оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Чого це тема пустує!? НЕПОРЯДОК! )
В будні дні сходити в самий раз. Кажуть карпуша добрий є. Якраз хочу толково вивчити фідер, живу тим білье недалеко. Як там зараз?
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Roma писав:живу тим білье недалеко. Як там зараз?
Дык, сами условия проживания говорят о том, что миенно Вы должны были бы поинформировать общественность в этом вопросе.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Ну я то не так і близько, щоб все там знати) Але хвилин за 20 дійти можна. Вчора заїзжав туди - людей відпочиваючих купа, а далі за поворотом ловило 2 чоловіка, двоє на фідер. Нічого не дізнався, так як вони тільки прийшли, а мені їхать треба було.
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

басів кут

Непрочитане повідомлення Yevgen »

ще ніколи не ловив на Басів Куті....
підскажіть де краще розміститись.... який характер дна.....
хочу з фідером прийти в суботу, якщо нічого не зміниться..........
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Я сам там тільки в цьому році вперше спробував половити. 3 рази з поплавком був. а ось на фідер - на пляжі можна від дамби до синього виступу в воду(лєсєнка якась), тівкі днем віпочиваючих купа, отже неполовиш, а там далі, йди геть до приватних будинків і лови, там підходи гарні є., тільки вже біля будинків йдуть лілії. взагалі, ось так за поворотпройдись, знайдеш якест симпатичне вікно.
П.С. Вчора знов катався на велику, заїзжав, риба плещиться -КАПЄЦ. Вітру немає, вода рівна, і тільки риба скаче. Метрів 60 від берега ьачив декілька разівякісь кабани плескались і біля дамби щось здорове пригало.
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

місце............???

Непрочитане повідомлення Yevgen »

...а я чогось так собі прикидав ставати напроти загального пляжу....
ну на так званом "армєйськом" пляжі.....

... де буде краще? :?
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Мені здається там, де я сказав. Піді за поворот, там біля берега буде трошки камишу. а в ньому вікна. Ну по крайній мірі там всі ловлять.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

А я недавно приїхав з дерно, лт думаю на днях на басік завітати. що там з самоковими уподобаннями риби, нічого не змінилося?)) так, як і раніше - мастирка, тісто?)
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Можна ще додати вічний опариш.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Сумніваюся, дивно, але опариш на басовому куті діє лишу весною. Літом на нього можна лише ловити верховодку :?
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Шлюз, що стримує Басівкутське озеро, планують замінити
Замінити старий дерев’яний шлюз, що стримує води Басівкутського озера планує міська влада уже найближчим часом. Науковці вже приступили до розробки проектно-кошторисної документації та підрахунку повної вартості проекту. Міська влада запевняє, що гроші на ці роботи знайдуться, було б лише бажання об’єднатися навколо проблеми.
— Якщо область цим реально займатиметься, то й ми знайдемо гроші, — констатує заступник міського голови Сергій Васильчук. — Кошти на розробку проектно-кошторисної документації будемо шукати у бюджеті, а також проситимемо в інвесторів.
Вже зараз виділені кошти на проектні роботи шлюзу на Басовому куті. Старий дерев’яний шлюз стримує озеро вже не один рік і потребує заміни на новий з регулюванням рівня води в озері. Завершити проект повинні вже цього року, щоб з наступного можна було його втілити у життя.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Хм.. Тобто Басік буде спускатися?
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

bogdan, Якщо можливо, роз"ясніть далі. Які дії щодо бас-кута: спущення, приспущення , чи просто теревені та баланчки, обіцянки-цяцянки (тим більше про це чую ну як мінімум в третє) :? :D
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Хм..., а немає тут підвоху?! В Київській області з метою чистки водойми, ремонту шлюза і т.і. спускаються водойми і ... з кінцями, потім земелька іде під участки...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення qwert »

23.08.08., 5.00, оз. Басівкутське. Ще темно, на березі я і мій тесть. Зібрали снасті замісили прикормку, почало розвиднятись. Закормивши закинули снасті. Через пів години мабуть подіяла прикормка і почався такий кльов якого на платних ставках ще треба пошукати. Клювало все: плотва, верховодка, окунь, бичьок. Але ми з тестьом йшли на карася, а його не було. Близько 8.00 тесть витягує маленького карасика. Це був знак, і полізли з води карасі по грам 300. Всетаки ми свого дочекалися. В результаті за три години рибоговлі пів відра гарних риб і купа вражень про наше рідне озерце. Отож чи варто їхати за десятки, а то й сотні кілометрів, коли під боком таке цікаве озеро :wink:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 7 гостей