р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Олександрія, 30.07.11

Непрочитане повідомлення EXPERT »

oleg-rivne писав:п.с. яки думки відносно кінчика? в утіль чи мона щось зробити?
Занеси в "Рибачок", можливо допоможем.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

SHELBY писав:
oleg-rivne писав:яки думки відносно кінчика? в утіль чи мона щось зробити?
Як на мене, то краще купити новий :a_g_a:
в мене схожа ситуація була на пікері - промазав епоксидкою і ловлю далі
хоча можна і новий. пару гривень
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення roony »

З п'ятниці на суботу були на Горині біля кошари, район Азоту. Я там вперше. Місця супер. Глубина дай боже, з під самого берега. Але ж погода... до грози зловили по дві-три рибки і все. Цілу ніч дощ, гроза, добре що вогнище розпалили. Біля нас рибалка закидав на живця, але судячи з того що на ночівлю не залишився у нього нічого доброго. Вранці дощ перестав, а бажаний кльов так і не настав. Так собі кілька дрібних підлящиків і одна не погана плотва. Це в мене, у товариша трошки більше. І чесно кажучи втомився після такої нічки і особливого бажання щось вигадувати задля кльову не було.
ПиСи: з п'ятниці на суботу якраз народився молодий місяць. За прикметами, мною особисто перевіреними, яка погода в цей час така і весь лунний місяць.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

06.08.11, с.Олександрія, р.Горинь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Зображення
в суботу, раненько замішую прикормку просто дома, хоча може це не правільно, та не хочеться втрачати час на водоймі. прикормка, як завжди, двох видів: багатоскладова пиль та каша на основі вареного пшона, кукурудзяної січки + ковпачок BRASEMа.
місце лову - той самий поворот, що минулого разу - супер місце, близько до хати )) чого я раніше там не рибалив? зміщуюсь 10 метрів вище, де умови більш комфортні (верхнє фото).
в 5.30 першу кормуху кладу в форватер при вході в поворот, 30 грам лягає на 15-17ть, глибоко...
одразу підходить відкалібрована ладошечна густера, ловлю з рукі: тюк-тюк... смик, коротенька підсічка - є)) інколи влітає крупніша та підлящик. далі підходить дрібний голавлік - куда ж без нього, але на крупного не переналаштовуюсь, на крупного в мене окремий план.
також на мій "стіл" прийшла пятниста красуня! так кохана! я теж за тобою заскучив, та не зараз... халявщиця (прибл.1кг), крім того, що жерла мою рибу, три рази намагалась видерти густерку просто з гачка: її наглость та впертість мало що не завели в підсак!! таки випадки в мене траплялись, та щоб вчепитись з самого дна та їхати до підсака, а цє ~25 метрів...(жертва на фото 1) :sh_ok:
в решті, награвшись з густерою, дістаю свій новенький (як кажуть, ще муха не седіла))) FLAGMAN METEOR 3,3 м, ставлю кормуху 40 грам, пробую пристрелятись метрів за 50-55ть, блище берега, під корчи на крутому березі. "пристрел" займає певний час: такими довгими палками я ніколи не махав, та перші рази виходили досить комічно - кормуха летить пулей по прямій і приводняється з силою метрів за 20ть)) нарешті, відчувши "карповий" заброс, попадаю в потрібну точку, кліпсуюсь банківською резинкою. починаю класти кашку... довго чекати не приходиться: мощними всплесками прямо над точкую закорму головень демонструє свою готовність. ну що ж, я теж приготувався: ставлю поводок 0,148мм довжиною 1 метр, гачок GAMAKATSU розмір - під кукурузку...
голавлікі сідають з періодичністю 15-20 хв, але ромір не заліковий, також посмакували кукурузкою гарні плотвичка та густера...
і ось, той, на кого я чекав! мощна підтяжка, міттева підсічка, ЕСТЬ! потужні ривкі чудово відчуваються на плетьонці, риба виходить на середину річки, в голові "слава богу", якщо б пішла в берег - гаплик і рибі і кормушці, в тіх кущах впору розпродаж моїх обірваних кормух влаштовувати ))
трішки підтягую фрікціончик - занадто багато свободи - так і до решуцька допливемо)) фідер тримаю високо, майже вертикально. дивлюсь на бланк... м-да.... дійсно "дешевих хороших баскетболістів не буває", працює приблизно 1/3 від кінчика... тим часом боєць на другому кінці трохи заспокоївся, починаю викачувати.... бзинь, рветься повідок :smu:sche_nie: підмотую - на вузлі, сцуко.... може то я не правільно в"яжу (звичайний двойний, тройний хірургічний вузол)??? я не знаю, який то був головень, 0,5 кг чи 1,5 кг... опір був суттєвий, та я програв))
всього зловлено рівно 3 кг, з десяток голавликів випустив, паручку забрав для асортименту (глибоко ковтнули гачок) сьогодні (неділя), іду на вечір, буду пробовати на горох.....
Зображення Зображення Зображення
п.с. якщо правільно(!) працювати на два фідери - стільчик можна не брати ))))
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: 06.08.11, с.Олександрія, р.Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

п.с. якщо правільно(!) працювати на два фідери - стільчик можна не брати ))))
Друже, якщо правилно розміститись, то можна рибалити сидячи( навіть на два) :-)
А взагалі ЗОЧЬОТНА рибалочка :co_ol:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення roony »

SHELBY писав: Друже, якщо правилно розміститись, то можна рибалити сидячи( навіть на два) :-)
Щодо розміщення і я своїх п'ять копійок вставлю. Особисто я горизонтально фідер ставлю дуже рідко. По-перше, шия починає боліти коли постійно вверх дивишся. По-друге, основна лєска за рахунок великого кута піднімає монтаж (тобто місце з'єднання основної та годівниці, це може бути петля чи що в кого). Але ж oleg-rivne ловить, і ловить не погано (тьфу-тьфу). Значить кому як подобається. Я переважно розміщаю фідер паралельно і проти течії.
Востаннє редагувалось 11 серпня 2011, 09:55 користувачем roony, всього редагувалось 1 раз.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Я вертикально розміщую фідер тільки на течії, меньше зносить кормака, на стояку пофіг.
А щоб шия не боліла рекомендую придбати стілець з високою спинкою, але кому як зручно, це особиста справа кожного :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Після змагань залишилось трохи готової прикормки- от і вирішив не сидіти в неділю вдома, а виїхати на річку порибалити. Спочатку думав поїхати в Решуцьк, але чогось захотілось в район Азоту :nez-nayu: . Пішовши нижче шлюзу, зустрів форумчанина Kolesdoc"а. Постояв трохи з ним, поговорив, побачив його улов за весь ранок і вирішив піти все ж таки вище шлюзу, подумав що там вища вода і повинен бути кращий кльов. Вибрав місце на повороті, який виявився глибоченькою ямкою. Коли закинув перший фідер, покльовка не заставила себе довго чекати- на гачку сидів малий підлящик, чи густірка. Потім пішла жара покльовок таких же її побратимів, одна тільки попалась трошки крупніша, а вся інша дрібнота. Ну думаю- буде кльов, може пізніше підійде і крупнячок. Але як виявилось пізніше, крупнячком там і не пахло! За весь час рибалки попався один головник (відпущений) десь на 150-200 гр, і дві плотвиці чуть меньші по вазі і два раки, а так одна дрібнота, причому куди тільки не кидав-всюди одне й те саме. Зато хижак гуляв справно, в мене був зріз щучки на підйомі кормушки з живцем на гачку. Замітив на Горині таке трапляється дуже часто і не тільки в мене!
Фото улова, який був вкінці розділений на тих хто їде зі мною і тих хто відправляється підростати :hi_hi_hi: , було ще багато таких, що вертались негайно.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Сегодня выпал неожиданный выходной и я решил провести его с фидером в руках на Горыни в районе с.Хотинь.
В 4.00 был на месте, собрал фидера и в 4.30 первая поклевка, подлещик на ладошку(фото не прилагается, так как накрылся фотик). Изначально была мысля ловить на два фидера, но реально успевал только за одним, попадался только подлещик но разнокалиберный и так продолжалось часиков до 7.00-7.30, потом клев резко прекратился и возобновился гдето через час, прявилось это шестью поклевками подлещиков грамов по 300-350 три из них благополучно уплыли восвояси, а три других уехали со мной.В итоге забрал домой окло 2.5-3 кг рыбехи на тарань.
Да, чуть не забыл, ловил на опарыша, по 5-6 шт на крючке.
Прикормка- салапинка+TRAPER лещ+TRAPER фидер+TRAPER река+TRAPER MELASSE
В общем рыбалка удалась! Всем НХНЧ!
P.S. Забыл добавить, после 10.00 кльов обрезало. Возможно после обеда он и появился бы, такое раньше наблюдалось, но нужно было собираться домой.
Востаннє редагувалось 27 серпня 2011, 20:30 користувачем SHELBY, всього редагувалось 1 раз.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Товарищи, отзовитесь кто рыбачил с фидером выше по течению в районе с.Ходосы.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

SHELBY писав:Прикормка- салапинка+TRAPER лещ+TRAPER фидер+TRAPER река+TRAPER MELASSE
.
Залікова рибалочка :-ok-: І нехай вибачають модератори за оффтоп-звідки такий широкий асортимент Traper-а/цікаво де купуєш?/
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Привозят из Польши, затариваюсь в начале сезона
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення ZVod »

Сьогодні 01.09 нижче азотівського шлюзу ...
Ситуація невтішна. Вода сильно низька та прозора. На запланованому місці біля урізу води де планова глибина десь 1,2 - 1,5 м - залишилась тільки в низу кропивка та водорості. Течія я б сказав майже відсутня. Кормак 30 г. з ПЕТ пляшки вспливає майже раптово на трьох-чотирьох обертах катухи..... Єдиний позитивний момент- це те що годівниця 100% тримає дно без всіляких зміщень.
У мирної риби якась апатія - здається що не рухається..... Покльовувала в основному густера - та й та прошена та невеликих розмірів .... макс. десь до 150 ~ 200 г.... приємних горинських екземплярів від 300 г. - не було ..... Наживка - опариш один або декілька - майже рівнозначно..... Була ще й перловка але не працює ... крупної риби і плотви взагалі не було...
Лише одна яскрава покльовка - мабуть головень. Нагнув кінччик фідера та й почав тріщати фрикціоном ... але при самій підсічці обірвав тонкий поводок, який ставився виключно на густеру.... Та й ще був такий прикол ... з льоту присіла верховодка .... трохи постояла а потім підчепився на неї шнурок 700 г.... Щука хватанула верховодку поперек .... та я її водив фідером .... і от біля самих ніг вона зрозуміла, що щось в цьому житті не так і плюнула на все..... А жаль.... В цілому наловив 2,5 кг - на засолку ....
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення SHELBY »

ZVod писав:Ситуація невтішна. Вода сильно низька та прозора.
Да, уровень воды в этом году не радует! :cry_ing:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

SHELBY писав:
ZVod писав:Ситуація невтішна. Вода сильно низька та прозора.
Да, уровень воды в этом году не радует! :cry_ing:
зранку, в тумані, напомацки вдалось знайти трохи води та накрутити хвоста головню))
Зображення
п.с. схиляюсь до думки, що саме головня ефективніше ловити на моно - жодного сходу чи обриву...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей