обговорення ЧО Спінінг з човна 2011

Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ЧО Спінінг з човна 18-19.09.2010р.

Непрочитане повідомлення Vik »

шановний, давайте те що флуд i не флуд будуть вирiшувати модери, а то ви своєю фразою ''ФЛУД'' нафлудили бiльше всiх.
просто людина звикла, що змагання з човна проводять у Млиновi. вчому тут флуд?
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ЧО Спінінг з човна 18-19.09.2010р.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Vik писав: змагання з човна проводять у Млиновi.
І дійсно, це вже традиція , гарна традиція яку не варто руйнувати, що човник в Рівненській обл проводиться в Млинові. Тількі не варто затягувати з датою , найкраще це кінець серпня або початок вересня, бо вже ближче до жовтня риба мігрує з ділянки на якій проводяться змагання.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ЧО Спінінг з човна 18-19.09.2010р.

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Vik писав:шановний, давайте те що флуд i не флуд будуть вирiшувати модери, а то ви своєю фразою ''ФЛУД'' нафлудили бiльше всiх.
просто людина звикла, що змагання з човна проводять у Млиновi. вчому тут флуд?
Тема в якій я спілкувався називалась "ЧО Спінінг з човна 18-19.092010" який давно вже минув. Я рахую, що все що не стосується минулорічних змагань повинно писатись в інших темах.
А ви все що лишнє понаписували в цій темі , витягнули в нову тему " обговорення ЧО Спінінг з човна 2011". Ось і обговорюйте наздоров'я.
P.S."senzor"-він же Сидорчук Юрій, який себе одного разу бив в груди і дуже хотів організувати спінінгові змагання, а згодом успішно відказався в самий не підходящий момент, як в принціпі і завжди.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: обговорення ЧО Спінінг з човна 2011

Непрочитане повідомлення bogdan »

У EXPERTa спостерігається відчутний прогрес. Крім слова ДЕМАГОГ він навчився вживати ще й слово ФЛУД!!!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: обговорення ЧО Спінінг з човна 2011

Непрочитане повідомлення bogdan »

Чи вважають шановні відвідувачі сайту образою особистості (на цьому сайті )таке моє повідомлення:

Re: обговорення ЧО Спінінг з човна 2011 bogdan » Сер серпня 10, 2011 8:35 pm
У EXPERTa спостерігається відчутний прогрес. Крім слова ДЕМАГОГ він навчився вживати ще й слово ФЛУД!!!

Цей експерт, якого, як виявилось, звати ЩЕВИЧ Іван Павлович, на людях повідомив, що його звинуватили у безграмотності, від чого тяжко морально страждає і він особисто і вся РОФРС (Федерація)! Якщо це дійсно так - я відредагую своє повідомлення!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: обговорення ЧО Спінінг з човна 2011

Непрочитане повідомлення proteus »

bogdan писав:Чи вважають шановні відвідувачі сайту образою особистості (на цьому сайті )таке моє повідомлення:

Re: обговорення ЧО Спінінг з човна 2011 bogdan » Сер серпня 10, 2011 8:35 pm
У EXPERTa спостерігається відчутний прогрес. Крім слова ДЕМАГОГ він навчився вживати ще й слово ФЛУД!!!

Цей експерт, якого, як виявилось, звати ЩЕВИЧ Іван Павлович, на людях повідомив, що його звинуватили у безграмотності, від чого тяжко морально страждає і він особисто і вся РОФРС (Федерація)! Якщо це дійсно так - я відредагую своє повідомлення!!!
я вважаю що тема себе вже давно вичерпала і немає чого «товкти воду в ступі» ...
Відповісти

Повернутись до “Обговорення змагань”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість