Ремонт vs Родбилдинг

Не ремонтуй те, що працює - народна приказка
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Закінчив зборку нового спининга Mebaru-M.
Декілька годин тестування з Волоховим Миколою показали, що цей спінінг на сьогодняшній день найкращий для ультралайта як на мене.
Я багато де побував на змаганнях і тестував багато спінінгів, і знаю про що пишу.
Фото спінінга постараюсь пізніше викласти.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення trans »

Викладу також фото зібраного мною спінінга. НЕ ПРОДАЄТЬСЯ.
Спінінг пройшов вже тестове випробовування, враження просто СУПЕР.
Вага спінінга менше 60грамм (!!!). Довжина 1.46метра, одночастник. Реальний екстрафаст.
Ручка - натуральна пробка класу А (не пробкова крихта)+алюміній+бамбук.
Використав принцип OSS - сиситему підвищеної чутливості Graphiteleader (яку НАРЕШТІ вдалось підмітити в Фінеззи)
+ за рахунок короткого форгрипу - вказівний палець завжди на бланку.
Чутливість - відчуваю бланком падіння 1-грамових джигголовок в Гідропарку, елементарна травинка на гачку і рука відчуває не ту гру твістера.
Тестували з Юрою Півнем на протязі 2 годин в Гідропарку (з 15 до 17 години) - результат - порядка 30окунів, Фінеззу Юри обійшов (правда можливо із-за невеликої довжини спінінга, є можливість ловлі фактично поміж гілок верби. Кінчик дуже "злий і кидучий" - закид кистью, одним кінчиком, не відводячи спінінга за спину - тобто якщо я зміг підійти до води то і заброс теж получається :) ).
До речі - не дивлячись на легкість ручки, получився ідеальний баланс (пробував з 2000 Екусімою).
Ну і фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення trans »

Закінчив роботу над створення свого нового ультралайтового спінінга.
Про верхню частину писати багато не буду – відмічу лише що Одночастник довжиною 1,7 метра - якісний бланк Гаррі Люміса, якісна кінчик вклейка, кінчик пофарбований новою акриловою (удароміцною) фарбою білого кольору (флуоресцентна) для покращення візуального сприйняття. Кільця і ранінги Fuji SIC, «антизахльостний» тюльпан Fuji SIC К-серії.
А ось в ручці використано багато чого такого, чого немає і в серійних виробників.
По-перше – сама ручка – металізовані арбори, система OSS, вкорочений як форгрип так і реаргрип, натурально португальська пробка (не крихта пробкова).
Ручка – трансформер, довжина рознесеної частини ручки регулюється, крім того саму рознесену частину можна вийняти взагалі і користуватися без неї (випадки одноручних кистевих забросів ну і фізіологічні вподобання закидати однією рукою).

Зображення

Зображення

Крім в того в самій рознесеній частині передбачена можливість дотаткового обтяжування для повного балансування спінінга і катушки

Зображення

В кінці основної частини ручки (за катушкотримачем) спеціально вставка з крупнозернистої пористої резини, яка спеціально має трошки більший діаметр і тим самим в постійному контакті з долонею (трошечки її царапає). Хто часто ловить спінінгом, особливо коли руки мокрі відчуває як будьто спінінг зповзає з рук (це в основному стосується коротких рознесених ручок).
Таким чином цю проблему я вирішив. Відчувається постійний вузько локалізований приємний контакт з долонею.

Зображення

Спінінг зроблений не для продажу і ні в якому разі не для реклами. Робив зручний робочий інструмент для власних потреб і індивідуальних особливостей риболовлі.
Дуже хочеться почути відгуки інших риболовів, критичні зауваження і особливо поради – що на Вашу думку можна було б зробити по іншому, що ще змінити або добавити щоб снасть зробити ще досконалішою.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення Vik »

Саша, тюльпанів Fuji SIC К-серії не існує
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення trans »

Vik писав:Саша, тюльпанів Fuji SIC К-серії не існує
Я думаю, ти зрозумів про що мова - Fuji SIC з похилою овальною антизахльостною напайкою :) , або по іншому аналог LG серії тільки не на титановій ножці.
Аватар користувача
Костя
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 28 квітня 2010, 21:11
Телефон: 0967229258
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення Костя »

Саша, а яка тоді його вага з рознесенкою?
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення trans »

Костя писав:Саша, а яка тоді його вага з рознесенкою?
Я думаю грам 60+- (попередній заважив 58, в цього важча ручка+трошки бланк, але легші кільця)
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення trans »

Сьогодня планую тест цього спінінга на Гідропарку (з сторони ринку Дикого). Орієнтовно з 19 до 20 години.
тел. 050 378 10 44, кому цікаво - приєднуйтесь.
Сьогодня також вирішу, який з одночастників залишу собі, а який буду продавати.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ремонт vs Родбилдинг

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброго вечора шановна громадо, от і я вирішив зайнятися родбілдингом, :hi_hi_hi: тим паче під руку потрапив старенький, проте досить не поганий екземпляр спінніга, попередній власник його видно не надто беріг і в результаті той був зламаний у двох місцях. В результаті спінінг повністю змінив свій строй, став із полу-медіума - екстра-фастом, тест (із зазначених на сохранившейся частині бланку 10-30гр. - став десь 6-18гр) і ще деякі характеристики. я не дуже зрузумів внаслідок чого, проте на відміну від мого братфіша у цього саморобника - дуже хороші броскові якості, політ приманки контролювати - одне задоволення, а точність і дальність взагалі вражає (можливо через невеликий діаметер кінчика і кілець на ньому, його жорсткість... вообщем можливо мені хтось підкаже, чому у мене вийшов такий результат):)
Зображення
Перше місце злому
Зображення
Друге місце злому
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення :ya_hoo_oo:
кільця після довгих роздумів вирішив залишити рідні, правда докупив парочку на сам бланк ну і ше пяток на кінчик, разом з тюльпаном, ті шо рідні - не деформовані, не потріскані не потерті, і взагалі мали відмінний вигляд.
дякую за увагу!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Обслуговування, ремонт та вдосконалення снастей”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей