиві-скупаний фотоапарат(тому фоткав телефоном) і ЗВИЧАЙНО брак з кілометрвим нєводом.
Не дивлячись на пасив,риболовлею задоволений :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Черкану пару слів про сьогоднішню риболовлю на цій водоймі.Був там до 8.30 ранку.На перший погляд все було
по-старому(ряску біля дамби маю на увазі),але пройшовши далі в ліс я був приємно здивований, :sh_ok: цієї зеленої
єрунди не так багато,як раніше і можна нормально ловити.
Зображення
Зображення
Такщо очікуванного напряга з ряскою не було :) Правда дно трошки заросло,літо панімаєш.Але сєй хвакт,сильно не заважав.Окунь почував себе не погано і це відобразилося на моєму улові.
Зображення
був період,коли напротязі хвилин сорока на одній із малопреспективних(на мій погляд)точок,на кожному забросі-покльовка,80% з яких успішно реалізував.
Потім був спад,але я не розчаровувся,так як треба було вже збиратися.Риболовлею задоволений :)
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення proteus »

sasha1 писав:Черкану пару слів про сьогоднішню риболовлю
Саша ... а на что ловил?
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

В попередніх звітах я описував(самий менший за розміром Каліпсо Флекс Бейт світлозеленого кольору з
червоними цятками)на 3(2)гр. чебурашці,вся виловлена риба мною на цій водоймі іменно на цю приманку :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Сьогодні знову зранку навідав Бичаль.І знову зміни на ставку...правда позитивні-а ряски йок(в смислі немає),
даже біля дамби
Зображення
Правда був вітерець,який дув від дамби,на мою пам*ять зазвичай,навпаки було.Такщо почав ловити неподалік
шлюза.Окунь відзивався посередньо.На всіх,крім двох,точках незважаючи на ідеальні казалось би умови брав по
2-3штуки,а на тих двох по десятку.
Зображення
А після 8 ранку стало багато нереалізованих покльовок,відчувалися з трудом легесеньки тичочки,що явно не дуже було
схоже на місцевого полосатого,це мене врешті решт дістало і я бачив два способа виманити риба-1.їстивний
силікон,але в мене був тільки півторадюймовий Рейнс,ставити із-за розміру я не наважився,2. відірвати хвостика у твістерка,пригадав,як Сергій(KYM)в своїх звітах в таких випадках робив іменно так,і це приносило йому результат.
Мені вдалося витягти на такий огризок 3 непоганих кокунця.Але час відведенний на риболовлю в мене вийшов,
мусив повертатися в Рівне
Зображення
Риболовлею задоволений :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Після тижневої перерви,сьогодні зранку вискочив на пару годин у Бичаль.Поверхня водойми була чиста,але був
вітерець.Напротязі хвилин тридцяти,я не відчув жодної покльовки(принаймі в мене на данному об*єкті давненько
такого не було).Аж на четвертій точці відкрив лік окуням.
Зображення
Згодом тільки я замітив,що впав рівень води і це могло вплинути на апетит у риба
Зображення
Також і донна рослинність давала про себе знати,а іноді ставала причиною сходу.Активності риби на
поверхні я не спостерігав.Всього за дві з половиною години вдалося видурити два з половиною десятка окунців.
Покльовки в переважній кількості були в*ялі.Полосатий брав за метрів 20-25м.від берега,ближче не було даже
натяку на тичок.
Зображення
Але риболовлею задоволений :)
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення platon »

зіскучившись за Бичальським окунем
дзвоню напарнику і ми вже за 30хв на водоймі
кльов не дуже активний але десь по кілограмчику
зловили. ловили на силікон 1 та 3/4 дюйма
Зображення
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Після не дуже вдалих рибалок на Б-Куті та Хотині на минулих вихідних, сьогодні зранечку поїхав відвести,якто
кажуть душу,на бичальських окунцях.Приїхавши на місце,бачу вітра- немає,ряски також ніц нема.Роблю
поспішний висновок-кльов має бути"как у "Белых камней"
Зображення
Але згодом я зозумів,що буде якраз навпаки.Підводна рослинність"чіста конкрєтно"заважала майже на кожній
другій проводці,ставити офсет-не хотілось,бо шанс реалізувати рідкісну покльовку істотно(на мою думку)
зменшувався,а перев*язуватися на дроп-шот було лєньки да й досвіду ловлі мікрухою на данну снастку я не мав.
Тому усєрдно полоскав перевірений на цій водоймі каліпсо.Всього за дві з половиною години заробив аж...
вісім покльовок,шість з яких реалізував і про одну я розповім,бо варто.
Проводячи по мірі можливостей ступєньку на черговому забросі я в черговий раз відчув зацеп за траву і почав
потихеньку звільнятися,а"трава"почала поторху водити снасть зі сторони в сторону,але мало-помало я підтянув
каліпсо разом з"травою" до берега і вже буквально в метрі біля ніг побачив,що зацепом виявився :sh_ok: ...сом,
точніше сказати сомик,грам на 500 не більше.
Зображення
Ось і факт на"лицо"-соми,принаймі сомики в Бичалі є!А данний усатий недомірок був відпущений в освоясі
виростати до більш пристойних розмірів,відразу після фотосесії.
Висновок по сьогоднішньому дню я зробив такий-треба ж дійсно в слідуючий раз спробувати дроп-шот.
Риболовлею задоволений :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: БЫЧАЛь

Непрочитане повідомлення spaik »

Зіскучившись за Бичалем,сьогодні зранку побував на данній водоймі.Саме перше,що я побачив-це неслабенький туман
Зображення
і офігенно низький рівень води(дане фото робив вже коли йшов"нахауз") :sh_ok:
Зображення
Підводна рослинність в деяких місцях стала надводною.Чим далі у глубину лісу-тим ставок сильніше заріс(море підводних кущів,один біля одного,а над ними сантиметрів 20-30см.водного шару)
Зображення
(фото робив телефоном,тому на знімках не так видно ці підводні плантації кущів).
А тепер"два слова"про риболовлю(більше писати не бачу підстав).Відразу скажу кльову не було!Спіймав аж...три окунця :hi_hi_hi: Першого на дюймовий релакс зеленого кольору(ловив техаською оснасткою),але після тривалого
безклів*я спробував Цукеніші Ворм і на другій проводці заробив покльовку і відразу зробив підсічку,в результаті чого
приманка лишилася без хвоста(задрушляв трохи,треба після покльовки було зробити паузу :) ,все таки с*єдобка є
с*єдобка).Другого окуня витащив на запасний Цукеніші,де через півгодини знову відкус хвоста послідував.Після
таких оказій поставив двухдюймовий Релакс,маючи сподівання на покльовку пристойного полосатого,а в результаті
клюнув аж стограмовий кокунь.Смислу ловити далі я не бачив,тому почав збиратися до дому.
Пи.си.Думаю місяців через два,коли вернеться вода на свій звичний рівень і трохи спадуть водорослі відвідаю цей
ставок.
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бичаль

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

Виїзджав сьогодні. Одна окуниха на каліпсо 3\4. На дні багато відмершого зілля. Окунь починає йти на нерест!. :co_ol:
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бичаль

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Виїхав на годинку до води, вимучив аж два окуньці. :smu:sche_nie:
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бичаль

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

Був вчора, смикав на мкд. 3\4 світла з білими бльостками. техастська оснастка. бере на паузі. темп вальса, 1-2-3(кінчік спіна) пауза!!!. :ya_hoo_oo:
wolf
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 20 квітня 2010, 17:42
Телефон: 0969497325
Контактна інформація:

Re: Бичаль

Непрочитане повідомлення wolf »

Багато насмикали? I з розмiром як, стандарт 80гр, чи пiдросли кокунцi за зиму? :)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Бичаль

Непрочитане повідомлення spaik »

Був сьогодні в Бичалі зранку з 6.30 до 9.30. Потихеньку окунець покльовував, але після 8-ої кльов знизився. З приманок відгукувався як на простий так і на їстивний силікон (ну звичайно на останній брав трошки краще та по розміру більший попадався). А так все як раніше, браки та купи сміття на місці.
І ще пару слів про кліщів. Минулого року там присосався паразит і цього знову я привіз цього гада додому, хоч і вдітий був добре, тепер без спрея я :ne_ne_ne: поїду .
Зображення
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бичаль

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

Ганяв сьогодні з De Laifом. Погода капризна як і кльов. мкд-сьогодні відпочивав. Зато вертушка ,,манячка" і ,,Тихоновка" свою роботу робили успішно!!!. Проводка з заліпанням лепестка, колір срібло. З деяких окунів ще тече молочко. ,,Треба ще трошкі зачекати!!!".
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей